Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> aivvv stila lappusiite, just for fun
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.04.2006 20:03
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart cool.gif


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak smile.gif


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski tongue.gif) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa laughing.gif un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Sapņu Teātris
iesūtīt 14.06.2006 20:09
Raksts #81


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Aivvv,es šodien no darba nācu mājās melnā ādas mētelī un šalli[kā aksesuāru] ap kaklu.
Vai tu nezini,kapēc cilvēki uz mani tā skatījās?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 16.06.2006 16:06
Raksts #82


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



vasaru sola karstu taa kaa viegllu un plaanu materiaalu iistais garums ir nedaudz visrs cella un es tiessam domaaju nedaudz nu taa 5 cm kraasas vareetu buut orandzzaa un zallaa apakssmala vareetu buut hmm meigginaassu visuzalizeet ^^^^^^ lol nu jaa ceru ka saprati ko domaaju smile.gif bet audums viegls tas noteikti lai nedaudz pliivo veejaa bet tikai nedaudz smile.gif


un ee jo tu izskatiijies tizli taapeec uz tevi taa skatiijaas via arii nodomaaja ka esi slims (vienalga fiziski via gariigi.... tongue.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 16.06.2006 20:00
Raksts #83


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 14.06.2006 21:09) [snapback]654944[/snapback]
Aivvv,es šodien no darba nācu mājās melnā ādas mētelī un šalli[kā aksesuāru] ap kaklu.
Vai tu nezini,kapēc cilvēki uz mani tā skatījās?
tāpēc, ka tev bija mētelis un šalle un tajā dienā bija nežēlīgi karsts blink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 16.06.2006 21:49
Raksts #84


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



Bet man bija labi.
Es centos tā,lai karstums netiek man klāt,jo mūsu GuRu solīja karstu vasaru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 23.06.2006 10:44
Raksts #85


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



visiem prieciigu liigo un lieliskus jaannus grin.gif

par to arii mans ssiisdienas apdeits
par jaanniem tradiicijaam un dazzaadiem citiem siikumiem jo jaanni ir viena no dienaam kad latviessu tautai stiliigums vismazaak praataa un nevajag arii jaadomaa par papardes ziedu alu sieru ugunskuru un visu jauko ko vien speejat protams sleepjoties no lietus zem liela lietussarga vai veel labaak zem pamatiiga pleeves gabala ja vien neesat garastaavoklii izmirkt liidz aadai smile.gif

apggeerbu noteikti vienkaarssu vasariigu un eertu jo jaanni ir tie sveetki kad tiessaam vajag atpuusties no visas sirds kam nu taa ir zvilneessana kam dejossana tas jau katram savs bet atceraties ka liigo vakars ir viens no vakariem kad jums ir vismazaak ruupju jo sesijas un eksaameni ir beigussies atvallinaajums vai nu ir saacies vai arii driiz buus ssefs arii ir sadzeeries alu taapat kaa juus un nez vai zvaniis un traucees juus wink.gif


ar taam tradiicijaam nevaig paarspiileet nnemie no visa plassaa klaasta to kas jums tuvaaks papardes zieds leekaassana paar ugunskuru un aaleessanaas lai paliek jaunajiem ssassllika cepssana un kaartiiga alus suukssana liigossana dziessmu dziedaassana siera eessanaa un atpuuta peec gruutaas nedeellas vecaaka gada gaajuma


atceraties ssos sveetkus svineejussi jau juusu senccu sencci un nevajag ssos sveetkus sev sabojaat taadeell lai cik alus buutu maagaa nellaujiet draugam sesties pie stuures dzeerumaa un neejiet sist tos kas pie blakus ugunskura jo atminnas no ssiem sveetkiem daudz patiikamaakaas ja ir labas smile.gif

ak jaa noteikti brauciet uz laukiem pat ja nav iisti kur braukt nu tad pajautaajiet kaut vai kaadam pazinnam jo jaanni ir sveetki kad pakker liidzi visus kam tik ir velme liigot taadeell ja nu ir sanaacis ka esat vientullss tad nesamierinaties ar to un vienkaarssi dodaties kaadam liidzi uz vinna lauku svineessanas vietu sliktaak jau nebuus kaa seedeet dziivoklii un zinaat ka visa latvija svin


lai arii kas juus buutu ikdienaa nekautreejaties jaannu vakaraa paraadiit cik latvisks esat ko zinat raujat vallaa liigo dziesmas pat ja esat reperis un paraadiet ka protat iekurt ugunskuru (ja juus protams to protat) un cept ssaslliku jo tas lloti labi atstaas iespaidu uz sieviessu kaartas paarstaaveem taapat arii vainaga valkaassana dzzekam tikai paliidzees tautudeelliem ssovakar lielaakas izredzes atrast papardes ziedu kaa paareejiem bet meitenes atcerateis vinni visi ssovakar buus pilni kaa maarki un dabuut dzzeku ko veelies var buut laba izdeviiba ja vien tas ir tas ko veelaties whistling.gif


peedeejais ko iesaku pannemiet liidzi kaadu segu kad dotaties papardes zieda makleejumos jo rasa ir slapja laughing.gif laughing.gif laughing.gif


juusu aivvv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 30.06.2006 21:25
Raksts #86


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



piekrītu, džeki ar ziedu (tieši ziedu) vainagiem galvās izskatījās visai..mmm...pievilcīgi. (nu labi, šeit nav runa par galīgi nepievilcīgajiem).
bet dziedāt līgo dziesmas man galīgi nebija ''iekšā''

biju tik laimīga, ka nebija lietus.....

aivv, es netieku nekādā jēgā ar jaunu peldkostīma pirkšanu: kādā krāsā vislabākais īsti vēl neiesauļotai ādai?

norēcos pie tā ādas mētelīša tipa. un vēl jo vairāk pie tavas atbildes, aivv. man drusku fascinē, ka tu pat uz stulbākajiem (nav domāts kādam perosniski aizvainojoši) komentāriem/jautājumiem atbildi mierīgā stilā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 03.07.2006 18:39
Raksts #87


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Tiešām interesants pavediens smile.gif Man ļoti paika, izlasīju visus iepriekšējos postus un nopriecājos, par oriģinālo ideju, ko šādu uztaisīt. grin.gif
Mans jautājums būtu - ko darīt, ja tev ir kauns parādīt savu miesu (NĒ, man nav problēmas ar lieko svaru tongue.gif ), rokas, kājas, nabu, bet ārā ir ļoti karsts?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 05.07.2006 11:20
Raksts #88


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



sveiki visiem ir saacies juulija meenesisi un visi jau sen ir apradussi ar vasaru un daudzi jau pavada savus atvallinaajumus nemaz nerunaajot par skoleeniem kas ir aizkliidussi uz laukiem nometneem un kur nu kurais taadejaadi ir iestaajies relatiivs miers un pagurums pilseetaas jo arii karstums dara savu....

taccu ssii rutiina kas ssobriid pastaav nebut nav negatiiva jo taadeell jau mums patiik vasara ka varam katru dienu mieriigi dariit to passu ar tiem passiem cilveekiem un varam teikt ka tiessaam atpuussamies saseesties massiinaa vai kaa savaadaak un doties uz juuru vai arii vakaraa peec darba iznaakt aaraa uz kaapniiteem un pannemt ar kaiminniem kasti auksta alinna un vienkaarssi paplaapaat par neko taa taccu ir lieliska relaksaacija

no otras puses ssobriid notiek arii viskarstaakie briivdabas paartiji jaa kad gan veel ja ne vasaraa visi muusu iemiillotie maakslinieki raujaas vai uz puseem lai paspeetu no vienas estraades uz citu un prieceetu juus ar savu uzstaassanos taapat arii visi festi un lielie pasaakumi vismaz dalla no jums taccu ja paguva pabuut ""Sutas Balsii"" vai vismaz dzirdeeja atsauksmes par to un ticu ka plaanojat doties veel uz citiem...
arii vismaz vienaa zallumballee ieskau pabuut un paklausiiteis to spassus sslaagerus arii tas taccu ir tikai pozitiivi wink.gif

klubu apmekleetaajiem iesaku doties uz majoriem tur ssobriid ir labaakie dziidzzeji...

ssaja alaikaa lieliski varat sapaziities ar jauniem cilveekiem un ieguut jaunus draugus it sevisskki ja esat aizbraucis atvallinaajumaa uz daaccu vai arii skoleenu briivdienaas uz laukiem nekautreejaties un ejat klaat tiem cilveekiem kas miriigi seezz vakara p[iesauliitee pie ciema veikala vioeteejaas skolas pagastmaajas via kur citur un vienk iepaziistaties vai ja esat dzzeks labaak pakkeriet pus kasti alinna un taa arii apsakiet ka nav ar ko kopaa iedzert jo nevienu nepaziistat un tad jau sarunas raisiisies ja esat meitene tad buus veel vienkaarssaak dzzeki taapat izraadiis interesi par jums un nebuut nesuudzeeses ja pievienosieties kopeejam puulcinnam

mekleejiet izklaidi vasara jau daudzu manis ipriekss nosaukto iemeslu deell ir lloti labs laiks lai veidotu nenopietnas vienas sezonas attieciibas kas neprasa nekaada saistiibas un kas atstaaj labas atminnas rudenim un ziemai bet kas zin varbuut var veel izveidoties kas vairaak bet taa deell nav eerts iespringt vasara nav tas nopietnaakais attieciibu laiks taccu kaa jau teicu visi ir atveerti attieciibaam jo kopeejaa stressa ir daudz mazaak....


ciitiigajiem solaarija lietotaajiem ja nu veel kaads nav atjeedzies atcerateies ka vienkaarssa vasaras saule var juusu izskatu pabojaat un padariit juus plankumainu taa kaa nodrossinaties pret to kaut arii daudz nesajeedzu ar paaris attieciigajiem kreemiem vajadzeetu buut liidzeets smile.gif


uzmanieties arii ar ugunskuriem un barbekju jo karstums ir visu izkalteejis un kaada jauka ssassllika cepssana var beigties visnotall beediigi ar nodedzinaatu vasarniicu vai dievs pasargi aizsvilinaatu mezzu silent.gif


par apggeerbu nav daudz ko teikt modee ir gaissi zilaas karaasas un viss kas ir peec iespeejas plaanaks vieglaaks un eertaaks meiteneem zirgastes un dzzkeim nulliites tas paliidzees vasaras karstumaa un saules svelmee....


nezinu ko esmu piemirsis un ko vajadzeetu veel pateikt taadeell jautaajiet ja kas un ja nespeejat atrast kaadu savu pazinnu tad neuztraucaties telefons ir izsleegts speciaali via nosliicis upee un vinnss vai vinna turpina pavadiit lielisku vasaru gan jau ka atkal uzradiisies grin.gif


juusu aivvv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 12.07.2006 14:14
Raksts #89


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



gaiši zilais.. OMG blink_a.gif man nekā tāda nav laughing.gif a melns skaitās viegls? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zuz
iesūtīt 16.07.2006 22:00
Raksts #90


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.03
Kur: Pūka priedītēs



Chiu Aivviņ! [tas tā, lai vairāk atgādinātu vēstules Sīrupiņam!]

ai, labi. šauj ārā! kādu man vnk vajag stilu! ja jau Tu esi tāds guru, tad .. nu rādi, ko māki! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 07.08.2006 18:04
Raksts #91


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



Man liekas, ka es esmu bārbija. unsure_a.gif
Ko lai es daru?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.08.2006 18:37
Raksts #92


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu pirmkaart jau varu ssut arii nav ne jausmas tongue.gif tongue.gif tongue.gif
e snezinu ne tavu vecumu ne tavu izskatu ne sabiedriibu
un pietam nezinu kaads stils tev jau ir
ak jaa un veel tu esi nenormaali kaitinossa laughing.gif


ak un ja iekniebjot rokaa tu tumeer sajuuti ragana ka taa nav plastmasa tad es domaaju tavas bazzas ir veltas laughing.gif laughing.gif laughing.gif

(blle ku sen jau neesmu atjaunojis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 07.08.2006 18:49
Raksts #93


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Sveiks,Aivucīt.

Rakstu Tev jo man ir problēma. Man patstāvigi tuvumā vai uz miesas atrodas apģērba gabali uz kuriem ir uzskricelētas nezināmas izcelsmes lielas,sarkanas acis(1 gab) un dažādi rupji teksti kaa "F.u.c.k Frodo" vai "Kill the hobbits" Ko tas nozīmē?
Lūdzu,atbildi! Es tiešām nezinu ko lai dara crying.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.08.2006 18:55
Raksts #94


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nju iebaaz galvu podaa un norauj uudeni unsure_a.gif

varbuut ka paliidzees whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 07.08.2006 18:57
Raksts #95


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



lol

kā lai iztaisnoju savus viegli viļņainos matus? tie tik nepatīkami mūžam ielokās un tā.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.08.2006 19:14
Raksts #96


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



vinni noteikti tev izskataas labaak kaa neiztaisnoti bet nu ja veelies iztaisnot ir tam speciaali paredzeets aparaats liidziigi kaa lokusskkeeres lai ieskrullotu matus vieniigi tas ir lai zitaisnotu smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 07.08.2006 19:16
Raksts #97


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



izmantot pannu? negribu palikt bez matiem, tos izcepot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.08.2006 19:29
Raksts #98


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu vienmeer jau veel ir matu putas un zzeleja un kkemme wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 07.08.2006 21:44
Raksts #99


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Jūr, arī maniem matiem ir tendence lokoties un iemest tādas tizlas čirkas, it sevišķi mitrā un lietainā laikā. Es parasti izmazgājot matus ielieku traģiskajās vietās nedaudz putas un ar fēnu žāvēju matus no augšas un visu laiku ķemmēju ar ķemmi. Izžāvējas taisni un efekts uz divām dienām apmēram(ja netieku mitrumā). thumbsup.gif

Bet bija arī Loreal(laikam) tas matu taisnotājs[tāds rozīgā pudelē.Un reklāmā kkāda melnā meiča reklamēja. Slavenība, bet uz sitienu nevaru atcerēties kas]. Nu kkāds līdzeklis. Neesmu pati vēl mēģinājusi, bet moš Tev palīdz wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 07.08.2006 22:06
Raksts #100


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



To L'Oreal reklamē Bejonse wink.gif

Mani mati ir hipertraģiski nepaklausīgi. smile.gif Dabiski tie ir mazliet lokaini, īpaši matu galos. Un kad mati ir neķemmēti, tie mēdz uzmest dažas čirkas. Es izmēģināju daudz ko. Gan ar pannu, gāzu putas, fēnoju, un želeju laidu iekšā. Princīpā izmantoju visus Garnier Fructis līdzekļus.
Izmēģināju arī to rozā, taču tas līdzēja tikai pāris stundas.

Jāatzīst, ka arī čirkainus matus es nevaru dabūt grin.gif Reiz ar draudzeni mēģinājām dabūt man mitrus un čirkainus matus. Efekts bija graujošs. Mati izskatījās nevis smuki čirkaini, bet gan tādi it kā es būtu izmirkusi zem lietus.
Īsāk sakot - bezcerīgs gadījums. Taču es nekrītu panikā un sadzīvoju ar tādiem matiem kādi ir. Vnk sataisu kaut kā ciet un miers. Citreiz ar vaļā. Galu galā.. stresa nav. smile.gif sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 01:11