Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Garu saukšana, Esat mēģinājuši ? kā veicās? ko saucāt?
Witch
iesūtīt 04.01.2006 11:58
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



ko māģinājāt saukt? izdevās? pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 5 6 7 8 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
Malduguns
iesūtīt 14.03.2008 20:44
Raksts #121


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Rakstīju ZPD par maģiju. Ietverta tika arī garu izsaukšana, bet ne jau tā blēņu saukšana kā Melnā dāma un visas pārējās dāmas un citi brīnumi, bet gan izsaukšana, ar kuru nodarbojās viduslaiku magi. Proti, mēs iepazināmies ar izsaukšanas teoriju, kas bija gana interesanta, turklāt abās - gan baltajā, gan melnajā maģijā bija gauži līdzīgi elementi - badošanās un regulāra piedzeršanās, kura veicināja "garu" izsaukšanu. Tad, kad pēc divu nedēļu īpašas diētas, kura neietvēra nekādu normālu barību, tajā pašā laikā katru vakaru dzerot vīnu teju līdz nemaņai, izsaucējs bija gatavs vveikt savu darbu, pirms tam arī iedzerdams. Nebrīnos, ka viņiem tajā prātiņā tik tiešām kaut kas rādījās, jo vēl paralēli visam tika smēķēts opijs. Sīkāku aprakstu varu pastāstīt, vien man slinkums savu ZPD tagad meklēt. Īsāk sakot, muļķības tās visas bija viduslaikos un nedomāju, ka kaut kas ir īpaši mainījies.
Labi, varbūt pastāv kaut kādi pozitīvās vai negatīvās enerģijas strāvojumi, kurus var arī izsaukt, tomēr pats galvenais, vienmēr vajag palaist garu atpakaļ. Citādi jau sākas visas tās vajāšanas un visi pārējie brīnumi, kuri beigu beigās noved pie nāves vai kā tamlīdzīga.
Pati ar to nenodarbojos. Kāpēc gan?
Vienīgi varu pastāstīt, ka mana labākā drauga brālis esot dancinājis šķīvīti un tagad kapiem pat tuvumā nerādoties. Rēgojoties viņam visu laiku kaut kas. Tas nozīmē, ka viņi nepabeidza to seansu, nepalaida viņus atpakaļ. NU, garus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 14.03.2008 20:54
Raksts #122


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



HāHā... atceros, kad biju mazāks un dejoju tautiskajās dejās... mēs Sporta manēžā... pārģērbšanās telpā saucām zaļo rūķi... psc... bija jautrs pasākums.

(mums tajā laikā vajadzēja dejot zaļos šortos) Tātad tipa visi apsēdāmies aplī un sadevāmies rokās, bet tajā vietā, kur sēdēja trīs džeki vidējais pa piķa melnu tumsu aizrāpoja klusām līdz džeku stūrim un paķēra zaļos šortus (vairākus... neatminos cik) Meitenes nedzirdēja, jo varen aktīvi sauca "Zaļo(vai zaļais... arī neatminos) rūķīt parādies.
Tad viņš ieslēdza gaismu (reti pretīgi spilgts apgaismojums... kaut kādas vecās lampas, kuras vēl piedevām dūc.) un sameta zaļos šortus meitenēm virsū. (notika viss vienlaicīgi... vai arī viņš pameta gaisā un tad ieslēdza gaismu... neatminos... tas bij sen.)
Nu moins... kā meitenes spiedza... lielāko ties prikola pēc, bet dažas tiešām pārbijās redzot, ka kaut kas zaļš lido virsū. Tāds lūk stāsts iz dzīves.

P.S. Citu meiģinājumu kaut ko izsaukt laikam neesmu piedzīvojis vai vismaz neatceros.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kurland
iesūtīt 14.03.2008 21:33
Raksts #123


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.08



Es saucu ruukkiiti! (: un izdevaas- sokolaade bija nograuzta!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 10.04.2008 14:14
Raksts #124


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Īsumā -
kkad pasen esmu saukusi, viss beidzās diezgan nelāgi (tas gan ne tik daudz nav saistīts ar pašu garu, bet ar ko citu) un vairs to nekad nedarīšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 10.04.2008 18:17
Raksts #125


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



lai gan esmu o tiem cilvēkiem, kas cer ka maģija un pārdabiskas lietas varētu būt, ššis pīķu dāmu izsaukšanas man liekas tīras glupības. nedomāju, ka var kaut ko ar to panākt. neesmu mēģinājusi un laikma arī jau nemēģināšu.

kaut arī ir bijuši daudzi gadījumi, kad kaut kas tiešām ir noticis un beidzas tas ar kaut ko sliktu, tad domāju, ka tas būtut labs iemesls nemēgīnāt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 10.04.2008 19:58
Raksts #126


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



āh
mēs ar draudzenēm saucām mājas gariņu! nju kur tās karotiites attaisās vaļā.. man jau traki traki ar to visu! es no sākuma nenoticēju ,bet pēc tam...
njā traki tie cilvēki! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 15.05.2008 16:48
Raksts #127


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



priekš kam tas vajadzīgs? es neesmu saukusi un pat netaisos, jo kā var zināt, ka to garu dabūs prom pēc tam? ko tas vispār dot? labāk aizejat uz māju, kur spokojas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) tur garu netrūks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.07.2008 22:11
Raksts #128


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Sayo @ 13.07.2008 21:43) *
..varētu padomāt ka esmu aptrakusi, bet tā nu tas ir...domāju ir nereāli pastaigājoties pa parku, kurā nekur tuvumā nedeg ugunskurs un neviens nesmēķē..pēkšņi gar tevi garām aizslīd tāds kā dūmu mākonis ap 1m no zemes! ..un to redzēja vēl tikai viena mana draudzene!
..un vispār..vai kāds zin kādu dziednieku vai ko tādu kas var atbrīvot no spoku vajāšanas? ..tas tiešām ir nopietni! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Vai tu un tava draudzene tiešām nekad mūžā neesat redzējuši miglu? Virs zāles apmēram metru augstumā? Virs ūdens? Parkā starp kokiem? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
branvels
iesūtīt 13.07.2008 23:18
Raksts #129


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.07



CITĀTS(Sayo @ 13.07.2008 21:43) *
..un vispār..vai kāds zin kādu dziednieku vai ko tādu kas var atbrīvot no spoku vajāšanas? ..tas tiešām ir nopietni! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)


"Zaļās lapas. Nozaru grāmata".

Bet nopietni - nevajag prikoloties.
Nav svarīgi - pastāv vai nepastāv, kaut vai aizgājušo cieņas pēc.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
essy
iesūtīt 07.10.2008 13:07
Raksts #130


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.04
Kur: Pa ceļam...



Uzskatu, ka nevajag tā - joka pēc - saukt tos rūķīšus un dāmas... Iespējams, ka kaut kas tur ir, bet likteni tomēr labāk neizaicināt. Kaut vai tās pašas nervu veselības dēļ. Vai, sliktākajā gadījumā - sargājot savu dzīvību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Agita_*_*
iesūtīt 17.11.2008 21:34
Raksts #131





Viesi




CITĀTS(Flēra Delakūra @ 04.01.2006 13:13) *
Cik tu esi nejauka (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)
To nedarīju es, bet mana draudzene. Tak, što...


Vajag būt diviem cilvēkiem! Un sadoties rokās, ar acīm ciet, un 3 reizes saukt "Zaļais rūķīt parādies" ! Kad atver acis, un tev gar acīm paskrien zaļš plankums, viņš ir atnācis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_Agita_*_*
iesūtīt 17.11.2008 23:40
Raksts #132





Viesi




CITĀTS(Sidnija @ 19.06.2006 10:45) *
Šo diskusiju man ļoti patika lasīt, jo vispār mani šī tēma ļoti interesē.Izlasīju pilnīgi visus komentārus . Uzzināju daudzko jaunu un interesanta. Man ir daudz daudz jautājumu un daudz arī stāstāmā, tāpēc visu ko gribu uzzināt un ko jau zinu, izklāstīšu šeit. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Man ir 14 gadi, un šajā vecumā vajadzētu saprast ,ka gari nav nekāda joka lieta un ar viņiem nevajadzētu diži ākstīties. To nemaz nedomāju darīt, bet intrese par tiem ir ļoti liela. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Biju slimnīcā. Ilgu laiku. Viss jau bija apnicis . Katru dienu viens un tas pats. KATRU DIENU VESELU MĒNESI. TAs bija neizturami. Bet tad pienāca brīdis, kad ārsts paziņoja, ka pēc 2dienām varēšu doties ar vienu meieteni mājās. Viņu sauca Līza(iesauka). tā nu sadomājām , ka vajag kaut ko pasākt ar saucamo "MELNO MAĢIJU". Pa cik abas neko par to nezinājām, tāpēc gājām prasīt citām meitenēm vai viņas par šo lietu kaut ko zinu. Aizgājām.

Bija vēls un tā diena bija ļoti lietaina un vakara pusē jau sākās zibeņošana. Bija iespaidēgi. Dzīvojām laikam 6 stāva. Neatceros. Viena meitene pastāstīja, ka viņas paziņas no laukiem esot saukuši Melno Pīķa Dāmu. Vēlāk viņi atrasti miruši. Nezinu ticēt vai nē. Viņa pati nezināja, ka puiši sauks Pīķa Dāmu, bet uz spoguļa bija uzzīmētas trepītes.ZIBENS visas drausmīgi pārbijāmies un aizskrējām katra uz savu palātu. Smieklīgi, bet tajā brīdī baisi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Nākošreiz šai tēmai pieskārāmies ekskursijā. Visu nakti negulējām un stāstijām viskaut kādus šušelīgus stāstiņus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Bija vispār bailīgi. Nonācām līdz spokiem un sai te Pīķa Dāmai. Istabā bija apmēram kādas 8 meitenes , un katra zināja ko stāstīt. Sākšu ar Melno Pīķa Dāmu. A meitene stāstīja, ka viņa esot saukusi Melno pīķa Dāmu. Iegājušas tualetē uz spoguļa uzzīmējušas kāpnītes un iededzinājušas sveci. Gaisma (elektriskā) tika nodzēsta , bet viena meitene stāvēja gaismas slēdzim klāt, lai vajadzības brīdī to iedzēstu. Nu tad viss sācies. Saukušas. melnā Pīķa Dāma arī nākusi lejā pa uzzīmētām kāpnītēm un viņas tā iekliegušās ka meitene ieslēdza gaismu. Un Melnā Pīķa Dāma pazuda. Scary..
Atkal cita meitene stāstīja , ka viņa esot redzējusi naktī spoku. Viņa gulēja. Pēkšņi viņai kād opiegūlās blakus . Viņa domāja , ka mazais brālis tikai ākstās. Viņa pagriezusies un ieraudzījusi baltu spoku. iekliegusies, viņš pazuda.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

Tajā pašā ekskursijā , mēs dancinājām šķīvīti. Saucām Žannu D'Arku. šķīvītis sakustējās.Jautājām , bet neko neatbildēja. Atvadijāmies. pārspriedām ,kapēc nekas nenotika. Un pēkšņi soļi.. un itkā kāds tualetē norautu ūdeni. TĀ PĀRBIJĀMIES. BET, izrādījās, ka augšējā stāva kāds aiziet uz WC nokārtojās, un norauj ūdeni (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . Smiekli nāk par savu bailīgumu. Bet tiešām bija bailīgi.

Mani jautājumi, kuri radās pēc visu komentāru izlsaīšanas:
KAs ir Baltā Dāma?
KAs tie tāadi rūķīši un ko viņi dara?
Kādas vēl "burvestības" Jūs ziniet?


Tātad par rūķīšiem - Rūķītis ir kā kurš. Piemēram ir Rupjais rūķītis, kā jasauc (cerams ka jums noderēs) - Tumsā, jābūs vismaz 2 cilvēkiem, jāsauc rupji vārdi apmēram 1minūti. Tad jāgaida. Kad viņš sāk vilkt tev palagu nost, viņš ir atnācis. Viņš ir draudzīgs. Viņš jūs bakstīs utt. Tiešām jautri ar viņu ir, bet tomēr dažreiz viņu var arī neizsaukt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 27.12.2008 21:53
Raksts #133


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Labvakar.

Jā, esmu mēģinājusi. Ne reizi vien un ne vienā vien vecumā.
Tas taču ir tik jautri! Nav nemaz nozīmes tam, vai tādi zaļie rūķīši, piparmētru vīriņi, pīķa dāmas pastāv, jo tas pats process, kad ar draugiem apsēdies un nu ņemies tur kaut ko saukt no garu valstības, ir patiešām varen jautrs pasākums! Domāju, ka katram bērnam tas vismaz vienreiz ir jāizdara. Es pat tagad būtu gatava ar kādu mīļu draugu kaut ko izsaukt.
Bet ticēt tam, ka kaut kas arī atnāks, es ticu. Atnāks. Tavā iztēlē pārveidoti aizkari, aiz loga ņaudošs kaķis un čīkstošas durvis.
Un būs jautri!
Pati esmu saukusi Pīķa dāmu. Vairākas reizes. Dažādos veidos, ar dažādiem cilvēkiem. Un kaut kā neviens mani nenožņaudza. Bet neļaujiet tam jūs, tos, kas vēlas to mēģināt, saskumt! Varbūt tieši Jums izdodas to dāmiņu izsaukt, mm? Un varbūt pat paliksiet dzīvi, lai par to uzrakstītu romānu vai pagulētu Tvaiku slimnīcā?

Sakot lielu, treknu, resnu, milzonīgu JĀ garu izsaukšanai,
Yuputuu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raganinja
iesūtīt 05.03.2009 19:57
Raksts #134


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08



Es pati vienreiz meegginaaju izsaukt maajas garinnu bet nekas nesanaaca. Tikai manai draudzenei izdevaas izsaukt triis maajas garinnus. To vinnas izdariija ar seerkocinniem. Itkaa viens garinnss kliedza ausii, cits kutinaaja, cits raavis nost mantas.
Man ar cita draudzene staastija ka vinnas paziistamais izsaucis piiku damu. Vinnss ar draugiem ar kriitu uzziimeejis apli un tad vinni tajaa iekaapussi un ar speciaaliem vaardiem saukussi daamu. Vinniem gan nekas nenotika tikai veccinnai kas iegaaja tajaa aplii gan. Tas beidzaas letaali.

Es arii zinu kaa izsaukt ruukkiiti kas lamaajaas. Vajag tikai kautkur 30 reizes pateikt speciaalus vaardus un tad naktii kad guleesi ruukkiitis tev lamaasies blakaam. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Vai kaads vareetu pateikt kaa jaasauc gars ar to sskkiiviiti? Gribaas pameegginaat. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Roviela: 06.03.2009 13:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gimlins
iesūtīt 10.03.2009 14:14
Raksts #135


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.02.09



Kad man bija 9/10 gadi, mēģināju ar dažiem cilvēkiem saukt Melno Dāmu un k.kādu rūķīti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Nekas, protams, nesanāca. Toties mani toreiz citi bērni baigi sabaidīja:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raganinja
iesūtīt 30.06.2009 08:07
Raksts #136


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08



Kāds varētu man pateikt kā izsaukt šokolādes rūķīti? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) gribētu pamēģināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Porcelain
iesūtīt 01.07.2009 20:26
Raksts #137


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.07
Kur: otrā pusē



CITĀTS
priekš kam tas vajadzīgs? es neesmu saukusi un pat netaisos, jo kā var zināt, ka to garu dabūs prom pēc tam?

tas arī ir galvenais iemesls kāpēc neko tādu nevajadzētu darīt. ir redzēti visādi dokumentālie, kur visādi šitie zisauktie gari ne velna neiet atpakaļ un traucē visiem dzīvot līdz baltajām čībiņām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_liliii_*
iesūtīt 16.07.2009 20:34
Raksts #138





Viesi




Vienreiz ar daudziem cilvēkiem, tumsā sasedamies apli ar ciet acim, sadevamies rokas un vel bija spogulis uz kura bija cukura kartina un viena meitene kaut ko vairakas reizes atkartoja un pec tam uz ta cukura bija tadas mazas pedinas(nospiedumi), bet domaju ka tas bija pa istam, jo tadas pedinas ar roku nevareja uzstaisit. man ta skiet tas bija kaut kads zalais, cukura rukitis. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) varbut kads par ito kko precizak zin? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 20.08.2009 14:14
Raksts #139


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



CITĀTS
Garus saukusi neesmu un nekad nevienam, kurš ir pie pilna prāta, neiesaku to darīt pilnā nopietnībā! Esmu saksārusies ar spoku klātbūtni un jau tad ir baisi, kā būtu, ja es vēl garus sauktu, šausmas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
NEKAITINIET NELABO! NESAUCIET GARUS! Šitā daudzi clvēki spēlējas spēlējas līdz prātā saūk, vai vēl nez ko.



Es piekrītu. Manas draudzenes mammas brālis reiz sauca kaut kādu gariņu stāvēdams pie spoguļa ar divām svecēm, tās sveces nodzisa, bet pēc laiciņa viņš noslīka. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 21.08.2009 08:50
Raksts #140


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



Manuprāt, tas viss ir tīrās muļķības - gan gari, gan viņu saukšana. Visi izsaukšanas `efekti` norakstāmi uz māņticību un placebo efektu, nelaimes gadījumi - uz sakritību.

Garu esamība kā tāda ir stipri apšaubāma, un faktuālo materiālu, kas pierādītu pretējo, ir dikti maz vai, pareizāk sakot - nemaz... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 5 6 7 8 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2024 13:52