Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Indigo bērni, Patiesība par maģijas atnākšanu?
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:12
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Reiz kādā avīzē lasīju rakstu, ka visā pasaulē sāk dzimt īpatnēji mazuļi. Tiem piemītot pārdabiskas spējas jau no dzimšanas. Tie, paši to nemaz neapzinoties,prot ar prāta spēka palīdzību kustināt savas rotaļlietas, sakarsēt ūdeni līdz vārīšanās temperatūrai, lidot un vēl daudz ko. Vienīgā kopīgā lieta visiem šiem dīvaiņiem ir indigo krāsa aurā. Šī krāsa ir pārmērīgā pārsvarā viņu biolaukā. Cik dīvaini! huh.gif ohmy.gif
Varbūt maģija beidzot nolēmusi atnākt arī līdz mums - parastajiem cilvēkiem?
Vai zinat ,ka arī starp mums ir šādi cilvēki? Viņi gan to neapjauš. Šādiem cilvēkaiem ir lieliska intuīcija, viņi ir jūtīgi, bieži vien gudrāki par vidusmēra cilvēku, vai apveltīti ar neparastām izskata vai rakstura iezīmēm. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 9 10 11 12 13 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (200 - 219)
Dark Phoenix
iesūtīt 29.10.2006 17:28
Raksts #201


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Jā, nepaklausīgi bērni ne vienmēr ir indigo. Tā pat ir ļoti mazsvarīga pazīme un ne visi indigo ir nepaklausīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 29.10.2006 18:42
Raksts #202


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Aha, aha - un ne visi indigo ir indigo visu auru redzētāju skatījumā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 17.12.2006 00:28
Raksts #203


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Viņš ir, jo...

*Viņam ir tā kā aura, viņš nav harizmātiķis - viņš ir kas vairāk.
*Viņam ir ļoti lielas acis. Tajās daudzi aizmirstās.
*Viņš ir noslēpumains.
*Viņam ir savādāka domāšana. Vispusīgāka.
*Viņš apgalvo, ka dažreiz redz ko tādu, ko neredzam mēs.
*Viņš ļoti labi saprotas ar dzīvniekiem - tie viņam burtiski lī klāt.
*Viņš ir nepaklausīgs bastards, bet tikai atsevišķās situācijās.
*Viņu par tādu ir iedalījuši visi, kas kaut ko iejēdz par to.
*Viņam apkārt harmonizē miers un mistika.

Un man arī ir daudzas šīs iezīmes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 17.12.2006 01:23
Raksts #204


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Kas ellē ir viņš?

"Viņam ir tā kā aura, viņš nav harizmātiķis - viņš ir kas vairāk."
"Viņam ir ļoti lielas acis. Tajās daudzi aizmirstās."
Ja Tu esi nejauši "viņā" iemīlējusies, tas viņu nepadara par indigo.

"Viņš ir noslēpumains."
Un tad? Nevajag jau uzreiz to ļaunāko domāt - varbūt vienkārši narkomāns.

"Viņam ir savādāka domāšana. Vispusīgāka."
Vispusīgāka par ko? Kādā ziņā domāšana var būt vispusīgāka? Labāk redz vienas problēmas dažādus aspektus? Un ar indigo tur sakars kāds?

"Viņš apgalvo, ka dažreiz redz ko tādu, ko neredzam mēs."
Es arī dažkārt pamanu, ko tādu, ko citi nepamana - piemēram kādu randomu putnu garām palidojam... bet vispār tas var liecināt arī par kādu smadzeņu kaiti vai narkotikām.

"Viņš ļoti labi saprotas ar dzīvniekiem - tie viņam burtiski lī klāt."
Gribētu redzēt, kā viņš saprastos ar pāris konkrētiem, man zināmiem suņiem, kas izrāda agresiju pret visiem bez izņēmuma. Nezkādēļ liekas, ka viņa stilbu garša no auras krāsas nav atkarīga.

"Viņš ir nepaklausīgs bastards, bet tikai atsevišķās situācijās."
Cik viņam gadu? Ja kādam jāklausa, tad droši vien maz. Un bērniem ir tieksme reizēm būt nepaklausīgiem bastardiem. To var saukt gan par ADD, gan indigo, bet patiesībā tas ir iemesls valkāt jostu.

"Viņu par tādu ir iedalījuši visi, kas kaut ko iejēdz par to."
Konkrētāk, konkrētāk - kas ir tie visi un ko viņi sajēdz? Klasesbiedri, kas ir izlasījuši pa trim konfliktējošiem interneta saitiem katrs, neko nejēdz.

"Viņam apkārt harmonizē miers un mistika."
Miers un mistika nelecas arī manā apkārtnē un vispār nav dzirdēts, ka tiem būtu kādas domstarpības.


Tev varbūt arī ir dažas no šīm iezīmēm, bet tas nenozīmē, ka Tu esi indigo - Tu vienalga esi parasta 10-un-vēl-nedaudz gadus jauna meitenīte, kam patīk ticēt pasakām, tikai tādēļ, ka tās nepublicē pasaku grāmatās.

Šo rakstu rediģēja Grims: 17.12.2006 01:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 17.12.2006 09:35
Raksts #205


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



CITĀTS(Piektdienas mīlestība. @ 17.12.2006 00:28) [snapback]1075851[/snapback]

Viņš ir, jo...

*Viņam ir tā kā aura, viņš nav harizmātiķis - viņš ir kas vairāk.
*Viņam ir ļoti lielas acis. Tajās daudzi aizmirstās.
*Viņš ir noslēpumains.
*Viņam ir savādāka domāšana. Vispusīgāka.
*Viņš apgalvo, ka dažreiz redz ko tādu, ko neredzam mēs.
*Viņš ļoti labi saprotas ar dzīvniekiem - tie viņam burtiski lī klāt.
*Viņš ir nepaklausīgs bastards, bet tikai atsevišķās situācijās.
*Viņu par tādu ir iedalījuši visi, kas kaut ko iejēdz par to.
*Viņam apkārt harmonizē miers un mistika.

Un man arī ir daudzas šīs iezīmes.

Kā tāds šizofrēnisks zvēru pavēlnieks no draņķīgas Bolivudas anime
CITĀTS
*Viņš ir nepaklausīgs bastards, bet tikai atsevišķās situācijās.

Nevar būt w00t.gif tad tā viņi rodas ? ohmy.gif Nolādētā baznīca mūs tik ilgi novērsusi no šī brīnuma
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 17.12.2006 13:15
Raksts #206


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Noliedzot kāda pārliecību ir divas iespējas - vai nu viņš pārstāj ticēt, vai arī viņa ticība kļūst vēl spēcīgāka, par spīti visam. Man domāt šis būs tas otrs gadījums. Tā ka kautkas līdzīgs donkihotam un vējdzirnavām. tongue.gif

Es saprotu, citiem vajag dzelžainus pierādījumus, lai kautkam noticētu, un pat tad notic ar grūtībām. Bet ir tā, ka sākumā pierādīt kautko ir grūti, balstās vien uz izjūtām/nojautām, ir daudz kļūdu un nepareizu pieņēmumu, bet ar laiku nonāk pie patiesības.

Es ar esmu to skaitā, kas tic indigo, vienk nevajag stāstīt cilvjiem, kas to negrib dzirdēt ...

P.S. SN
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 17.12.2006 18:44
Raksts #207


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



He-khem.
Viņš ir mans 3 gadus vecais brālis.
Piedod, bet man izraisīja mazliet niknumu, ka Tu pret viņu tik nievājoši izsakies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 17.12.2006 18:47
Raksts #208


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



Es domāju ka katrā no mums ir sava daļa maģijas.

starp citu man liekas es pati vienu tādu pazīstu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.12.2006 19:14
Raksts #209


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Piektdienas mīlestība. @ 17.12.2006 18:44) [snapback]1076148[/snapback]

He-khem.
Viņš ir mans 3 gadus vecais brālis.
Piedod, bet man izraisīja mazliet niknumu, ka Tu pret viņu tik nievājoši izsakies.
Piedod, bet visi bērni 3 gadu vecumā tādi ir. Vairāk vai mazāk. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 17.12.2006 19:57
Raksts #210


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Nu, tad es būšu atpalikusi no ārpasaules, vai kkā tā.
Es ļoti daudz kontaktējos ar bērniem, bieži vasarā pelnu naudu auklējot, bet tas tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 18.12.2006 17:23
Raksts #211


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Nu, piedod, ja tie ir secinājumi no dzīves nevis nokpēts no interneta/norakstīts no žurnāla tad mini dzīves situācijas kurās tas viss ir izpaudies
P.S. Tomēr iesaku iepazīties ar vārda "bastards" latvisko nozīmi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliza Lūcija Bur...
iesūtīt 18.12.2006 17:52
Raksts #212


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.10.06
Kur: I am now in the cheerful state - full or dreams and full of hopes...



Runā, ka indogo vairāk ir dzimuši 80 gadu beigās. jo jaunāka paaudze, jo lielāka iespēja, ka viņi ir indigo.
iespējams, ka viņi paši to neapjēdz.
pārējiem viņi būs jāpieņem. iespējams, pēc gadsimta indigo būs normāla parādība.
...if...
man liekas, ka skolās viņus apspiež, piespiež ierobežoties.
bet tiešām nevajag visus par special uzskatīt. piemēram kādā skolā (neminēšu kurā) ir puisēns, kurš uzvedas... nu, dīvaini, piemēram policijas iecirknī salauž visus zīmuļus, skolā saplēš krēslu, salauž visus lineālus... un māte aizstāv! saka ka bērniņš ir īpašs, ka viņš redz garus, un no tiem aizstāvās...
tas varētu arī nebūt indīgo, bet k-kāda nenormālības pazīme, jo vecākais dēls tai mātei tāds pats...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silverman
iesūtīt 24.12.2006 11:06
Raksts #213


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.05
Kur: Latvija, Saldus



Es domāju ka notiek evolūcija un cilvēki attīstas nākamajā līmeni, es domāju ka pēc kādiem 50 gadiem tiaki tādi dzims.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 24.12.2006 11:59
Raksts #214


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



mees aesam tie, par ko sevi uzskataam, manupraat...

un protams, tie, kam ticam. ja cilveeks speej visparastaakajos cilveekos saskatiit kko neparastu, tad taa jau ir vinja pasha probleema.

negribaas nevienu aizvainot, bet es tiesaam uzskatu, ka viss ir savaadaak un notiek tikai taa, kaa es ticu jeb gribu. vai arii es esmu totaala (ne)veiksminiece, kas zaudeejusi dziives jeegu un iegrimusi savos sapnjos...
un veel nav taa iisti pamatoti(-iigi) pieraadiits, ka cilveekam ir aura, kur nu veel indigo.
manupraat, cilveeki redz auras, ja tam tic tik loti, ka vinjiem ''raadaas'' taas.

es laikam nesakariigi izteicos, bet es driizaaak esmu reaaliste, nevis sapnotaaja smile.gif
viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 24.12.2006 13:14
Raksts #215


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



CITĀTS(silverman @ 24.12.2006 11:06) [snapback]1079152[/snapback]

Es domāju ka notiek evolūcija un cilvēki attīstas nākamajā līmeni, es domāju ka pēc kādiem 50 gadiem tiaki tādi dzims.

Es domāju, ka Tev nav nekādas nojēgas par to, kā notiek evolūcija. Evolūcijas pamatprincips ir, ka paliek tie, kas ir labāk piemēroti izdzīvošanai. Nav dzirdēts, ka neiroze vai halucinācijas šajā jomā ko palīdzētu. Bez tam tas nenotiek trīs paaudžu laikā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 29.12.2006 16:48
Raksts #216


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Nu wai zini par indigo ir tik daudz miitu-oi es esmu wiss kaut ko dzideejis ka man jau tas ir liidz koklom....

CITĀTS(Eliza Lūcija Burve-Santangelo @ 18.12.2006 17:52) [snapback]1076674[/snapback]

Runā, ka indogo vairāk ir dzimuši 80 gadu beigās. jo jaunāka paaudze, jo lielāka iespēja, ka viņi ir indigo.
iespējams, ka viņi paši to neapjēdz.
pārējiem viņi būs jāpieņem. iespējams, pēc gadsimta indigo būs normāla parādība.
...if...
man liekas, ka skolās viņus apspiež, piespiež ierobežoties.
bet tiešām nevajag visus par special uzskatīt. piemēram kādā skolā (neminēšu kurā) ir puisēns, kurš uzvedas... nu, dīvaini, piemēram policijas iecirknī salauž visus zīmuļus, skolā saplēš krēslu, salauž visus lineālus... un māte aizstāv! saka ka bērniņš ir īpašs, ka viņš redz garus, un no tiem aizstāvās...
tas varētu arī nebūt indīgo, bet k-kāda nenormālības pazīme, jo vecākais dēls tai mātei tāds pats...

pie wiena-tas ganijumaa naw andreja pumpura 11.pamatskolaa???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
misszandale
iesūtīt 04.01.2007 15:00
Raksts #217


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.06





izklausās neticami, bet intriģējoši ... hmm huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 10.01.2007 13:31
Raksts #218


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Viss indigo ir pilnīgas muļķības un ezotērisks crap's, kuru ir viegli iebarot cilvēkiem, kuriem dažnedažādu kompleksu dēļ ir svarīgi justies "īpašiem, svarīgiem, labākiem par citiem" un, protams, "nesaprastiem".

Tāpat kā vēl pārējie 70% ezotēriskā bullshita. Galu galā, tieši šāda tipa mācības var visvieglāk piesaistīt cilvēkus. Mēs noticam tam, kam gribam noticēt.

Bet indigo ir galīgas muļķības, jo:

1) "Indigo bērniem vajag īpašu uzmanību, vecāku gādību, radošas izklaides"

un pārējiem, vienkāršajiem, mirstīgajiem bērniem to nevajag? Viņi taču ir plebeji, viņiem līdz sīko indigo līmenim tāpat nepacelties.

2) "Indigo ir savādāka DNS struktūra"

kā Šteinbergs kādā raidījumā par indigo bērniem norādīja - tas ir pilnīgas crap's. Visām dzīvajām būtnēm uz zemes ir VIENĀDA ģenētiskā struktūra, sākot ar cilvēku, beidzot ar planktonu.

3) Visi tie kritēriji lai būtu par indigo bērnu:

ir kaut kas no sērijas "vai tev dzīvē dažreiz gadās tā, ka esi satraukts pilnīgi ne par ko?", "vai tev ir gadījies tā, ka paaugstinās temperatūre pēkšņi?", "vai mēdz būt trauksmains?".

Man ir SVARĪGS MESEDŽS visiem indigo bērneļiem - tā ir ar mums visiem! Drīzāk man sāk rasties doma, ka indigo bērni ir tādi īpaši neapdāvināti bērni, proti, ar izteiktu empātijas trūkumu, ja jau reiz iedomājas, ka ir tie vienīgie īpašie, un vienīgie, kuri "dažkārt jūtas satraukti".

4) Nekas no tā nav nevienreiz pierādīts konkrēti. Viss ir vairāk līmenī - "nu tur reiz televīzijā redzēju, ir dzirdēts, mans senseis teica..."

Gribat dzirdēt stāstu par kādu indigo bērnu?

Reiz viens tāds gudrinieks aizgāja testēties pie Džeimsa Randi (slavenā skeptiķa, kurš visu laiku karo pret visiem šiem mistiķiem - krāpniekiem). Salika viņam priekšā rindiņā cilvēkus.
"Redzi auras?"
"Redzu. Tam zaļa, tam zila utt."
"Bet, ja mēs cilvēkiem priekšā aizliksim aizslietņus, varēsi vēljoprojām redzēt viņu auras virs aizslietņa (tas nav augsts)?"
"Protams,"
Operācija tiek veikta. Ir aizslietņi priekšā, mistiķis turpina saukt auras.
"Tādas tās ir? Tu esi drošs?"
"Jā,"
"Bet aiz aizslietņiem nav neviena cilvēka"
"````"

(pārstāsts raupjā manis interpretācijā)



Man nav iebildumu ticēt pārdabiskajam (es pats to nenoliedzu). Taču dariet to vismaz tā smalki, atstājiet to sev kā tādu intīmu pašiedvesmas metodi. Taču tāds brutāli primitīvs craps gan nav izturams.


Piemēram, visi tie tekstiņi: "Kāpēc jūs esat tādi skeptiski? Cilvēki daudz kam sākumā neticēja, bet beigās tas izrādījās patiess."

Bet gribat zināt, cik daudz kam cilvēki ir ticējuši, un kas NAV izrādījies patiess? Piemēram, tam, ka pret galvas sāpēm palīdz, lapsas pautu piesiešana pie pieres (trademark to Plīnijs). Aicinu visus indigo bērnus tā rīkoties, jo viņi taču tic un nav tādi skeptiķi.

Lielākā daļa dižo atklājēju, zinātnieku bija ļoti skeptiski. Viņi talants slēpās spējā apgāzt kaut ko, kas izrādījās bullshits, nevis otrādi, pierādīt crap'u, kuram daļa tāpat jau ticēja. Dižie mākslinieki un rakstnieki turpretī spēja iedziļināties cilvēka dabā, emocijās, novērot to, un pastāstīt mums vērtīgus stāstus par mums pašiem, nevis nodarboties ar auru novērošanu tramvajā.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausminta
iesūtīt 10.01.2007 14:18
Raksts #219


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.04



Lielākā tiesa par indigo tiešām ir pieminētais craps. Jo sevišķi sugas interpretācija. Bet, ja bērns spēj lasīt domas (neiet runa par kkādiem self-fullfilling prophecies, bet reālu lasīšanu), redz auras / sajūt astrālās smaržas/enerģiju ect. vai tiešām piemērotākā būtu klasiski jaukā pieeja sabarot viņam zālītes, lai nabagam nerādās? Kas izriet no pieejas "nost-ar-ezotēriju".

Šo rakstu rediģēja Ausminta: 10.01.2007 14:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Casandry
iesūtīt 10.01.2007 15:27
Raksts #220


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.06
Kur: Tur pat...



Es atkal par tiem indigo (ūdensvīra laikmeta paaudzi) esmu dzirdejusi savādāku stāstu! Nju bet es nepūlēšos tagad te rakstīt, jo ar 90% cilvēku šeit prātīgi diskutēt vienkārši NAV iespējams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 9 10 11 12 13 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 18:16