Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Maajas garinsh
Leldux
iesūtīt 28.04.2005 19:06
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



Nejautaashu vai Tu tici tam vai nee, jo tas ka taadam ir jaabuut, taakaa buutu skaidrs, turklaat nekaa mistiska jau laikam te nava, bet nu kkaada grupaa bija shii teema jaaieliek.. Jautaajums driizak par to- kaadas savu maaju garinju iozpausmes esat piediivojis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Shadowstalker
iesūtīt 28.04.2005 22:21
Raksts #21


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Leldux @ 28.04.2005 22:52)
Kaadam nav kkas zinaam par melno un balto graamatu, peedeejaas zinjas, ko dzirdeeju, ka latvijaa divaam melnajaam toch esot jaabuut.
Par Melno grāmatu nezinu, bet Baltā un Zaļā grāmata toč ir. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 11.05.2005 18:14
Raksts #22


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Mani mājkas gariņi manā bērnībā vienmēr čiepa visādas lietas no mana deguna priekšas -piemēram, šķēres. Atlika man tikai aizgriezties uZ mirkli, kā caps... ohmy.gif
Bet manas mammas draudzenei mājas gariņš ir nepatīkamāks, jo tas strādā visādas riebeklības... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 12.05.2005 07:56
Raksts #23


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS(Shadowstalker @ 28.04.2005 22:21)
Par Melno grāmatu nezinu, bet Baltā un Zaļā grāmata toč ir. grin.gif
*


A tu zini,ko dara melnaa vai baltaa graamata?devil.gif
ZInaaji,ka melnaa graamat dziiviibu dod bet baltaa atnjem...

Šo rakstu rediģēja Hellsing-The Alucard: 12.05.2005 08:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.05.2005 08:04
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 12.05.2005 08:56)
A tu zini,ko dara melnaa vai baltaa graamata?devil.gif
*

Viņš ta zin, bet Tu gan sarkasmu nesaproti! grin.gif
Ja jau tāda interese par melnajām grāmatām, tad tādas ir atrodamas visu lielo bibliotēku Retumu nodaļās. Grāmata, kas rakstīta uz melnām lapām. Bet neviens jums viņas nedos lasīt: 1) tāpat izlasīt nevarēsiet, viņas nav rakstītas mūsdienu latviešu valodā tongue.gif 2) sadomāsiet vēl mēģināt izmantot un tā sabojāsiet; 3) viņām ir tikai muzejiska vērtība, nekāda mistiski-slepeni-velnišķīgi-burvīga satura un efekta tur nav, tikpat labi viņas var izmantot, lai dauzītu riekstus (brutāli... bet jēga tāda pati).

Un kādā sakarā tās vispār te pieminētas? Arī mājas gariņus ar melnajām vai baltajām grāmatām nevar ne piesaukt, ne aizdzīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 12.05.2005 08:08
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



A kaa tu zini,ka nekada efekta nebuus...Es gan zinu,ka tev jauy nu ir vissaadas dziives gudriibas un pieredzes uzkraatas,tachu ljoti shaubos,ka tu speeji Abnerondas muuki valodu,lai izlasiitu melno graamatu un zinaatu teikt,ka nekaada efekta nebuus devil.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.05.2005 20:12
Raksts #26


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 12.05.2005 09:08)
A kaa tu zini,ka nekada efekta nebuus...Es gan zinu,ka tev jauy nu ir vissaadas dziives gudriibas un pieredzes uzkraatas,tachu ljoti shaubos,ka tu speeji Abnerondas muuki valodu,lai izlasiitu melno graamatu un zinaatu teikt,ka nekaada efekta nebuus devil.gif
*

Viņas nav rakstītas tajā valodā, kādā Tu tur raksti! laughing.gif
Viņas ir rakstītas visbiežāk stipri kropļotā senā latīņu-vācu-franču-un vēl dažās citās savirknējumā, kas ir tiktālu jau pārveidots - jo pārrakstītāji to nav uzskatījuši vispār par valodu, bet gan par mistisku formulu, kurai kā valodai nemaz nav jēgas - ka, lai to izlasītu ir jābūt speciālistam visai daudzās senajās valodās. Un arī tad bieži izrādās, ka tie ir tikai nejēgu šausmīgi kļūdaini pārrakstīti svēto rakstu citāti. Ar šķībi un greizi uzzimētām kabalistiskām zīmēm pa vidu. Un viss. Viņas izmantoja maģijai nevis lasīšanai. Un viņas ir izburtotas. Kādreiz, kad nonāca tajā bibliotēkā. Nevienam nekas nav noticis. Viņām vērtība ir tikai kā piemineklim muļķībai un māņticībai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 12.05.2005 21:47
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



lai jau buutu..Tachu visaa var atrast ko magjisku,turklaat tik senaa un legjendaam apviitaa priekshmetaa...
jaatziist,ka nekad neko nevar zinaat,un kaadam citam,veel jo mazaak moda[grin.gif] savas domas neuzspeidiisi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.05.2005 07:45
Raksts #28


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Hellsing-The Alucard @ 12.05.2005 22:47)
lai jau buutu..Tachu visaa var atrast ko magjisku,turklaat tik senaa un legjendaam apviitaa priekshmetaa...
jaatziist,ka nekad neko nevar zinaat,un kaadam citam,veel jo mazaak moda[grin.gif] savas domas neuzspeidiisi.
*

Tas ka sens (kur nu... sens... tiešāaaam... laughing.gif Kad sāka rakstīt grāmatas? Nevis tīstokļus) un leģendām apvīts, nenozīmē, ka tas uzreiz ir maģisks tongue.gif
Atrast... gribi teikt - izdomāt un noticēt? Ko tad atradīsi, ja tā tur nav! Sākam atvasināt skaitli no Heopsa piramīdas augstuma, kuru piedevām mūsdienās nemaz nevar precīzi nomērīt? whistling.gif
Tikpat labi var pievērsties kādam leģendu apvītam sportistam un atrast viņa panākumos vai izskatā, vai vēl kur citur kaut ko maģisku. Ar tādu pašu efektu.
Tad jau labāk lasi tiešām puslīdz nopietni domātas kabalistikas un maģijas grāmatas. Vai alķīmiju. Tās var dabūt arī elektroniskā formātā smile.gif
Es gluži labi esmu ar mieru, ka man kāds izklāsta (NE uzspiež!) savas domas, it īpaši, ja tās ir pamatotas, un nepavisam nenoliedzu tāpēc, ka esmu mods (Tu man tos jociņus par modiem izbeidz! two_handed.gif laughing.gif ), bet tāpēc, ka šo un to esmu papētījusi un sen jau nonākusi pie secinājumiem. Un man reizēm ir žēl, ka kāds cits pūlas izgudrot velosipēdu no jauna. Tur es, droši vien, kļūdos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 21.05.2005 15:26
Raksts #29


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



CITĀTS(Alchemy @ 28.04.2005 22:14)
mans mājas gariņš mēdz sakārtot manu istabu reizi nedēļā, taisīt man ēst un modināt mani no rītiem ar ziņu, ka jāiet brokastīs.

cieņas un mīlestības labad es viņu tomēr saucu par mammu.

*

Šāds varētu būt arī mans mājas gariņš rolleyes_a.gif .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demon
iesūtīt 21.05.2005 16:23
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.05.05
Kur: Zeme; tumshi, spokaini beeninji



hmmz...vai ticu? gruuti teikt... pati gan neesmu piedziivojusi nekaadas maajas garinja izpausmes, bet mamma teica, ka agraak(veel pirms bijaam uztaisiijushi remontu) virtuvee pa nakti kaads kraameejies pa skapjiem un grabinaajis skjiivjus... vienreiz pat bija skapim durtinjas atstaatas valjaa wink.gif
p.s. es taa nebiju grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iMiS™
iesūtīt 22.05.2005 12:10
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



es šitādām lietām ticu...un kā vēl ticu grin.gif ...!Kad mums bija kādi 4 gadi, mēs ar māsīcu visulaiku sazinājāmies ar tiem utt.[mums bija tāda veca maģijas grāmata]...un tas viss bija tik īsti un forši...
vienreiz mēs arī ko tādu redzējām...maza ķetna ar vēl mazākiem pirkstiem...mēs abi divi to redzējām pie durvīm...kustoties...tad bija tumsa..,pēc tam man bija vnk šox...k-ko tādu reti gadās redzēt... silent.gif ...arī k-ko līdzīgu tādā caurspīdīgā veidolā......jā mana pagātne ir interesanta cool.gif

Šo rakstu rediģēja iMiS™: 22.05.2005 12:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 02.06.2005 20:49
Raksts #32


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Agrāk kad biju maziņa, un pazuda kāda mantiņa, vai kāda lietiņa domāju, ka mājas gariņš ir aizņēmies. Un meklēju viņu. Pa skapjiem, zem gultām - tādās vietiņās. Bet nu jau nezinu cik, bet ļoti sen neticu tādām lietām. Jo, ja kas pazūd - tad es pati kaut kur esmu nozaudējusi (caura atmiņa?!), vai kāds paņēmis uz neatdošanu, bet to man nav pateicis.

Nekad neesmu ticējusi šīm mistiskajām lietiņām. Kaut vai viņas arī ir labas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 03.07.2005 15:35
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



man taada nav!!!un es neticu taadam....

Šo rakstu rediģēja zuzee: 03.07.2005 15:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pinsy
iesūtīt 11.01.2006 17:04
Raksts #34


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.06.04



Mans mājas graiņš ir visnotaļ jocīgs. unsure_a.gif
Reiz kaut kādā grāmatā lasīju par viņiem. Viņus vajagot pielabināt, lai mājās viss būtu svavās vetās un nekas nezustu.Tad vienmēr viss atroadīšoties savās vietās. Tā pielabināšanās bija kaut kas tāds - Sestdienas rītā, agri no rīta izvāri putru un noliec to uz tīra galda. tad viņš jāsauc un jāpielabina. Vispār biki jocīgi. laii nu kā mans mājas gariņš ir jocīgs un nekas to nespēs mainīt grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 11.01.2006 20:18
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



Vot par šito gan esmu daudz domajis. Man liekas, ka man varētu majās būt kādi gariņi: visu laiku medz pazust dažādas sīklietas. Pats jautrākais ir dažādie atgadījumi virtuvē! Reiz, kad sencis tur šmorējās, viunš uzlika galda vidū krūzi un pagriezās un tā krūze kaut kādā veidā paspēja nokrist. a kad vins, pilnīgi sadusmots, meta karoti pret grīdu ar tekstu " Ak *** pīpīpī" tad karote, nepieskaroties grīdai, izzuda. Visu virtuvi un koridori izmeklejot- karoti ta arī neatradu... silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 13.01.2006 15:25
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



em par to karoti... neko sev huh.gif

Ak nu nevaru spriest vaj taads ir vaj naw, bet ir bijushi tadi atgadijumi ,kas vajrs naw nekas jauns - biezhi nolieku kadu mantu kautkur, bet es tiesham atceros, kur un ka vinju noliku, bet vinja pazuud, ka uudeni iekritusi. Un pec ilgas mekleshanas atrodi tada vieta, kur vispaar nevareji iedomaties nolikt un tu ZINI, ka tur nenoliki vaj arii biezhi ir bijs taa, ka tu apskaties kur tu mantu noliki, bet tur vinjs naw, bet pec briizha paskaties atkal, bet vinja peksnji uzradas ( vot tas man tiesham liekas ljooti savaadi .... )


Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 13.01.2006 15:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ange
iesūtīt 13.01.2006 16:35
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.12.05
Kur: Valmiera



Nu jā, visādi gadījumi jums gadījušies.

Man ir gadījies, ka kko pazaudēju, bet vēlāk atrodu, tikai nezinu kā tas tur nonāca. Vnk ne? ;p
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 15.01.2006 17:16
Raksts #38


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Ticēt jau tam gariņam ticu, jo šad tad pazūd lietas, kuras parasti glabāju tikai vienā vietā.... un pēc kāda laika tā lieta atrodās, tikai kaut kur citur.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kalevale
iesūtīt 26.01.2006 21:05
Raksts #39


Lecina seskus
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 12.01.06
Kur: In a world, where good things happen to me.



Njā... mājas gariņš, manās mājās ir, gan!!! MAnas attiecības ar viņu ir pat ļoti labas, dažreiz atstāju viņam kādu konfekti unj viņš manas lietas tikai dažreiz aiztiek, bet gadās jau visādi... Nju, mēs sadzīvojam draudzīgi... grin.gif Vienīgais, man nepatīk, ka manas istabas durvis mēdz atvērties un atkal aizvērties, tas mani dažreiz ļoti nobiedē! blush.gif


Kale//**//
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
betty
iesūtīt 28.01.2006 00:38
Raksts #40


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams.
Gaismas fotogrāfs



viņš zaga manas bārbijas. xD.gif
tad es taisiju histēriju. pēc 5 min. viņas atradās tajā vietā kur iepriekš nebija. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:59