Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Robins Huds, LARP's by GM group "Nine Masters"
Dvēselīte
iesūtīt 05.02.2008 21:40
Raksts #1


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Brīvdabas lomu spēle "Robins Huds".

Spēli piedavā GM grupa "Nine Masters", jeb "9 масьтерят".

Spēle paredzēta jūlija beigās.


Tuvāks spēles pasaules apraksts būs pieejams laika gaitā, bet lomām var pieteikties jau tagad. Darbība norisinās klasiskajā Huda pasaulē, pieļaujot nelielas izmaiņas piedalošos tēlu laika plūsmā.
Tātad, ja jums ir ideja, ko vēlaties spēlēt, tad droši sūtiet savus pieteikumus uz e-pastu nine.masters@gmail.com .


Šeit ir links uz Sanctuary forumu un noteikumiem --> Sudraba Bulta

Un šeit ir links uz pasu spēles saitu --> Sudraba Bulta mājas lapa

Noteikumi noteikti tiks tulkoti.


Ar cieņu,
Deviņi Meistari


Šo rakstu rediģēja Arsuka: 08.02.2008 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
mjurka
iesūtīt 27.03.2009 17:17
Raksts #41


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.08



Kādā valodā norisināsies spēle?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 27.03.2009 18:52
Raksts #42


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Domājams ka abās - latviešu un krievu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 02.04.2009 12:42
Raksts #43


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



tajā, kurā esi spējīgs sazināties ar citiem spēlētājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 02.06.2009 21:31
Raksts #44


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Es kaut kur pazaudēju datumu kurā spēle notiek. Kāds zin datumu?

EDIT: Atradu ''Šogad no 16.-19.jūlijam.'', bet nebūtu slikti ja apstiprinātu datumu, jo tas bija teikts februārī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 02.06.2009 21:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 18.06.2009 11:13
Raksts #45


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Cinījamie spēlētāji,

apstiprinām, ka spēle notiek iepriekšminētajos datumos, respektīvi, 16.-19. jūlijā.


Visus tos, kas pagājušajā gadā sūtīja savus pieteikumus, lūdzam tos vēlreiz apstiprināt un saskaņot ar meistariem.

Joprojām darbojas tā pati e-pasta adrese - nine.masters@gmail.com

Ja ne kādu citu, tad mani var sameklēt šajā forumā, zvanot pa telefonu 26234446, sūtot e-pastu uz himeera@inbox.lv vai caur Skype dveshy.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 18.06.2009 18:21
Raksts #46


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



mans buut pieteicies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 28.06.2009 16:00
Raksts #47


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Buffotos ieročus šajā larpā jau droši vien nedrīkst izmantot? Bet ja es samontēju kaujas āmuru kurš cilvēcīgs tāpat ir tikai buffotā veidā taisīts, tad tādu drīkst izmantot?
Un kādā veidā atdzimst? Tas pats vai cits tikai praktiski identisks iepriekšējam (viens no iepriekšējā tēla 20 virtuālajiem brāļiem) vai pilnīgi kaut kas cits jādomā?

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 28.06.2009 16:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 28.06.2009 18:55
Raksts #48


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



visi āmuri un vāles ir būfoti - zobeni nē.

vismaz tā līdz šim ir bijis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Dveshy_*
iesūtīt 03.07.2009 00:08
Raksts #49





Viesi




Kā jau tika minēts, tad būfotie ieroči ir āmuri un vāles, kas paredzētas apdullināšanai.

Atdzimšana notiek sekojoši - pēc tam, kad tēls ir miris/ticis nogalināts, spēlētajs dodas uz "mirušo zonu", kur ar viņu tiek veiktas visādas nelietības. Joks. Pēc tam, kad viņš ir pabijis kādu laiku šai zonā, spēlē tiek ielaists jauns čars, kas tiek ģenerēts uz vietas. Tam nav jābūt trešās vai devītās pakāpes brālēnam no tēva puses, tas var būt absolūti jauns un ar iepriekšējo tēlu nesaistīts personāžs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 16.07.2009 15:43
Raksts #50


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Starp citu kur ir jābrauc lai tiktu uz spēli? Dzirdēju, ka Berģos aiz Juglas notiek. Līdz Berģiem kaut kā tikšu, kur tālāk? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 16.07.2009 15:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 16.07.2009 15:48
Raksts #51


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kaut kāds 19. autobusa galapunkts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 16.07.2009 15:50
Raksts #52


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



A tur tipa kaut kādi GM tusēs vai ir taka mežā pa kuru jāiet?
Un vēl kad sākas spēle? Piektdien vakarā vai sestdien?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 16.07.2009 16:16
Raksts #53


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Spēle sākas ceturtdienas vakarā. Tā vismaz man Dvēselīte vakar teica.
Un viņa grasījās jau vakar naktī doties uz poligonu.
Katrā ziņā tā kā tā ir pieRīga, tad ja nevari atrast pārējos tusētājus vienmēr var uzzvanīt.
Dvēselītei, Guntai vai kādam citam pazīstamajam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 16.07.2009 18:38
Raksts #54


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



2 DJ

Sheit ir norades kaa tikt uz poligonu. Pagajushajaa gadaa tur notika Tamrielas kronikas

http://maps.google.com/maps/ms?hl=ru&i...mp;t=h&z=17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 19.07.2009 22:27
Raksts #55


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ja nu kāds šito forumu maz vēl lasa, tad paldies par spēli, man patika. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Biju salašņa-tirgotājs Toms Zareks kas staigāja apkārt un tirgoja visādu viltotus krāmus (Svētā Antonija asaras, mīlestības eliksīru, nāves svecīti un tamlīdzīgu crapu).

Pozitīvi likās cilvēku daudzums, jo tur bija tik daudz dažādi ciematiņi un apmetnes, ka neesmu drošs, ka visās maz biju. Katrā ziņā pasaule bija ļoti dzīva.

Man gan pašam personīgi bija grūti iejusties lomā jo pa darba nedēļu biju kaut kā ļoti saguris, nāca miegs un nesanāca pirms tam padomāt un sagatavoties kā gribēju.

Sākumā kopā sanāca spēlēt ar Axelu, kas gan bija labi iejuties lomā un tas laikam mani izglāba no tā, ka sanāca kaut cik (lai arī samocīti) pabazarēt ingeimā.

Pēc tam kad Axels ap 00:00 naktī or smth aizbrauca tālāk vazājos viens, bet nu par cik visi tur runā krievu valodā un man diezgan liels ņebumbum tad nu tāda nekāda dižā spēlēšana/bazarēšana nesanāca, bet nu tik vai tā tīri labi patika, jo cilvēki tur apkārt riktīgi ņēmās un rāvas, un aktīvisti pirms spēles bija nodarbojušies ar celtniecības simulatoru un sabūvējuši visāda koka ēkas, tā kā bija ko skatīties un brīnīties.

Beigās ap kādiem 01:00-02:00 iegāju krogū kur kādu laiku pasēdējis atradu kaut kādu trupas dalībnieku, kas spēj atminēt manas ebreju zīmes (atbraucot uz spēli es uzzināju es uzzināju, ka esmu ebrejs lol, lai arī sākumā tas likās kruti, beigās secināju, ka man grūti nospēlēt ebreju jo ņefiga nezinu kā jāuzvedas, bet nu tur bija viens drakonists kas riktīgi kruti tēloja ebreju).

Līdz kādiem 04:00 naktī trupas dalībnieks man minēja zīmes, pēc tam kad ieguvu atminējumu gāju gulēt.

No rīta piecēlos un randomā vazājos pa lokācijām un tirgoju mēslus, sanāca diezgan labi iegūt čupu ar zeltu un visādus citādus krāmus. Beigās dienas vidū, kad lielāko daļu biju izstaigājis un secinājis, ka vienīgais ko darīt ir vai nu meklēt cilvēku kam ir svarīga ebreju zīmēs rakstītā slepenā informācija par to kā nogalināt golemus vai arī iet klāt random drakonistiem un spēlēt (bazarēt random sviestu latviski cerībā, ka kāds sapratīs), taču es jutos izsmēlis savu dienas normu svešvalodu komunikācijā, tādēļ nolēmu nomirt bada nāvē pie kājām pirmajam ceļiniekam kas pa ceļu nāks pretī.

Tā divas dāmas ieguva čupiņu ar naudu un golemu nogalināšanas recepti, bet Toma Zareka kauli palika guļam ceļmalā (jo gādīgi Igauņi kas laikam brauca peldēt vai uz veikalu novēla mani no ceļa ceļmalā, lai varētu braukt tālāk nevis vienkārši pārbrauca pāri kā būtu darījuši viduslaiku baroni ar čīkstošiem ratiem). (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Katrā ziņā, ja rubītu krievu valodu vai arī spēlētāji latviešu valodu tad riktīgi pavilktos un izārdītos kartīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


p.s. Kāds nav atradis alvas kausu mētājamies uz ceļa starp Notingemu un Guntas komandas pili?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Evy
iesūtīt 23.07.2009 18:22
Raksts #56


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06



Hm, vai tad no latviešu LARPeriem vairs te neviena nav, kas kaut ko varētu ieraxtīt, kas interesants spēlē bijis? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Ginta? Gunta? Laura? Ilze?

Man šī bija visaktīvākā spēle - vārdu tiešākajā nozīmē. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Ierados 5dien ap pusdienlaiku, kad likās, ka spēle īsti nav iesākusies, un tāpēc aiz gara laika staigāju apkārt pa citām lokācijām, vismaz uzzinot, kas kur atrodas un kā izskatās. Pie reizes panēsāju apkārt šādas tādas baumas ar cerību, ka vismaz kaut kāds action sāksies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Bet vienīgais, kas man izdevās, bija darīt mūs bieži apmeklējošam mūkam zināmu stāstu par durvīm, kas atrodas pils pagrabos un, kuras nedrīkst vērt vaļā... Tā kā to stāstu bija stāstījis vecais dziļi ticīgais pilskungs, tad man kā slēptai elfu piekritējai noteikti vajadzēja to ziņu palaist tālāk, lai kāds galu galā sāk kaut ko darīt, un tad gan jau redzētu, kas no tā visa sanāks. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Un sanāca arī - beigās tika atjaunots Danu kults. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (Kaut arī spēles sākumā man nebija nekādas nojausmas par tā pastāvēšanu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) )

Naktī no 6dienas uz 7dienu, kad sēdējām un pāris stundas neko nedarījām un likās, ka GALĪGI VAIRS JAU NU NEKAS NENOTIKS, jo lielais tautu vairums bija devušies uz pilsētu svinēt kā pa spēlei, tā pa dzīvei, un arī mūsu "vietējā mēroga dievs" jeb geimmasters bija devies prom, radās doma braukt mazgāties pa senai modei - peldoties ezerā. Bet, kad atgriežamies atpakaļ, izrādījās, ka TIEŠI PA TO LAIKU pilī ir notikušas lielas pārmaiņas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Jautri bija ar lentītēm, ko meitenēm bija jānēsā ap kāju, un kas reizēm mēdza noslīdēt nepiemērotos brīžos... Es tā gandrīz pazaudēju BALTO(!!!) lentīti kopā ar 3 krustnešiem vienkārši pa ceļu ejot, kad viņi mani pavadīja ceļā uz abatiju. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Labi, ka pēdējā brīdī pamanīju... Citādi, kas gan man ticētu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Bet galvenā lieta, ko es no spēles gribu atcerēties, ir atziņa, ka ļaunos garus var aizbaidīt gan ar lūgšanām, gan dziedāšanu, gan pamatīgu slotaskātu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Visas šīs 3 metodes esot praksē strādājušas, kad ļaunie gari staigājuši apkārt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

VĒL KĀDI JAUTRIE STĀSTI NO CITIEM? Man jau gribētos palasīt, kas interesants citiem noticis. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 23.07.2009 21:11
Raksts #57


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Man jau pēc spēles tādas interesantas paŗdomas par tēla piemērotību cilvēkam un kā tas ietekmē spēli (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Saules aptumsuma laikā pie mums Lokslijā bija ieklīdis Gajs Gizborns ar brāli Aldredu, un kā nu šis ņēmās mūs visus ar elli biedēt! Nekādu lūgšanu lāgā nemācēja noskaitīt, tikai "Lūdziet! Lūdziet un nožēlojiet, jebšu jūs visi no dzimšanas grēcīgi esat!". Un pēc tam vēl pa visādiem aplinku ceļiem un dzeloņdrātīgām takām aizveda piespiedu brīvprātīgā svētceļojumā uz abatiju. Tipa it kā atmosfērīgi un tā - visu laiku strādājot krogā, šis svētceļojums man sanāca pirmais tāds īsti in-game moments.

Tad mēs pabeidzām celt kapelu un izrakstījām sev no abatijas kādu dvēseļu ganu. Un viņi atsūtīja brāli Viljamu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Brālis Viljams mūs saprata. Viņš nelamājās par "meža kaķīša" pielabināšanai atstātajiem šķīvīšiem ar cepumiem, piekrita, ka ar mazo tautiņu jācenšas mierīgi sadzīvot, ar gariem sprediķiem mūs nemocīja un vienmēr novēlēja, lai lauki raženi un lai darbi sokas. Bet galvenais - balss! Evy varbūt redzēja, cik knaši viss ciems meta pie malas svētku izklaides un itin priecīgi devās uz dievkalpojumu. Brāli Viljamu mēs gaidījām. Viņš, manuprāt, bija tas izšķirošais faktors, kas noteica ciematnieku ciešo turēšanos baznīcas brunčos. Jo, ja būtu atkal atsūtīts Aldreds, mēs drīzāk būtu indei sametušies un eventuāli pagānismā pārgājuši.

Vot tāda ir patīkamas, mierīgas balss nozīme, ja tēlo garīdznieku (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.07.2009 23:14
Raksts #58


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Evy @ 23.07.2009 19:22) *
Jautri bija ar lentītēm, ko meitenēm bija jānēsā ap kāju, un kas reizēm mēdza noslīdēt nepiemērotos brīžos... Es tā gandrīz pazaudēju BALTO(!!!) lentīti kopā ar 3 krustnešiem vienkārši pa ceļu ejot, kad viņi mani pavadīja ceļā uz abatiju. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Labi, ka pēdējā brīdī pamanīju... Citādi, kas gan man ticētu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


Tev vajadzēja redzēt Faijona sejas izteiksmi kad dziļi ticīgais Tempļa bruņienieks pagriezās un ieraudzīja ka tā lentīte tiek kārtota atpakaļ uz kājas... šausmu izteiksme un steigšus mesti krusti neiztrūka (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 24.07.2009 11:41
Raksts #59


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



BRīdinu. Būs gari.

Ja jau prasa, tad jāraksta.
Tātad, pirmkārt, es gribu pateikt, ka man spēle patika. Un patika pat par spīti tam, ka leģenda un spēles gaita mani aiznesa prom no latviešu nometnes uz Fairyland nometni, kurā veiksmīgi izgaisināja manas bažas par to, ka valodas barjera varētu traucēt spēlēšanos.

Spēlē biju nolēmusi (BEIDZOT!) nespēlēt neko galvenu un svarīgu, kā arī noteikti izslēgt no saviem spēles mērķiem precēšanos, citādi līdz šim allaž kaut kā sanācis, ka es vai nu jau esmu precēta, vai veiksmīgi apprecu spēles varenāko vīrišķi un tad domāju, kā dzīvot ilgi un laimīgi. Tad nu izvēlēju atbilstošu lomu – Nihtrekas baroneses pusmāsa, vecā barona ārlaulības meita Erina, kurai nepavisam nav labi ar galvu un kura jau no laika gala dzīvojas vairāk pa mežu nekā pa pili. Principā ķerts skuķis. Ļoti ķerts.

Spēlē ierados piektdienas pēcpusdienā. Atradu Nihtrekas lokāciju, noliku mantas, saģērbos pirmajai dienai domātajā tērpā un, tarbai pa zemi līdzi velkoties devos uz meistaru nometni iegūt tēlam dzīvību. Kad tas veiksmīgi bija izdarīts un es beidzot zināju, ko viņi ir izdomājuši iesākt ar manu leģendu, sāka dzīvot Erina.

Pirmais moments teju vai pie meistaru nometnes vārtiem – sākot iejusties lomā, gāju pa ceļu, stulbi blenzdama apkārt un lasīdama visu, ko nu varēja salasīt (lai piepildītu savu tarbu, kas pēc leģendas vienmēr bija pilna ar mežā savāktiem „dārgumiem”), satiku trīs gājējus. Viena no dāmām iedeva man lapiņu – sertifikātu, līdz ar ko es biju apmaldījusies. Respketīvi, stundu man tagad bija jāblandās pa mežu, nespējot no viņa izkļūt laukā. Labi, lai iet. Blandījos arī, un patiesībā tas nāca baisi par labu, jo šīs nepilnās stundas laikā, kuru pavadīju būtībā spēlējot ar sevi un pati sev, pa īstam iedzīvojos tēlā. Visbeidzot blandīties un runāties ar sevi tomēr apnika, tāpēc paizmaldījos tuvāk ceļam (taču ne uz tā).

Tas deva gaidīto rezultātu. Mani ieraudzīja kaut kāds bruņinieks Viljams ar savu kompāniju – vēl vienu cīnītāju un diviem mūkiem, un, tā kā es ļoti izteikti bēgu un slēpos un vēl izteiktāk sargāju savu tarbu, kura jau bija visai pilna, tad šiem acīmredzot sainteresēja, kas tas par skuķi. Vispirms mēģināja izvilināt mani no meža ar sarkanu lupatiņu, tad ar runām, bet nekā, turpināju cītīgi baidīties un pīkstēt nelabā, taču klusā balsī, ka gribu mājās. Mūki sāka solīt mani vest mājās, taču ar viņiem vispār nebija lāga runāšana, jo pēc leģendas un pirmsspēles informācijas, Erina svētcilvēku klātbūtnē jutās slikti. Galu galā viņi palīdzēja Erinai piepildīt tarbu līdz galam ar kociņiem, puķītēm, miziņām un ko nu viņi vēl tur salasīja, un tad arī es biju ar mieru, ka viņi ved mani mājās. Jautājums: kur ir mājas?

- A kur tu dzīvo? - Pie māsas. - Pie kādas māsas? – Pie mīļās māsas. – Kur jūs dzīvojat? – Pilī. – Kas vēl tur dzīvo? – Otra māsa. Un daktere. – Un kur ir pils? – Nezinu. Jūs taču teicāt, ka vedīsiet mājās, jums taču jāzina! – Pilī dzīvo tikai tu un tavas māsas? – Nē, tur dzīvo arī sliktais barons. – Kurš sliktais? – Nu, sliktais. Man viņš nepatīk. Un māsa arī teica, ka viņš ir slikts. – Pie kura barona tu dzīvo? Pie Hantingtona vai tā otra?

Galu galā viņi atšifrēja, ka vispirms prātīgi būtu vest mani uz Nihtreku. Jāpiebilst, ka turienes barons bija slikts divu iemelsu dēļ. Pirmkārt māsa baronese, viņa sieva, bija teikusi Erinai, ka no viņa jāturas pa gabalu, jo bažījās, ka barons varētu nesavaldīt savu iekāri un izmantot māšeles muļķa prātu. Otrkārt, arī barona klātbūtnē Erina vienkārši jutās slikti, tāpēc viņai no paša sākuma nepatika, ka barons pilī dzīvo un dzīvo jau desmit gadus.

Nihtrekā, protams, („kā parasti”) mani sagaidīja vecākā māsa un daktere. Tā kā lomā biju iejutusies pavisam, tad nu arī ālējos pēc pilnas programmas un liku saprast ļoti skaidri, ka manu tarbu nevienam nedabūt, manus matus nevienam nesaķemmēt un par pārģērbšanu vispār nebūs runa. Tad izstāstīju šādus tādus „piedzīvojumus”, jo teorētiski Erina pa mežu blandījās ne jau dienu vai divas, bet sākot ar nedēļu un vairāk. Barons tikmēr žēlojās atvedējiem, cik dārga gan ir viņa sievas māsa, jo vietējiem zemniekiem atlīdzības saņemšana par manis atvešanu esot teju vai peļņas avots un mazais bizness. Pie reizes abi mūki no atvedēju kompānijas uzklausīja pils ticīgo grēksūdzes. Erina atkal varēja paālēties, jo viņai „neviens neiedeva grēksūdzīti”. Un viņai pilnīgi nebija saprotams – ja jau Dieviņš dod visu ko labiem cilvēkiem, un viņa ir labs cilvēks, tad kāpēc grēksūdzīte tikai visiem izņemot viņu. Bet nu neko.

Paēdusi, padzērusi, Erina gribēja iet ārā, taču nekā. Barons bija nolēmis viņu vairs nekur nelaist. (Protama lieta, ālēšanās un ļembasts gāja vaļā uz urrā, ieskaitot sērīgu sēdēšanu pie pils vārtiem un, manuprāt, uz nerviem krītošu vienas rindiņas „projām jāiet, projām jāiet, es nevaru šeit palikt” daudzkārtīgu dziedāšanu. Uz baronu in-game nedarbojās nekas, out-of-game gan viņš izskatījās arvien saērcinātāks, taču ārā mani tik un tā nelaida. Šajā visā visspēcīgākais laikam bija brīdis, kad es mēģināju rāpus šmaukt ārā pa vārtiem kopā ar kaut ko no sargiem, un mani divatā vilka atpakaļ un stīvējās un ķīvējās, kamēr vārtus aiztaisīja.

Tad pie manis pienāca meistars, lai pateiktu, ka pils pagrabos es jūtu kaut ko, kas mani ļoti velk, sauc un aicina. Ņemot vērā Erinas ziņkārību un veselā saprāta trūkumu, nolēmu sekot aicinājumam, līdz ar to nonācu pie durvīm, kuras ļoti ilgi neesot vērtas vaļā un kurām priekšā ir atslēga. Taču pirmajā reizē viņu vaļā vērt vēl nevarēju. Nu ka ne, ne. Pa vidu mēs laikam ar kaut ko kopā vēl paguvām doties nelielā pastaigā ārpus pils, kaut kādā brīdī pilī parādījās tēvs Tuks, un tad bija saules aptumsums, uz kuru visi, izņemot mani reaģēja ļoti ticīgi un kristīgi, sataisīja sev krustiņus, saskaitīja lūgsnas un ko tik vēl ne. Tēvs Tuks nu pilī skaitījās pats svētuma iemiesojums un drošības garants. Uz to, ka es ne lūdzu, ne krustu taisīju, neviens nereaģēja. Un nebija jau arī iemesla.

Vēl Erina paspēja noklausīties māsas Hildas stāstu par durvīm pagrabā, kuras tēvs viņai gan parādījis, taču atvērt aizliedzis, jo tad pilij būšot slikti slikti. Erina nosprieda – saulīte bija pazudusi, tad jau sliktāk nevar būt un gāja taisīt vaļā durvis. „Golovolomka”, kas kalpoja kā atslēga, spriežot pēc meistara reakcijas, bija domāta ilgākam laikam nekā tā minūte vai divas, kuras tā prasīja man. Aiz durvīm izrādījās esam altāris, pie kura es jutos ļoti labi, ļoti kā mājās un kurš deva man jaunu „kaut kur velk, kaut kur aicina” sajūtu, šoreiz uz Fairyland mežu, un atšķirībā no iepriekšējā laika – daudz stiprāku un ar iespēju viņā arī ieiet. Pagaidām nekur negāju, jo bija jau tumsa, taču vēl vairāk man nepatika barons un tēvs Tuks.

Bija pienācis vakars un tumsa, cepām pankūkas, ēdām, dzērām, un tad pēkšņi mums iestājās panika. No panikas tikām vaļā, kad sasēdāmies ap ugunskuru, kur bija arī Tuks un barons ar savu svēto relikviju, taču tad ap nometni draudīgi riņķoja dīvaini gari. Neatceros, kā līdz tam nonāca, meistars pateica vai paši izdomājām, ka ja kopīgi dziedāsim, tad gari dosies prom. Ja tas bija kvests – nu, konkrētajā kompānijā viņš bija viarāk kā vienkāršs, ņemot vērā, ka vismaz četras dāmas pie ugunskura, varētu arī visu nakti nodziedāt, neatkārtojoties, ja vien vajadzētu. Gari to saprata un devās prom.

Otrā rītā uzreiz izprasījos ārā no pils (un mani palaida, jo beidzot no klostera bija pārradusies māsa. Es tā arī nesapratu, kāpēc barons nereaģē uz maniem atkārtotajiem stāstiem par māsu un jauno, smuko puisi meža klajumā...), mani pavadīja lēdija Armaga, kuru vienā jaukā brīdī pārsteidza fakts, ka Erina ir nevis vienkārši pazudusi, bet izgaisusi. Patiesībā es iegāju Fairyland zonā. Arī tur turpināju tēlot tikpat jukušu un neprātīgu, kas rezultējās spriedumā „vēl nav laiks pienācis”, kaut arī tika noskaidrots, ka esmu iemainītais bērns, kas beidzot atgriezies mājās. Tur sastapu arī dažu labu Nihtrekas viešņu, kas man izstāstīja, ka pilī ir lādīte ar relikviju un to lādīti vajag dabūt prom un vispār. Tā kā Erinai Moira, kas to visu stāstīja, patika, un barons nepatika, tad Erina galu galā devās uz Nihtreku ar domu, ka paslēps lādīti un pēc tam atdos Moirai, jo Moira laba.

Atgriežoties pilī, Erinas plāns izjuka jau pašā sākumā – lādīte kopā ar kaut kāda eņģeļa spalvu, tika iesvētīta kopā uz altāra ar altāri un kaut kā tā, par spīti tam, ka, pirms tam redzējusi, ka dīvains klepus mēdz satraukt cilvēkus un viņi metas palīgā klepojošajam, izmēģināja viltus klepu, lai izjauktu iesvētīšanu. Principā viņa tur teju vai mira nost, taču Tuks pabeidza rituālu un Erina vairs neko darīt tur nevarēja. Vēl vairāk – barons plānoja pils aizsardzību (iemeslu neatceros) un atvērdams durvis, skaidri norādījā Erinai viņas lomu aizsardzības plānā. Principā padzina no pils, par ko Erina apvainojās pavisam un nozvērējās pilī atgriezties tikai tad, kad barons būs izsvēpēts.

Vienīgā vieta, kur iet, bija Fairyland. Tā kā tur Erina jutās labi, tur nebija ne sliktās pašsajūtas, ne barona klātbūtnes, drīzāk gan labvēlīgi maģisks mežs, brīnumainā kārtā pamzām zuda viņas neprāts. Galu galā viņa atlaba tik tālu, ka varēja izstāstīt Titānijai par to, ka zem pils ir altāris, pie kura Erina jutās tikpat labi kā Fairy mežā, bet pašā pilī – kristiešu altāris. Tas manāmi ieintriģēja burvju ļautiņus. Pirmā doma bija – tātad mums tur jāsarīko rituāls, lai kristietība un senā Danu reliģija nostātos līdzsvarā. Bet tā kā bija vēl citas problēmas, ko risināt, tad Erina krietnu laiku pavadīja izklaidējoties Titānijas galmā, kur mēdza ierasties parastie mirstīgie, kas mežā bija atvēruši kastīti un dabūjuši ceļazīmi uz Burvju valstību. Viņiem nācās dziedāt, dejot, kaut kas dabūja divas stundas runāt tikai dzejā, kaut kam citam nācās dziedot sazināties. Un Oberons bija vispār fantastisks, pat ja neskaita faktu, ka viņš Fairyland meitenēm no Titānijas kases mēdza uzsaukt dzeramo tuvējā Lokslijā.

Vēlāk vakarpusē tika izlemts, ka jāiznīcina kristiešu altāris Nihtrekā. Ko un kāpēc – es vairs īsti neatceros, bet fakts tāds bija. Tā kā maģiskie ļautiņi svētītajam altārim un kam relikvijām ne pieskārties, ne ko nodarīt varēja, bija jāatrod, kas uzdrošinātos apgānīt. Spilgtākā doma – nočārmot baronu un lai viņš to izdara pats. Problēma 1. Mēs netiekam pilī. Problēma 2. Baronu pilī nevar nočārmot. Risinājums: Dabūt viņu ārā. Taču barona paranoja bija tik liela, ka par to vēl daudzkārt runāja un brīnījās visi, kas to pieredzēja, tāpēc bija vajadzīgs plāns. Bija skaidrs, ka barons tāpat vien ārā nenāks. Taču – ja viņam būtu jāsavāc sava sieva? Vai ja no tā būtu atkarīga viņa pils drošība? Palikām pie pēdējās versijas, plāns bija tāds: improvizējam, bet pamata tēma – vīzija par to, ka pilij draud briesmas. Kamēr barons ārā, tikmēr čarmu virsū un aidā.

Ar Moiru devāmies īstenot plānu. Viņa mani „veda mājās”, plāna pirmā daļa strādāja perfekti, tikko es sāku taisīt histēriju par vīziju ar melno eņģeli virs pils vārtiem, kas man rāda sliktas lietas un dara pāri, māsas un daktere (kas bija reizē plāns (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) ātri vien bija laukā no pils, a barons ne vella. Sēdēja tornī un nenāca ārā. Pēc tam mazliet tomēr sašaubījās un atnāca līdz slieksnim. Galu galā tomēr iznāca gan, taču ar svēto ūdeni un relikviju. Es tikmēr biju tā aizrāvusies ar savu „vīziju”, ka nepamanīju, ka Moira sapratusi, ka čārma nebūs, ir jau prom, savukārt barons grib dzirdēt, kas tad „vīzijā” ir tād,s ko nevar teikt skaļi un citiem, bet tikai viņam. Vārdu sakot, mazliet rupji, bet bija dziļi sūdi vagā un kaut kas bija jādomā. Tad nu tapa versija par to, ka ne jau velti Tuks no visiem svētuļiem vienīgais staigā melnā, ka viņš nevis altāri iesvētīja, bet sev spēka, melnā spēka vietu sagatavoja un tagad nāks atpakaļ ar lielu armiju, kas nesastāv no cilvēkiem un vispār būs šausmas un ārprāts un ja visu, kam viņš pieskāries, nesametīs ugunī, tad no pils nekā vairs nebūs. Barons savā paranojā laikam nenoticēja, taču pēc tam, kad ar pārgrieztu ģīmi u lielām šausmām acīs to visu stāstīju dakterienei, kas mani žēlot gribēja, bija skaidrs, ka ja ne barons, tad viņa gan īsti altāri vietā neatstās, lai kādi tam arī būtu iemesli.

Vīzijas atspēle paņēma tiešām daudz spēka un enerģijas, līdz ar to tajā vakarā neko vairāk par reportēšanu Titānijai nevarēju, samērā agri aizgāju gulēt. Pa nakti bija notikušas visādas lietas, altāri dāmas arī bija apgānījušas, bija iesvētīta nākamā mazļautiņu karaliene, Nihtrekas vārti bija uzziedējuši, barons joprojām domāja, ka dzīvo ļoti svētā vietā, bet es varēju atgriezties pilī un jutos tur tikpat labi kā Fairylandā, turklāt nejukusi. Nihtrekas sievietes vispār bija kļuvušas par teju vai Danu priesterienēm. Viss bija noticis kā vajag, mazļautiņi priecājās, cik labi visi plāni iet, taču svētdienas rītā bija palikušas vēl divas lietiņas darāmas – vispārīgi svarīgā bija dabūt relikviju prom no pils, lai tur kāds neizdomā iesvētīt jaunu altāri, un mana personīgā – dabūt no pils prom pašu baronu.

Misijā atkal devāmies kopā ar Moiru. Man bija jābrīdina baronese, ka pie viņas un tieši pie viņas nāk Danu priesteriene un viņai ir uzdevums Nihtrekas sievietēm (uzdevums nebija svarīgs, svarigi bija tikt pie barona, jo tagad viņu varēja nočarmot arī pilī). Baronese Moiru ielaida, pilnībā ignorējot barona iebildes, noklausījās uzdevumu piekopt Danu kultu, tad Moira pasauca baronu, uzlika viņam lāstu – tā rezultātā barons paņēma savu relikviju un devās ar kājām svētceļojumā uz Parīzi. Uz Svēto zemi viņš nebija pierunājams iet „Tur es esmu jau bijis, tur ir slikti, tur ir čūskas un saracēņi, cilvēks ne paēst, ne Dievu palūgt var...” Vēl divas lāsta detaļas – katrās krustcelēs, katrā pilsētā un ciemā viņam bija jāslavina lēdija Moira, savukārt trīs dienas lēdiju neredzot, viņš vienkārši nomirst (jo nespēj taču bez viņas dzīvot). Barons aizgāja, pils iztīrīta, spēle beigusies.

Bija riktīgi forši, tā riktīgi, riktīgi forši. Lai arī man netika dots megakvests visai spēlei, vien norādes, ko es jūtu, ko nejūtu, kas man patīk, kas nē, es izspēlējos no sirds. Noteikti pie tā ir vainīgas abas lieliskās komandas – Nihtreka un Fairyland (meistari vainīgi ir by default). Un žēl, ka mūsu fantastiskais reģionālais meistars nebija ar mieru tomēr paturpināt spēli arī pēc noslēguma parādes.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 29.07.2009 03:44
Raksts #60


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



snactuaarijaa uzrakstiiju kas manupraat salaida griistee speeli idejiski jo robins huds speeleets netika driizaak kautkaada diivaina pasauliite - taccu tas nemaina faktu ka izspeeleejos pamatiigi un speele man patika


lloma bija diezgan kruta taccu pati nodoklluievaakssana nebija iisti pievienota speeles mehaanikai tapeec taa bija daudz nebuutiskaaka globaalaa meerogaa kaa vareeja buut kaa arii paaragraa naave to liedza mainiit taccu staastiissu visu peec kaartas


ierados speeles poligonaa piektdien vienos dienaa un satiekoties ar savu komandu diezgan krasi mainiiju sava teela buutiibu teiksim taa sapratu ka es neemsu bezsirdiigs indiviids kurss atiira cilveekus bet esmu dzimis un audzis pilseetnieks un lielu dallu paziistu no beerna kaajas un tamliidziigi kaa arii papildus faktori straadaaja tas ka nebija iistas skaidriibas cik tad iisti nodokllus ievaakt un kam vinni jaamaksaa un cik daudz korumpeetiibas varu atllautie skaa arii tas faktors ka visu vasaru esmu jau fiziski noguris un bija gruuti sannemtie sspeeleet nedabiksu lomu

taa rezuultaataa nodokllu ievaaceejs izraadiijaas visnotall jauks sserifa dienesta darbinieks un lloti veiksmiigi arii ievaaca sameeraa nelielos nodokllus pilseetaa (ja neskaita ka uzraavaas uz gaja gisborna aka valentiina kur dabuuja pamatiigi pasviist par nodokllu pieprasiissanu augstmanim (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )

peec neilga briizza ievaacot kroguu nodokllus nejaussi uzduuros sceenai ar kautkaadu zaadziibu bet taa kaa biju tiko ienaacis nesapratu ko kas kaa un gajs gisborns pameta man moneetu sakot "t u taccu redzeeji ka taas meitenes izdariija ko sliktu" pirmajaa mirklii neiebraucu kaa riikoties jo veel nebiiju iisti iespeeleejies + kas daudz svariigaak domaaju ka vinnss man pametis siiknaudu jo neuzmetu acis moneetai un tikai veelaak uzgaaju kabataa zelta moneetu un tajaa briidii saprau ka esmu nenolidzams gaja gisborna padotais taccu konkreetais gadiijums jau bija pagaajis garaam un diemzzeel nesanaaca nekaa citaadi speeles laikaa pakalpot kaut arii biju tam pilniibaa gatavs (vispaar man ssoreiz lloti patika kaa valentiins speelee un lai ko arii neteiktu vinnss atdziivinaaja pasauli sev apkaart lai kur arii gaaja - RESPEKT)

bija redzams ka mana komanda (igaunni) ir mazkustiiga smagaa brunnojuma deell lielaa karstuma un vakardienas iesvineessanas deel un ssie iemesli kalpoja par sskkeersslliem manas apsardzes nodrossinaassanai kuru es nenoliedzami pieprasiiju jo tajaa laikaa biju paarliecinaats ka emsu viens no potenciaalaakajiem meerkkiem bandiitiem kuriem manupraat vairaak vai mazaak vajadzeeja kontroleet cellus un censties mani aptiiriit cik vien biezzi iespeejams

galu galaa panneemu vienu apsargu un devos mekleet lokslijas ciemu par kura atrassanaas vietu ne man ne sargam nebija nekaadas idejas taccu jautaajot cellu tur arii nonaacaam peec maza briitinna ieradaas arii sserifs ar kuru kopaa joprojaam risinaajaam nodokllu daudzuma utt probleemas un sstukojaam ko kaa dariit

krodziniece mausuns mani uzpirka vai pareizaak vinna taa domaaja un ciitiigi man meigginaaja izprecinaat savas meitas taccu ssim piedaavaajumam nepakllaavos jo iecereetaamanam teelam jau bija kaut arii nelaimiiga miilestiiba jo ssii miilestiiba bija augstdzimusi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

ietureejos krogaa un ap to laiku konstateeju divas interesantas lietas ka ekanomika ir pakallaa taccu straadaa respektiivi naudas nevienam netruukst taccu ko iegaadaaties arii ir kas bija jociigi un arii galiigi nesagaaja kopaa ar robina huda pasauli un veel konstateeju ka ssajaa speelee tiessaam reaali var paeest par speeles naudu (milziigs respekt gm un krogus komandaam par to) un iegraabos porcijaa ko ar gruutiibaam notiesaaju kaut arii nebija laiela jo man iisteniibaa est nemaz arii negribeejaas lol

devaamies ievaakt nodokllus no kokzaaggeetavas straadniekiem bet taa kaa saimnieka nebija uz vietas un bez vinna zinnas nevareeja devaamies vien atpakall uz notingemu taa kaa joprojaam nebija iistas izpratnes par poligona izkaartojumu un ja godiigi pilseetas vaartus (kuri bija izteikti ````aa vietaa) veel vispaar liidz tam nebiju iisti piefikseejis tad mieriigi devos iekssaa pilseetaa cauri norobezzojumam un tad saakaas probleemas

gm bija klaat man un manam pavadonim lika mest moneetu izraadaas mans pavadonis veiksmiigi bija paarvareejis 10m augstu pils sienu bet es biju nneemis un noveelies taadejaadi salauzzot kaaju - KAADS KAUNS
momentaali smadzenees risinaaju situaaciju un izveidoju staasttu par to ka no mazaam dienaam ar savu ccomu apsargu tai vietaa raapaamies paari seetai un tagad joka peec atkaartojaam un taadejaadi kaut nedaudz cenos izliidzinaat savu tizlumu tiku sadaktereets un dabuuju ssinu uz kaajas kas noziimeeja ka divas stundas bija jaaklibo ko es izpildiiju lloti godpraatiigi un visu nolikto laiku
bet kameer mani aarsteeja gm mani apciemoja otru reizi un izraadiijaas ka mani veel tajaa briidii apzagussi nozagtas kautkas o jostasvietas uz augssu taa kaa izraadiijaas ka tur nav ko zagt noleemu ka sadabuussu kautko veelaak un godiigi nodossu gm jo ssobriid nebiija klaika

es kaa lloti ticiigs katolis peec ssiem notikumiem nessaubiijos ne mirkli un devos izsuudzeet greekus uz abatiju jo ja es salauzzu kaaju un mani veel apzog znacccit esmu greekojis un dieva sods paar mani abatijas izskats mani patiikami paarsteidza kaa jau daudzas iepriekss redzeetaas buuves ko drakonisti tiessaam prot celt lieliski pie attieciigajiem apstaaklliem satiku abatu izsuudzeeju greekus samaksaaju desmito tiessu (lloti nobriiniijos jo izraadiijaas ka es biju pirmais kas to izdariijis) un veel pamatiigi noziedoju bazniicai ieceertot robu budzetaa un sanneemu ccipu kas man paliidzeessot ja nu es peekssnni nomirssot kaut gan tajaa laikaa es nesapratu ko tas vareetu dot jao nebija ne jausmas par pastaavossajaam "debesiim un elli" taccu liku vien kabataa un devos uz pilseetu kur ievaacu veel ssaadus taadus nodokllus

sapratu ka nav ko dariit un kliboju uz hantingtonu - man sskkit ka PILSEETU NEVIS PILI LOL
to ka taa ir pils un ka iisteniibaa man nav ko dariit sapratu tikai pie vaartiem kad man pavadonis jautaajaa ar kaadu iemeslu mani pieteikt baronam nu neko devos vien iekssaa brarons izraadiijaas arii bija nedaudz garlaikots un ieveda mani pils zaalees un pat pagodinaaja mani ar lielisku dzeeriena iebaudiissanu pie lielaa galda kaut arii esbiju parasts pilseetnieks un neticami bet biju traapiijis ideaalaa laikaa jo notika "raganu dedzinaassana" kas tika superiigi atspeeleeta un veel pietam gajs gisborns ievilinaaja pilii slepkavu kurss tika sannemts ciet

peec tam staigssus devos uz notingemu lai apstaastiitu sserifam kas un kaa jo vinnam tas bija jaazina un jannem savaas rokaas ieslodziitais (kurss bija lielisks speeleetaajs)

tad aiz gara laika devos paseedeet krogu ar vienu no igaunniem ar ko biju sadraudzeejies kameer vadiijaam outofgame sarunas (vieni passi un klusiibaa krogus stuurii) tikmeer pie galda nneema un ne no ssaa ne no taa nomira kautkaads klaidonis seezzot pie krogus galda
pilseetaa protams panika taccu ne aarsti ne muuki ne sserifs neko sliktu neatrada tad nu sserifa llaudiim bija liikkis (kas bija gm npc) jaanogaadaa uz kapseetu taccu vinni "izceelaas" ar nespeeju to izdariit un reaali mociija nabaga gm devos paliigaa un radiiju pietiekami sakariigu "paarneesaajamo" un pat paliidzeeju nest liikki jo godiigi sakot igaunni 2/3 bija nelietojami un aizgaadaajama uz kapseetu kas tomeer izraadiijaasnav labs darbs...

...taa nu notingemu piemekleeja slimiibas seerga ar nejaukiem simptomiem azismakusi balss klepus asinis no degun aun augonni pa visu seju izraadiijaas ka to var atspeeleet kaa nu passam ienaak praataa un es izleemu ka man protams jaaizmanto bazniica it sevisskki taadeell ka sagadiijaas ka pilseetaa uz vietas nav dziednieku metos uz abatiju mani nosveetiija un es sapratis ka dievs mani joprojaam soda noziedoju visu naudu kas man bija pie sevis bazniicai un "izdziedinaajos"

sserifa meitai vaidzeeja pavadonus uz hantingtonas barona mediibaam un taa kaa igaunni atkal jau nebiija nekam deriigi savaacaamie sjociig akompaanija kuraa ietilpa arii bende un pirms devaamie scellaa izraadiijaas ak ir skaneejussi zvani uz vakara mesu (un labi ka bende to saprata un aizvilka muus uz turieni - vispaar lloti labs speeleetaajs un manaa skatiijumaa vieniigais katolis kas bija veel iistaaks par mani no pilseetniekiem) kuraa notureejaam sveeto vakareedienu

mediibas nokaveejaam pietam taas vispaar jau bija beigussaas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

nonaacaam uz lokslijas ciema sveetkiem kur pirmo reiz ieraudziiju aktierus un lieliksi pavadiiju laiku pietam sanaaca nejaussi bet lloti labi nostilot maija graafa sacensiibaas bija "ciinna uz ballkka" kur nepaarprotami bija viens speeciigaaks par visiem pareejiem un kad pret vinnu izleema iziet muuks un aktieru vadiitaajs nobllaavaas ka deriibas es nevareeju nedereet par sveetu viiru un uzliku sudraba moneetu kad vinni uzkaapa zu ballkka muuks paarmeta krustu un ccempions nokaapa no ballkka un metas cellos jo uzskatiija ka nav cieniigs staaties pretii tas bija superiigi loggiski ka vinneeju deriibas un loggiski ka es kaa iists ticiigais nevareeju iedziivoties uz dieva reikkina taadeell momentaa visu laimestu iemetu maakslinieku kopeejaa katlaa - mans spozzaakais speeles moments kaa katolim neticami laba sajuuta (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

tad veel aizccaapoju uz loksliju uzn traapiijos saules aptumsumaa kur uz vietas bija abats - ZAJEBIS KRUTI
luudzaam dievu cellos un tad devaamies krusta gaajienaa uz abatiju lai notureetu mesu (vieniigais miinuss ka vinnss iisti nezinaaja kaadas ir cella iipatniibas un cik ````i gar vienu pilseetas maluir vecas dzelonndraatisk ur meitenes pustumsaa uzraavaas ar kurpiiteem un zandaleem) un es jau atlak ieguvu ccipu kaut gan man pateica ka skaits neko nemainot bet man vienalga bija laba sajuuta un nekad muuzzaa nebiju domaajis ka varu tik labi speeleet ticiigo un veel taa pavilkties no taadas detalizaacijas un pakllaaviibas

peectam atkal devos uz loksliju un veiksmiigi traapiijos uz briidi kad ieradaas alusdariitavaa reaals un tiessaam dazzaads alus kaa arii atkal satiku lloti patiikamo hantingtonas komandu un traapiijos uz ssausmiigi amizantas sceenas kad barona meita pateica lloti rupju joku mirklii kad vinnai aiz muguras pienaaca barons smeejos veederu tureedams taccu protams taa lai nepamana veel kaadu laiku patuseeju un sapratu ka paargurums nnem virsroku un jaadodas guleet pa cellam sapratu ka pasaku mezza valstiiba nu ir izgaajusi pasaulee un nokkeeru mazu laastinnu apr runaassanu dzejaa taccu vairaak arii neriskeeju jo es kaa iists katolis tam nemaz neticu un noguulos mezzaa kameer ssie aizgaaja garam (vieniigaa komanda ar ko nesaspeeleeju bet mans teels idejiski NETIC pasaku mezzam pietam ir veel amats par kuru jaauztraucas) un beidzot tiku guleet



par otro dienu nav vairs daudz ko staastiit taccu jaapastaasta ir kaadi bija plaani un kaa tad es nomiru
plaani bija dazzaadi un vareej apaarklaaties un varieet no apkaarteejaa ssituaacijas :
A1) triiskaarssot nodokllus un mainiit ekanomisko situaaciju ka sietverutu visas naudas atnnemssanu ciematniekiem (evil)
A2) publiski sodiit krodzinieci (mausuns) kad vinna meigginaatu pateikt ka ir taccu mani piekukullojusi ieprieksseejaa dienaa (evil and lol)
B10 dariit visu kas manos speekos lai atgrieztu pilseetu pie bazniicas jo idioti sserifa viiri nogalinaaja templiessus un pilseeta tika atgriezta no bazniicas
B2) pamest sserifa dienestu ja pilseeta netiktu atkal pievienota bazniicai
B3) klluut par muuku vai eremiitu ja bazniica mani nepiennemtu
C1) meigginaatu bildinaat savu iecereeto
C2) preceetos
C3) nomiru aiz kauna (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

diemzzeel no taa nekas nesanaaca jo tiko kaa saaku ievaakt nodokllus pilseetaa taa nejaussi uzraavos uz SAATANA - ticiet vai nee izraadaas iista un luugssanas vai krusta messana nepaliidzeeja mani un aktieru galveno nogalinaaja "paarlauzzot mums sprandu" un manu liiki apriitiija kaut kaads zellis...

atklaaju ka speelee ir mirusso teritorija kuraa tiessaam ir DEBESIS un ELLE un momentaa kopaa ar savu beedu braali nonaacaam ellee kas bija taada kaa sava veida stafete ko mees saakaam ar smilssu maisu nessanu (tiesa ne iipassi smagu0 kameer llautinni apkkeeraas ka mees neesam tie ko vajadzeeja nogalinaat un tiessaam atnaaca ENGGELIITIS un muus izglaaba aizvedot uz paradiizi kas arii bija lieliska un tur arii godiigi atseedeeju savu laiku - visiem vajag nozagt sso ideju un izmantot savaas speelees (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

taa kaa vakaraa taapat bija jaadodas prom un jaunu teelu es neveeleejos jo taapat biju apmierinaats un paarguris devos maajaas un nebuut nenozzeeloju jo uz speeli devos bez jebkaadaam ambiicijaam vai iluuzijaam - laikam jau esmu izaudzis pirms gadiem ccetriem es buutu NOLAADEEJIS VISUS GM AR POLIGONU UN VEEL VALDIIBU par ssaadu iznaakumu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 12.05.2024 16:39