Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> zobeni
pastaasti kaadi tev buus zobeni?
pastaasti kaadi tev buus zobeni?
visi kas ir ar mieru sheit var pastaastiit par saviem ierochiem. [ 18 ] ** [100.00%]
Kopā balsis: 18
  
krishkkc
iesūtīt 26.09.2005 09:01
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05



visi kas ir ar mieru sheit var pastaastiit par saviem ierochiem.

Šo rakstu rediģēja krishkkc: 26.09.2005 09:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Moskjis
iesūtīt 26.09.2005 09:08
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Ko tieši tu vēlies? Veidu kā tie tika taisīti, izskatu, leģendas, kas ap tiem apvijušās?
Ja pirmos divus, tad paskaties gandrīz jebkuru sadaļu par ekipējumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krishkkc
iesūtīt 26.09.2005 09:30
Raksts #3


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05



sheit tie kuri veelas vareetu pastaastiit peec iespeejas vairaak par saviem ierochiem, man piemeeram tas interesee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 26.09.2005 18:21
Raksts #4


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Laba aptauja.

Zin, labākā atbilde - tie būs pamīksti un samērā biezi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 26.09.2005 21:42
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Labi. Pierunājāt. Mans pirmais paštaisītais zobens bija no galda kājai paredzētas priedes koka sagataves. Es to pa kluso novirpoju tā ka mazāk koka klāt un rokturis gana ērts turēšanai. Pēc tam pārgāju pāri ar ēveli, piedraņķēdams visu istabu ar skaidām. Pēc tam man GM paziņoja, ka šķērsis pārāk milzonīgs. Nu labi apzāģēju. Pēc tam paziņoja, ka naglas rēgojas. Nu labi novīlēju. Pirmajā spēlē viņš man kalpoja labi. Bet tad man viņu viens galīgs neģēlis kas neatbild par bazaru (Rands) palienēja un protams, salauza un neko nesagādāja vietā, par ko es biju ļoti škrobīgs un mega-pikts. Toties tapa skaidrs, no kādiem kokiem var un no kādiem nevajag labāk neko taisīt. rolleyes_a.gif Man no šī "zobena" - t.i. pirmā paštaisītā BDLS ieroča (pirms 7 gadiem tas bija ohmy.gif blink_a.gif ) ir par piemiņu ar svinu nežēlīgi apkaltais trokturis ar izvirpoto pogu, kas citās spēlēs reizēm noder kā "maģiskais artefakts" laughing.gif

Šāda atbilde der? Godīgi sakot ne pārāk iebraucu tēmā, bet ja nu uztrāpīju...laughing.gif

P.S. Ups, šitais tak pie TNC. Šito nevaig labāk pārvietot uz BDLS sadaļu kā tādu?

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 26.09.2005 21:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 26.09.2005 21:52
Raksts #6


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tāpēc jau ir te, ka kāds jaunais censonis grib zināt, kādus ieročsu te cilvēki plāno lietot TN:C...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
V!D!S
iesūtīt 26.09.2005 22:42
Raksts #7


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



Nu... Varu pastāstīt par manu patreizējo zobinu.
To kaluši 3 gari (spriežot pēc zobena, viņiem ir smaga problēma ar acīm, rokām un koordināciju) viņus sauc Es, Es Pac' un Es Nē. Šis ir pirmais šo garu mēģinājums radīt zobinu, tādēļ tas ir (uzkrītoši) līks un pēc dievu domām bija par vieglu. Tā nu slinkākais no viņiem - Es izdomāja zobena taisnošanu uzvelt Es Nē'am, bet Es Nē viņu pasūtīja, aizbildinoties ar labākām lietām ko darīt , tā Es tam ka zobens ir līks piedēvēja kādu līdz idiotismam vienkāršu leģendu, kuru neviens vai nu nezin vai neatceras. Savukārt Es Pac' padarīja zobenu smagāku, lai viņš varētu teikt ka savu darbu padarījis. Tā nu šis zobens nonāca pie manis, jo gariem bija kauns to dot kādam citam. smile.gif
Baumo, ka gari jau strādā pie nākamā (otrā) sava projekta, kas ir īszobens, kurš būs lietojams ar vairogu, ko arī taisa šie paši gari.

Šo rakstu rediģēja V!D!S: 26.09.2005 22:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krishkkc
iesūtīt 27.09.2005 10:38
Raksts #8


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05



atbildes ir labas, tikai taa maz - droshi staastiet vairaak .
es sho aptauju uztaisiiju, jo domaaju, ka vareetu sheit smelties idejas sava zobena izgatavoshanai .
varbuut kaads ir gatavs atklaat arii kaadu nosleepumu vai daliities gudriibaas par zobenu izgatavoshanu, jo man kaa cilveekam kursh nav piedaliijies TN tas shkjistu interesanti, shii informaacija nodereetu daudziem jaunajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ETM
iesūtīt 27.09.2005 23:01
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.05



a uz kaadu boofu trenninju aizvilkties un dziivee paskatiities kaadi tie zobeni ir (kaa arii parunaat ar izgatavotaajiem) ir baisi gruuti? Mna jau liekas ka te bija aptuvena pamaaciiba kaa to lietu taisa. gribi zinaat siikaak, uzdod konkreetus jautaajumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Frostmourne
iesūtīt 28.09.2005 23:22
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.06.05
Kur: █♥█



nu polls ir vienkārši ģeniāls. medaļu Teu par to vajag.. thumbsup.gif

mans zobens ir izzāģēts no dēļa, un viņam vārdā ir Oļģerts. zobenu izgatavoja divi jauki goblini. bārdainais goblins amputēja dēlim Oļģertu, bet būdīgais goblins Oļģertu maigi pulēja. kad viņš nogura, tad es ķēros pie pulēšanas. būdīgais goblins Oļģertu vēlāk visu laiku gribēja aiztikt, un tad viņš man riktīgi zb, un tad es viņam Oļģertu atņēmu noslēpu drošā vietiņā. specvienības goblins riktīgi sa````a par polišitu (nu to, ko tin apkārt), tāpēc Oļģerts joprojām ir tikai skeletiņš. kaut kad būs būs jāpiepērk viņam klāt miesa (polišits), a to viņš ir baigi maziņš un ass. kad ar viņu baksta, tad bakstāmo pārņem dīvainas izjūtas. kad Oļģerts būs pilnībā rezarektingots (ar polišitu ķip), tad viņu pilnīgi legāli (ja atbildīs noteikumiem) varēs stumt mīkstumos visiem, kas stāsies ceļā varenajai anonīmajai troļļu impērijai.

I'm drunk xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 29.09.2005 06:48
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



PSC .. laughing.gif laughing.gif laughing.gif ...

Es laikam esu tas baardainais goblins laughing.gif !

Karoch man un frostam ir no koka izzaagjeeti zobeni, man buus ofic 2, bet nezinu pa Frostu, iisti nesapratu ... vai 1 vai 2! skapim buus 2rokainais, kas taisiits ir liidziigi kaa no slotas tikai pamataa njemts aizskaru koka stabga grin.gif

P.S. par polishitu mums buus jaaiet uz to NELS veikalu, bet kaadus veel tepikjiishus tur vajadzeeja X3! Karoch mums ir jau lente (peleeka, treninjaa noskatiiju ka taada tiek austa visvairaak)!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
V!D!S
iesūtīt 29.09.2005 23:32
Raksts #12


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



Pēc tā polišita, ja pareizi sapratu, tad labāk neiet uz Nelss. Vispār neiesaku iet uz Nelss, tur nekā no vajadzīgajām sastāvdaļām priekš zobena nav. Vislabāk iet uz Kurši'em, tur var atrast pilnīgi visu ko vajag zobena izveidei, ieskaitot tās plasmasas apsildes trubas, vienīgais, ko nekur neatradu ir tas verķis ko jāliek iekš trubas kad to placina, tāpēc izlīdzējos ar saplacinātu dzelzs gabalu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 29.09.2005 23:54
Raksts #13


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Nelsā ir gan Materiāls, gan trubu izolācija, gan dažnedažādas izolenes, gan slotas kāti - labākais serdes materiāls priekš cilvēkiem, kam vajag vnk kaut kādu atestējamu un viegli pagatavojamu zobenu priekš vienas spēles.
Tā, ka nebūs gluži pareizi teikt, ka nekā no vajadzīgajām sastāvdaļām nav. Jaunākās paaudzes būfu no Nelsā atrodamā neuztaisīt, taču ja būffaits nav cilvēkam puse dzīves, bet fīča LARPā, tad var iztikt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 30.09.2005 10:31
Raksts #14


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



CITĀTS
skapim buus 2rokainais, kas taisiits ir liidziigi kaa no slotas tikai pamataa njemts aizskaru koka stabga

Ar ko taadu labaak uzmaniities un ruupiigi patesteet. Cik zinu aizkaru stangas ir diezgan tievas un vareetu viegli saluuzt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 30.09.2005 10:55
Raksts #15


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



runaajot par deelja izzaagjejeumiem un aizkarstangaam, arii tie ir meegjinaati, un ir daudz neizturiigaaki un biistamaaki par parastajiem slotaskaatiem.

Šo rakstu rediģēja Kraukleenss: 30.09.2005 11:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 30.09.2005 11:08
Raksts #16


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Redz, patiesībā, tā ir katra paša darīšana, ko viņš uztaisa no izturīguma viedokļa (ja atbilst visiem pārējiem kritērijiem), taču tik un tā, visiem iesaku rūpīgi notestēt savus ieročus uz izturību, lai nepaliktu cīņas laukā pēkšņi ar negaidīti radušos "dageri".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 30.09.2005 11:25
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



esmu tiasiijis no 2x2 cm koka liisteem, bet ja tu traapi ar aso skjautni tieshaa traapiijumaa pa pretinieka zobenu, tad paarluuzt ar 1 reizi. Un shiim liisteem ir raksturiigs tas, ka nolauztais zobena gals turpina lidot taalaak, kas ir sameeraa biistami. Nemaz nerunaasim par to, ka shiis asaas malas viegli var paarskjelt buufojumu, un ciinjas laikaa zobena iipashnieks to var arii nepamaniit. Takaa ar shiem izgudrojumiem esiet uzmaniigi, jo droshiiba tomee rpaliek pirmajaa vietaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berlog
iesūtīt 30.09.2005 21:11
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.08.04
Kur: Bibliotēka(21.00-8.00) Mājas(16.00-21.00)



Vienkārši, kad zāģē zobenu no koka pats, rūpīgi jāievēro koka gabala šķiedras virziens- tai jāiet gareniski no viena zobena gala līdz otram (kā tas jau ir parastajos dabā atrodamajos slotaskātos). Tad visam jābūt o.k.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 01.10.2005 20:27
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Eu a kaads nevar pateikt vai driixt TN lietot metamos dageriishus grin.gif ! Mums te ir taada doma ka vareetu paaris uztaisiit, nav tik lielas probleemas kaa ar loku, bet distancee darbojas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 01.10.2005 21:40
Raksts #20


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nē, metamie ieroči gan TN nav atļauti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 11:50