Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā Nr 1., ***Spēle beigusies***
Case
iesūtīt 04.06.2004 17:05
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Diena #1
Spēles sākums
Pirmajā naktī šerifs nestrādā.
Pirmajā naktī maniaks nenogalina.

VILKAČU GĀJIENS
======================================================
Vilkača piezīmes.


Ehh.. nakts.......... kā man patīk nakts....... it īpaši tādas kā šīs, kad gaidāma pamatīga jautrība.... Kur tas otrs tik ilgi klīst? Ahā, te jau arī nāk.......... vēl tikai paņemt virvi, šķēres, kameru....... ē gaļasmašīnu arī paķert?...........

Nē, nevajag, gaļasmašīna par kameras statīvu tomēr ne pārāk labi der.. Nez, kurš tad šonakt būs tas laimīgais? Jācer, ka šoreiz diskusijas neievilksies līdz rītausmai, un nenāksies atgriezties tukšu vēderu?


Tiešām jauka naksniņa bija! Uzreiz vienojāmies, ka kam iebakstīs ar pirkstu telefongarmtā, tam arī uzbruksim.
Cik mierīgi neko nenojaušoši šis gulēja zem saviem zīda palagiem... Uz tiem, starp citu Pūks Vinnijs attēlots, kopā ar kaut kādām zaļām puķītēm... Kolēģis teica ka tās esot kaņepes, bet ko tad es, ko tad es..........

Vispirms pagrabinājāmies gar logiem un pabļaustījāmies mazliet – tā, lai pievērstu izredzētā uzmanību. Gandrīz pārāk viegli bija – pats pieskrēja pie loga, atrāva to vaļā un gribēja sākt bļaustīties – un tur, virs loga jau arī biju es...........Nabadziņš tā apstulba, ka gandrīz nemaz nepretojās, kad vilka žokļi saķēra viņa roku un izrāva ārā no mājas. Pēc tam gan izrādījās, ka šim kabatā bija tas piparu gāzes baloniņš ko suņiem acīs pūst... nepatīkami nepatīkami – nācās arī otrā rokā iekost, lai tādus trikus vairāk nemēģina................. Tad palaidām vaļa – un sāka jau arī skriet, ezera virzienā..........ehhh tiešām cerēja aizbēgt?... grūti pateikt............
Katrā ziņā – ilgi pakaļ tipināt tam tipiņam nenācās – kāds ( Noteikti vampīri. Tie vienmēr ir tie nolādētie vampīri, kas iedomājas, ka ir nez ar ko pārāki par mums) netālu no ezera bija uzstādījis vilku lamatas. (pēc izmēra gan vairāk līdzinās lāču lamatām, bet nu.........)

Nabadziņš paslīdēja uz kaut kā, kas pirms stundām desmit droši vien bija bija pildīts lielā kartona kastē ar uzrakstu Chappi, un trāpīja tieši lamatās..... Gandrīz žēl palika....

Nu ko – ja ne pakaļdzīšanās, tad vismaz plosīšanas prieciņš mums netika liegts – žēl, tikai, ka nofilmēt maz no tā visa izdevās – pārāk neparedzētā virzienā upuris bija aizskrējis....

Papriecājušies, pārvērtušies atpakaļ par cilvēkiem, savācām savas drēbītes (tā tik vēl trūka, lai šerifs mūs par mētelīšu virināšanu aizturētu... Kaut gan – kas tā par mētelīšu virināšanu, ja pat tā paša mētelīša mugurā nav) un devāmies katrs uz savām mājām.

Ko rītnakt?
======================================================
Vilkači nogalināja "Vilkaču sakosto" Darkanu
Darkans vēl nebija inicializēts, tāpēc turpmākajos dienas balsojumos var piedalīties kā "Beigtais Mierīgais ciema idzīvotājs" (0.5 vai 0.25 balsis).

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Ssajaa naktii es gaaju pa ciematinnu un piegaaju pie pirmaas maajas, kas pagadiijaas cellaa. Paraustiiju durvis un izraadiijaas, ka taas nav aizsleegtas. Ielaviijos iekssaa un pa nedaudz cciikstossaam kaapneem devos uz augssstaavu, kur man likaas ka buutu gullamistabas. Dzirdeeju kaadu kraacam un devos uz to pusi. Paveerusi durvis ieraudziiju kaadu kkermeni gullam gultaa. Pielaviijos klaat un piesuucos vinnam.
======================================================
Vampīri nogalināja "Maniaku" Hisie-Gaur. Taču cīņā sadistiskā nāvē gāja bojā arī "Vampīrs" Northwatch
Beigtie vampīri, vilkači un neitrālie dienas laikā var piedalīties diskusijās, taču nedrīkst balsot.

SPĒLĒ PAŠLAIK
01.Northwatch [Vampīrs] [mira uzbrūkot Maniakam]
02.Nimue
03.shiry
04.tralalaa
05.Bezceriiba
06.Hisie-Gaur [Maniaks] [novāca Vampīri]
07.Mastero Jazz
08.hillaryduff
09.Nimloth
10.Atlanta
11.2bad4you
12.Darkans [Vilkaču sakostais] [novāca Vilkači]
13.Beebiic
14.sinda
15.Sigfa

Lomas:
Vilkacis(2); Vampīrs(2); Maniaks; Šerifs; Iedzīvotājs(2); Nekromants; Ārsts; Nemirstīgais; Seržants; Vecmāmiņa; Vecais Vampīrs; Sakostais

Diena #2 sākas 06.06 2004 plkst. 19:00
Lūdzu līdz otrās dienas sākumam gājienus iesutīt Vampīram #2; Vilkacim #2; Vecmāmiņai; Ārstam un Šerifam.

Šo rakstu rediģēja Case: 04.06.2004 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Nimue
iesūtīt 07.06.2004 23:01
Raksts #61


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Ak tad tagad to sauc par pienu, ja?

Jeb varbūt donoru asiņu paciņas, kuras tev kāds tur bija līdzjūtīgi nolicis? Pagrabs jau vaļā, visi staigā iekšā ārā....

Jeb tomēr piens?
Zīmīti arī uzrakstīji par piena aizņemšanos?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 08.06.2004 11:25
Raksts #62


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



laikam nevienc neko nesaprot.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
nav man ne krīta raktuves, nekā, bet pienu es veikalā paņēmu uz parādu
es pienu ņēmu veikalā, Nimue, tāpēc tur (loģiski) ir arī pārdevēja un es viņai apsolīju naudu atnest vēlāk.
citu asinis nedzeru, starp citu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 08.06.2004 12:11
Raksts #63


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



CITĀTS
nācās pienu ņemt uz krīta
jaa, interesanti gan...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 08.06.2004 14:44
Raksts #64


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Ņu labi, lai jau būtu...

Tas sanāk, ka tralalaa ir tas vainiigais?

Šo rakstu rediģēja Nimue: 08.06.2004 15:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tralalaa
iesūtīt 08.06.2004 14:47
Raksts #65


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.04



Njāā.. Nē nu paldies, es jau nu nevazājos pa naktīm ar grābekli :blink:

btw neesu trallalla (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 08.06.2004 15:02
Raksts #66


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nimue.. ir color un otrkārt - tralalaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) ....

Sigfa.. un tu vispār paklusē sievišķi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ... kā kāds gudrinieks teicis "Ko TU vispār zini ?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 08.06.2004 15:18
Raksts #67


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Uzskatu, ka vainīgā ir tralalaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 08.06.2004 15:22
Raksts #68


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Paldies par labojumu 2bad.... gadās gadās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hillaryduff
iesūtīt 08.06.2004 17:55
Raksts #69


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



es arii domat ka taa tralalaa vainigZ!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Case
iesūtīt 08.06.2004 18:22
Raksts #70


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Diena #3

BALSOŠANAS REZULTĀTS:

tralalaa 6 (2bad4you, sinda, Mastero Jazz, Nimue, shiry, hillaryduff)
sinda 3 (Beebiic, tralalaa, Nimloth)

Nāvessods jau otro dienu pēc kārtas. Ciematam veiksmīgs šis laiks trāpījies. Nu, lūk. Šoreiz ciemata sapulcē izlēma nonāvēt nelaimīgo tralalaa ar žurkas metode. Plāns vienkāršs.
Materiāli: koka kaste, sērkociņi un žurka. Vēlams arī kāds labs daudzums (lasi - kanna) labi degošas vielas (lasi - benzīna).
Process: tralalaa uz vēdera uzliek kasti ar žurku tā, lai vaļējais gals būtu vērsts uz leju un žurka čāpotu pa tralalaa vēderu. Visu to padarīšanu (t.i. - kasti) aplaista ar labu daudzumu labi degošas vielas (ja izmanto) un aizšķiļ. Vai arī pusstundu mocās ar sērkociņiem vieniem pašiem, kamēr aizdedzina kasti. Nu, lūk. Žurka jūt, ka labi nav un bēg, graužoties cauri vienīgajam NEliesmojošajam galam, šajā gadījumā tralalaa vēderam. Un tralalaa - kaput!
Tādi nu ir tie ciematnieki!

Ciema iedzīvotāji sadistiski nogalināja Vampīru tralalaa.

ŠERIFA GĀJIENS
======================================================
Šerifs bija pārāk saskumis par seržanta nāvi, tāpēc šonakt medībās nedevās..
======================================================

VILKAČU GĀJIENS
======================================================
Nelieši! Kā viņi uzdrīkstējās! Nabaga mazo bezcerību... un ar suņiem?
Un par ko? Nelieši.... protams, mana vaina ka neapspriedos par vēlamo upuri – bet vai uzbrukums jebkuram citam būtu mainījis nenovēršamo rezultātu?

Vainīgajam ir jāsaņem sods! Beebiic, arī tev nāksies krietni pamocīties, nedrīkst tā nosūtīt cilvēkus sodīšanai ne par ko. Nedrīkst! Pat, ja tie ir vilkači nedrīkst.

Ko gan man ar tevi iesākt? Aizņemties skābes vannu no kaimiņa pagraba un upuri tajā izpeldināt? Bet skaidrot kaimiņiem skābes vannas nepieciešamību? Izmantot gaļasmašīnu? Bet mana gaļasmašīna ir maziņa... daudz laika paies – un iebakstīt dzīvu upuri tajā arī būs visnotaļ sarežģīti.

Ko vēl lai tādu izdomā?
Labi... nav jau noteikti par vilku jāpārvēršas – būs vien jādodas uz ezeru pamakšķerēt – zivis mums ezerā daudz un dažādas, gan jau arī cilvēkgaļu nesmādēs.
Nav, protams, tik skaļi un dekoratīvi kā ar suņiem – bet visnotaļ derēs.
======================================================
Vilkači nogalināja mierīgo ciema iedzīvotāju Beebiic

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Sēdēju dārza visattālākajā stūrī, zem vecas ābeles un pacietīgi gaidīju. Lai gan mans izsalkums mani dzina kapā. Ja neņem vērā, ka teorētiski esmu jau beigts. Kad beidzot melnie mākoņi aizsedza mēnesi, es tumsas aizsegā aizlavījos līdz ēkas sienai un pa biezi saaugušajiem mežvīniem uzkāpu līdz otrajam stāvam. Logs bija līdz galam vaļā. Cik patīkami apzināties, ka mani kāds gaida...Kad biju ielīdis istabā un no iekšpuses aizslēdzis durvis, notupos pie gultas, pavilku malā baldahīna mežģīņu aizkaru un aplūkoju gulētāju. Siltā elpa kutināja manu seju, manas nāsis trīsēja un žokļu muskuļi saspringa pie katra mana upura dobjā sirdspuksta. Uzlicis kreiso roku uz guļošā pleca un ar labo aizspiedis viņa muti, ielaidu ilkņus mīkstajā, pulsējošajā vēnā...Mmmmmm...Mana mīļākā asinsgrupa...
======================================================
Vampīru upuris Sigfa tomēr nonomira.

VECMĀMIŅAS STĀSTS
Ar katru dienu manas aizdomas sāk augt augumā - visi šie vārdi, apvainojumi. Mani kādreiz tik mīļie paziņas ir pārvērtušies par aizdomīgiem mošķiem, tāpēc nolēmu aicināt kādu, kam vel uzticos. Meitene, kas ar mani praktiski nekontaktējās un dzīvoja tik tālu, bija perfekta un man bija arī iemesli - es vēlējos viņu iepazīt labāk.
Tā nu mēs sēdējām pie manis mājās un malkojām vienu japāņu tēju pēc otras. Garšīgas, un nākas atzīt, meitenei ir laba gaume. Piekoda viņa rīsu bumbiņas, kas meitēnam protams gāja labumā. Tad mēs nolēmām pamēģināt ko man tīkamāku - angļu Pickwick tēju ar balzāmu. Meitene pēc pirmās krūzītes jau sāka runāt - stāstīja i bēdas, i priekus un kā viņai iet ar kaimiņu puikām. Nu žēl viņas palika. Pažēloju meiteni, noliku gulēt un nokopu visu. Devos pie miera ar nemierīgu sirdi, jo tomēr dažiem ir lielākas bēdas par manu pazudušo kaķi....
======================================================

Ārsts visu nakti kādu dakterē

SPĒLĒ PAŠLAIK
01.Northwatch [Vampīrs #1] [mira uzbrūkot Maniakam]
02.Nimue
03.shiry
04.tralalaa [Vampīrs #2] [sadistiski mira, cieminieku nogalēta]
05.Bezceriiba [Vilkacis #2] [apēda cieminieku suņi]
06.Hisie-Gaur [Maniaks] [novāca Vampīri]
07.Mastero Jazz
08.hillaryduff
09.Nimloth
10.Atlanta [Seržants] [mira no vilkaču uzbrukuma]
11.2bad4you
12.Darkans [Vilkaču sakostais] [novāca Vilkači]
13.Beebiic [Mierīgais iedzīvotājs] [mira no vilkaču zivju zobiem]
14.sinda
15.Sigfa

Lomas:
Vilkacis(2); Vampīrs(2); Maniaks; Šerifs; Iedzīvotājs(2); Nekromants; Ārsts; Nemirstīgais; Seržants; Vecmāmiņa; Vecais Vampīrs; Sakostais

Diena #4 sākas 10.06.2004 plkst. 19:00
Lūdzu līdz ceturtās dienas sākumam gājienus iesutīt Vampīram; Vilkacim; Vecmāmiņai; Ārstam un Šerifam.
Balsot drīkst arī visi ļaunie, kāmēr ir dzīvi un arī labie - visu laiku. Ja Atlanta, Darkans, Sigfa nenobalsos arī nākošajā dienā, no ciema tiks izraidīti.


Šo rakstu rediģēja Case: 08.06.2004 18:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tralalaa
iesūtīt 08.06.2004 18:33
Raksts #71


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.04



Ak es nabags... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Njaa... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) Interesanti..kas īsti iesūtīja to nāvessodu...
btw grābekļi ierullē

Šo rakstu rediģēja tralalaa: 08.06.2004 18:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 08.06.2004 18:59
Raksts #72


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



/no riita satiekot ciematniekus ir pa laikam berzee kaklu un murmina "stulbie ````g vampiiri... es vinjiem raadiishu..."/

Bah, /izvelk savu katanu ar katolju krustu uz asmens.../ vinjie iedomaajas, ka varees mani tik vienkaarshi nogalinaat?! ha!

juutos parliecinats, ka sinda ir jaatur atbildiiiga par manu saaposho kalu! lai vai kaa, gribu patiesiibu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 08.06.2004 19:01
Raksts #73


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Es ZINAAJU !!!! tevi nodeva drukāšanas stils tralalaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) ...


Kādas šausmas tās bija manām acīm, bet tā mazā mošķe dabuja, ko bija pelnijusi - manu mīļāko kaimiņu mēģināja nomušīt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ..

šodien manu uzmanību piesaistīja kāda stipri aizdomīga meitene vārdā sinda. Ja manu uzmanību vakar nebūtu piesaistījusi tralalaa, tad es noteikti būtu ķērusies pie sindas. Mūsu veikalā uz "krīta" neko nedod, dārgā. Bērnam vajadzēja to zināt. Viņai nebija alibi. un pa nakti, kad pastaigājos, lai izvēdinātu nelaimīgo galvu un ieraudzīju. Meitene maniakāli smiedamies joza pa ielu uz ezera pusi. Viņai rokās kautkas bija ievīstīts baltā palagā, kas krāsojās nedaudz sarkans. Kā jūs to izskaidrosiet? Esmu pārliecināta, ka vainīgā bija sinda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 08.06.2004 19:18
Raksts #74


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



nez nez, sinda man jau no paša sākuma liekas aizdomīga....

Teica, ka asinis nedzer - tātad vai nu melo (un ir vampīīrs, kas nelietīgi uzbruka Sigfam - nez kā viņš no tāda uzbrukuma paglābās starp citu? ārsta gādība, iedzimtās spējas, vai dzimuma maiņaun atbilstoši vizīte pie Vecmāmiņas?). Vai nemelo - un ir vilkacis - kas, pēc 2bad skaidrojuma šķiet visai ticami....

jap jap, sinda jebkurā gadījumā ir vainīga
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Darkans
iesūtīt 08.06.2004 19:20
Raksts #75


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.05.04



Es joprojām balsoju par Sigfu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 08.06.2004 19:36
Raksts #76


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



ha! kaa gan es varu buut vilkatis vai vampiirs? cits vampiirs man neuzbruktu, un ja buutu vilkatis, buutu jau beigts! taatad kaada jeega par mani balsot??!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 08.06.2004 20:03
Raksts #77


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Es neko sliktu par Sigfu neteicu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) .. un neesmu teikusi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) .. amn jau tie puisīši patīk (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ... Mastero, Sigfa.. wuwz (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) .. Nu visi viņi i labi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) .. bet ko ta ES zinu ? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hillaryduff
iesūtīt 08.06.2004 20:10
Raksts #78


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04



man skiet kas vainigs tas bailiig s sajaa gadijuma sigfa

p.s. nerubiiju ko es te verveleju par bailiigumu?shama tac to nepaziist-Zlepkava!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 08.06.2004 20:21
Raksts #79


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Eu, man sāk palikt bail...Ja nu es esmu nākamā, kuras glaunie mežģīņu gultas aizkariņi tiek notašķīti ar pašas asinīm? Tā kā vēl negribētos nolikt karoti, tāpēc balsoju par sindu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beebiic
iesūtīt 08.06.2004 21:47
Raksts #80


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04



Par manu nāvi atbildēs sinda
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 02.05.2024 13:07