Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Drūmā mūžība, Ko TU darīsi - Apokalipse sākas !
Shatered
iesūtīt 13.11.2003 16:19
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nu tad lai aiziet !Tas tā - lai jūs labāk zinātu ko raxtīt...

Prologs

Visas pilsētas ielas bija gaišas un pilnas ar jautriem cilvēkiem. Visās zemes malās valdīja prieks. Pat Irāka netrakoja... Te pēkšņi pār Rīgu pārlidoja melnu kraukļu bars.. Cilvēki kā vienmēr nepievērsa melnajiem putniem uzmanību un turpināja smaidīt, smieties un jautroties...Sāka līt viegls lietutiņš..
Atskanēja kliedziens. Visa iela - pat viss rajons palūkojās uz to pusi un ieraudzīja noģībušu sievieti un... lietu...peļķes... ASIŅU peļķes... Cilvēki palūkojās debesīs un Latvijai pāršalca panikas vilnis - ielās visi kliedza un skraidīja apkārt uztraucoties par to, kas tagad notiks....

" Mēs visi esam nolemti" teivca vienīgais cilvēks kas stāvēja uz vietas un paslēpies zem savas platās cepures bija nodūris galvu..." Nu ir iestājusies Apokalipse... Mēs ESAM nolemti.........."

----------------------------------------------------------------------

Pa tumšajām un skaļajām ielām soļoja viegla meitene. Viņa izskatījās tikai nomākta - kā jau pārējā pilsēta, valsts, kontinents, planēta.... Ejot gar Melngalvjnamu viņa gāja pa taisno pāri lampiņām , kas bija iemontētas bruģī... Tikai kāds vecs bomzis pamanīja... " Ak dievs! !!!!...VIŅA MŪS VISUS NOMUŠĪS` !!! " kliedza bomzis, bet neviens neklausījās... Skats kas bija redzams viņa acīm bija neticams - ārpus spožās lampu gaismas pa ielu gāja skaista brūna meitene ar skaistiem, blondiem matiem un rozā kleitu, kura labi izcēla meitenes zilās acis, bet kad viņa gāja pāri lampiņām vietās ,kur metās gaisma bija redzama pilnīgi balta āda, tumši zili mati un tumšas drēbes, kā arī vampīres sarkanās acis un melnie spārni... Bet neviens cits neredzēja...Vampīrs piegāja pie vecīša un izsūca viņam dzīvību ar "Death hand" ... No malas izskatījās , ka meitene pieiet un noskūpsta mirušā vecīša pieri, bet NEKAD nevar ticēt tam, ko redzi..................
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
22 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Shatered
iesūtīt 13.11.2003 17:30
Raksts #21


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Tikai Thandy un Shadowfang redzēja kādi ir īstenībā.. Taču Shadowfang bija piemirsusi , ka ir atsegusi savu īsto dabu (ugh (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ... bet tomēr skaista esmu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ... )
Thandy garām pagāja kāda meitene, kura laikam neredzēja kas viņš ir... Vai arī vienkārši bija kautkāda nejēga... ( Sorr Baf).. Viņa domāja, ka vajadzētu atgriezties Apokalipses pasaulē pie draudzenes Natas, bet tomēr palika gaidot Thandy atbildi, jo bija izbesīta nepajokam un Apokalipses pasaulē jautrības nebija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 17:35
Raksts #22


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Morturus redzēja paejam garām kādu meiteni, taču īpaši nepievērsis tai uzmanību viņš devās tālāk, pamazām atkal ielas pildījās, lidz viņš ieraudzīja veselu baru satrauktu cilvēku kas pulcējās ap kādu mirušu zēnu. Atkal jau,varbūt tie ir Heiderihs un Holcs, vai pat Kimmels. Lai gan šaubos, to pastrādā tikai vampīri. Pagrūdis tuvākstāvošo sev nost, viņš paskatījās kad juta sev triecienu pa pakausi. Tur stāvēja būdīgs džeks, kas gcentās grūst viņu nost, kā jau krutais. Morturus neko neteica, tikai iecirta savu roku viņam vēderā un parāva uz augšu, visi orgāni uzreiz ilidoja ārā un džeks sāpēs kliegdams nokrita. Tūlīt pat pie viņa pieskrēja kāds policists un gribēja šaut, taču zēns viņu satvēra aiz kakla un metot pārmetienu no viņa pleca, norāva am galvu. ļaudis sāka šausmīgi kliegt un saukt. Ķeret slepkavu, viņš ir tas kas uz ielām galina nevainīgus cilvēkus, turklāt viņš ir nenonacists, viņi sauca ( jau atkal) norāvuši viņa apmetni. Morturus mierīgi skatījās, kad pielika roku pie abiem l''iķiem, tie pēķšņi piecēlās un metās virsū izbiedētajiem cilvekiem. Pats viņš mierīgā gaitā devās uz brīvības piemnekļā pusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 13.11.2003 17:54
Raksts #23


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Selena vēlreiz palūkojās atpakaļ. netālu no zēna stāvēja kāda meitene, kura pirmajā uzmetienā izskatījās pēc jukušas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , taču neko tādu īpašu viņa nemanīja... tiesa, viens maniaks gan uzsāka grautiņu - bet Selēnai bija vienalga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 13.11.2003 18:03
Raksts #24


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Shadowfang pagāja garām Thandy un iečukstēja viņam ausī " Varbūt vēlāk.. Tagad citi darbi - vēlāk zipriecas..." un devās taisni uz grautiņa pusi, kur aši izpletusi savus melnos spārnus palidoja gaisā un nolūkojās visā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 18:09
Raksts #25


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Morturus bija paņēmis sava pulka bildi un biogrāfijas aprakstus līdzi no muzeja. Ja vien es zinātu kur jūs esat apglabāti, 91 rota atdzimtu un tās slava atgrieztos. Mēs soļotu pāri visu līķiem, vienalga vai cilvēks, vai elfs, vai vampīrs. Un mēs četri, kas vadīs atdzimstošo Vērmahta karapulku, mēs būsim Apokalipses jātnieki. Un es iegūšu tādu varenību, par kādu pat Hitlers nesapņoja. Tā domādams viņš pienāca pie brīvības pieminekļa. Tēvzemei un Brīvībai. Viņš nosmīnēja, neka'viss nebūs. Nedaudz ar roku tur paberzējis, iekrāsojās jauni, sarkanīgi burti kurus jau no tālienes pat tumsā varēja redzēt. "Reiham un Fīreram" Pēc tam mēs dosimies kopīgi meklēt mūsu vadoņa miesas un celt no jauna viņu, savā godībā, protams pēc manis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 13.11.2003 18:53
Raksts #26


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



"Jātniek!?" šaubīdamies pārjautāja Thanduril nolūkodamies zēnā un cenzdamies nolasīt vēl kādas viņa domas. Meitene viņam bija pašalkusi garām, tagad viņa uzmanība koncentrējās tikai uz zēnu. Viņš nolēca no zirga un piesteidzies klāt viņam, uzlika roku uz pleca.

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 13.11.2003 18:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 19:12
Raksts #27


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Morturus pagriezās un redzēja kādu zēnu ar zzirgu. Saki, viņš ierunājās, vai tu esi viens no tiem psihajiem, kuri trako ielās kā ļaudis runā? Zēns ar otru roku pustumsā jau turēja zobena spalu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.11.2003 19:14
Raksts #28


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



*ceru, ka trāpīšu pareizi*
Un te gāja lēnā solī kāda meitene, viņai pār seju slīdēja divas asaras, kam tās bija veltītas, to viņa pati nesaprata. Lee nokrita ceļos un gandrīz jau saķēra galvu rokās, bet saprata, ka sērošanai nav jēgas, jo laiku pagriezt atpakaļ nav iespējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 13.11.2003 19:19
Raksts #29


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



(viss ir iespējams, skov...)
"Es neesmu traks..." klusi noteica Thandy. Viņš samanīja ar acs kaktiņu, ka zēns tur roku uz zobena, tādēļ sataustīja sava cirvjs kātu un tikai tad prasīja tālāk.
"Tu jau esi pabijis mirušajos, ne?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 13.11.2003 19:23
Raksts #30


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Lee izdzirdēja šos vārdus. Viņa piecēlās uzmeta skatienus pārējiem uz ielas esošajiem cilvēkiem.
-Ir jau kāds miris?
*sorry, man grūti bija izprast iepriekšējos tekstus*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 19:23
Raksts #31


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Nemaz ne, viņš noteica, un arī nenokļūšu. Pēkšņi Nu kā tad būs, tu cirtīsi pirmais, vai arī es, man kautkā negribas ticēt kad tu būsi no tiem diženajiem, he he bruņiniekiem, viņš nosmējās, kas aizstāv visādus nožēlojamus ļautiņus un vampīrus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 13.11.2003 19:25
Raksts #32


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Thandy pasmīnēja.
"Es aizstāvu tikai sevi," viņš noteica un ar vienu vēzienu norāva cirvi no muguras, kur tas bija piestiprināts un atvēzējies pārlaida pār zēna galvu tā ka nosvilpa vien.
"Nebrauc augumā, ja? Man bija tāda doma ka es tev varētu palīdzēt, bet ja nu ne..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 19:29
Raksts #33


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Un tas bija viss? Morturus nicīgi nosprauslojās un palīdzēt? vai vai, vispār par tādu 91 rotu esi dzirdējis? Tur neviens nevar palīdzēt, kā tikai es pats sev un... pēkšņī viņš izdzirdēja ka kautkur tuvumā raud. Lieliski, izskatās, kādam atkal gribas gulēt. Viņš pasmaidījai baisu smīnu un pagriezās pret tumsā iegrimušajām ielām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 13.11.2003 19:31
Raksts #34


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



"Dienas īpašais joks, ne čalīt? Man tādas nelabas aizdomas parāva...es tur dienēju, sīkais...

Šo rakstu rediģēja Northwatch: 13.11.2003 19:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 19:35
Raksts #35


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Tu tur dienēji? Morturus skaļ iesmējās tu un 91 rotā? Kur tad? kādā datorspēlē? un tev taču jābūt īpašajai zīmei, kas bija katram no mums, un es pats redzēju kā viņi krita viens pēc otra, Staļingradā, Smoļenskā, Vorošilovā. Visur. Tāds zēniņš kā tu ne pusi nebūtu izturējis, ja arī tad būtu dzīvojis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 13.11.2003 19:38
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



(saury, tu manu atd tēlu aprakstu vispār izlasīji?)
"Un kā tad tu mani nepamanīji? Kā vispār pats dzīvs paliki?" nosmīnāja Thandy.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 13.11.2003 19:47
Raksts #37


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



( izlasīju, bet vienalga nesapratu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) )

Es vienīgais no viņiem paliku dzīvs, pie Rīgas, taču Berlīnē dabūju pamatīgi pa galvu un tomēr izbēgu no viņiem. Ka kāds man būtu palīdzējis, es kautka'nemanīju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_NW_*
iesūtīt 13.11.2003 19:49
Raksts #38





Viesi




"Un kurš tad tev tavuprāt sadeva pa galvu? Ka tik ne es tas biju...Bez tam, visi tavējie nemira. Tev jau halucinācijas sākās..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 13.11.2003 19:50
Raksts #39


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Šanha lēni gāja pa ieliņu. Gāja nepieskaroties zemei. Visapkārt bija tracis un līķi. Vairāki cilvēki par kaut ko strīdējās ielas vidū. Šnha lēni pieslīdēja tiem klāt un savā skaļajā balsī jautāja:
"Vai jums kaut kas nepatīk, maitas?" (... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) ...)
Vārdi atbalsojās no visām pusēm. Šanha bija sliktā noskaņojumā un gribēja vispirms kādam uzbraukt un tad nedaudz paslepkavot, izraisot traci, bet kā reiz tāds jau bija. Bet vēl nedaudz līķu derētu. Vislabāk tādu, kas mētājas zemē pelnu čupiņu izskatā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 14.11.2003 09:09
Raksts #40


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



...viņa piesēda vecā vīra krēslā...
"Tevi kaut kas nomāc...?"viņš jautāja.
"NU tu gan dod...kjip mani nonomāc visi tie līķi kurus vampīri, un kas tik vēl "bārsta" gar ielām.
"Newajag sākt atkal...Mēs taču visi zinām...Ka nekas tāds tevi neuztrauc..nedz cilvēki, nedz arī vampīri...!"
Meitene nopūtās un nepatikā noskatījās uz veco vīru, tad noklepojās...
"Kas tad mani būtu jāuztrauc...!"...
"Tikai naids pret viņu - Gorrloru..."viņš klusi noteica...
"Tu esi jucis...!"viņa atvēra durvis un ar skaļu blīkšķi aizcirta tās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

22 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 30.04.2024 11:24