Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C tiek PĀRCELTS, ...sekojiet jaunumiem šajā pavedienā
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Vai tu esi apmierināts ar TN:C pārcelšanu?
Nē, sasodīts, es biju gatavojies šonedēļ! [ 27 ] ** [37.50%]
Nē, lai arī man principā der arī vēlāks laiks, tomēr nešķiet, ka tas bija pareizs lēmums. [ 6 ] ** [8.33%]
Jā, domāju, ka tā ir prātīga doma. [ 23 ] ** [31.94%]
Jā, nu es arī varēšu tikt! [ 16 ] ** [22.22%]
Kopā balsis: 72
  
Kamazs
iesūtīt 08.08.2005 12:53
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Pēc trauksmainajiem signāliem no mūsu austrumnieciskajiem kaimiņiem, Troļļu Nakšu Hronikas tiek pārceltas!

Spēle nenotiks 12-14.augustā, tāpat arī poligons, domājams būs cits. Precīzu datumu šobrīd nosaukt nevaram, konsultēsimies ar metereologiem un ugunsdrošības speciālistiem:). Tiklīdz būs skaidrs, ievietosim šeit informāciju, tādēļ lūdzu, sekojiet šim pavedienam, ja brīvdabas lomu spēle TN:C jūs interesē.

Iemesli ir vairāki. Pirmais un galvenais - pēc "ceļistu" piedzīvojumiem nemitīgā lietū kļuva skaidrs, ka tādi apstākļi visai nealbvēlīgi atsauksies uz daudzu spēlētāju veselību, bez tam, ja jau paši bijušie TN GMi sāk draudēt ar nebraukšanu, tad skaidrs, ka nav labi. Ja TN:C būtu vienas dienas spēle, situācija būtu savādāka, bet diemžēl ir arī jāpārlaiž naktis.

Bet ir arī citi iemesli. Viens no tiem - ievērojot daudzu potenciālo spēlētāju sūdzības, mēs, iespējams, mainīsim poligonu, lai tas būtu lielāks. Aptuveni tikpat liels kā iepriekšējais, ja nepieciešams, viegli lielāks. Tāpat arī poligons būtu tuvāk Rīgai un galu galā saglabātu līdzību ar pirmo spēļu poligonu (WINK WINK).

Trešais iemesls - daudzi no spēlētājiem, kurus gribam redzēt spēlē netiek vai nav nodrošinājuši sevi ar ekipējumu laika ierobežojuma dēļ. Tādu tiešām ir diezgan daudz.

Ceturtais iemesls - lieliski, būs mums iespēja vēl vairāk pagatavoties spēlei!

Tā kā skatieties TNC treilerīti, kas pieejams TN mājaslapā http://trollu_naktis.break.lv un gatavojieties Troļļu Nakšu Hronikām, jo agrāk vai vēlāk...tas ir..vēlāk tās notiks.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 08.08.2005 12:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 11 12 13  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (240 - 254)
Sindra
iesūtīt 21.09.2005 17:55
Raksts #241


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Ziniet, pateikšu to, ko sen jau jūtu....

TN:C nenotiks.

Šogad toč nē....
tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dagalur
iesūtīt 21.09.2005 18:01
Raksts #242


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.04
Kur: Rīga



Nē TN:C IR janotiek.. jau taa BS nenotika un ja veel TN:C nenotiks... GRRRRRRRR!!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 21.09.2005 18:12
Raksts #243


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Un kādēļ gan nē? No kurienes tad tu to tā jūti?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 21.09.2005 18:12
Raksts #244


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Ka tik toč nevajag sarīkot ziemīgu SUXu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ossh
iesūtīt 21.09.2005 18:42
Raksts #245


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.05
Kur: CENTRS



....ev bet ja nopietni tad TN:C notiks vai nē! te runā ka nē bet man draugs saka ka notiks ap rudens brīvdienām! vai tā ir vai naw , es to nezinu! mad.gif huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 21.09.2005 18:53
Raksts #246


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



emmzzz kaadeelj tad dazhi te mineeja 31 datumu?? Oktobra saakums manupraat buutu peedeejais briidis, jo citaadi tieshaam speele var izgaazties. Saksim jau ar to ka var uzsnigt sniegs, kas uzreiz noziimee ka t ir zem 0 un to ka guleeshana pa nakti teltiis 2 naktis diezvai notiks. Kas liecina par to ka TNC buus vienas dienas pasaakums, labaakaja gadiijumaa 2 dienas.. Reekjiniet veel klaat to, ka mums jaareekjinaas ar metereologu prognozeem. Pa lietu un slapjiem dubljiem nebuutu veseliigi skraidiit. Muusdineu eertaas un viegli paarneesaajamaas teltis ir paredzeetas liidz > +10 graadiem, guljammaisi taapat, taadeelj iesaku par to padomaat. Protams iistu TN spirit nekaadi dublji un lieti neapturees, bet, sapraatiigi domaajot mees tika ivaram iedomaaties kaadas buus sekas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 21.09.2005 19:28
Raksts #247


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Good ol' Grim @ 21.09.2005 19:12)
Un kādēļ gan nē? No kurienes tad tu to tā jūti?
*



Man vienkārši ir laba intuīcija.
Un parasti es nekļūdos.
Tās ir tikai sajūtas. Manas sajūtas.

Nekāda nopietna pamata apgalvot, ka TN:C nebūs nava.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 21.09.2005 19:30
Raksts #248


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Iepriekšējie TN notika vēl vēlāk. Un tas tik un tā ir vairāk vai mazāk divu dienu (patiesībā pusotras) pasākums jau no sākta gala.

Baumas par TN:C nenotikšanu pagaidām palaiž tikai ļaunie "Ceļa" GMi:P. Nevajag uzsākt paniku:). Manas prognozes par datumu - kā jau tika runāts, ap skolēnu brīvdienām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 21.09.2005 19:40
Raksts #249


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Es nepalaižu baumas, es tikai teicu, ka man tā liekās.
Un tā liekas tikai man un nevienam citam no "Ceļa" Gm komandas...

Katrā ziņā par sevi jau teikšu, ka nu nē... āra spēlēm, kas vēl notiek arī pa nakti, man sezona jau ir beigusies..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 22.09.2005 08:46
Raksts #250


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Man liekaas ka taa ugunsdroshiibas sezona ir beigusies, ne! KAD BUUS TN!? Es gribu tikt ljoti ljoti, nevar kaads paliidzeet ar ieteikumiem kur dabuut dreebes, kuras vareetu vilkt! Savaadaak manis nebuus un juus nevareesiet mani skjaidiit... padomaajiet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 22.09.2005 12:12
Raksts #251


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Nu tā kā līdz oktobra pirmajām brīvdienām (1.-2.) ir tikai nedēļa, otrajās brīvdienās (8.-9.) es un vēl vesels bars netiekam, paliek tikai trešās (15.-16.), ceturtās (22.-23.) un pēdējās (29.-30.).

Tā kā GM joprojām klusē, tad atļaušos sev TN ieplānot pēdējās, jo manam šefam jāzina jau par oktobri. Ja TN nebūs šajā brīvlaika nedēļā, tad būs viens cits pasākums, bet iespēja, ka es varētu ierasties uz TN, sarūk... unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 22.09.2005 12:21
Raksts #252


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



NJaa gribeetos zinaat tomeer kad iisti buus shis pasaaakums, cik var vilkt to datumu garumaa?! Mums visiem ir savas dziives un lai taas pakaartotu notikumam vajag arii zinaat laiku, lai var sagatavoties/izbriiveet laiku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 22.09.2005 13:07
Raksts #253


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



njemot veeraa to ka tuvaakajaas divas nedeelas nekaadi, tad pashlaik arii sliecos uz 15. - 16. datumu - ar ceriibu ka varetu veel nesnigt sad.gif

tisiit pieshi pirms briivlaika (22.-23.) buutu tizli, bet uzreiz briivlaika nedeelaa, es vairs neceru uz labu laiku ... laigan proetams - prieksh mana maka tas vareetu buut eerti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 22.09.2005 13:14
Raksts #254


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Heh, nedomājas, ka jums tas ies cauri, Aivv, Soirvakt un vēl daļai 15-16 ir ieplānots pavisam kāds cits pasākums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziren
iesūtīt 22.09.2005 13:17
Raksts #255


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.12.03
Kur: tepat vien es esmu...



CITĀTS(Sindra @ 21.09.2005 18:55)
Ziniet, pateikšu to, ko sen jau jūtu....

TN:C nenotiks.

Šogad toč nē....
tongue.gif
*

Kamaz
var but kads man teiks, ka esmu nepacietigs, bet manu prat ir pienacis pedejais laisk nosaukt datumu
nosauc un turies pie ta
jo es pats varu teikt vienu, ka Sidra nav vieniga, kurai rodas shada domas

tomer cerot uz to labako es pieturos pie pagajusha gada spele notikshanas laika un sava prata lieku sev domat, ka spele notisk ap to laiku
man liekas, ka pagajushaja gada datums bija jauz zinams

bet nu viss ir tava zina

KAMAZA CELI IR NEIZDIBINAMI.....

PS...man pasham datums ir jazina tam, lai varu darba peteikt, kad ir tas reizes, kad es nekada gadijuma nevelos stradat sesdiena...

Šo rakstu rediģēja Aziren: 22.09.2005 13:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 11 12 13
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 14:49