Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troļļu ligzdas, ...izvēlies savu!
Kamazs
iesūtīt 12.08.2005 22:56
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jūs droši vien zināt, ka troļļi dzīvo ligzdās (tā dēvē to nometnes jeb ciemus), kuras vada tā saucamie kara kunigi. Viņi ap sevi pulcina karadraugus (tā saukto karadraudzi) kā arī mierīgos iedzīvotājus, kuri alkst aizsardzības un kuru karakunigs ar draudzi var piedaavaat (par nodevaam).

Troļļu ligzda ir ļoti draudzīga un saliedēta komūna, nav tik izteikts nodalījums šķirās kā ziemeļniekiem, arī valsts vara ir sekundāra - visu ligzdā nosaka kunigs un parasti pārējiem ligzdeniekiem vajag izpatikt jamā vēlmēm, kas bieži vien ir bērnišķīgas, nenopietnas un egoistiskas. Katrs kunigs savai ligzdai arī piešķir īpašu atmosfēru - izvēloties kurā ligzdā dzīvot jūs automātiski izvēlaties savu ikdienu spēlē. Katrs no trim kara kunigiem ir savdabīga, ļoti trolliska personība un dzīvošana pie viena nebūs tas pats, kas pie otra - citas specifikas kvesti, citādi piedzīvojumi, citāda ikdiena.

Tad nu es lūgtu visiem trim (vai vismaz 2 pagaidām) kara kunigiem izlikt savas piedāvājumu - kāpēc tieši jūsu ligzdā topošajam trollim, kas nav izlēmis, kurp doties, būtu jāiet. Atcerieties, ka ir dažādi troļļi - vieni, kas alkst svaigu ziemeļnieku asiņu, citiem vajag izklaides, vēl citiem - šamanismu utt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Berzo
iesūtīt 12.08.2005 23:18
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Sveiki smile.gif ! Nu TN:C es buushu 1 reizi smile.gif un gribeetu atrast sev taa saucamo ligzdu...! Gribeetu iestaaties ligzdaa kopaa ar savu draugu...! Kjipa mees jau 2 esam:) Mums abiem interesee sishanaas ar zobeniem utt iipashi nakts siroshana, gribam atrast ligzdu ar sapraatiigu kunigu kas pienjems muusu pieticiigaas dveeseles!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.08.2005 10:00
Raksts #3


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



ee kamaz cik zinu mums jau visiem ir novaakti bari ligzaam un kas veelas intreseejas pats un ti kam veel nebuus sadaliisim uz vietas wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 10:11
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu jaa bet kjipa es itkaa esu galiigs jauninjais un gribu kauko zinaat pirms es braucu turp, nevis pilniigi nahaljavu kaukur iekrist kaukaadaa ligzdaa pie kaukaada monarha...! Turklaat parcik esu jauninjais veel un nevienu nepaziistu gribu buut kopaa ar draugu vienaa ligzdaa, jo ja citi mani atstums vismaz buus ar ko parunaaties smile.gif ! I am so lonely grin.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 13.08.2005 10:14
Raksts #5


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Jup aivvv, citādi tie topošie troļļi nezina, kur likties, ja nevienu no jums nepazīst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.08.2005 10:16
Raksts #6


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu ta lai griezzas lie manis raines vai soirvakta smile.gif

personiski es nevienam veel neesmu atteicis zinu ka citi ir gan bet man pagaidaam nav traapiijies neviens ko es negribeetu.... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 10:31
Raksts #7


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Jaa nu gudri aivvv/troll dream walker teikt, tu jau nepalixi bez ligzdas, bet es tur nezinaashu kur likties, taapeec noskaidrot gribu jau laiciigi, es pat nezinu kaa juus izskataties real, kaa varu vispaar kauko zinaat...! Karachi lai visi kunigi sasuuta te info pa ligzdaam un ta mees visi jums buhnjiisim ar PZ! Buus ok ka es saku, nevis kaukur aizbraukt uz duulo un kaukur varbuut tikt iekshaa! Vispaar gribu buut ar kaadu kaujaskaaru kuunigu vienaa ligzdaa, kas man suutiitu sist aaraa ziemeljniekus grin.gif !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 13.08.2005 10:40
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Mani izsvītrojiet. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ETM
iesūtīt 13.08.2005 10:53
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.05



A kursh tad taadaa gadiijumaa buus Raines vietaa? Jeb tagad paliks pie variants "tikai divas ligzdas"?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 13.08.2005 11:19
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Ligzdas būs trīs. Mēs sameklēsim karstasinīgu trolli - kara kunigu:).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 21:46
Raksts #11


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Es ir karstasiniigs tik neko nerubiiju jo jauninjais esu sad.gif ! Vjag xp nabratj smile.gif ! A naakotnee juus vispaar domaajat par veel kaukaadu rasu ievieshanu (jo vairaak jo jautraak)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 15.08.2005 15:16
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



peec iespeejas aatraak buutu jaatrod treshaas ligzdas vadonis ja jau taa nav raine sad.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 20.08.2005 10:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 15.08.2005 15:31
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



P.S. Varbūt atsūtiet ligzdu aprakstus, O, vadoņi augstajie....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 15.08.2005 18:04
Raksts #14


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Besī ārā punkts 3. Konkrēti sūkā. Man tā patikās ar vairogu grūstīties..:/

....beeet mees atkal esam novirzījušies no tēmas. Kas tad ar ligzdām? Neviens trollu-kunigs neprezentēs neko?

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 15.08.2005 18:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 15.08.2005 18:10
Raksts #15


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Man savaa zinnaaa viideeja aizdoma, ka ssajaa speelee taa arii tiessaam nebuus taados kvantumos kaa piemeeram SLS'aa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 15.08.2005 20:40
Raksts #16


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



A vispaar kas kuunigam ir jaadara?! Kur tieshi vareetu pa to atrast info?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 05.09.2005 12:50
Raksts #17


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



labs i pastaastiissu nedaudz par to kaa esmu izteelojies savu ligzdu.....

pirmkaart un galvenokaart mees esam paaraakaa rase wink.gif tas noziimee ka neciessu nekaadu skkiivinnus trollu starpaa un cik speessu nepiellaussu respektiivi cienu visus kas dziivo mieraa un saticiibaa (protams trollus silent.gif )
visticamaak ciemaa par atbildiigo parasti atstaassu kaadu ciematnieku bet tas ssim ar nebuus viegli jo ja kritiis nezzeelastiibaa buus kaa buus he he bet ja viss buus ok katraa gadienaa sargaassu savu ciemu kaa acuraugu cik nu speessu un celssu taa labklaajiibu
armijaa atkal cienu katra personisko iniciatiivu jo protams mees visi esam no vienas rases un no augstaakaas rases taccuja kaads man ccakarees kaujas taktiku tas gan dabuus pa mizu un dubuultaas patrullas

jaa un visiem savas ligzdas paarstaavjiem solu ka ziemellniekus sasitiisim laupiijumu ieguusim un braaliigi arii sadaliisim grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 05.09.2005 16:53
Raksts #18


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



imo aivv saeedies seenes laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 06.09.2005 10:53
Raksts #19


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu un mana ligzda bus lidziga aivvv ja es nebusu uz vietas norikosu kadu no zemniekiem pa galveno uz to laiku ta ka varat sak piebraukt kukuli ari deres. tiks pilditi daudz kvesti un meiginasu panakt lai norisinas liela sociala dzive ka ari nevares iztikt bez ta ka ziemelniekiem sadot pa vinu sartajiem dupsiem ari ne ipasi milesu sacelsanos bet nvajasu cilveku kas ir sacelies pret parejiem troliem tik loti ka aivvv

Šo rakstu rediģēja soirvakt: 06.09.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 22.09.2005 08:56
Raksts #20


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Hmmm nezinu kuraa buutu labaak, izskataas ka abaas buutu briivi kliist pa laukiem mekleejot ziemeljnieku kuru uzkjeerst! Pie aivvv nevajag kukuli meele_a.gif ! Nezinu visdriizaak buusim abi kopaa ar Frostiku un tad gribam iet 1 ligzdaa, pie kareiviigo kaartas mace.gif ! Mana vieniigaa veelme ir iet un laupiit ciemus nesot savai ligzdai atpakalj ieguvumu!!! Ceru ka es buushu pietiekami labs standartam un tikshu pienjemts kaadaa no juusu ligzdaam!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 12:02