Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bermudu trijsturis
Miya
iesūtīt 13.04.2004 20:34
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.04.04
Kur: njuz Siguldina...



Ka jus domajat vai Bermudas trijsturi pazud kugi un lidmasinas?Varbut tikai tu uz bridi vis ir jocigs un kad vinu izbrauc viss beidzas?Kas to lai zina ja jus zinat uzraxtat kautko lai es ari zinatu smile.gif

Šo rakstu rediģēja Reiki: 31.05.2004 10:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 6 7 8  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 155)
Debija
iesūtīt 28.11.2007 17:18
Raksts #141


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



CITĀTS(stindzis @ 30.12.2006 14:58) *
man liekas ka tur varetu but spēcīgs magnētiskasi lauks kas rada šīs neiskaidrojamas pazušanas

Jā, es arī tam piekrītu.


CITĀTS(grifidor girl @ 24.11.2007 20:07) *
man liekas ka bermuda trijstūrī pazūdot kuģiem lidmašīnām tie nokljuuust taadaa kaa paradīzē nevis sliktā vietā ....bet tās jau tikai manas domas grin.gif varbuut tas taaa arii nav silent.gif

Paradīze? Tu laikam smejies, vai arī esi pārskatījusies televīzoru.

Es pati uzskatu, ka Bermuda trijstūris ir vārti uz citu laiku. Nu apmēram tā kā ar melnajiem caurumiem... Pastāv vairāki pieņēmumi un pareizo nepeteikšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lilsiiis
iesūtīt 28.11.2007 17:24
Raksts #142


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



īsti neatceros, bet pirms kāda laika dzīdrēju vienu no `bermuda trijstūra mistērijas` atrisinājuma versijām.
tā tad, šajā vietā esot liela radiācija, ko rada no okeāna dibena esošais urāns. kurš savukārt kādu ķīmisku reakciju rezultātā veido milzīgus urāna burbuļus.

bet kā ar milzīgu burbulu var nogremdēt kuģi vai lidmašīnas, kuras vsp atrodas gaisā nevies tiešā saskarē ar ūdeni, es nezinu...

nezinu, cik šī informācija ir precīza.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.11.2007 18:24
Raksts #143


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Kas pie velna ir URĀNA BURBULIS? xD.gif

Un tur teorētiski nevar atrasties tāds urāns, kam būtu tāda radiācija, lai kaut mušu nogalinātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lilsiiis
iesūtīt 28.11.2007 18:47
Raksts #144


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



CITĀTS(Shadowstalker @ 28.11.2007 18:24) *
Kas pie velna ir URĀNA BURBULIS? xD.gif

Un tur teorētiski nevar atrasties tāds urāns, kam būtu tāda radiācija, lai kaut mušu nogalinātu.


kā jau teicu (nu ja ne teicu, tad domāju), muļķīgs variants. bet arii tādi pastāv.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grifidor girl
iesūtīt 28.11.2007 19:47
Raksts #145


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.07
Kur: Cūkkārpa...:D...



uzrakstiiju ko domāju Debij un nekādu kritiku neprasiiju blink_a.gif un televizoru pati pārskatījies laikam grin.gif iesaku tev mazāku uzmanību pievērst televizoriem laughing.gif

Šo rakstu rediģēja grifidor girl: 28.11.2007 19:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kenga.
iesūtīt 28.11.2007 20:17
Raksts #146


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.11.07



Laikam no visām versijām visvairāk ticu tam, ka vienkārši tie ir tādi kā 'vārti' uz citu pasauli. Respektīvi - to pašu, kas ir te, tikai citā laikā, vai kā tml.

Vai arī varbūt tur tas efekts ir tāds, ka cilvēki domā, ka ar saviem kuģiem tikai brauc uz priekšu, bet patiesībā visu laiku virzās pa apli pa tām pašām vietām, un tā līdz nomirst? Nu tātad - apmaldās uz ūdens, un lai kur domātu, ka nogriežas, virzās tikai apļa kustībā?
Bet tur vienkārši nav zonas, līdz ar to ne mobilie telefoni, ne kas tāds nestrādā.
Labi, sanāca diezgan neloģiski, bet šāda doma man tikko ienāca prātā.[laigan pieļauju, ka kaut kad jau kas tāds ir izskanējis]

Šo rakstu rediģēja Kenga.: 28.11.2007 20:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Smart_*
iesūtīt 14.01.2008 16:28
Raksts #147





Viesi




Interesanti gan,ka cilveeki pazuud ,bet dziivnieki paliek dziivi un nepazuud tas ir loti diivaini.Jo cik ir bijusi gadijumi ka cilveeki nav uz klaaja un dziivnieki paliek turpat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 24.01.2008 19:56
Raksts #148


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Kādu laiku atpakaļ es ļoti interesējos par Bermudu trijstūri, bet neko pārlieku gudru tāpat neuzzināju, vien to, ka visas pazušanas parasti ir notikušas mierīgos apstākļos un ar katastrofām, lietavām, vēju vai citām dabas parādībām tām nav nekāda reāla sakara.
Bet Bermudu trijstūris jau nav vienīgā jocīgā vieta, kur notiek pazušanas. Tāda vieta esot arī kaut kur Krievijā, cik nu es esmu dzirdējusi, bet tā acīmredzot nav tik populāra un iespaidīga kā trijstūris.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 24.01.2008 20:01
Raksts #149


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



CITĀTS(storyteller @ 24.01.2008 19:56) *
Tāda vieta esot arī kaut kur Krievijā, cik nu es esmu dzirdējusi, bet tā acīmredzot nav tik populāra un iespaidīga kā trijstūris.


Krievijā ir trijstūris, kurā nevis pazūd lidmašīnas u.t.t., bet dzimst daudz manikālu daudzsēriju slepkavu, notiek daudz asiņainu slepkavību. šķiet, kaut ko tādu dzirdēju raidījumā ~ neizskaidrojami, bet fakts~
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 24.01.2008 20:06
Raksts #150


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Ā, nu ja.
Bet kaut kas jocīgi dīvains tas ir tik un tā.
Turklāt Bermudas nav vienīgā vieta, kur pazūd cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_zigfriids ledeniic_*
iesūtīt 27.01.2008 18:51
Raksts #151





Viesi




Nu kameer neviens neko nav pieraadiiijis un nekasnav zinaaams liidz galam varam tikai spriedeleeet un kas katram patiik labaaak to arii pienjemt parpareizu... Bet ir daudz diivainas lietas ,kas veeeln av izskaidrojamas un nezin vai jebkad arii buus... dwarf_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jane
iesūtīt 27.01.2008 19:06
Raksts #152


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.08



CITĀTS
Turklāt Bermudas nav vienīgā vieta, kur pazūd cilvēki.

Taisnība.
Vakar bra4ka aizgāja ciemos. Vēl nav atnācis.

Tas tā, nenopietni. bet ja nopietni, tad man liekas, ka tā visa lieta ir viens jukumbrukums, esmu radusi pārdabiskām lietām neticēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_sausins012@inbox.lv_*
iesūtīt 17.05.2008 10:51
Raksts #153





Viesi




Vispār bermudu trījstūris mīļie eksistē un knapi kāds kuģis salīdzinoši ar tiem 10000 šiem kas ttur izr pazuduši ir izbraucis no bermudu tījstīra kuru savieno trīs ļoti apdzīvotas salas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To es zinu pati pēc savas pieredzes ja nēesat redzējuši to ko redzēju es tad labāk sliktās domas paturiet sevī!!!!!!!!!!!!!
blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.05.2008 12:12
Raksts #154


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Nu, ko tad tu redzēji, sausiņ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.05.2008 17:37
Raksts #155


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(sausins012@inbox.lv @ 17.05.2008 11:51) *
Vispār bermudu trījstūris mīļie eksistē un knapi kāds kuģis salīdzinoši ar tiem 10000 šiem kas ttur izr pazuduši ir izbraucis no bermudu tījstīra kuru savieno trīs ļoti apdzīvotas salas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To es zinu pati pēc savas pieredzes ja nēesat redzējuši to ko redzēju es tad labāk sliktās domas paturiet sevī!!!!!!!!!!!!!
blink_a.gif

Jā, whatever. Tu sevi attiecini uz tiem 10 000 vai uz to, kurš izbraucis? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 27.07.2008 19:30
Raksts #156


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



It kā jau pastāv,varbūt smile.gif neesmu jau zinātniece- nezinu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 6 7 8
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 22:38