Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Domu lasīšanas datorprogramma!
Lija
iesūtīt 19.03.2004 13:48
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



NASA atklājusi domu lasīšannas datorprogrammu!!!
Lasīt šeit.
Man paliek BAIL...... :blink:
Kas notiktos ja mūsu galvās sāktu lasīt domas (kas arī iespējams notiks drīzumā !!!) blush.gif
Izsakiet savus variantus, kā to varētu novērst...
Kādas varētu būt sekas... Vai cilvēki varētu ievietot savās smadzenēs implantus ar šo datorprogrammu, lai varētu lasīt citu cilvēku domas???? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Lija
iesūtīt 01.04.2004 16:10
Raksts #41


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



īstenībā man liekas, ka cilvēks pats ar savām domām un balsīm galvā netiek īsti galā, un lai vēl tas mēģinātu ielīst cita galvā... PHE, tas būs labais haosss... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dana
iesūtīt 01.04.2004 16:23
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04



CITĀTS(Lija @ 01.04.2004 16:10)
īstenībā man liekas, ka cilvēks pats ar savām domām un balsīm galvā netiek īsti galā, un lai vēl tas mēģinātu ielīst cita galvā... PHE, tas būs labais haosss... wink.gif

jā, tomēr labi, ka tas viss nav reāli, vismaz pagaidām. Jo pagaidām cilvēki (savā lielākajā vairākumā, varbūt tikai ar dažiem izņēmumiem) tomēr vēl nav gatavi šādai spējai līst svešās domās. Tas būtu par traku. Pietiek jau ar to, ka ir cilvēki, kas pēc tavas sejas izteiksmes var uzminēt, ko tu domā. Ar tādiem jau ar nav viegla dzīve. Jāuzstāda Face Controll Program savā datu bāzē, t.i., smadzenēs cool.gif VAi arī vienkārši jānēsā tumšas brilles. Ļaudis, vasara taču nāk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 02.04.2004 12:19
Raksts #43


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Lija @ 01.04.2004 16:10)
īstenībā man liekas, ka cilvēks pats ar savām domām un balsīm galvā netiek īsti galā, un lai vēl tas mēģinātu ielīst cita galvā... PHE, tas būs labais haosss... wink.gif

Nu tur nekas patīkams noteikti nebūtu......atliek tikai tā kārtīgi tagad par visiem padomāt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 02.04.2004 14:11
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



CITĀTS(Kedriks @ 02.04.2004 13:19)
Nu tur nekas patīkams noteikti nebūtu......atliek tikai tā kārtīgi tagad par visiem padomāt

he,he,he... grin.gif
interesanti, gan kam gan varētu interesēt tas, ko mēs domājam, par to, ka domājam.... huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 02.04.2004 14:12
Raksts #45


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Cool!

Reāli- es gribētu piemēram pie sevis kautko nodomāt un redzēt kā to atpazīst dators.... wink.gif ....un arī noderīgi.... shifty_a.gif

Prieks redzēt, kā mūsdienu tehnoloģijas attīstās! cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 02.04.2004 19:28
Raksts #46


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



nu nezinu gan, es vienreiz redzeeju filmu pa TV3, par apseesto pilseetu, kur beerni visus gribeeja aukstus pataisiit, varot pretoties domu nolasiishanai, tikai vajag gribeet!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 03.04.2004 09:48
Raksts #47


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



CITĀTS(Trusite @ 02.04.2004 20:28)
nu nezinu gan, es vienreiz redzeeju filmu pa TV3, par apseesto pilseetu, kur beerni visus gribeeja aukstus pataisiit, varot pretoties domu nolasiishanai, tikai vajag gribeet!!!

Jā to filmu es gan redzēju.... tie bērni ar tiem gaišajiem matiem... Man patikās tā filma.. grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 04.04.2004 18:59
Raksts #48


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Izlasot taas meitenes raxtu kas uztaisiija shito ten...me aizdomaajas liidz tam, ka... Vai tu domaa ka esi tik svariiga ka kaads veeleesies lasiit tavas domas??? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 05.04.2004 13:31
Raksts #49


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



taa miiliisi, tagad viens sausmiigs jaunums cilveeciisiem, kas netic domu alsiisanai.
taa jau se nva naakotne.
ar mani tas nitoka sestdien.
protams ne jau taa uzreiz - bums ir un notiek
tas cilveeks kaadu mirkli saktiijaas man aciis un koncentreejaas.
un tad pateica man visu, ko un par ko es domaaju...
protmas tas notika ar manu atlauju.
un ziniet, no vienas puses - diivaini.
no otras puses - man tas pat likaas patiikami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 05.04.2004 17:28
Raksts #50


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Njaa... un tad man taads jautaajums...kas tas bija par cilveeku...varbuut vienkaarshi tavas domas ir paredzamas, jo cilveex kam nav iipashas speejas pat nevar pateikt ko tu eedi no riita!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 06.04.2004 10:00
Raksts #51


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



pat ja domas ir kaut cik paredzamas, un man ir pasai gadiijies uzmineet ko tas otrs taisaas domaat, bet to es par domu alsiisanu nesaucu, taa sajuuta kas manii bija, bija taada, ka es tiesaam tieku nolasiita.
un nav jau runa par to, ko es eedu brokastiis. taadas domas ir paraak mazsvariigas, lai vispaar uz taam energiju un uzmaniibu koncentreetu.
runa ir ... es nemaaku iisti noraxturot kaadaam, bet lielaam, tacu ne vispaariigaam, bet stipri individuaalaam domaam.
es tam neticeetu ja pati nebuutu to izjutusi uz savas aadas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 06.04.2004 15:18
Raksts #52


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



CITĀTS(red_chicken @ 04.04.2004 19:59)
Izlasot taas meitenes raxtu kas uztaisiija shito ten...me aizdomaajas liidz tam, ka... Vai tu domaa ka esi tik svariiga ka kaads veeleesies lasiit tavas domas??? whistling.gif

Bet vai tu domā, ka tu esi tik mazsvarīga, ka neviens negribētu tavējās palasīt???? whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sunny
iesūtīt 06.04.2004 18:40
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.04
Kur: Rīga. Rajons Imanta.



Neticu ka tas ir reāli. Varbūt tie var lasīt tos vārdus kurus cilvēks tikko ir gribējis teikt. Un kā jums šķiet? Izklausās ļoti neticami getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 07.04.2004 08:49
Raksts #54


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es arī neticu, ka var lasīt domas.
Diezgan daudzās pasakās un stāstos kāds nejauks karalis, vai cits tāds, mēdz varonim uzprasīt: "Pasaki, ko es domāju! Ja nē, galva nost!" Man vienmēr ir licies interesanti prātot, ko tad vajadzētu atbildēt smile.gif
Pasakās visbiežāk varoņa vietā piesakās atbildēt kāds cits, kurš tad mierīgi var teikt: "Tu domā, ka es esmu tas-un-tas, bet es esmu šitas!" - un būs pareizi. Bet, ja jāatbild pašam? Man tikai divi varianti ienāk prātā: pirmkārt, var klaji sākt glaimot attiecīgajam valdniekam sakot kaut ko tādu: "Valdnieks domā un rūpējas par savu tautu, lai tā vienmēr būtu laimīga un apmierināta." (tāda atbilde bieži izmantota Austrumu pasakās). Jājautā, vai kāds uzdrošināsies teikt, ka tas nav tiesa?
Otrkārt, vienmēr var teikt: "Tu domā, ka es nevarēšu uz šādu jautājumu atbildēt!" Un arī būs taisnība. Neviens neko tādu nejautā, ja domā, ka otrs atbildēs pareizi.
Bet, ja lasa domas, tad lasa! Tad jāvar pateikt, ko ēdi brokastīs, ja tevi palūdz to atcerēties. Bet vispārīgus dzīves principus pateikt - nu, tur domas nav jālasa, tur pietiek pazīt cilvēkus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 07.04.2004 14:28
Raksts #55


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



tas būtu drausmīgi. bet es pati gan gribētu lasīt domas dažiem cilvēkiem. būtu interesanti uzzināt koviņi par mani domā jo varu derēt ka ne jau vienmēr visi saka kā ir getlost.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 08.04.2004 10:08
Raksts #56


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



es nezinu, bet man gribeetos, la kaads nolasa taas domas, kuras man pasai nav skaidras un vareetu man taas izskaidrot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 12.04.2004 09:22
Raksts #57


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



CITĀTS(Lija @ 06.04.2004 15:18)
CITĀTS(red_chicken @ 04.04.2004 19:59)
Izlasot taas meitenes raxtu kas uztaisiija shito ten...me aizdomaajas liidz tam, ka... Vai tu domaa ka esi tik svariiga ka kaads veeleesies lasiit tavas domas??? whistling.gif

Bet vai tu domā, ka tu esi tik mazsvarīga, ka neviens negribētu tavējās palasīt???? whistling.gif

Nu vismaz savos 14 gados es uzskatu, ka jaa esmu tik mazsvariiga, ka nieviens negribeetu lasiit manas domas, ja nu vieniigi kjiimijas kontroldarbaa laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
red_chicken
iesūtīt 12.04.2004 09:24
Raksts #58


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: un kaa Tev liekas?



Eridia... nu luuk es neesmu izbaudiijusi un neticu.....mulkiibas ja buutu taads cilveeks kas var nolasiit domas...vinjsh buutu bagaataakais zemes virsu, kursh tad negribeetu, lai pasaka ko shobriid domaa mans drags wink.gif ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lija
iesūtīt 12.04.2004 13:17
Raksts #59


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.04



CITĀTS(red_chicken @ 12.04.2004 10:22)
Nu vismaz savos 14 gados es uzskatu, ka jaa esmu tik mazsvariiga, ka nieviens negribeetu lasiit manas domas, ja nu vieniigi kjiimijas kontroldarbaa laughing.gif

Kā tā var!!!! unsure.gif KĀ TĀ VAR??? Kā tu vari uzskatīt sevi par TIK mazsvarīgu lai kādam.... KĀDAM!!!!! negribētos ielīst tavā galvā un apskatīties kas īsti tur atrodas...???? Pat ja tu pati īsti nesaproti kas tur ir tas vēl nenozīmē, ka KĀDS CITS nesapratīs un nevarēs to lietderīgi izmantot... ohmy.gif Tu nemaz NEDRĪKSTI!!!! sevi uzskatīt par tik mazsvarīgu... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 12.04.2004 14:13
Raksts #60


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Ai, beidziet. Nu nevajag jau ne uztraukties, ne ko. Kad pienāks īstais laiks, tad tādas lietas kļūs iespējamas, un tu nemaz nepamanīsi, kad tavā ikdienā būs ieviesies paradums pārbaudīt skolotāju un priekšnieku garastāvokli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 19:24