Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pašnāvība, Tavas domas
Antons Ego
iesūtīt 26.06.2005 18:52
Raksts #1


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Nu vispār jau - arī pašnāvība kristiešiem ir slepkavība. Ja tev jāizvēlas - nogalināt citu, vai - lai nogalina tevi, tad abos gadījumos nokļūsi ellē.

Nē, es nesaprotu. silent.gif meele_a.gif

Šo rakstu rediģēja B.D.: 26.06.2005 18:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
sanny
iesūtīt 17.09.2006 16:02
Raksts #61


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



pašnāvnieki naw normāli cilvēki,kkas galvā viņiem sagājis putrā,un nevajag tagad teikt,ka viņi cieta un tādā garā,jo neviens normāls cilvēks nevar ciest tik ļoti lai mirtu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
irbīte.
iesūtīt 11.10.2006 20:25
Raksts #62


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.06
Kur: alone.



Pašnāvība.

Tik gards vārds, kas man allaž dedzis.

Mani mēģinājumi pašnāvībā - 2. Un neveiksmīgi. Esmu laimīga.

1.) - Sirds zāļu sarīšanās 13 gadu vecumā dēļ slodzes. 6,5 dienas nemaņā slimnīcā. Izskatījās, ka viss jau zaudēts. Nu, ko lai saka, stipra veselība.

2.) - 14 gadi. Lekšana no balkona. Lauzta kāja, roka un ribas. Nelaimīga mīlestība. Un sāpīga.


Dzīvoju un smaidu. smile.gif Pašnāvība nav ne prātā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 16.12.2006 22:35
Raksts #63


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



CITĀTS(Piektdienas mīlestība. @ 11.10.2006 20:25) [snapback]1049755[/snapback]

Pašnāvība.

Tik gards vārds, kas man allaž dedzis.

Mani mēģinājumi pašnāvībā - 2. Un neveiksmīgi. Esmu laimīga.

1.) - Sirds zāļu sarīšanās 13 gadu vecumā dēļ slodzes. 6,5 dienas nemaņā slimnīcā. Izskatījās, ka viss jau zaudēts. Nu, ko lai saka, stipra veselība.

2.) - 14 gadi. Lekšana no balkona. Lauzta kāja, roka un ribas. Nelaimīga mīlestība. Un sāpīga.
Dzīvoju un smaidu. smile.gif Pašnāvība nav ne prātā.



Tev veicas. Viennozīmīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.12.2006 00:06
Raksts #64


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Švaki esi mēģinājusi. Bet nu priekš tāda vecuma tas ir piedodams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 17.12.2006 14:30
Raksts #65


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



izdarot pashnaaviibu, cilveeks iekluust elles visnezeliigaakajaa liimenii. tas kurs izdara slepkaviibu, ellee tik briesmiigi neciesot par to, kurs pats sev atneemis dziiviibu. to es lasiiju kaadaa graamataa.

es labaak dziivosu un skatiisos, kas notiks taalaak, nekaa pie katras nelaimes domaasu, kaa beigt dziivi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.12.2006 15:05
Raksts #66


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



CITĀTS
izdarot pashnaaviibu, cilveeks iekluust elles visnezeliigaakajaa liimenii. tas kurs izdara slepkaviibu, ellee tik briesmiigi neciesot par to, kurs pats sev atneemis dziiviibu. to es lasiiju kaadaa graamataa.


grāmatai nevar tivēt, kamēr pati neesi tur pabijusi. Un droši vien tu to lasīji Dantes "Dievišķajā komēdijā" wink.gif
CITĀTS

Švaki esi mēģinājusi. Bet nu priekš tāda vecuma tas ir piedodams.


Ne pie kāda vecuma tas nav normāli. Ja katrs 13-gadnieks nelaimīgas mīlestības dēļ lektu no balkona... ermm.gif

Taisīt pašnāvību:
1. Ja ir zaudēta ģimene, mājas un nav kur vairs iet.
2. Ja ir zaudēts tuvākais vienīgais draugs un ģimene ir īsti kākšļi.
3. Ja esi nedziedināmi slims un nevari samierināties, vai arī esi izdarījis ko tādu par ko tev piespriež 20 gadus stingrā režīma cietumā.
4. Ja esi vientuļš un nevienam nevajadzīgs. [nevis tikai iedomājies, ka esi vientuļš]

Vot šo iemeslu dēļ es pati personīgi saprastu, ja cilvēks ir padarījis sev galu. Bet pati pat nemēģinātu. silent.gif

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 17.12.2006 18:52
Raksts #67


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



Atbalstu. Manuprāt, ja cilvēks no sirds vēlas aiziet no šīs pasaules, viņam ir visas tiesības to darīt. Ja viņam dzīve ir pilnīgā pakaļā, atvainojiet, tad viņš var iet kārties, slīcināties, nošauties vai nolēkt no tādas nedaudz 10metrīgas ēkas augšas, vai atļaut vaļu savai fantāzijai, ja grib mirt. Tam nav nekāda sakara ar reliģiskajiem uzskatiem, jo ,manuprāt, pašnāvības izdara visu reliģiju cilvēki...par sociālo statusu nemaz nerunāsim.
Ko jūs runājat par debesīm un elli?! es to nedaudz nesaprotu, jo neticu tādām lietām.
Domāju, mirt no svas rokas varētu būt patīkamāk ne kā, piemēram, nomirt no kādas mokošas un nedziedināmas slimības. Tas būtu vienkārši-nospied gaili un "aiziet jūriņā"!
Nenosodu pašnāvniekus un to, ko viņi ir izdarijuši-ja kādam neizdevās-pats vainīgs!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 17.12.2006 19:03
Raksts #68


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Esmu neitrāla. Patiešām ir situācijas (ļoti retas, gan), kad labāk mirt. Piemēram, ja tev nav darba, naudas, neviena tuva cilvēka, esi līdz nāvei slims utt., bet vienmēr jau viss pāriet un nokārtojās, tādēļ vienmēr ieteiktu - nogaidīt. Lielās dusmās vai bēdās cilvēks var izdarīt briesmu lietas, pats neapzinādamies. Māka ir sevis pašsavaldīšanā, dzīvessparā, un, jā, - spītībā. Jāmāk savākties, un tad jau viss būs kārtībā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 17.12.2006 19:03
Raksts #69


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



Pašnāvība ir nevis ļaut nogalināt sevi kāda cita vietā, bet gan pašam apzināti un cita cilvēka burtiski nepiespiestam veikt tādas darbības, kas rezultātā neizbēgami novedīs pie tavas nāves. Turklāt ar mērķi sevi nogalināt.


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 20:22
Raksts #70


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



CITĀTS
vai - lai nogalina tevi, tad abos gadījumos nokļūsi ellē.

ja tevi kāds nogalina tu jau nēsi pie tā vainīgs ,bet ja tu domāji pašam uztaisīt pašnavību ,dabīgi es novāktu kadu ,ja abos gadijumos es tiktu elle. un nekādīgi nekur nevaretu noklut debesis!!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emociite
iesūtīt 21.01.2007 00:30
Raksts #71


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.07



Ja cilveks nevar dzivot so dziivi, kur tik daudz grutibu, vins centiisies aiziet.

Un ko tas dos? Kadu drosmi tam vajag. Nodarit pari vistuvakajam cilveekam- sev.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 14.10.2007 17:50
Raksts #72


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Vai! Vecu pavedienu atdzīvināšana.


Pašas pieredze man šajā ziņā nav bijusi. Vien uzmācīgas domas par pašnāvības iespēju.
Lai cik dīvaini tas nešķistu, šīs pašiznīcināšanās vēlmes rodas tad, kad principā tām nevajadzētu. Tad, kad viss ir salīdzinoši kārtībā, bet tu pamani aizvien jaunas lietas sevī, kas traucē būt laimīgam pilnībā; kaut tas vispār ir neiespējams uzdevums - būt absolūti laimīgam .

Es varētu izdarīt pašnāvibu.
Bet man no tā pašlaik nav vajadzības.

Cik savādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dāvids
iesūtīt 17.10.2007 19:48
Raksts #73


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.07



CITĀTS(sanny @ 17.09.2006 17:02) *
pašnāvnieki naw normāli cilvēki,kkas galvā viņiem sagājis putrā,un nevajag tagad teikt,ka viņi cieta un tādā garā,jo neviens normāls cilvēks nevar ciest tik ļoti lai mirtu


Domāju, ka Tewi pašu arī varētu nowest līdz pašnāvībai grin.gif

P.S. Par pašnāvībām runājot - piemērs no enciklopēdijas sad.gif

Šo rakstu rediģēja Dāvids: 17.10.2007 19:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 17.10.2007 21:17
Raksts #74


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



Pēc man domu aprēķiniem nekas labs un ne pie kā laba tas nenoved! Jā, ir brīži , kad tas ir licies kā risinājums, bet kad tas pagājis un viss beidzies labi, priecājos, ka neko tādu neesmu darījusi! Tamdēļ cenšos dzīvot ar domu- ka viss kas notiek notiek uz labu, kā arī viss beidzas labi(un ja tā nav , tad vēl nekas nav beidzies), varbūt mazliet banāli, bet man tas palīdz, un man ar to pietiek!

Kaut gan
CITĀTS
Taisīt pašnāvību:
1. Ja ir zaudēta ģimene, mājas un nav kur vairs iet.
2. Ja ir zaudēts tuvākais vienīgais draugs un ģimene ir īsti kākšļi.
3. Ja esi nedziedināmi slims un nevari samierināties, vai arī esi izdarījis ko tādu par ko tev piespriež 20 gadus stingrā režīma cietumā.
4. Ja esi vientuļš un nevienam nevajadzīgs. [nevis tikai iedomājies, ka esi vientuļš]

tādā situācijā, kas zin , varbūt gudrā doma piemirstas...


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 20.10.2007 16:24
Raksts #75


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Kad gribas pašnāvību var to domu paciest kādu laiku un tad tā pāries vai uz laiku aties.
Ja vakarā gribas mirt, tad no rīta jau gribēsies mazāk un varbūt pēc dažām dienām jau liksies, ka tas ir labi, ka es tomēr izvēlējos vēl dzīvot. Tik un tā pēc laika notiek kaut kas skaists, kas liek novērtēt dzīvi.
Toties pēc nāves... kas zina? Varbūt pašnāvība nav bēgšana no ciešanām, bet gan skriešana vēl lielākās ciešanās vai arī neesamībā. Un jebkādas ciešanas ir labākas par neesamību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 20.10.2007 16:33
Raksts #76


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



pašnāvībai nav attaisnojuma, tas nozīmē, ka cilvēks ir bijis pārāk gļēvs, lai kaut ko darītu un izvēlējies vieglāko ceļu. Vienmēr ir kāda izeja no dažādām situācijām, tikai jāmāk to atrast.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 29.10.2007 15:28
Raksts #77


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



[quote name='Alfirin' date='26.06.2005 19:08' post='439638']
"Bet situācijas ir atšķirīgas. Vienā tu esi dzīvību apdraudošā situācijā, otrā tu vienkārši esi gana gļēvs, lai padotos un negribētu cīnīties tālāk. Un nemēģiniet man iestāstīt, ka izbeigt savu dzīvību pašnāvībā, lai izbēgtu no spiedošiem apstākļiem, var būt drosmīgi! No katras situācijas ir izeja."

Piekrītu - pašnāvība ir gļēvulība, jo - uz Zemes dzīvot IR GŖŪTI, dažreiz bezcerīgi, neciešami un pārāk atbildīgi. Tie, kas paliek, dzīvo, pārvar visas likstas - tie ir ieguvēji - to gars attīstās, notiek personīgā izaugsme.
Sevišķi gļēvi ir - nonāvēties, ja iekūlies finansiālās problēmās, bet paliek ģimene vai radi, kam jāatmaksā tavs parāds, no kura esi it kā aizmucis. Tā ir tikai ilūzija, ka - es , redz, aiziešu; visiem un man būs vieglāk; labāk, bez manis tāda - sliktā - raudiet par mani, jo manis vairs nav...!Stiprie paliek un DZĪVO!!!

Šo rakstu rediģēja positiv denken: 29.10.2007 15:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 29.10.2007 17:09
Raksts #78


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nīkuļi.
Vienkārši atzīstiet paši sev, ka jums nepietiktu drosmes to izdarīt. Tad visa problēma būs atrisināta.

Šausmīgi spēcīgi teikts - stiprie paliek un dzīvo. Kind of a bullshit. Tik pat ļoti tev ir jābūt stipram, lai izdarītu pašnāvību. Un neviens, kam kaut reizi nav nācies saskarties ar sajūtu, kad gribās visu pārtraukt, nevar spriest objektīvi par šo faktu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 29.10.2007 20:52
Raksts #79


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vo, izrāva vārdus no mutes - davai, krutie, sarosās! Show me what you`ve got! Commit a suicide now!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lilsiiis
iesūtīt 29.10.2007 22:19
Raksts #80


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.07



pašnāvība tikai pierāda to ka cilvēks ir par vāju (gļēvulīgu, slinku u.t.t.), lai atrisinātu problēmu normālā ceļā. cik lielām problēmām ir jābūt, lai sevi nogalinātu, es nezinu! bet lai kaut kādas lietas (kura diezgan bieži nav tik melna kā to mālē) dēļ atņemtu sev dzīvību ir reti stulbi! cilvēks nav mūžigs nomirs tāpat, agrāk vai vēlāk, bet no tā neizbēgt!!! dzīvot cilvēkam ir dota tikai viena iespēja un tā ir jāizmanto!!!

turklāt saka ka pašnāvnieka dvēsele nevar reinkarnēties, (protams ja šāds process patiešām ir patiess) dvēselei lai kā arī tā iepriekšēja dzīvē ir cietusi un tikusi mocīta nav iespējas atdzimt vai kā citādi atrast mieru...

es pati personīgi zinu cilvēkus, kuri savu dzīvi ir beiguši šādi. arī viņu ģimenes.

tas sāp vairāk nekā kāda tuvinieka dabīga nāve...

Šo rakstu rediģēja lilsiiis: 29.10.2007 22:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 19:45