Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Tavas bailes...
No kā tu baidies visvairāk???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 338
Viesi nevar balsot. 
zakkite
iesūtīt 28.12.2004 20:42
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.04.04
Kur: Ogre



Es pat īsti nezinu huh.gif ...man vairākas lietas uzdzen šermuļus! Viena no tām ir karš! ohmy.gif Es tādu negribētu pieredzēt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
16 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
saulove
iesūtīt 29.06.2005 17:09
Raksts #101


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pašlaik šeit :)



Šeit bija pieminēti vairāki manu baiļu ienesli: čūskas, zirnekļi, karš, dabas katastrofas, bet arī cilveķi. Ļoti baidos no tā ļaunuma, ko citiem un dabai izdara cilvēki. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 29.06.2005 18:55
Raksts #102


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Es nobalsoju par karu, jo nekad es tādu negribētu piedzīvot. Arī no nāves ir bail. Un pilnīgi kā fobija man ir no augstuma. Fui...
dzīvnieki mani nekad nav baidījuši, un paranormālas lietas ir interesantas. Un no tumsas es arī sevišķi nebaidos...ja nav galīgi traka situācija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 01.07.2005 08:10
Raksts #103


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



No nāves viennozīmīgi.

Tumsa - it nemaz, jo ne vienmēr tā mums vēl ļaunu... rolleyes_a.gif
Dzīvnieki - ir tādi, kas izraisa zināmu pretīgumu, bet ne bailes
Paranormālas lietas - tas ir drīzāk interesanti
Karš - kā jau te zuzee pareizi minēja, karš jau notiek (lielākā vai mazākā mērā, bet notiek silent.gif )
Dabas katastrofas - lai arī varbūt izklausās dīvaini, bet tās mani tieši piesaista...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 11.07.2005 21:48
Raksts #104


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Es nenobalsoju par nevienu no variantiem. Mani protams šausmina kukaiņi kuri mācas virsū, rāpuļi un man noteikti būtu bail no kara, gribētos paslēpties pie mammas (bērnišķīgi, bet patiesi) vai siltā gultiņā, taču tā īsteni, ka sirds stājas man nav bail ne no viena no minētajiem, loģiski es kliegtu, spiegtu un baidītos, taču visvairāk man ir bail pašai no sevis. Jo tieši prāts izraisa manas bailes un neizpratni, tieši prāts man liek atcerēties šausmīgākos kadrus no šausmu filmas un atgādināt man tos naktī, kad visādu trokšņu no ielas, mājas un dzīvokļa tāpat pietiek! Tieši tādēļ man ir bail visvairāk no manis pašas.. Jebšu precīzāk no mana prāta. No nāves? arī nē, nāve ir nākamais lielais piedzīvojums silent.gif , protams sāpes, tas biedē, taču beigās taču būs labi -gaisma tuneļa galā-, vienīgais, kā šajā gadījumā ir žēl varbūt nepilnīgas dzīves un sev mīļo cilvēku.. Nez, varbūt es esmu pārāk jauna, lai to aptvertu, taču man tā šķiet..

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 11.07.2005 21:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūkainīte
iesūtīt 11.07.2005 22:49
Raksts #105


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Zem Paslēpņa



CITĀTS(serafa @ 29.06.2005 13:42)
no kara-taac karsh kaads bija nekad wairs nebuus(wismaz kad es dziiwoju)
no dabas katastrofaam-latwijaa taadas newar buut...
*


Ļooooti naiwi! huh.gif

nju, me domaajams visvairaak negribeetos piedziivot karu! unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nellijs
iesūtīt 11.07.2005 23:35
Raksts #106


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04



Baidos no dziluma(udens)...vienreiz gandriz nenosliku tapec ta,,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 11.07.2005 23:38
Raksts #107


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Nelly @ 12.07.2005 00:35)
Baidos no dziluma(udens)...vienreiz gandriz nenosliku tapec ta,,
*

Un tāpēc droši vien Tev nepatīk peldēties? (es nezinu, tā tik tāda versija, vienu tādu reiz pazinu)
--

Es baidos no nāves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hugo
iesūtīt 12.07.2005 11:05
Raksts #108


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.05
Kur: Uz marsa



Man ir bail no zirnekļiem. Viņi ir pretīgi! yucky_a.gif Man ļoti nepatīk zirnekļi. pinch.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demon
iesūtīt 15.07.2005 14:34
Raksts #109


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.05
Kur: Zeme; tumshi, spokaini beeninji



uj, karsh buutu briesmiigs.. bet negribeetos piedziivot arii kaad briesmiigi postoshu dabas katastrofu... ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 15.07.2005 16:25
Raksts #110


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Mīļie!!!! Uz pasaules nav nekā briesmīgāka par cilvēku, kas visādu jezgu sastrādā! Un nomirsim kaut kad mēs visi - dzīve ir vienīgā slimība, bret kuras letālo iznākumu nav iespējams atrast zāles. . . . cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fantomass
iesūtīt 24.07.2005 10:48
Raksts #111


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.10.04
Portretu fotogrāfs



Viennozīmīgi - glumi rāpuļi. Čūskas etc. Vienkārši drausmīgs riebums un pat bailes. Kautkāda bērnības trauma ermm.gif nez'

Bet vēl lielākas bailes man ir nodarīt otram sāpēs - t.i. garīgas sāpes. Sāpināt otru, it īpaši, ja tas man ir tuvs vai labi pazīstams cilvēks. Ir jau arī izņēmumi, bet ne daudz. Respektīvi - man ir skaļa sirdsapziņa.

Un vēl - baidos kļūt par ībli. Par mazu stulbu cilvēciņu, kas stāsta lētus jokus un krīt uz nerviem apkārtējiem ar tiem. Baidos vēlreiz tāds kļūt. Laikam 3. un 4. klasē es biju tāds. Tad izārstējos un kļuvu normāls. Var teikt, ka man tas nedraud, jo redzu uzskatāmu piemēru jaunajā klasē wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 24.07.2005 15:23
Raksts #112


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Njū... Es tā nedaudz baidos no paranormālām lietām... Kukaiņi mani nekad nav biedējuši tongue.gif No tumsas (kad neko pilnīgi neredz) drusciņ baidos... blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 24.07.2005 23:49
Raksts #113


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



arprac te jau balsosana jau nav nekadas iespejas izveleties. ka tad ar cits variants?
pim., es nevaru ciest ja udens peksni trapa seja vai uz galvas. tad uzreiz sakas panika.

Šo rakstu rediģēja isa: 24.07.2005 23:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flarisha
iesūtīt 27.07.2005 19:00
Raksts #114


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.05



Man visvairāk bail no kara jo tad es uz pasaules paliktu viena pati un visur apkārt asinspirts.....brrr
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W.I.T.C.H.
iesūtīt 27.07.2005 19:04
Raksts #115


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: eiropa, latvija, juurmala



man ir bailes no dunduriem un citiem kukainjiem huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flashback
iesūtīt 27.07.2005 19:07
Raksts #116


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05



Lai cik arī tas dīvaini neskanētu, manas lielākās bailes ir doma, ka kāds varētu izdurt man acis (nu saki vien, kur var rasties tik dīvains cilvēks kāes grin.gif ). Bet vēl jo dīvaināk ir - man liekas, ka tas ar mani ir jau noticis kaut kad pagātnē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elliitee
iesūtīt 02.08.2005 13:00
Raksts #117


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.05.05
Kur: Skatoties zilajās debesu tālēs..



Izvēloties no variantiem visvairāk no kara, taču vispār no tuvu cilvēku nodevības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
juniore
iesūtīt 05.08.2005 21:51
Raksts #118


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Vieta kur labais pamiishus mijas ar ljauno - taa ir apaljaa bumba ko kaads paarpratuma peec nosaucis par Zemi- preciizaak Riiga



Man ir nelielas bailes no naaves... Nu varbuut ne bailes... Man vnk negribas zaudeet savus tuviniekus... Es biezhi raudu, kad iedomaajos par to, ka buus naaves diena... Vai nu man vai kadam no vinjiem, un es svaa zinjaa veelos nomirt pirms vinjiem,lai nav jaaparcieshs shis zaudeejums
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
krikija:::
iesūtīt 09.08.2005 20:37
Raksts #119


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.05



Man būtu bail gan no kara, gan dabas katastrofām.Tāds posts. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 11.08.2005 09:45
Raksts #120


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Man vienmēr ir bijis visvairāk bail nevis no lietām, kas sastopamas dabā (zvēri, tumsa, tornādo...), bet tieši no cilvēku spējām darīt visbriesmīgākās lietas.
Cilvēki ir tie visšausmīgākie, karš laikam ir vistuvākān no bailēm, kas minēta šeit, bet visvairāk es baidos nevis no tā, ko man varētu izdarīt citi cilvēki, bet gan man bails no sevis....no tā, ka arī es varētu kļūt par slepkavu....jebkurš cilvēks, ja provocēts varētu nogalināt....tā ir briesmīga apziņa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

16 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 21:26