Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai esi kādreiz meditējis(-usi)?
Elepele
iesūtīt 02.08.2004 18:53
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Meditācija ir it kā ieiešana savā iekšējā pasaulē.... Vai esiet kādreiz mēģinājuši, vai tas ir izdevies? Pati esmu mēģinājusi, vajadzīga šausmīgi liela pacietība un ļoti jākoncentrējas. Bieži vien gadās, ka kāds tevi iztraucē. Man pat ir speciāla Ēģiptiešu akmens bumba (neatceros, kā tas akmens saucās), tā satur cilvēka enerģiju, tā domāta meditācijai. Kad paņem to rokās ,tad bumba ļoti ātri sasilst (lai gan iepriekš bijusi auksta :blink: ) un sāk izstarot to enerģiju. Tad ir baigi jauka sajūta. Bet atpakaļ pie tēmas- vai esiet meditējuši? Kā sanāca?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
Pinsy
iesūtīt 07.10.2005 11:08
Raksts #121


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



o, jā! dievinu meditāciju! man gan tas neprasa nakādu īpašu koncentrēšanos, jo tas sanāk diezgan viegli. vrētu tā stundām sēdēt. galvenai ir zināt pareizo pozu (pēdām jābūt saskarē ar zemi) un vēl kādumantru fonā, lai vieglāk iedziļināties.. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 07.10.2005 11:44
Raksts #122


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Kedrik, Tu tā domā?! Es gan tam spētu noticēt. kāpēc Tu uzskati to tikai par kārtējo preses pīli?!

Pinsy- tu bieži meditē?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazais meža brie...
iesūtīt 07.10.2005 13:05
Raksts #123


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05
Kur: Shovakar koka dobumaa, ciemos pie vaavereem



Jaa tas ir ilgs un pacietiigs proces, bet peectam ir labi. Uzreiz taads siltuminsh iekshaa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 09:39
Raksts #124


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Siltumiņš??
Labi...

CITĀTS
Nezinu, vai kāds to ir jau minējis, taču meditācijā ir 9 līmeņi. Katrs krutāks par nākamo. Ja Tu esi spējīgs tikt pāri devītajam līmenim, tad Tu spēj meditēt mūžīgi ( t.i.- nemirt un palikt dzīvam mūžīgajā meditācijā...).

Kur tu ko tādu esi izrāvusi...?Tu domā Nirvānu vai samsāras izbeigšanu...?

Meditēšana ir patiešām cool...Nomierinošas mūzikas neko nelīdz...vajag būt vai nu k-kur dabā vai dzīvoklī,kur ir absolūts klusums.

CITĀTS
galvenai ir zināt pareizo pozu (pēdām jābūt saskarē ar zemi) un vēl kādumantru fonā, lai vieglāk iedziļināties..

Nav obligāti!Meditēt var sēdus, guļus, tupus, lotusa pozā utml. Pozai nav nekāda nozīme, galvenais, ka tu pārvari savas iekšējās domās un tiec kur dziļāk...
Gribētu kādu dienu tā kartīgi atslēgties..pameditēt ka'das 2 stundas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 13.10.2005 09:42
Raksts #125


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Esmu mēģinājusi taču man nekas nesanāca. Varbūt es vienkārši neprotu... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 13.10.2005 10:12
Raksts #126


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Cilvēx var visu!Tev ir tikai jākoncetrējas uz vienu lietu, un jāļauj visam pārējam aizplūst prom...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 11.11.2005 12:00
Raksts #127


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Kādreiz ar to aizrāvos vairāk, tagad nav tik daudz laika, un arī nav man mājās bieži tāds klusums, lai es varētu tā vnk meditēt, kad man vien sagribas. Vasarā jau bija labāk - kad tik gribu, uz uzgunsdzēsēju torni prom, uzkāpju augšā, un aiziet! Tagad, tikai ja ļoti gribu, jāgaida nakts, kad ir klusums. Ak, jā, vēl kas - hmm.. ja kāds nezin, tad pirms meditācijas OBLIGĀTI ieteicams nomazgāties. Ja tas av iespējams, td kut vai vismaz rokas un seju, un ja ir, tad arī tīras drēbes.Kaut vai apakšveļā, bet lai viss ir tīrs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 11.11.2005 15:51
Raksts #128


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Hehe - labs rādītājs, ka kautkāds rezultāts ir sasniegts ir tad, ja jūs saprotat, ka šādas tādas ikdienas lietas vairs jūs nesatrauc - ka tās vienkārši kļūst nesvarīgas smile.gif

Un siltumiņš - tas protams ir labi - jautājums ko ar to siltumiņu tālāk? wink.gif

Njā - klusums - tā ir problēma, bet tā labi risinās ar ausu aizbāžņu palīdzību! Visos ieroču veikalos tādus var nopirkt pa santīmiem! Galu galā vēl jau ir vate smile.gif

Un protams, vēlu veiksmi visiem censoņiem cīņā par sansāras pārtraukšanu! laughing.gif

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 11.11.2005 15:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 11.11.2005 16:00
Raksts #129


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Tās kļūst nesvarīgas tiaki tad, kad meditēju. kad beidzu, tad esmu nomierinājusies un vairs tik daudz nestresoju laughing.gif
un starp citu, vate laiž cauri skaņas, un viņa krīt ārā no ausīm meele_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 11.11.2005 16:22
Raksts #130


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Vati vajag saritināt tievā trubiņā tā lai to var ievietot ausī labi dziļi - a pēc tam vajag ielikt vēl. Tad ar garantiju visi mazie un vidējie trokšņi tiks apslāpēti. Un neaizmirstiet izslēgt telefonus un kompjus, jo tie mēdz negaidītos brīžos izdot pavisam un galīgi neartikulētas skaņas tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 11.11.2005 19:21
Raksts #131


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Es esmu Meditējis tas ir samērā viegli ,bet ir jaaclēdas no ārējās pasaules un trokšņiem tad itkā zem plakstiniem vis baltā nokrāsā un ir tāda sajutā kutelīga ka tu it kā sūpojies gaisā baigais kaufs otro reizi man tā nav gadījies un neēsmu mēģinājis jo nesanāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cilvēks
iesūtīt 11.11.2005 19:33
Raksts #132


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.05
Kur: Latvija, visbiežāk Rīga



Ir mēģināts, bet nekas nesanāca. Jogas fiziskie vingrinājumi sanāca, elpošana sanāca, bet meditācija laikam ir domāta austrumnieciņiem. Man jau arī tā attieksme nebija pareiza - vnk gribējās pamēģināt, nevis ļoti iedziļināties. Man tās meditācijas neliekas īsti patiesas.. pašiedvesma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 11.11.2005 19:44
Raksts #133


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu man arī nesanāca sākumā - bet tad vienā brīdī pieleca, ka speciāli censties nevajag - tai sajūtai jāiestājas dabiskā ceļā - un pēkšņi vienā brīdī jūs saprotat - ui - es jau meditēju! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 12.11.2005 18:36
Raksts #134


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



njāā.. man gan nevienā brīdī nebija tādas atskārsmes - es medit'ju, vnk tad kad tas notiek, tev vairs nav nekādas domas, un ja arī ir, tad tās nedrīxt turēt galvā - tām ir jāaizplūst prom, tāk kā udens... grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazaa_roze :)
iesūtīt 10.12.2005 12:55
Raksts #135


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.12.05



Es vienreiz meegjinaaju man taas speciaalaas bumbas. Njuu jaa nekas viegls tad ir vajadziiga liela pacietiiba, bet sajuuta tajaa laikaa ir ljooti nomierinosha un jauka wink.gif

Šo rakstu rediģēja Mazaa_roze :): 10.12.2005 12:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 10.12.2005 13:51
Raksts #136


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Jaa vienreiz bija sanaacis, jo manii bija paaraak daudz negatviivaas energija un bija valsts ieskaite, taapeec es sakoncentreejos aizveeru acis un pilniigi uz mirkli atsleedzos no visas apkaarreejaas pasaules, taa es seedeeju kaadas 5 min, un veelaak patiesi esjuutos taa labi ka valsts ieskaiti rakstiiti bija daudz vieglaak un bez uztraukuma un stresa!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 12.12.2005 16:30
Raksts #137


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



CITĀTS(kalamboliste @ 10.12.2005 13:51) *
Jaa vienreiz bija sanaacis, jo manii bija paaraak daudz negatviivaas energija un bija valsts ieskaite, taapeec es sakoncentreejos aizveeru acis un pilniigi uz mirkli atsleedzos no visas apkaarreejaas pasaules, taa es seedeeju kaadas 5 min, un veelaak patiesi esjuutos taa labi ka valsts ieskaiti rakstiiti bija daudz vieglaak un bez uztraukuma un stresa!



O! Pirms ieskaitēm jāmeditē biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milady
iesūtīt 02.01.2006 19:30
Raksts #138


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05



Njāā...redzu, ka cilvēkiem ir tiešām dažādi uzskati par meditāciju. Nu...es laikam šoreiz paklusēšu, jo manuprāt, pat īsti neesmu droša par saviem uzskatiem par šo tēmu silent.gif

Bet...dažas saites, kur smelties info:

...
....
.....

Manuprāt, pēdējā lapa ja figurēja šajā pavedienā. Nu katrā ziņā interesanti. Abās pirmajās lapās ir atrodamas arī daudzas citas saistošas (vismaz man) lietiņas.

Tāpat, es tomēr uzskatu, ka lai arī kāds būtu meditācijas mērķis, veidi kā to sasniegt var būt dažādi. Un tomēr - galvenais, ka pats jūties labi.

Un runājot par milzu cilvēkiem, kas sēž alā un meditē mūžīgi. Emm...tiešām gribētos ticēt kam tādam, bet tomēr nē...nu sorry, bet laikam jau tas šķiet pārāk nereāli. Bet - tomēr labums ir, ko tādu es vēl nebiju dzirdējusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitēns
iesūtīt 02.01.2006 20:05
Raksts #139


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05



Ja godīgi neesmu vēl mēģinājusi meditēt.Nezinu varbūt mazliet bail,ka vrētu tā sēdēt mūžīgi. Vienreiz pa stelītu rādija un stāstija par to.Cilvēks var nonākt tādā stadija,ka vairs nevar izkļūt ārā.Un ir tādi cilvēki kas sēž vienkārši maditējot 100, 200 gadu.Viņiem itkā sirds darbība samazinās uz pāris sitieniem minūtē tāpēc tik ilgi var izdzīvot pat bez pārtikas yun tā visa kas cilvēkam nepieciešams.Nu nezinu varbūt man vienkārši bail mēģināt,varbūt neesmu iedomājusies pamēģināt...nezinu rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milady
iesūtīt 02.01.2006 20:09
Raksts #140


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05



CITĀTS(Meitēns @ 02.01.2006 20:05) *
Ja godīgi neesmu vēl mēģinājusi meditēt.Nezinu varbūt mazliet bail,ka vrētu tā sēdēt mūžīgi. Vienreiz pa stelītu rādija un stāstija par to.Cilvēks var nonākt tādā stadija,ka vairs nevar izkļūt ārā.Un ir tādi cilvēki kas sēž vienkārši maditējot 100, 200 gadu.Viņiem itkā sirds darbība samazinās uz pāris sitieniem minūtē tāpēc tik ilgi var izdzīvot pat bez pārtikas yun tā visa kas cilvēkam nepieciešams.Nu nezinu varbūt man vienkārši bail mēģināt,varbūt neesmu iedomājusies pamēģināt...nezinu rolleyes_a.gif


Hmm, ja interesē - labāk pameiģini. Pirmajā reizē jau nu noteikti nenonāksi tādā stadijā, un ja godīgi, es dziļi apšaubu to, ka tas vispār ir iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 5 6 7 8 9 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 18:00