Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Garu saukšana, Esat mēģinājuši ? kā veicās? ko saucāt?
Witch
iesūtīt 04.01.2006 11:58
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.06



ko māģinājāt saukt? izdevās? pati pirms kādiem pāris gadiem ar draudzenēm saucām melno dāmu... nekas neiznāca bet kopš tās reizes galīgi negribās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 23.03.2007 12:38
Raksts #101





Viesi




sad.gif es ar brālēnu saucām pīķa dāmu bet nekas nēiznāca bet no tā laika mums lāga neveicas.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 23.03.2007 12:50
Raksts #102





Viesi




CITĀTS(SALAMANDRA @ 17.04.2006 19:41) [snapback]613277[/snapback]

Es tieshi nodarbojos ar sho Magijas paveidu.
Tikai daudz nopietnaak par skiiviisha dancinaashanu.
Rituaali likshu tiem paraadiities redamaa izskataa.
vot kaa

plzz vari pateikt kādi ir burvju vārdi???? blush.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 09.04.2007 12:38
Raksts #103


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Kā man nepatīk nereģistrējušies aktīvie cilvēciņi silent.gif . Agrā bērnībā,kad biju uz nometni saucām visādus štruntus,bija interesanti,jo meitenes mācēja radīt noslēpumainu gaisotni. Taču tā bija tikai izklaide. Ap to laiku saucām citplanētiešus arī manā istabā,kaut kas misējās un viens it kā palika manā istabā uz visiem laikiem laughing.gif . Iznāk,ka nu jau 8 gadus ar viņu dzīvoju vienā telpā. Nekad neesmu ticējusi šādām padarīšanām,tikai kompānijas pēc pasēdēju aplī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 10.05.2007 15:04
Raksts #104


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



lasu un prātoju- tiešām, kāpēc, tas viss? no šīs puses saprotu- izklaidēšanās, piedzīvojums.
a no otras? viņiem arī patīk prikoli?
Laikam kā katrs normāls tīnis arī kādreiz piedalījos tajā adatas griešanā. Doma ir tāda, ka sauc LABO gariņu- visas meitenes turklāt ir draudzīgas un domu spēks virzīts tieši uz uz to ka atnāks kāds mazs un nekaitīgs. (Bet pilnīga garantija vienalga nav.) turklāt norunājām, ka ja divreiz neatbild vai atbild nesakarīgi, tad pietiek- tā ir cieņas izrādīšana. domāju, ka šādā variantā tas nav pārāk bīstami. galu galā mēs tik un tā riskējam katru dienu atrazdamies uz šīs pasaules smile.gif
Lieta ir tāda, ka tu turi to adatu diegā virs alfabēta (es nē) un NAV IESPĒJAMS to fiziski pavirzīt sev vēlamā virzienā- kaut gan visas sauc: tu viņu kustini, tu viņu kustini! Tas pats ir āderēm- pat pieauguši cilvēki saka rīkstniekiem- tu kustini to gredzenu! tā lūk- bet vēl paliek domu spēks un acīmredzot tas ir noteicošais, jo tajā kompānijā tika uzdoti tādi jautājumi, uz kuriem bija zināmas atbildes- stulbums, manuprāt- ja jau jautā tad kaut ko nezināmu. Nu bet tad es uzdevu jautājumu, uz kuru atbildi zināju tikai es. bija pareizi. bet tagad apjēdzu, ka to adatu biju varējusi kustināt pati- kaut gan turēja rokā cita meitene.

tātad, tie kas grib pārbaudīt- lūdzu jautājiet ko tādu tikai sev zināmu un lai atbilde būtu garāka par dažiem burtiem (jo tas tiešām ir savādi, kā tā adata izveido precīzus vārdus burtu pēc burta) un lai to tur kāds cits, bet pats esi aizgriezies prom un nepiedomā par to savā galvā.
protams, vairumā gadījumu nekas nesanāks, bet vajag tikai koncentrēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_sanda97_*
iesūtīt 09.06.2007 20:37
Raksts #105





Viesi




ZINĀJI LABĀK NESAUC JO TU VARI NOMIRT MANI DRAUDZENEI VECTĒVSAUCA UN VIŅ UZ REIZSNOMIRA ohmy.gif [size="7"][/size][color="#F4A460"][/color] blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Big Bad Wolf
iesūtīt 09.06.2007 21:05
Raksts #106


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.01.07
Kur: .



Ē... Es atceros kautko par ZAĻO RŪĶĪTI. grin.gif
Laikam ja viņš parādīsies ar naudas maisu, tad tu būsi laimīgs, bet ja viņam rokās būs cirvis tad tu mirsi. Kkas tamlīdzīgs grin.gif xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 09.06.2007 22:22
Raksts #107


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



CITĀTS(sanda97 @ 09.06.2007 21:37) [snapback]1151690[/snapback]
ZINĀJI LABĀK NESAUC JO TU VARI NOMIRT MANI DRAUDZENEI VECTĒVSAUCA UN VIŅ UZ REIZSNOMIRA ohmy.gif [size="7"][/size][color="#F4A460"][/color] blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif

Hmm. blink_a.gif

Un manas draudzenes labākajam drauga suņa drauga saimniekam arī tā reiz bija. unsure_a.gif

Nesaucu, nevajag.

Šo rakstu rediģēja staigājošā reklāma: 09.06.2007 22:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kōnstantīns
iesūtīt 03.07.2007 10:49
Raksts #108


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07



Nē neesmu saucic bet pazīstu tādus kuri saukuši.
Tass labi nav beidzies un es pats garus saukt pat nedomāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 29.07.2007 17:46
Raksts #109


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



CITĀTS(Viesis @ 23.03.2007 13:50) *
plzz vari pateikt kādi ir burvju vārdi???? blush.gif

"Expecto Patronum"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stikla_princesii...
iesūtīt 29.07.2007 20:19
Raksts #110


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.07.07
Kur: vienmēr tew līdzās



visi tik runā par to pīķa dāmu...bet tā arī nekad naw iznācis izsaukt...un vēl visādi kožļeņu vīriņi, ļaunie gariņi...
un tad vēl ja sitīsi sevi ar nātrēm tad no punktiņiem tew uz tās vietas kur siti izveidosies otrās pusītes vārds...sviests grin.gif

Šo rakstu rediģēja stikla_princesiite: 29.07.2007 20:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
TooPoetic
iesūtīt 30.07.2007 16:52
Raksts #111


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.07



CITĀTS(The Shine @ 29.07.2007 18:46) *
"Expecto Patronum"


Un ko tas nozīmē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 30.07.2007 17:56
Raksts #112


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



kad biju mazāka ar draudzenēm mēģinājām izsaukt šokolādes rūķīti,nu itkā jau iznāca!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 30.07.2007 18:18
Raksts #113


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(TooPoetic @ 30.07.2007 17:52) *
Un ko tas nozīmē?
"Sauces aizstāvum" sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 25.08.2007 12:55
Raksts #114


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



CITĀTS(Andžiks @ 11.11.2006 15:54) *
sirds1- Tu saki,ja tu sauktu Pīķa dāmu tad arī sanāktu.....
Bet tu zini kā pareizi viņu saukt!!??
Ko priekš tā vajag??
Es būtu ļoti pateicīgs ja tu kko pastāstītu! wink.gif


Neko es nezinu. Īstenībā Pīķa dāmai tādas īsti pareizas saukšanas instrukcijas nav tikai klīst visādi izsaukšanas varianti. Nevienu neesmu mēģinājusi un pat netaisos.

Kāpēc es domāju, ka man sanāktu? Jo man vienmēr iznāk kaut ko izsaukt... unsure_a.gif

Šo rakstu rediģēja sirds1: 25.08.2007 12:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mume
iesūtīt 25.08.2007 15:36
Raksts #115


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



Es neesmu nevienu pat mēģinājusi izsaukt. Man šķiet, ka nemaz nemēģināšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nightangel
iesūtīt 05.01.2008 20:45
Raksts #116


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.08



Nu tad kaa pa iistam var izsaukt to piikja daamu?taa kaa es tai neticu,tad vienreiz buus jaapameegina taa pasaukt! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Logos_*
iesūtīt 10.01.2008 13:08
Raksts #117





Viesi




Daži fakti par spiritismu, kas ir ļauno garu izsaukšanas tehnika.

1. Lai arī kāda persona tiek izsaukta, viemēr ierodas dēmons, kas uzdodas par izsaukto. Pie tam līdzi tiek paķerti vēl vairāki simti ļauno garu.
Dēmoni ticamības momentam pasaka vienu atbildi pareizi, bet pārējās deviņdesmit deviņas būs meli.

2. Dēmons pieprasa lai tiktu noņemtas rotas lietas, jo starp tām var gadīties kāda kristīga simbolika, piemēram krucifiks ķēdītē.

3. Dēmons aizliedz runāt par Jēzu Kristu.

4. Ja izsaucēju pārņem bailes un ir sajūta ka ķermenim tiek pārliets ledaini auksts ūdens, tad dēmons ir ieradies.

5. Pēc seansa dēmons pieprasa atkārtotu izsaukšanu. Un pats noliek nākamo datumu.

6. Visbeidzot, katrs kas gribēs pārtraukt šo darbošanos saskarsies ar milzīgiem uzbrukumiem. Dēmoni ir apsēduši cilvēka prātu un nemitīgi uzmāksies ar ļaunām domām. Pavēlēs slepkavot, krist dažādās izvirtībās, un nodarboties ar jebkādu maģiju. Cilvēku bieži pārņems baiļu un aukstuma lēkmes. Un te vairs nav tālu no sajukšanas prātā un pašnāvības.

VAI IR KĀDA IZEJA?
Jā, izeja ir. Ir jādodās uz Baznīcu, jāiziet iesvētes mācība un jātop kristītam. Svētās kristības sakraments ir vienīgais veids kā cilvēks tiek jaunradīts. Tas ir Dieva eksorcisms.

Uzreiz brīdinu, ka ejot uz baznīcu sākies visādi nepārvarami šķēršļi, līdz pat sajūtai ka mirsi. Dēmoni mēģinās darīt visu lai tevi neatdotu Dievam.

Ar cieņu
Logos

Šo rakstu rediģēja Elune: 10.01.2008 14:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Slepenā... :)_*
iesūtīt 21.01.2008 19:14
Raksts #118





Viesi




Em es palasīju jūsu visu komen tārus

Traki ir tie cilvēki kuri mēģina izsaukt šos garus,neiesaku izsaukt šīs melnās pīķa dāmas vai baltās vai arī kādas citas krāsas dāmas!!!!!

Paveicas tam ja kāds izdzīvo.... Ir daudzas teorijas kā tās apturēt piem; nju vienīgais ko es pagaidām zinu ir ieslēdzot gaismu
Citi saka ka tas iedarbijas bet cits atkal ka tas mudinot dāmai jums uzbrukt jo tā biadoties itkā newis mūk bet uzbrūk tongue.gif
Tam es negribu ticēt smile.gif

Manas draudzenes māsa mācas Internāt skolā un stāstīja kādu atgadījumu :

Reiz kāda meitene esot izsaukusi melno dāmu nju tas viņai iznācis ohmy.gif
Lai no šīs dāmas atbrīvotos bija vajadzējis telp';a atstāt iezslēgtu uguni un aizvērt durvis unsure_a.gif
Protams vēl tur esot ielikta kamera lai novērotu šo melno dāmu
Tad tur esot iegājusi kāda no skolotājām un kmerā bija redzams kā melnā dama to pacēla aiz kakla un žņaudza Baisi blink_a.gif
Kā melnā dāma esot izskatījusies: Tai esot bijusi gara melna kleita no baroka laikiem smile.gif Galvaā tai melna hūte blink_a.gif Melni mati kā jau parasti laikam

Taču es protams nevaru galvot ka tā ir patiesība smile.gif Bet tikuntā to klausoties bija bailīgi



Kad gāju 4.klasē mēsar klasi skolas brīvlaika sākumā nolēmām braukt 2 dienu exkursijā uz Latgali ar vecākiem un skolotājiem nju braucām ar
Gulējām teltīs pa nakti bet protams kā jau tādas 2 dienu exkursijās varējām sēdēt visu nakti laukā
Kamēr skolotāji ar vecākiem iedzēra mēs mazie sēdējām pie ugunskura un domājām stāstīsim spoku stāstus

Bija viena meitene protams vecāka par mums un viņa mums stāstijā itkā patiesus spoku stāstus par melno un balto dāmu

1. Viens vīrietis esot uzkā```` augstā tornī un uzgājis līdz galam augšā esot redzījis aizslēgtas durvis,aiz ziņkārības atlauzis durvis un iegājis tanī tēlpā
telpa esot bijusi visa balta ar melniem plakumiņiem vīrietis apsēdies uz tādas pašas krāsas dīvāna sēdējis sēdējis tad viņam rodas tāda sajutā itkā kad viņam kāds blakus sēdētu un skatītos virsū vinš paskatās pa kreisi bet newiena naw nju labi sēž sēz'un atkal tā pati sajūta paskatās atkal naw
šis ņēmis un piecēlies piegājis pie liela atvērta balokona un te pēkšņi viņu kāds ņēmis un izgrūdis ārā blink_a.gif ķipa baltā dāma smile.gif




2. Jūs jau noteikt daudzi zinat Rundāles pili

Viena klase devusies exkursijā un šo pili
Pilī stāsta ka tur dzīvojot baltā dāma smile.gif Nju lūk tagad Visi ejot iekšā bet dažas meitenes atpalikušas nju vo un te viņas redz kad grantī tuvojas pēdas nju pēdu nospiedumi bet pašu gājēju neredz meitenes saukušas skolotāju tā atskrējusi bet pēdas jau esit pazudušas blink_a.gif


3.meitene ar savu krustmāti esot gribējušas izsaukt melno dāmu
Pienācis vakars nu abas saukušas bet nākamājā dienā abas atrastas ar izrautām acīm blink_a.gif BAISI!!!!


Nju lūk šie tie stāsti ko stāstijā tā meitene no Latgales exkursijas smile.gif Vai tā ir patiesība newaru galvot smile.gif

Taču ja nu ir tādēļ cilvēki apdomājiet visu labi wink.gif Vai tas ir tā vērts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 22.01.2008 00:32
Raksts #119


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Slepenā... :) @ 21.01.2008 19:14) *
Nju lūk šie tie stāsti ko stāstijā tā meitene no Latgales exkursijas smile.gif Vai tā ir patiesība newaru galvot smile.gif
Taču ja nu ir tādēļ cilvēki apdomājiet visu labi ;) Vai tas ir tā vērts
Jā, tas gan ir viens ticams avots. Kam ta neniez nagi par kaut ko mistisku sacerēt vēl kādu pasaciņu klāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_kristiana_*_*
iesūtīt 14.03.2008 19:49
Raksts #120





Viesi




CITĀTS(Sidnija @ 19.06.2006 14:46) *
A bet kāds nevarētu pateikt , kā var izsaukt piemēram zaļo rūķīti? Ko tas dara?
Un kā ar to Balto Dāmu??




zalo rukiti - jasadodas rokas(tatad viens to nevar izdarit), jaaizver acis skali tris reizes jasauc zalo rukit paradies ka atver acis ja kautkas zals noiet gar acim tad vinjs ir atnacis
(vins ir launs)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
5 lietotāji/s lasa šo pavedienu (5 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 21:38