Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Visuma būtnes......, Horoskops...Mīts vai Patiesība?
Calipso
iesūtīt 22.05.2004 12:53
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Viss sākās Visumā... Tajā tumšajā un zvaigžņu, planētu pielietajā mūžībā...Kad pēdējā nova (mirstoša zvaigzne) uzsprāga pēc tam, kad bija kļuvusi supernova un planētas nostājās krusta pozīcija, 12 zvaigznāji --> Ūdensvīrs, Skorpions, Lauva, Auns, Vērsis, Jaunava, Dvīņi, Strēlnieks, Mežāzis, Vēzis, Zivis un Svari bija gatavi savai misijai...

Jūs jautāsiet, kas gan tā bija par misiju? Lūk, būs atbilde uz jautājumu, bet varbūt tas būs jautājums jautājumam?

Zvaigznāji devās uz lielo Visuma sapulci, kurā notika apspriede par misiju uz Zemes! Vai iesim paklausīties ko viņi tur apspriedīs? Tikai klusām!!! .....Dodoties uz turieni atcerietis, ka būs sapulcējušās daudzas zvaigznes un tur būs nenormāli spilgta gaisma! Neaizmirstiet paņemt savas brilles! Tātad esam ieradušies šeit...Ai, cik spilgta gaisma!!!

Zvaignes nemierīgi mīņājas pa tumšo gaisu un nevarēja sagaidīt, kad beidzot sāksies tā sapulce...Visapkārt virmoja nemierīgs gars...Pēkšņi no neizprotama tāluma tās uzrunāja kāda balss, laikam jau pats Visums... Tas teica:"Beidzot ir iestājies starpplanētu miers, bet dzīvība varēs turpināties tikai tad, ja pretstati sāks saprasties..."Pēkšņi Vērsis ievaicājās:"Vienīgā man zināmā zeme, kurā mīt saprātīgas būtnes ir Zema...Vai mūsu misija būs tur?" Balss atbildēja uz vienkāršo jautājumu:"Jā, misija būs uz Zemes, jo tieši šī planēta neprot saprasties ar Visuma mieru un tas var izraisīt globālo katastrofu visiem mums!". Zvaigznes dzirdot šos vārdus baisi nopūtās un ievaidējās..."Un kas mums būs jādara?", baisi ievaicājās Jaunava... "Jums būs jāiemiesojas 12 cilvēkos, kas spēs novērst šo katastrofu un izglābt mūs..."balss atbildēja. "Cik ironiski...Vispirms mēs darām ar cilvēkiem, ko gribam, bet tagad mūsu nākotne būs atkarīga no cilvēkiem!" nicīgi noteica Skorpions...."Varbūt tev taisnība, bet tā nu tas ir un es neko tur nevaru pasākt..."balss žēli ievaidējās. "Jūs visi esat ļoti dažādi un jums būs jāatrod vienota valoda, bet tikai cilvēku ķermeņos...Varbūt kāds nemaz nevēlēsies iesaistīties un paliks neitrāls, kāds uzsāks asus strīdus, bet varbūt vēl kāds būs pati miļākā radība vai uz visas planētas...Tas būs atkarīgs no jums, bet mēģiniet izglābt mūs 150 dienu laikā, ja nē...Man pat bail iedomāties" varēja dzirdēt, kā balss nodreb. "Labi, labi, bet, kad mums jādodas?" paprasīja jautrie Dvīņi. "Tūlīt!!!!!!!!!!!", pavēloši iekliedzās balss... Un zvaigznāji tika nosūtīti uz Zemi un iemiesojās 12 īpašos cilvēkos, kas glabs Visumu....

Un tagad uzmanību, mēs redzējām, kas notika!!!! Vai ne? Tātad ir 12 zvaigznāji un 12 cilvēki, kuros tie iemiesojās... To uzdevums būs satikties Antarktīdas Vostokas stacijā, bet vēl viņi to nezina tāpēc palūgšu jums viņiem to neatklāt! Bet nebūs nemaz tik viegli kā izklausās... Tas nebūs tā --> paņem kuģi un aizbrauc uz staciju... Vispirms viņiem būs jāatrod kopēja valoda un tas būs grūti, jo katrs atšķirās kā balts no melna....Viņiem būs jāatklāj savas dvēseles un varbūt pat sirdi...Bet būtu jāzin dažas lietas, kas ir jāiegaumē:

Auns
  • Vispirms dara, pēc tam maksā
  • Lojāls
  • Ašs un karstasinīgs
  • Dēkains
  • "Tvaika rullis"
  • Karstgalvīgs
  • Pats pirmais (līderis)
  • Jaunatklājējs
  • Trauksmains
  • Neatkarīgs
  • Novators
  • Bezbailīgs
  • Brāžas iekšā tur, kur pat eņģeļi baidās spert kāju
  • Egoistisks
  • Kaislīgs
  • Vajadzība pēc izaicinājuma
  • Temperamentīgs
  • Uzņēmīgs
  • Impulsīvs
  • Drošsirdīgs
  • Atjautīgs
  • Atklāts
  • Kas riskē, tas vinnē
  • Enerģisks
  • Nepacietīgs
  • Karstasinīgs
  • Entuziasts
Vērsis
  • Allaž domā par drošību
  • Solīds
  • Mīlošs
  • Kā mūra siena
  • Baudas mīlētājs
  • Līdzsvarots
  • Saprātīgs
  • Uz naudu orientēts
  • Praktisks
  • Skaidru galvu
  • Pragmatisks
  • Centīgs
  • Radošs
  • Lēns, bet noteikts
  • Pastāvīgs kā klints
  • Piezemēts
  • Juteklīgs
  • Stūrgalvīgs
  • Ar abām kājām stāv stingri uz zemes
  • Materiālistisks
  • "Zilonis trauku veikalā"
  • Mīl rutīnu
  • Emocionāli stabils un līdzsvarots
  • Pacietīgs
  • Greizsirdīgs
Dvīņi
  • Sakāpināta uztvere
  • Apķērīgi
  • Viegli pielāgojas
  • Pavēsi
  • Ļoti saspringuši
  • Mainīgi
  • Viegli uzbudināmi
  • Elastīgi
  • Nodarbojas ar daudzām lietām vienlaikus
  • Lieliski runātāji
  • Nervozi
  • Viltīgi
  • Tenkotāji
  • Atjautīgi
  • Duālistiski
  • Nemierīgi
  • Vienmēr kustībā
  • Asprātīgi
  • Gaisīgi
  • Mīļi, dzīvelīgi, jautri
  • Nepastāvīgi
  • Sabiedriski
  • Spurdz kā taurenīši
  • Prasmīgi
  • Nepacietīgi
  • Radošas idejas
  • Virspusīgi
  • Sabiedriski
  • Pavirši
Vēzis
  • Emocionāls
  • Romantisks
  • Taupīgs
  • Piekasīgs
  • Neatlaidīgs
  • Apveltīts ar bagātu iztēli
  • Gādīgs
  • Raudulīgs
  • Sentimentāls
  • Aizsargā
  • Labs tas velniņš, kas pazīstams
  • Orientēts uz ģimeni
  • Intuitīvs
  • Līdzjūtīgs
  • Mīl jūru
  • Mājas ir tur, kur ir sirds
  • Bikls
  • Garastāvokļa cilvēks
  • Radošs
  • Izraisa smaidu
  • Mainīgs
  • Uztur un saglabā
  • Uzmanīgs
  • Mātei ir teikšana
  • Instinktīvs
  • Neatlaidīgs
  • Jūtīgs
  • Nesavākts un haotisks
Lauva
  • Neatkarīgs
  • Sirsnīgs
  • Enerģisks
  • Lepns
  • Dinamisks
  • Tieksme ticēt glaimiem
  • Karalis
  • Dramatisks
  • Augstsirdīgs
  • Godīgs
  • Tieksme gūt virsroku
  • Pievilcīgs
  • Dāsns
  • Tavas uzmanības pavēlnieks
  • Extraverts
  • Pozitīvs
  • Vajadzība pēc atbildības
  • Savu vājību varā
  • Romantisks
  • Pāri malām plūstošs
  • Teatrāls
  • Aristokrātisks
  • Despotisks
  • Aizrautīgs
  • Nicīgs
  • Mirdz
  • Lojāls
  • Pārgalvīgs
Jaunava
  • Inteliģenta
  • Godīga
  • Delikāta
  • Lepna
  • Ar humora izjūtu
  • Pieklājīga
  • Organizēta
  • Praktiskās lietās perfekta
  • Pašpaļāvības trūkums
  • Nesatraucas
  • Praktiska
  • Kritiska
  • Gudra]
  • Baltāka par baltu
  • Precīza
  • Vēsa, mierīga, savākta
  • Kārtīga
  • Aiz kokiem neredz mežu
  • Altruistiska
  • Saprotoša
  • Neviltota
  • Sakopta
  • Allaž ar kaut ko nodarbināta
  • Analītiska
  • Mīl dabu
Svari
  • Neapmierināti
  • Egocentriski
  • Ar sexapīlu
  • Ar mīlestību uz tu
  • Sentimentāli
  • Ērtības un komforts
  • Snobiski
  • Godīguma izjūta
  • Apburoši
  • Artistiski
  • Muzikāli
  • Virspusēji
  • Izmeklēti
  • Patmīlīgi
  • Mīl labi dzīvot
  • Ar līdzsvara izjūtu
  • Neizlēmīgi
  • Juteklīgi
  • Romantiski ar lielo ''R''
  • Eleganti
  • Nerezultatīvi
  • Temīdas svari
  • Manipulatīvi
  • Maigi
  • Nepastāvīgi
  • Pasīvi
  • Iejūtīgi
Skorpions
  • Noslēpumains
  • Nespēj būt atklāts
  • Noslēgts
  • Ar dzeloni astē
  • Aizdomīgs
  • Kaismīgs
  • Sarežģīts
  • No viņa plūst sexualitāte
  • Vērīgs
  • Spriegums
  • Iztiek bez kompromisiem
  • Kaislīgs
  • Taisnprātīgs
  • Apņēmīgs
  • Apspiesta agresija
  • Ar īpašu intuīciju
  • Magnētiska personība
  • Dziļi rok
  • Neatlaidīgs
  • Agresīvs
Strēlnieks
  • Ļoti nepacietīgs
  • Ideālists
  • Tiešs
  • Laimes luteklis
  • Extraverts
  • Līdzjūtīgs
  • Beigas labas, viss labs
  • Apveltīts ar intuīciju
  • Paļāvīgs
  • Expansīvs, egoistisks
  • Godīgs
  • Atklāts
  • Bezrūpīgs
  • Filozofisks
  • Naivs
  • Nekad nesaki nekad
  • Fantasts
  • Ar plašu redzesloku
  • Optimistisks
  • Entuziastisks
  • Trauksmains
  • Dāsns
  • Tic taisnīgumam
  • Cerība dzīvo mūžīgi
  • Lieluma mānija
Mežāzis
  • Apņēmīgs
  • Pastāvīgs
  • Godkārīgs
  • Bikls
  • Ar stipru gribu
  • Ievainojams
  • Prot apieties ar naudu
  • Krietns
  • Nopietns
  • Disciplinēts
  • Biedrisks
  • Sīksts
  • Gādīgs
  • Uzmanīgs
  • Aizvainojams
  • Sūri strādā
  • Šusmīgi lojāls
  • Neatkarīgs
  • Savaldīgs
  • Pacietīgs
  • Ar asu un praktisku prātu
  • Uz biznesu orientēts
  • Introspektīvs
  • Taupīgs
  • Neatlaidīgs
  • Pašpārliecināts
  • Interesants
  • Ar abām kājām uz zemes
  • Neatlaidīgs
  • Mizantropisks
Ūdensvīrs
  • Ar neparastu gaumi
  • Gudrs
  • Saprotošs
  • Neatkarīgs
  • Es vēlos būt viens
  • Dumpiniecisks
  • Brīvdomātājs
  • Mazliet augstprātīgs
  • Excentrisks
  • Gādīgs
  • Bez aizspriedumiem
  • Extraverts
  • Doma lido tālu
  • Vēss
  • Avangardisks
  • Netradicionāls
  • Godīgs
  • Laipns
  • Ar humanitāru ievirzi
  • Uz nākotni vērsts
  • Liberāls
  • Ideālists
  • Draudzīgs
  • Šokē ar jaunumiem
  • Dāsns
  • Orģināls
  • Apātisks
Zivis
  • Iztēle
  • Ievainojamas
  • Radošas
  • Emocionālas
  • Maigu sirdi
  • Jūtīgums
  • Neloģiskas
  • Temperamentīgas
  • Līdzjūtīgas
  • Izvairīgas
  • Muzikālas
  • Nepraktiskas
  • Drūmas
  • Romantiskas
  • Tic, ka mīla pārvar visu
  • Ar galvu mākoņos
  • Delikātas
  • Mīlošas
  • Saprotošas
  • Laipnas
  • Ar labu humora izjūtu
  • Garastāvokļa maiņas
  • Intuīcija
  • Mainīgas
  • Biklas
  • Tieksme uz pašiznīcināšanos
Es ļoti vēlētos, lai spēlē jūs parādītu tieši jūsu izvēlētā horoskopa raxturu


Auns

Vērsis

Dvīņi

Vēzis

Lauva

Jaunava

Svari

Skorpions

Strēlnieks

Mežāzis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Sfinx
iesūtīt 15.06.2004 12:59
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Artea gaidīja atbildi no balss kas tik noslēpumaini bija viņu zurunājusi. Pa durvīm galvu pabāza muzeja direktors.
Artea, vai vari uz brītiņu panākt?
, meitene atbildēju, nevaru Ignasio un tagad, pazūdi man ir citi, svarīgāki darbi darāmi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 15.06.2004 13:02
Raksts #42


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Luudzams neapvainot mani! Neesmu jau nekaads biklais, kaa taas Zivis...Lai gan Zivis ir diezgan labi sabiedrotie...Vai, aizrunaajos! Lai nu kaa, bet kaadaa sakaraa tu jauc sheit miitisko! Ko? Vai tu kaadaa mitologjijaa esi dzirdeejusi zodiakus? Nu, labu, ja godiigi dazhi tukli indiaanji to ir dariijushi, bet nu piedod, tev nav tiesiibu mani saukt par miitisku! Balss kljuva iedomiiga un lepna kaa karalim, kas seezj zelta tronii. Taa snjaakuljoja un valbiijaas, kaa niciigs puupeedis, bet tas Arteai nekaiteeja. Taa pat vareeja vinju iedroshinaat.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 15.06.2004 13:09
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Labi, es atvainojos, ka nosaucu tevi par mītisku, vienkārši paskaidro, kas šeit notiek! Artea lēnām slīka izmisumā, kurā vinu dzina srauna ar šo balsi, un tu varētu vismaz pamēģināt neizturēties tik augstprātīgi.es cenšos saprats un tas nemaz nav tik viegli kā tam, kurš visu jau zin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 15.06.2004 13:17
Raksts #44


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Es neesmu augstpraatiigs! balss it kaa caur sakosties zobiem noruuca un tad saaka runaat daudz sirsniigaak, paklau, Artea, vai tu zini, kas es esmu? Droshi vien tev veel nav pielecis, vai ne? Nu es, es, es...Esmu tavs zodiaks - Lauva! Labi, labi tas izklausaas absurdi un gruuti iedomaaties, ka taa ir, bet tev buutu pie taa jaapierod...Taatad, vieniigais, ko varu pateikt - Vinjsh mani atsuutiija pie teviim, jo mums ir jaaizglabj muus pashus...Smiekliigi! Bet tas ir fakts, ja taa saka Vinjsh pats...Es izveeleejos tevi, kaa savu kjermeni, jo tu ljoti liidzinies man! Man vislabaak patiik tavs aristokraatisms, bet nenovirziisimies no teemas... Taatad mums ir kaut kas, kaut kur jaaatrod...Vai ir kaadi jautaajumi? Balss pieklusa, bet shnjaakuljoshana veel bija dzirdama...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 15.06.2004 13:19
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Labi, es sāku saprast. zini, tas nemaz neizklausās tik apsurdi, viss var notikt. labi, es šajā muzejā esmu vienīgā kas tā doma'tikai... žēl, ka tu cik es sapratu nevari pieņemt cilvēcīgu apveidu. mani taču uzskatīs par traku, ja es ar tevi sarunāšos.
kas mums jāatrod un kur?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 15.06.2004 13:32
Raksts #46


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



OOC: varētu augšā uzrakstīt, kam tie tekstiņi domāti, tā būtu vieglāk. Un WHEEE! happy.gif rudens! Yay! tongue.gif

BIC: Erlina pēkšņi apstājās. "Pasaules glābšanu??" Uzreiz pēc šī izsauciena viņa ieklepojās un nervozi pasmaidīja, lai nomierinātu pircējus un Leo, kas aizdomīgi skatījās uz meiteni. "Tā, viss, mēģinam tā..."

Vai domās es ar tevi varu runāt? Tu mani tagad dzirdi? Un, ja dzirdi, tad tūlīt pat visu paskaidro! Kas par pasaules glābšanu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 15.06.2004 13:32
Raksts #47


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Amarisa dzirdot balss sērīgo pieskaņu nomierinājās un atslīga uz grīdas atspiežoties pret cepeškrāsni. "Lūdzu neraudi.. viss būs kārtībā... es tev palīdzēšu cik ilgi būs vajadzīgs, tikai lūdzu neliec man mocīties neziņā! Es neko nesaprotu un tāpēc man ir bail.. paskaidro un viss nokārtosies..." Amarisa klusi uzsauca griestiem paņemot rokās kafijas krūzi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 15.06.2004 13:57
Raksts #48


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Artea


Lieliski, man patiik, ka tu, ka tev saak, pielekt! Es zinaaju, ka tu esi apkjeeriigaaka nekaa es iedomaajos! balss kljuva lepnaaka un daasnaaka, Taatad, tev tieshaam ir taisniiba, ienjemt citu kjermeni es nevaru, jo esmu tava dveesele! Tikai dazji no mums prot sarunaaties domaas un tie ir gaisa un uudens stihijas zodiaki, taa, kaa buus pagruuti man ar tevi pljaapaat daudz! Tu gribeeji zinaat, kas mums jaadara! Taatad mums buus jaatrod savi pretstati, tos no kaa mees atshkjiramies...Nu iisaak sakot jaaglaabj pasaule, bet kur tieshi, to gan tev teikt nevareeshu... blss noklusa ar mazu nozjeelu vaidu.

Erlina


Tad no dziljaakajaam Erlinas kjermenja dziileem izskaneeja Svaru balss un pa veenaam aizpluuda uz smadzeneem Tev ir paveicies, Erlina, ka esmu Gaisa stihijas zodiaks. Taatad tas noziimee, ka varu ar tevi paarmiit vaardus tavaa galvaa...Patiesiibaa es nekad to neesu dariijusi...Tas ir tik interesanti, bet labi, tagad galvenaa esi tu un es esmu tavaa riiciibaa. Tu gribeeji zinaat, kas taa par pasaules glaabshanu? Nuuu.... Ja mees neko nedariisim, nemekleesim paareejos, tad vnk viss Visums aizies BU-BUM! Nu cerams, ka saprati.... Svariem tas varbuut likaas smiekliigi, bet taa nu nebija taa lieta par kuru vajadzeetu uzjautrinaaties...

Amarisa


Veezja rauduliigaa balss noklusa un bija dzirdama tikai shnjaukaashanaas. Iisu briitinju bija klusums, bet tad veel joprojaam shnjaukaajoties taa atsaaka savu runaashanu Ko...Tu veelies zinaat? Varu tev pateikt, ka mums ir jaaglaabj muusu aadas, viss, kas pleshas ap mums, bet kaa to man neviens nepateica...Tas Uudensviirs man nepateica...Visi visu zinaaja, bet man...Man neviens nepateica, kas tieshi ir jaadaraaaaaa.... un raudaashana atsaakaas ar jaunu sparu. Snjuksti un gaudas bija nevaldaamas. Veezis patieshaam bija ljoti emocionaals.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 15.06.2004 14:05
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Ārtea brītiņu sēdēja un pārdomāja dzirdēto.Laikam sapratu. Labi, es esju mājās, sēdēt šeit nav jēgas, vinā nodomāja un izgāja no kabineta, izvairijās no muzeja direktora un devās mājup pa ceļam pārdomādama balss sacīto. Atslēgusi mājas durvis viņa devās tieši uz virtuvi izņēma no ledusskapja kolas pudeli un iegājusi dzīvojamajā istabā apsēdās. Tātad pretstati...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.06.2004 14:07
Raksts #50


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Mendrū sēdēja un tik blisināja acis monitorā. "Es mainu paroli, jo viens mans druags to atkal ir uzlauzis. Un tu neuzminēsi, kas tur ir rakstīts!" Mendrū beidzot teica, kad bija apjēgusi, ka runā viņas iekšējā balss. "Paklau, tu varbūt man varētu pateikt, kad būs jādodas ceļā?" Mendrū jautāja un izslēdza datoru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 15.06.2004 14:15
Raksts #51


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Ak tad aizies BU-BUM, ko? Erlina manāmi uzjautrināta domāja. Cool... eerm, es gribēju teikt, cik šausmīgi...

Tā, tagad, kad šī sarunu daļa ir nokārtota un es neizskatos pēc plānprātīga skuķa, kas sarunājas pati ar sevi, nu vismaz ne vairāk kā parasti, varam pāriet pie nākamā jautājuma. Kas tie par pārējiem, kas jāmeklē? Ir vēl tādi paši kā es? Nē, kādas muļķības, es esmu viena vienīgā, bet laikam taču jābūt arī citiem zodiakiem... Nu, kā tad tur īsti ir?
Erlina domās tā vien čaloja. Šī diena ir neparastākā, ko esmu piedzīvojusi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atlanta
iesūtīt 15.06.2004 14:31
Raksts #52


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04



Vēzis sadzirdēja balsi, visumu, Nebiedē cilvēku! Viņš nesapratīs, kas te notiek un jūsu misija izgāzīsies. Nomierinies, beidz tūlīt pat raudāt, un koncentrējies uz to, kas tev ir jādara un jāpanāk. Atceries ka no tā ir atkarīga mūsu esība. Es mēģināšu jums palīdzēt ja tas būs manos spēkos.

Balss uzrunāja svarus Svari atcraties, ka ne es vienīgais aiziešu BU - BUM...viss uzies gaisā un izzudīs.... un tas nebūt NAV smieklīgi. balss kļuva nikna Tas ir nopietnākais kas jebkad noticis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 15.06.2004 14:39
Raksts #53


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Amarisa skatījās apkārt un iedzēra nedaudz kafijas, lai darītu kaut ko iekdienišķu un nebaidītu sevi. "Tu man saki, lai nomierinos un neuztraucos, kā arī klausos savā sirdī.. tu ieklausies savējā un atrod mūsu misiju.. kas tu esi vispār? Mana dvēsele.. mans zodiaks..bet kas? no kurienes tu nāc?.. un ja jau esi zodiaks, ir arī citi !" Amarisa skaidroja balsij, ko dzirdēja sev apkārt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 15.06.2004 14:47
Raksts #54


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



... Kas tas bija? Erlina pamatīgi satraukta jautāja savam zodiakam. Es taču neko sliktu nedomāju, bet nevar jau arī ar tādu pārspīlētu nopietnību to uztvert. Ja jāglābj pasaule, glābsim, kādas problēmas? Un tādā gadījumā pie maniem jociņiem būs jāpierod, lai kas arī tu būtu, ak varenā balss... meitene sarkastiski nodomāja.

Un tagad, vai kāds nebūtu tik laipns un beidzot nepateiktu, kas tieši man tagad jādara? Es gribētu pēc iespējas ātrāk ar to tikt galā un doties un Parīzi. Mani tur kāds gaida, ja atceraties... un viņa steidzīgi paķēra savu melno mēteli, apmeta ap kaklu pārāk garo sarkano šalli, uzmeta plecā somu un devās mājup. Jāpiezvana uz lidostu, jārezervē biļete, jāsakravā somas, jāpierunā kaimiņiene, lai viņa parūpējas par Farūnu... Vai varbūt ņemt viņu līdzi? Brīdi domājusi, Erlina apņēmīgi nosprieda, ka savu runci noteikti ņems līdzi. Galu galā, viņs taču nekad nav bijis Parīzē... Varu derēt, ka viņam patiks...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 15.06.2004 16:19
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Artea


Tev ir jauks dziivoklis! Diezgan gliits un aristokraatisks! Man patiik! Zini tas ir lieliski, ka mums tagad ir iespeeja visiem apskatiit sho pasauli tuvaak... peec Lauvas atziniigajiem vaardiem, balss atsaaka runaat. Zini, man ir taada diivaina sajuuta, ka driiz notiks, kas neparedzeets, ja, protams, neskaita sho dienu....

Mendruu


Kaa tad tu taa domaa, ka es tev taa vienkaarshi pateikshu, kad mums jaadodas? Ja zinaatu pateiktu, bet tur jau man neviens neko nav teicis! Protams, varam doties kaut vai tagad, bet luudzu saproti, ka es neko nezinu, ja nu vieniigi dazjus siikumus.... Tad balss apraavaas. Bija klusums, bet tad taa atkal ar izbriinu saaka runaat, Kaa tad tas naakas, ka tu nenobijies no manis? Vinjsh mums teica, ka iespeejams juus nesapratiishot! Kaapeec man liekas, ka tevi tas pat neizbriina un tev nav nekaadu jautaajumu? Iestaajaas druums gaidiishanas klusums.

Erlina


Svari ar klusi chukstoshu balsi izbiilii noteicaTas bija Vinjsh - Visums...Es zinaaju, ka man vienreiz piedraudees, bet es nedomaaju, ka tik driiz...Man nevajadzeeja uzjautrinaaties tieshaam nevajadzeeja...Cik nelaagi sanaacis... balss pieklusa, bet tad atkal atsaaka runaat ar skaljaaku toni it kaa nekas nebuutu noticis Diez vai tam dumpiniekam Uudensviiram jau ir aizraadiits 10 reizi, taa kaa vinjsh soliija? Domaaju, ka nee! Vinjsh tikai lecas! Erlina, vai tu esi paarliecinaata, ka tev uz to Pariizi ir jaadodas? Un jaanjem tas kakjis liidzi? Labi, par kakji neiet runa, bet, ja mums ir jaagaida te? Svari uztraukti ienjurdeejaas, bet gaidiija klusu.


Amarisa


Vai...vai tu dzirdeeji, to...to... Vezja balss pieklusa, Vinju? Vinjsh man lika nomierinaaties... izskatiijaas, ka laikam tomeer Amarisa nebuus sadzirdeejusi neko un atkal runaaja savaa parastajaa balsii Tu veelies zinaat, kas esmu ES? Jaa, esmu tava dveesele, sirdsapzinja, ieksheejais miers, tavs raxturs, zvaigznaajs... Vienvaardsakot es esmu TU! Veezis pieklusa, bet tad runaaja atkal Kaapeec tu veelies zinaat no kurienes es naaku? Vai tas tev ir svariigi? Ja ir, tad es naaku no debesiim, no Visuma, bet tas tieshaam nav svariigi...Un par citiem zodiakiem tev arii ir taisniiba. Bez maniim ir veel 11 zodiaki. Un vinji mums ir jaatrod un jaaiepaziist...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.06.2004 16:32
Raksts #56


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Es...Es varbūt to sapratīšu vēlāk. Es sāku drusciņ trakot tad, kad izlasīju vēstuli, bet tad, kad parādījies tu, man bija citas lietas par ko uztraukties," Mendrū klusu teica, un cerēja, ka Zodiaks sapratīs. Mendrū piecēlās un aizgāja un virtuvi. "vai tu visu laiku esi manī iekšā?" viņa jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 15.06.2004 16:46
Raksts #57


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Bet protams, man noteikti ir jādodas uz Parīzi! meitene sašutusi nodomāja. Man ir plāni un pat pasaules glābšana nevar tiem stāties ceļā, skaidrs, visuma kungs? Un galu galā, viņš taču tāpat mani var atrast jebkurā pasaules vietā, turklāt ar mani visur un vienmēr kopā būsi tu... Un, kad tā padomāju, man tas drīz vien sāks apnikt... Un, jā, Farūns brauks man līdzi.

Kādu brīdi gājusi klusumā, viņa atkal uzrunāja zodiaku. Paklau, tev vārda nav? Es zinu, ka tu esi es un es esmu tu vai kaut kā tamlīdzīgi, bet kaut kā man tevi būtu jāuzrunā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Calipso
iesūtīt 15.06.2004 17:03
Raksts #58


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.04



Mendruu


Zivis klusu, klusu ieklausiijaas katraa Mendruu izteiktajaa vaardaa. Tad savaa klusajaa un maigajaa balsii teica, Zini, tas ir dabiigi, ka tu esi tik mieriiga, jo taada esmu es. Zinu, ka mees sapratiisimies, jo paziistam viena otras lieliski. Kaa gan savaadaak. Vieniigaa zodiaka ziime, kas nespeej saprasties ne ar vienu ir Skorpions. Zivis norima runaat, bet atbildeet naacaas jau uz naakamo jautaajumu, Jaa... Tevii iekshaa es buushu vienmeer, jo esmu tava sirdsbalss, bet neuztraucies redzeet es tevi nevaru, bet sajust gan speeju. Vai tas tevi apgruutina?

Erlina


Kaa to saprast tev ir kas svariigaaks par pasaules glaabshanu! Kaa tas vispaar ir iespeejams! Jauki! Vnk lieliski! Tev ir taisniiba, Visums tevi atrastu jebkur, bet vai tas buus izdeviigi! Vinjsh nav vainiigs, ka mees visi nospraagsim! Nee, ne jau Vinjsh...Zini, kas ir vainiigs? Vainiigi ir... Svari apraavaas, jo gandriiz pateica, ko nevajadziigu. Labi, nekas! Tu gribeeji zinaat, kaa muus uzrunaat...Vari muus uzrunaat par Svariem, bet iistie muusu daavaatie vaardi ir Libra. Jaa... Vai tieshaam Svari buutu apvainojushies? Bet vismaz taa izklausiijaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 15.06.2004 18:19
Raksts #59


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Nu, nevarētu teikt, ka mēs viena otru lieliski pazīstam, jo esam kopā tikai apmēram pusstundu, bet varbūt arī ilgāk. Bet neuztruacies! Mēs sapratīsimies!" tad arī Mendrū apklusa, bet tad atbildēja uz Zivis jautājumu:"Nē, tas mani neapgrūtina, bet no sākuma ir grūti pierast." Tad Mendrū apsēdās pie galda un paņēma iedzert tēju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shiry
iesūtīt 15.06.2004 18:24
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Libra... Erlina izmēģinot nodomāja. Jā, tas būs labs vārds, man patīk. Un attiecībā uz pasaules glābšanu- protams, tā ir svarīga lieta, bet ir divi iespējamie ceļi, no kuriem viens noteikti piepildīsies: pirmais- pasauli glābt neizdosies, un tad man jāpaspēj izdarīt pēc iespējas vairāk; un otrais- pasauli glābt izdosies, un tad uztraukumam nav pamata, vari man droši ļaut izklaidēties.

Un tagad, Libra, pastāsti man par pārējiem, tu taču noteikti pazīsti citus zodiakus? Un kur viņi tagad ir? Un kad es beidzot drīkstēšu zināt savu uzdevumu, kas man jāpaveic? Nedomā, ka man ir kaut kas pret tevi, bet man gluži nepatīk ideja par atlikušo dzīvi ar svešu balsi galvā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:24