Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Atsauksmes par TN:C, Atsauksmes rakstam šeit.
Farliner
iesūtīt 22.10.2005 19:38
Raksts #1


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tā kā esmu pirmais, kas atgriezies no spēles, tad padalīšos savos iespaidos.

Pirmkārt, uzreiz jāsaka ka spēle, manuprāt ir izdevusies. Protams, nezinu kā risināsies nakts un nākamā diena, tācu šodein darbība bija aktīva un atraktīva. Daļa spēlētāju bija nopietni piestrādājuši pie saviem tēliem, un tie izskatījās gana pārliecinoši (Abi troļļu kunigi, "lielais ļaunais", Rozes pūķa ordenis, sektanti, vēsturnieks un arī Žanete kā tirgotājs bija tie, kas visvairāk palikuši atmiņā). Poligons, šķiet, izvēlēts praktiski ideāls šai spēlei un radīja tādu savdabīgu pustrundras iespaidu kur tiešām to vien gaidi ka aiz tuvākā koka izlīdīs trollis. Pats biju kā Ringus Vindermārs - ziemeļnieku izcelsmes avantūrists, kuru tirgotājs ātri vien nolīga kā otro apsargu. Tā nu ceļojām pa zemi tirgodamies gan pie troļļiem, gan pie ziemeļniekiem, divreiz duelējos ar Soirvakt tēloto troļļu kunigu, par ko vēsturnieks sarakstīja savai hronikai dzejojumu, vienreiz visi draudzīgi nomirām cīņā ar Rozes Pūķa ordeni kas nodevīgi uzbruka tirgotājiem tieši tirdzniecības gaitā un pēc tam kad atdzimām un ar kaujas saucienu "Death, Blod and Vengeance!" devāmies tirgoties tālāk aktīvi no mums bēguļoja smile.gif (labi izplānots uzbrukums, tikai guvums bija niecīgs, jo vērtīgākās preces jau nebija līdzi). Ļoti gaidīju solīto dueli ar Mephisto, bet tā kā šamējais, acīmredzot, bija tā pārbijies no perspektīvas cīnīties ar visiem, kam bija divkaujas sasolījis, ka neieradās, tad šis prieks, diemzēļ, izpalika.

Lai nu kā, jāsaka liels paldies spēles veidotājiem par ieguldīto darbu un jānovēl veiksmi turpmākajos projektos!

Šo rakstu rediģēja Farliner: 22.10.2005 19:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
putninsh
iesūtīt 22.10.2005 23:24
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



Izklausā jau baigi labi tikai žēl ka nebiju sad.gif jo esmu slims a cik cilvēki apmēram piedalījās , cik trolliu cik ziemeļnieki wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ossh
iesūtīt 23.10.2005 17:02
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.05
Kur: CENTRS



nu moins, kā saka! man piemēram TC:H patika ļoti, kaut biju pirmo reizi!
otrā diena ar bija laba, un cīņām bagāta, kaut arī troļi cīnījās kā parasti, pret mazāka vairākuma ziemeļniekiem, nu labi to es viņiem varu piedot, jo viņi tā jau ir vāji! tongue.gif sanāca arī man par laimi , riktīg izklopēties ar tiem kakainajiem! bet bija arī cīņas kurās es zaudēju, jo bijām mazākumā, diezgan palielā!

bet ta jau spēle bija super! newar sūdzēties, man un es ceru ka citiem ar patika! grin.gif


bet nu labi, protams ka ziemeļnieki un troļļi nekad newarēs sadzīvot kopā mierīgi!
un tāpēc arī visu laiku ķīvēsies!

Šo rakstu rediģēja ossh: 23.10.2005 17:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hisie-Formen
iesūtīt 23.10.2005 17:20
Raksts #4


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga, Pļavnieki



Kā redzu spēle jums visiem kas piedalijās izdevās , bet žēl ka es netiku.
Ceru ka nākamie cilvēki kas ap meklēs šo sadaļu būs apmierināti ar spēli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 23.10.2005 17:38
Raksts #5


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Kā ierasts, lielumlielais paldies spēles rīkotāju komandai, Troļļu nakšu visuma garīgajam guru Kamazam un sektantu komandai, kura, par spīti visam, palika saliedēta (nu ok - relatīvi).

+

* Kvesti jo gadu, jo vairāk un interesantāki. Nespēju komentēt citas komūnas, bet sektanti dabūja gan pasaules glābšanai obligātu artefaktu meklēt (uhh... tā bija gara nakts), gan ņemties ap dažnedažādiem rituāliem un tamlīdzīgām lietām. Batālijas man sekundāras, tādēļ kvestu daudzums vnk garantēja fun'u.

* Atšķirībā no iepriekšējiem diviem TN, kuros gadījās pabūt, šeit vismaz norisinājās konstanta darbība vai vismaz gatavošanās darbībai. TN 2 un 3, piemēram, manu kopienu ikdiena bija kārtējās sadursmes gaidīšana ar retiem izņēmumiem.

* Protams, kas ir LARP bez kārtīgas ūber-sper-mega-ultra batālijas, kas to visu eleganti noslēdz. TN:C pārmaiņas pēc tāda bija un tas, protams, ir neizsakāmi jauki.

* Pirmo reizi TN sērijas vēsturē nebija jāguļ uz kailas zemes, jo man iedalīja pat vietu teltī (tas tīri subjektīvi).

* Izpatikas sistēma tiešām laba un noderīga.

* Placdarms – gluži tāpat kā pagājušoreiz man jāpiemin spēles placdarms, kurš vienkārši ir ļoti piemērots fantasy stila lomu spēlei.


-

* Noteiktu priekšmetu meklēšana TN joprojām ir nenormāli sarežģīta, jo gandrīz nekad nav puslīdz precīžu norāžu kur un ko dabūt. Un jā, es te runāju par to sasodīto ūber-artefaktu akmeni (tie, kas blandījās ar mani pa to naksnīgo mežu, sapratīs).

* Troļļi beigās esot cheat'ojuši. Itkā jau nekas krimināls, bet nesmuki tomēr.

* Man nācās dienu no vietas staipīt Raines vairogu (tas tīri subjektīvi). Ne jau ka baigi grūti, bet kremt tas, ka izmantot šamo nācās visai reti.


Turpinot pēdējos gados iesākto tradīciju man nekas cits neatliek kā nosaukt spēli par izdevušos un kārtējo reizi nokristīt par līdz šim labāko no visām. Tas, protams, no sektanta skatupunkta.

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 23.10.2005 17:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 23.10.2005 17:44
Raksts #6


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Uhhhaaahahahhaaaa......

Rozes puukka ordenna uzticams sekotaajs, trollu biedrotaajs, tirgonnu apzadzeejs ccieplis un vispaar zaraza visa vienaa personaa ir veiksmiigi atkuulusies maajaas.
Un paarstaastu par speeli iepostossu veelaak, bet tas vareetu skaneet apmeeram ssaadi - iekaartojamies, beegam no trolliem, beegam no trolliem, ejam kaadu sist un beegam no trolliem un vai es jau piemineeju beegam no trolliem? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laaciitis
iesūtīt 23.10.2005 18:36
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.10.05
Kur: citonzaales iespaidaa



Bija vienkārshi super tiesa tas gan bija mans pirmais larps un neskatoties uz jēlajiem papēžiem dabūju kārtīgi izskrieties un atsist (loģiski)vājākos ziemeļniekus.
Tiesa gan es isti nesapratu izpatiku sistēmu, bet varbūt man vienkāši neaiziet.
Spēles poligons arī bija vienkāši ideāli izvēlēts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kukainis
iesūtīt 23.10.2005 19:39
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.07.05



Ja kaadam veel pirms shiis speeles bija shaubas par to, vai Trollji ir paaraakaa rase, un par vinju krutumu (ar C), tad peec speeles visaam bazjaam vajadzeeja buut kliedeetaam. Kautvai taapeec, ka beidzot atklaajaas tas, ko ziemeljnieki dara ar savu (vai sveshu) uriinu. Vinji to stiepj kokaa, ieliek maisaa un pieluudz.
Trollji vienkaarshi konkreeti visus pwnoja, un lai te beidz muldeet muljkjiibas par to, ka trollji chiiterojaas. Kaa arii par to, ka mees uzbrukaam tikai gadiijumaa, ja bijaam vairaakumaa. Gandriiz katra kauja, ko vinneejaam (un taas bij imo visas kaujas) mees bijaam mazaakumaa. Ja nu vieniigi perversaa peedeejaa ciinja, kur chiiteriem ziemeljniekiem bij aciimredzams skaitliskais paarsvars, kaa arii jamie bij iehavojushi "Grozgalvi"
Aaaarghhh...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.10.2005 19:47
Raksts #9


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu, viens pret vienu ir cits jautājums, vai ne? smile.gif Nav vērts pēc spēles strīdēties par to, kurš bija krutāks, tas novedīs tikai pie liekiem kašķiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 23.10.2005 20:42
Raksts #10


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Mūsu galam tikai atliek nopūsties, nožēlot savu nebūšanu un cerēt uz nākošo reizi . . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ETM
iesūtīt 23.10.2005 20:49
Raksts #11


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.05



Nu tiiri no mana skatu punkta speele bija tiiri labi izdevusies. Ir jau dazhinegatiivi momenti kaa muusu vadonja pieksshana, pametot sektantus liktenja varaa un piejoinojot darksaidam. diezgan garlaikoja briizhi kad vienkarshi bija kaut kas jaagaida (paveeles, kvestus, iepeeju paarvietoties), kuri nebija retums, bet gan kaujas, gan kvesti, gan arii atmosfeera kaa taada bija dikti forsha. arii kaujas bija tiiri baudaamas, seviskji kad beidzot tiku pie sava brunju komplekts un neljimu peec pirmaa sitiena.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 23.10.2005 21:03
Raksts #12


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Uh, nu no kura gala lai sāk stāstīt, cik jautri bija? smile.gif
Es varētu vēlreiz tīri uz nerviem krišanas pēc ETM apjautāties, vai viņš ir precējies. Manuprāt, tas bija viens no jaukākajiem kvestiem, kam vispār gadījās garām noskriet (es tulkoju vēstuli), citādi nekādas romantikas visā pierobežā, viens vienīgs karš un meklējumi.
Anekdotiskajiem gadījumiem, manuprāt atsevišķs pavediens vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 23.10.2005 21:20
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



Tikko atgriezos ar ZE BUSU!
Pirmkārt... Paldies GM iem! Un arii visiem paareejiem dalībniekiem!
Man patika ... manuprāt, visiem taapat!

+
poligons - gan geograafiski, gan iekaartojuma zinjaa
speleetaaju aktivitaate
speele naktii!!!!!!!!!!!
lielaa kauja, kuraa mees samazgaajaam troljus
savstarpeeejaa ````anaas ar trolljiem
-
lietus
armijai(mums) ne seviskji piemeeroti kvesti
dazas mazas nesaprasanaas


Vispaar bija baigi labi!!
p.s gaidam safilmeeto un safotograafeeto materiaalu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 23.10.2005 21:36
Raksts #14


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Jautrība sākās jau no rīta, kad atklājās, ka 23 purniem jāsatilpst 16-vietīgā busiņā. Būtu ok, bet ņemiet vērā, ka tur jāsabāž arī visas mantas, taču bagāžas nodalījuma nav!

No sākuma likās, ka troļļi būs smagā mazākumā, bet zemniekus varēs uz vienas rokas pirkstiem izskaitīt, taču izrādījās, ka ziemeļnieku armijā ir tikai septiņi cilvēki, pie tam, no tiem tikai trim ir vērā ņemama pieredze.

Aizstiepām mantas, iekārtojāmies un sākām izbaudīt spēles neorganizētību. Vadonim neviens no GM nebija iedevis nedz naudu, nedz alfabētu, lai arī viens no pirmajiem rīkojumiem tika dots tieši rakstiskā formā. Tam tad arī nācās kādu laiku pagaidīt, kamēr gadījās kas iztulko. Arī ar virtuālajām vienībām īstas skaidrības nebija, vazājās visādi apkārt ar neattestētiem ieročiem, dažs labs zemnieks bija ievērojami smagāk bruņots par dažu labu armijnieku. Bet nu tas tā - vēl pirms tam mēs veiksmīgi izpildījām savu pirmo kvestu - nositām trako trolli, kas sakodis kādu cilvēku, jeb Kukaini, kurš vienatnē, apkāries ar somām kūņojās pāri purvam uz troļļu ciemu.

Līdz tumsai lielākoties darījām neko. Pavazājāmies bišku apkārt un kopā ar "sarkanajiem" (Trakā Cara vadītais ciems) atrāvāmies no troļļiem, kuri izrādījās bija varen kuplā skaitā sanākuši.

Līdz ar tumsas iestāšanos arī sākās galvenais ekšens - izdomājām, ka jāsavāc papildspēki no ciemiem un jāiet sist troļļus, taču kamēr viesojāmies Jēkabciemā uzpeldēja Aivvv ar pāris pavadoņiem un paziņoja, ka viss ir pakaļā - trīs nemirstīgi dēmoni taisās nonest visus un visu. Pat Dāsns nav ticis cauri ar veselu ādu. 900 vakarā vajagot visiem nolasīties Prizdē, lai ietu tos ķēmus iznest, kamēr nav par vēlu. Līdz tam gan vēl jāatrod sarkanais duncis (kurš sagadīšanās pēc atrodas bedrē, vien pāris metru attālumā no sarunas norises vietas). Savācām dunci un gājām uz Prizdi, taču pa ceļam dažas "gudras" galvas izdomāja, ka vajag troļļus apčakarēt - uz Prizdi, lai iet un kaujā pret dēmoniem piedalās tikai trīs ziemeļnieki, bet pārējie slēpjas tuvumā un gaida izdevību nonest troļļus. Sagadīšanās pēc diversantus atklāja nevis troļļi, bet gan dēmoni pirms vēl bija beigusies Prizdes sapulce. Viens balamute izstāstīja viņiem, kas un kā (tumsā neatpazinām) un šie mūs vēsā mierā nogrieza. Tad nu cits nekas neatlika kā iet uz Prizdi atdzimt un atklāt kārtis. Tur paguvām piedalīties rituālā, lai pārburtu viena veida šamanaku par citu un izsauktu grozgalvi (kurš vēl sagādāja ne mazums jautrības - žetons Kamazam) un visbeidzot lielā barā devāmies sist dēmonus. Tas, protams, bija gluži lieki, jo sadurti ar sarkano dunci dēmoni kļuva ievainojami un divi no tiem tika veikli piebeigti, bet trešais aizlaidās. To visu lieliski varēja paveikta arī trešā daļa no tās masas, kas devās viņus linčot.

Paslaistījāmies turpat apkārt, piebeidzām grozgalvi un pēc garām debatēm izlēmām iet sist troļļus. Pirmo ciemu iznesām, bet otro atradām gandrīz tukšu (lai arī bijām pārliecināti, ka visa varza turpat vien ir tikai gatavo mums slēpni), jo visi troļļi bija aizvilkušies uz ziemeļnieku ciemiem.

Atgriezāmies nometnē un daļa likās uz auss, bet pārējos apsita pēc brīža uzpeldējušie troļļi. Tas arī tajā vakarā bija viss.

Nākamajā rītā konstatējām, ka virtuālās vienības iet uz beigām (lai arī pēc maniem aprēķiniem jau sen kā bija beigušās - nezinu kā viņas tur rēķināja), bet algu maksāt i netaisās. Lai iegūtu kā vienības tā naudu, vajagot aizstiept uz Prizdi trīs maisus ar oglēm.

Aizejot uz Prizdi izrādījās, ka viens maiss tur jau ir. Dāsns apgalvoja, ka to pa nakti atstiepuši Kalnciemieši, taču es vēl līdz šim brīdim neesmu pārliecināts vai tie gadījumā tomēr nebija troļļi. Lai vai kā, ieskaitīja to maisu ziemeļniekiem par labu un ar vēl diviem pustukšiem maisiem kvestu izpildījām. Kaut kādas tur virtuālās vienības dabūjām, bet naudu es tā arī neesmu aptaustījis.

Tad sākās visāda čakarēšanas ap Prizdi, nelielu troļļu grupiņu dzenāšana, kaut kāda tur zagļa ķeršana un citas izvirtības. Izrādījās, ka trešais dzīvais dēmons-māceklis var atgūt pēc galvenā dēmona nāves zaudēto nemirstību, un sola savu palīdzību cīņā pret troļļiem, ja vien tiks atrasts viss nepieciešamais un viņam tiks dota iespēja izvērsties. Visu nepieciešamo (tb altāri sarūsējuša dzelzs gabala ar kkādām zīmēm veidolā un kkādus tur šamanakus) tā arī neatradām, lai gan meklējām i mēs (armija), i sarkanie.

Tad pēkšņi atnāca ziņa, ka troļļi taisa baisāko ofensīvu un Madaras ciems esot iznīcināts... WTF? Madaras ciemu iznesa jau TN3 laikā, kāds tam vispār sakars ar Madaras ciemu, kurā pat nedzīvoja ziemeļnieki? To es vēl joprojām neesmu sapratis, taču ofensīva bija īsta un troļļu skaitliskais pārspēks apvienotos armijas un Jēkabciema spēkus iznesa pārsteidzoši viegli, jo daļai troļļu izdevās apiet mūs no muguras. Šī starp citu arī ir kauja, pēc kuras troļļus sāka apvainot čīterismā. Es neko tādu nemanīju, lai gan iespējams, ka pie vainas ir informācijas trūkums, jo kaut kur pa ausu galam saklausīju, ka trollis ar melnu seju dabū +1 UN zaudē cīņasspēju pie 0 hitiem (cilvēki zaudē spēju cīnīties pie 1 hp), tātad reāli sanāk katram trollim +2 wacko_a.gif

Lai vai kā ap šo laiku arī spēlei bija jābeidzas, atgriezāmies nometnē, kur drīz vien uzpeldēja pārējie ziemeļnieki un pat Dāsns, kurš atgrieza visus pie dzīvības. Sapulcējušies pilnā sastāvā nolēmām, ka jāiznes reizi par visām reizēm troļļi, taču jamie jau bija aizvilkušies uz Prizdi. Tad nu mēs arī gandrīz pilnā sastāvā tur ieradāmies un pēc garas priekšspēles (kurā atklājās, ka troļļu līderi ir vienā intelekta līmenī ar grozgalvi) arī iznesām troļļus lielajā beigu kaujā.

Spēlē beidzās bet pārsteigumi ne, ap pieciem bijām vietā, kur 16:30 bija paredzēta busiņa ierašanās, taču tad izrādījās, ka tā grabaža tikai tagad no Rīgas izbrauc. Noslaistījāmies turpat līdz pat pusseptiņiem, kad busiņš beidzot ieradās un savāca to tautas daļu, ko vajadzēja aizvest tikai līdz Ādažiem. Un visbeidzot - pusastoņos arī pārējie saspiedās busiņā un devās uz Rīgu.

Pa ceļam nācās uzzināt vairāk nekā būtu pieklājīgi par Žanetes izteikti slimajām attiecībām ar datoru, bet tas tā.
Galu galā:
CITĀTS(Boriss)
Galvenais ir, lai neviens neapvainojas.


Šo rakstu rediģēja Good ol' Grim: 23.10.2005 21:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
susljiks
iesūtīt 23.10.2005 21:40
Raksts #15


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.07.04



Uuuu. es esmu pirmais GM šajā pavedienā.
Garu un apcerēgu tekstu vietā te būs - paldies!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 23.10.2005 21:57
Raksts #16


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



p.p.s. Žetons Borisam, jo ne viņš, ne arii kaads cits taa arii neapvainojaas. grin.gif

Šo rakstu rediģēja Kurbads: 23.10.2005 21:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuriņš
iesūtīt 23.10.2005 22:05
Raksts #17


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.04
Kur: Bedrē.



Paldies visiem spēlētājiem!

Paldies visiem tiem, kam šis bija pirmais šāda veida pasākums, un pirmais nosistais trollis/ziemeļnieks!

Paldies visiem tiem, kas jau ir apsildījuši degunu vārajos troļļu zemju ugunskuros un zina, ko troļļi ēd pusdienās!

Paldies visiem tiem, kas ar savu interesanto un atbilstošo, kā arī pārdomāto un jautro rīcību kuplināja spēli!

Dāsna Eņģeļa īpašais paldies:

Dāsnam. Par visu.
Kaku, uzticamajam māceklim. Par opusumu acīm un mūžīgo bezgalību.
Mošķim jeb gobliniskajam pilnīgi-visu-atrasto-lietu-pārdevējam - par to, ka viņš tāds bija.
Vēsturniekam - par telti un garajiem stāstiņiem.
Rudajam briesmonim - par iespēju par 4 kopšiem pabužināt viņa svaigi skūto cekulu.
Jēkabam - par godīgām acīm un augstajiem standartiem, kas liek būt formā.

Visiem tiem 23 cilvēkiem, kas salīda 16-vietīgā busiņā.

Kamazam - par urkšķēšanu.


Paldies. Paldies. Paldies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sīdžmāsters
iesūtīt 23.10.2005 22:34
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.10.05



Gribu arī no savas puses pateikt milzīgu paldies visiem, kas piedalījās!!! pirmo reizi piedalos šada veida pasākumā un esmu sajūsmā! spēles vide un mežonīgie, purvainie apstākļi bija vienkārši ideāli un kaut arī šodien esmu nedaudz nogurusi pēc tās skraidīšanas šurpu turpu, esmu sajūsmā!
Paldies GMiem un pārējiem par pozitīvo atmosf;eru un par to, ka kaut kas tāds vispār ir!
Vēl jau tiksimies!!! wink.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dagalur
iesūtīt 23.10.2005 22:47
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



NJu taa.. visaa visumaa speele vairaak sliecas uz pozitiivaam atsauksmeem no manas puses..

Poligons bija ljoti veiksmiigs, bet ar ciemu un ligzdu izvietojumu gan nepaveicas tiem, kas bija kaadaa paugura vai kalniņa pašā virsotnē, kur vējš šalktin šalc :/

Bija daudzi briizhi, kad tieshaam bija leimiigi, bet tomer tie bija periodi, kas bija japarciesh liidz vismaz kaut kadam FANAM.

Cīņu bija daudz!!! atļaušos iebilst Osh par ziemeļnieku taa teikt "mazakumu", jo kaut vai pedeejaa ciinjaa ziemeļnieki bija gandriiz 2 reizes vairaak nekaa troļļu un ne visi pat piedaliijas ciinjaa, jo dazhus sarkanos pat nemaniiju... bet tos laikam bijam jau apslaktejushi smile.gif

CITĀTS(GameMaster @ 23.10.2005 17:38)
* Troļļi beigās esot cheat'ojuši. Itkā jau nekas krimināls, bet nesmuki tomēr.
*

troļļi čiterojās?!?!?!!? :blink::blink:wacko_a.gif
kaadaa veidaa? mes taču nezimantojam nekadus ugunsmetejus vai dumu granatas un godigi skaitijam hitus.... Tas, ka mums visiem bija melasn sejas un kriitam pie 0 hitiem atšķirība no ziemeļniekiem, kam buutiibaa ir jakriit pie 1 hita(kkgan BIJA VAIRAAKI TADI< KAS TO NEIEVEROJA, be tas vareja buut arii NEINFORMĒTIBAS dēļ)nav čiterošanās!!!!! Kādā veidā mes'tai kaujā juusuprāt nočīterojāmies? apejot juus no aizmugures?

Bet nu labi.. izsaku lielu lielu lielu PALDIES par spēli pilnīgi visiem, it iipaši ziemeļniekiem, jo bez vinjiem nebutu tada funa happy.gif
Pati pēdējā kauja bija vnk kkas fantastiks... tb pirms ziemeļnieki tomer nolēma soļot uzbrukumā smile.gif


Bet es piekriitu Farlineram par to skaidroshanos, kursh bijis krutaakks.... tas taa pastulbi.

Līdz aivvv ciemā tā arī nedabuuju pabīt, bet visos parejos biju pat vairakkarteji, izinjemot kalnciemu, kur biju tikai vienu reizi caurstaigajot... bet tas buutiibaa ir mazsvarīgi.


GMi MALAČI!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 23.10.2005 23:42
Raksts #20


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ah, jāsaka, šī bija pirmā spēle, kas man patika. (Kas gan nenozīmē, ka tā bija laba.)

Bet sāksim ar svarīgāko - man ļooooooooooooti jāatvainojas browncat, moshkjim un vinja braalim, jo neaizvedu tos prom no poligona, kaa sarunaats. Viens iemesls tam, protams, ir taads, ka es esmu dzimis nekrietnelis (es pirms speeles saakuma aizmirsu 2 citus speeleetaajus atvest), bet otrs bija automobilis - pārsitu riepu un ar to "dakatku" nevarēju atļauties braukt vēlreiz uz Ādažiem pa to nolāpīto bedraino ceļu (pa kuru man spēles dienās nācās kursēt apnicīgi bieži), tas tomēr nav mans auto. Piedodiet.

Paskaidrojums par Madaras ciemu. Īsi pirms spēles beigām Prizdā esošajiem bija iespēja vērot skriptscēnu - no purva izskrēja kāda meitene un kliedza, lai šamo glābjot no troļļiem (to, ka tajā brīdi visa Prizda bija pilna ar izpalīdzīgiem troļļiem var attiecināt uz anektdotiskajiem gadījumiem), jo tie lūk iznīcinājuši tās ciemu - Madaras ciemu! Pēc tam šī pati meitene devās uz vietējo armijas nometni ziņot par lielo troļļu uzbrukumu, kas noslaucījis viņas ciemu - Madaras ciemu.

Tātad, no kurienes, pie visiem svētajiem, šeit Madaras ciems TN1-TN3 notikumu darbības vieta? Vai tā ir kļūda? GMu misēklis? Nebūt ne. Madaras ciems atradās aptuveni 3 vai četru kilometru attālumā no Jēkabciema, Sarkanā ciema vai Kalnciema. Pie tam, labākajās WYSIWYG tradīcijās tā tas tiešām ir ne tikai spēles leģendā, bet arī realitātē - ja nostājas Kalnciemā un skatās pāri purvam, var redzēt TN1-TN3 poligonu, kur notika pirmās spēles. Jā, poligoni ir netālu viens no otra. Jā, vienīgā, kas izdzīvoja troļļu uzbrukumam Madaras ciemā skrēja no turienes.

Otra problēma, kas varētu mulsināt spēlētājus - spriežot pēc vēstures un settinga, kurš tapa uzrakstīts pēc TN3 beigām (var, starp citu, paskatīties tepat, forumā) ir tā, ka Madaras ciemu tak noslaucīja lielais troļļu uzbrukums, kas sākās drīz pēc TN3. Skaidrojums ir vienkāršs - TN:C notikumi risinās gandrīz paralēli TN3 notikumiem, tikai ar kāda mēneša nobīdi un tas viss, ko jūs (iespējams) lasījāt par pēcTN3 notikumiem būtībā bija tas, ko jūs izspēlējāt TN:C - tas ir tas, kas notika pēc tam.

Ceru, ka kļuva +/- skaidra TN:C spēles vieta TN spēļu sērijā un sižetā. Es droši vien iepostēšu vēlāk vēl kaut ko, jo daudzas interesantas lietas notika, kuras visi nemaz nezina - piemēram tas, ka paralēli armijas knapi savāktajiem 3 ogļu maisiem, nelegāli notirgoti īpašā, sarežģītā shēmā tika tik pat ogļu maisi. Think about it! smile.gif Jums aiz muguras armija.

Paldies visiem dalībniekiem! Jūsu rīcība un personības radīja visneticamākos piedzīvojumus un atmosfēru. Ļoti daudzi spēlētāji paši uzņēmās iniciatīvu un praktiski visi interesantākie kvesti nāca tieši no tiem, bez GMu iniciatīvas.

Liels paldies DMiem! Gan Jēkabam, gan Rainei (Kikim arī tomēr), gan Kurbadam, gan, protams, aivvvam - veči(un Raine!), jūs riktīgi palīdzējāt to lietu virzīt un krietni atvieglojāt visu. Patiesībā tikai pateicoties jums spēle ritēja diezgan raitā solī.

Un, tomēr, liels paldies GMiem. Tieši pārējie GMi - susljiks, K..., Kāsis, Soirvakt - krietni papildināja notikumu plūsmu ar jauniem, negaidītiem pavērsieniem un, galu galā, bija atbildīgi par to, ka TN:C bij savādāks(bet labāks) nekā pārējie TN.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 23.10.2005 23:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 07:43