Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TN:C - ierochu ate4staacija
Lord Fish
iesūtīt 31.07.2005 15:23
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Kaa jau Kamazs teica, shinii TN speelee buus normaali, ja pusei speeleetaaju zobeni nemaz nebuus (nazhus gan visi sev uz nebeedu var sataisiit) un otrai pusei tie peec izskata nebuus kaa vaales, bet ar veersumu.

Taatad TN:C zobenu atestaacija notiks sho ceturtdien 04.08.05. 18:30 Veermanju daarzaa pie struuklakas (tur kur notika TN sapulce).

Ja esat taisiijis savu ieroci peec Andzas un Svivena pamaaciibas nekaadaam probleemaam to attesteet nevajadzeetu rasties. Ak jaa, atgaadinu, ka ierocha svars uz 10 milimetriem ir 10-12 grami un ierochu garums, (peec kamaza pieprasiijuma) ne garaaks, kaa lietotaajam liidz padusei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Farliner
iesūtīt 13.08.2005 21:40
Raksts #41


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ar to vienalga nepietiek tādai amortizācijas pakāpei, kas nepieciešama būfiem, ja uztin gana biezu slāni, lai tas amortizētu triecienus, tad ieroča masa kļūst pilnīgi nenormāla, un izskats.. nu vēl briesmīgāks kā parastajiem būfiem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 21:43
Raksts #42


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu labi sad.gif ja tu taa saki, galu galaa ko es zinu meele_a.gif ! Tad taisiis mans savu swordu pa parastam (nu protams nejau uz slotaskaata smile.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 13.08.2005 21:47
Raksts #43


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Kārtīgi izlasi šo te sacerējumu, tas lieti noderēs smile.gif
Būfa gatavošanas instrukcija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 13.08.2005 21:53
Raksts #44


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Paldies tev bet shito es jau esu paarlasiijis 3 reizes, mans zobens, ko pats darinu ir jau pusee, proti gandriiz jau esu ticis pie buufoshanas...emu to izzaagjeejis no koka, jo man ljoti ljoti gribeejaas lai skjeerslis un tas puljkjis galaa ir no 1 gabala nevis stiprinaats + shis koks turees dauc vairaak nekaa slotaskaats...! Tikai baigaa nonjemshanaas jo katram swordam jaaveltii kaadas 6 stundas apmeeram un man taadi jaataisa veseli 4, bet tomeer ataisnosies ganjau...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 14.08.2005 11:52
Raksts #45


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



CITĀTS(Mefisto @ 13.08.2005 21:53)
un man taadi jaataisa veseli 4, bet tomeer ataisnosies ganjau...!
*


Divi shortswordu pāri, ja nemaldos? Droši vien tev ir laba cīņas tehnika, ja vari šādu ekipējumu pārvaldīt. Tie zobeni izzāģēti no parasta dēļa vai finiera? Kāds to svars?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 14.08.2005 12:44
Raksts #46


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



esmu eksperimenteejis kopaa ar kurbadu no dazhnedazhaadiem kokiem, un ticiet man vai nee, bet koku starpaa slotaskaats tomeer izraadiijaas vispienjemaakaakais un izturiigaakais. Personiigi man vislabaak patik lakotais bambuss (ko kaadreiz izmantoja vecajaas krievu makskjerees), jo izturiibas zinjaa neviens koks netur liidzi. Pastaav jau arii taadas lietas kaa plastmasas caurules, bet par taam jaaprasa soirvakt, vai svivenam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 14.08.2005 21:55
Raksts #47


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu jaa man buutu 2 apmeeram 60 cm gari swordi, kurus veel neesu sveeris jo neesu pabeidzis veel sliipeet... veel 2 liidziigus taisu draugam...! Nav iemanju nekaadu lielo, bet speeka pacelt un vicinaat buus gana smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ETM
iesūtīt 15.08.2005 10:59
Raksts #48


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.05



Nu ir jau taada lieta ka ar diviem ierochiem vienlaiciigi vicinaaties ir nenormaali gruuti, jo otrs tikai traucee pirmajam. izklausaas jau kruti tur ar diviem zobeniem mahaaties, bet tam nepiecieshams vispamatiigaakais trenninjsh tikai lai tas otrs zobens paarstaatu pirmajam trauceet, nerunaajot jau par normaalu izmantoshanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 15.08.2005 11:04
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



es jau nerunaaju ka tur buushu ninza un pirms pakusteesies es tev jau 10 reizes ar katru buushu sagriezis... parasati viens block otrs atack atieciigi pa kuru vietu tiek izdariits trieciens...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ETM
iesūtīt 15.08.2005 11:13
Raksts #50


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.05



nee, tu pat vienu reizi nebuusi man iecirtis, kad buusi skjiiries no abiem zobeniem... bet ne jau patr to ir runa. ir nenormaali gruuti izlemt (ja taa to var saukt) ar kuru zobenu ko dariit un nokoordineet sitienus. teorijaa izklausaas jau forshi divi zobeni, bet praksee ir pavisam savaadaak.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moskjis
iesūtīt 15.08.2005 11:28
Raksts #51


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.05



Kad varētu būt nākošā atestācija? Vēlētos pārbaudīt zobenu etc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 15.08.2005 11:56
Raksts #52


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
teorijaa izklausaas jau forshi divi zobeni, bet praksee ir pavisam savaadaak.

Praksē patiesībā bieži vien vicinās gauži haotiski (kā tas robots ar lightsabr'iem SW 3 epizodē) un pret tādu cīnīties bez bruņām nav patīkami, jo jams paķer uz mutual-kill savainojot abus cīnītājus vienlaicīgi. Tā nav labākā taktika, lai kaujā gūtu panākumus, taču viennozīmīgi nepatīkami pretiniekam. Tas ir, ja vien nav loks:).

Principā tādam šortam būtu jāiet kopā ar vairogu, tad jušana ir daudz stabilāka.

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 15.08.2005 11:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
subito
iesūtīt 15.08.2005 11:58
Raksts #53


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04



... un kāju sargiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 15.08.2005 12:05
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Nu es nedomaashu pus stundu tev sist ar labo vai ar kreiso roku... sitiis ar abaam laughing.gif ! Da zinu ka nav viegli bet nu arii tik gruuti arii nav...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 15.08.2005 14:08
Raksts #55


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



vispaar gribeetos zinaat, kad ir paredzeeta naakoshaa atestaacija - kaanekaa pavediens ir domaats tieshi tam, nevis buufed pamaaciibaam smile.gif

principaa ja zobens nav garaaks par tavu plecu augstumu un nav nejeedziigi viegls, tad der...

taakaa bija axe night nedereeja taapeec jo vinjai zobens bija paaraak viegls.

Šo rakstu rediģēja Žanete: 15.08.2005 14:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Berzo
iesūtīt 15.08.2005 20:41
Raksts #56


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Rīga



Jaa man arii intereseetu naakamaa zobenu atestaacija, jo nezinu vai mans lolojumsi r pietiekami labs...!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kraukleenss
iesūtīt 17.08.2005 19:11
Raksts #57


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.08.04



divi zobeni manaa skatiijumaa iisti kopaa neiet, labaak jau vienu aizvietot ar cirvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 18.08.2005 07:43
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



par 2 zobeniem ja vinam nau brunas vins neko neizdaris pert vienu kam ir 2 roku zobens jo ar 2 zobeniem vins nevares nobloket sitienu pa kajam un ja neblokesies bet gan atkapsies tad cilveks ar divroci vinu tures distance ir parbaudic prakse
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 18.08.2005 08:53
Raksts #59


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Soirvakt, ja pareiz lieto divus normāl agaruma vienročus var diezgan labi pret divroci cīnīties, tikai pareizi jābloķē - nekādu "stingro" bloku, tikai slīdošie.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
soirvakt
iesūtīt 18.08.2005 10:01
Raksts #60


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 24.08.04



nu vares velo pameiginat blokejot ar slidosajiem blokiem varetu but cerigak bet vienalga ar divroci var turet distance nu jebkura gadijuma to varetu but tiri interesanti patestet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 11:25