Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Arpusķermeņa pieredze, Ne tikai astrālā projekcija
Hikari
iesūtīt 17.08.2004 12:03
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Uzskata,ka rietumos vairāk nekā trešā daļa iedzīvotāju vismaz vienu reizi ir atradušies ārpus sava ķermeņa.Tautas,kas mājo tik attālās vietās kā Grenlande un Jaungvineja, uzskata, ka dvēsele miega laikā astrāli pārceļo uz īpašu sapņu pasauli un tur puiedzīvoto iespējams atcerēties pēc pamošanās. Tad jau sanāk ,ka mēs visi spējam iziet astrālā? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Vai jūs ticat tādai hipotēzei?
Kāda sieviete stāsta : " Tas sākās, kad man bija deviņi gadi. Mēs mājojām Mančesterā, dzīvoklī ar trim guļamistabām. Tad es devos gulēt un mēdzu apjaust, ka manas acis ir valā un es patiesībā karājos pie griestiem. Es redzēju itkā visu no malas. Redzēju sevi guļam gūltā. Tas parasti notika spontāni un man bija bail" .
Pierādījums astrālās projekcijas eksistencei? Ko domājat Jūs? Vai šāda spēja pastāv un vai tā parādās pēkšņi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 5 6 7 8 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 139)
davis.jazz
iesūtīt 14.09.2008 12:42
Raksts #121


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



Tas ir pamatojums un kā vēl! Neizlasīji manu pēdējo teikumu? Mūzika mainās, līdz ar to cilvēki mainās. Un ne jau visi cilvēki degradējas. Mūzikas uztvere ir inteliģences apliecinājums! Ja cilvēks klausoties klasiku un džezu saka, ka tas ir sūds un labāk aiziet uz essential, tad tur arī parādās 21. gs Latvijas jaunatnes inteliģence. Man nekas pretī nav pret Black Sabath, Led Zeppelin, Queen un citiem roka lielmeistariem, kuriem bija saprašana, kas notiek arī klasiskajā mūzikā, itsevišķi papētot Queen dziesmu struktūru. Punk rock kultūra veicināja amerikāņu jaunatnei savādāk domāt, vieglprātīgāk. Iesaku noskatīties filmu http://www.imdb.com/title/tt0207685/ . Tajā ir intervijas ar mūzikas kritiķiem, pašiem punk rock pārstāvjiem u.t.t. Tajā filmā ļoti labi atspoguļots tas laiks Amerikā. Kā tu vari tik pārliecinoši runāt par tēmu, kuru nepārzini?

Šo rakstu rediģēja davis.jazz: 14.09.2008 12:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 14.09.2008 12:48
Raksts #122


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Ja inteliģences mērs ir džeza, klasikas vai kā tur vēl noteikta klausīšanās, tad nevajag man tādu inteliģenci. Inteliģencei ir jābūt gudrai, nevis jāklausās noteikta tipa mūzika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zibgaismiņa
iesūtīt 14.09.2008 12:50
Raksts #123


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



ir zināmi cilvēki ar atvērtu domāšanu un tiešām inteliģenti,kas neklausās klasisko mūziku.
tā ir gaumes un rakstura nevis inteliģences lieta
tad ko-klasiskā mūzkika ir vienīgā pareizā un dedzināsim visu citu kopā?
tu man pats liecies tāds šaurais prātiņš,Dāvi,kā ar tuneļveida redzi ,kas koncentrējas tikai uz džezu un slavina klasisko mūzuku.

es nejūtos stulba(lai gan ne jau man spriest) un klausos gan Čaikovski gan latviešu Hip-hopu,gan Nightwish
Mūzika ir dažāda.Tas ka amerikāņiem ir viens Pusrubulis kura klipos kratās plikas miesas un tekstos nav jēgas neko neliecina par R&B un hip-hopa kultūru kā tādu.Neēsmu gluši tā visa fane,bet vismaz nenosodu to ko neēsmu lidz galam iepazinusi

deepest apologies about offtopic (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Šo rakstu rediģēja scelenty: 14.09.2008 12:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 14.09.2008 12:53
Raksts #124


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



Mūzika bija piemērs un pamatojums Mattiass uzdotajam jautājumam par tendenci pasaulei degradēties. Es nesaku, ka tagad visiem ir jāklausās klasika un džezs. Protams, ka nē! Ir ļoti daudz gudru cilvēku, kas vispār neklausās mūziku. Man personīgi liekas, ka ja es neklausītos tādu mūziku es būtu mehāniski domājošs cilvēks, kurš mazāk pievērstu uzmanībi filozofiska rakstura lietām, kas man liekas svarīgi. Piedodiet, ja es esmu kādu aizvainojis, bet liekas, ka lielākai daļai vispār nav nojausmas, cik mūzika visos laikos ir bijusi svarīga. Paskataties uz indiešu kultūrām. Viņiem tautas skaņdarbi ietver sevī tādus taktsmērus kā 9/8 , 5/4 , 11/8 u.c. nestandarta taktsmēri, nemaz nerunājot par vokālo intonāciju, kuru viņi spēj intonēt ne tikai pa pustoņiem, bet arī ceturtdaļtoņiem. Un tur izpaužās kultūru inteliģence. Latvijas kultūrā mēs saprotam 3/4 un 4/4 ... Pie dzintara jūras, Šalc zaļais mežs un pārējais marazsms. Latvietis mūzikai piešķir pārāk mazu nozīmi. Es zinu, ka šis ir jau kārtējais mans offtopiks... Šis koments vairāk scelenty. Tur jau tā lieta, ka es esmu izgājis cauri visiem žanriem, jo tā ir mana profesija. Problēma ir tā, ka cilvēki mūsdienās nespēj saprast nopietnas lietas un kad kāds mēģina ar to palīdzēt, tad latvietis pret to nav diezko atvērts, bet gan labāk iebilst kaut ko vai pat apvaino..

Šo rakstu rediģēja davis.jazz: 14.09.2008 13:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 14.09.2008 13:00
Raksts #125


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



CITĀTS(davis.jazz @ 14.09.2008 13:42) *
Tas ir pamatojums un kā vēl! Neizlasīji manu pēdējo teikumu? Mūzika mainās, līdz ar to cilvēki mainās. Un ne jau visi cilvēki degradējas. Mūzikas uztvere ir inteliģences apliecinājums! Ja cilvēks klausoties klasiku un džezu saka, ka tas ir sūds un labāk aiziet uz essential, tad tur arī parādās 21. gs Latvijas jaunatnes inteliģence. Man nekas pretī nav pret Black Sabath, Led Zeppelin, Queen un citiem roka lielmeistariem, kuriem bija saprašana, kas notiek arī klasiskajā mūzikā, itsevišķi papētot Queen dziesmu struktūru. Punk rock kultūra veicināja amerikāņu jaunatnei savādāk domāt, vieglprātīgāk. Iesaku noskatīties filmu http://www.imdb.com/title/tt0207685/ . Tajā ir intervijas ar mūzikas kritiķiem, pašiem punk rock pārstāvjiem u.t.t. Tajā filmā ļoti labi atspoguļots tas laiks Amerikā. Kā tu vari tik pārliecinoši runāt par tēmu, kuru nepārzini?

Khmm. Ko īsti tu sauc par klasisko mūziku? Haidnu? Mocartu? Štrausu? Prokofjevu? Krambu? Pertu? Daudz kas no tā, ko mūsdienās (nespeciālisti, protams) apzīmē ar vārdiem klasiskā mūzika, tajos laikos skaitījās vieglā mūzika, apmēram tā, kā mūsdienās Raimonda Paula dziesmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 14.09.2008 13:10
Raksts #126


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



CITĀTS(Antaress @ 14.09.2008 13:00) *
Khmm. Ko īsti tu sauc par klasisko mūziku? Haidnu? Mocartu? Štrausu? Prokofjevu? Krambu? Pertu? Daudz kas no tā, ko mūsdienās (nespeciālisti, protams) apzīmē ar vārdiem klasiskā mūzika, tajos laikos skaitījās vieglā mūzika, apmēram tā, kā mūsdienās Raimonda Paula dziesmas.

Vīnes klasiskā skola ir Haidna, Mocarta un Bēthovena daiļrade, savukārt izcils romantisma pārstāvis ir Šopēns. Prokofjevs un Šostakovičs ir jau vairāk modernisms, nevis klasika vai romantisms. Tas tā par žanriem...
Nav nozīmes kā tas skaitījās tajos laikos. Nozīme ir tam, ka tajos laikos to mūziku cilvēki eiropā saprata, viņiem bija saprotams, ka tā mūzika prasa lielu tehnisko bagāžu, lielu muzikalitātes bagāžu. Viņi saprata, ka tā mūzika nes sevī biezu harmonisko plānu. Cilvēkiem vispār bija savādāka uztver par mūziku (mākslu) kā tādu. Mākslai bija ļoti liela nozīme, atšķirībā no mūsdienām... Par situāciju Latvijā nemaz nerunājot, kaut vai tepat forumā paskatoties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Šo rakstu rediģēja davis.jazz: 14.09.2008 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.09.2008 13:23
Raksts #127


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nu jau aizgāja offtopikā... palūgšu runāt par astrālo ceļošanu. Mūzikas apspriešanai ir citi pavedieni.

OFFT - Starp citu - man nepatīk džezs, izņemot dažus konkrētu skaņdarbus, bet man patīk daudz kas, ko apzīmē plašajā vārdā 'klasiskā mūzika'. Par dziedāšanu nerunāsim - mans korista sapnis bija nodziedāt visu Mocarta Rekviēmu, bet pie tā es netiku, un netikšu, laikam, vairs nekad. Pie Verdi Rekviēma es tiku. Arī mazs prieciņš.
Antaresam ir taisnība par to, kā komponistus vērtēja viņu laikos.
davis.jazz, nesapratu, ko Tu visu laiku pūlies mums te iestāstīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Es, piemēram, neuzskatu, ka klausīties ritma bungas nozīmē klausīties mūziku. Noprogrammēt ritma bungas var katrs muļķis, tāpēc nav jābūt komponistam. Bet tikpat labi man nepatīk pārgudrība mūzikā. Jā, iespējams, tas skaitās moderni, bet, diemžēl man tas ir tikpat neklausāmi kā skatīties vienu otru modernās mākslas darbu, kuram ir jēga tikai paša mākslinieka smadzenēs. Vajag, lai būtu jēga vismaz vēl kādam ducim cilvēku. Tā ir tā otrā puse ar to saprašanu. Ja mūziķis ir saprotams tikai sev vienam, tad kaut kas nav kārtībā ar šo mūziķi, nevis visi pārējie nesaprot mūziku. Ar Eiropu viss ir kārtībā. Es drīzāk teiktu, ka komponisti vairs neprot rakstīt! It īpaši latviešu, diemžēl. Un ko viņiem māca? Sava aroda ābeci nepārzin! Raksta dziesmas koriem, nezinot cilvēka balss diapazonus un iespējas. Itin kā tās būtu klavieres vai cits kāds instruments. Bet tā nav. Imants Kalniņš savās kora dziesmās tā nokļūdījās tikai vienu reizi - pašā pirmajā dziesmā. Lielākā daļa citu komponistu koru nevarēšanu nodziedāt viņu dziesmas noraksta uz koristu vainu, savā iedomībā nepieļaujot iespēju, ka tā ir viņu pašu vaina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 14.09.2008 13:34
Raksts #128


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



Protams, ka noprogrammēt ritma bungas var jebkurš, bet dzīvajā mūzikā nekas netiek ieprogrammēts. Paskataties Steve Smith, Buddy Rich, Gene Kupa un citus džeza bundziniekus ar saviem sastāviem. Tas viss notiek dzīvajā, nekādas fonogrammas. Mūziķi izpaužās un tie, kas tādu mūziku saprot iet uz koncertiem saņemt kārtējo enerģijas devu, ko sniedz šāda mūzika. Dīvaini, ka joprojām nav skaidrs tas, ko es cenšos pastāstīt... Ar četriem vārdiem to varētu definēt - Mūzikas nozīme cilvēka dzīvē. Bet vispār šī offtopika saknes meklējamas Matiasa uzdotajā jautājumā par degradēšanos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 14.09.2008 14:14
Raksts #129


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tik un tā nav skaidrs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Mūzikas nozīme cilvēka dzīvē. Un? Starp citu - visi nav muzikāli, vai, vismaz, nav vienādi muzikāli. Un cilvēki ir vieni no retajiem, kam balss spēj izdot runas skaņas un dziedāšanu, kam, piedevām, ir pilnīgi dažāda informatīvā nozīme, vai pat vispār nav nozīmes. Kāpēc cilvēki vispār dzied? Kāpēc viņi vipār nodarbojas ar tādu nelietderīgu lietu kā mūzika? Bet nodarbojas, un daudz! Kāpēc putni dzied, tas ir zināms, bet kāpēc dzied cilvēki - nē.
Ja stāsts par degradēšanos, tad es uzreiz atceros visu laiku lielo vīru vaimanas par vispārējo degradēšanos. Nav tam sakara ar astrālo ceļošanu, vismaz es to neredzu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 14.09.2008 14:25
Raksts #130


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



Tad īsti nesaprotu... drīkstu turpināt runāt par netēmu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 14.09.2008 18:51
Raksts #131


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nē, nedrīksi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Par to tiešām ir citas sadaļas, un mūzikas nozīmei cilvēka dzīvē ir visai mazs sakars ar manis sākotnēji uzdoto jautājumu. Mans jautājums bija — uz kāda pamata tu uzskati, ka cilvēki mūsdienās degradējas? — jo uz šī apgalvojuma bija balstīts tavs posts vēl daudzmaz par tēmu. Pārliecinošu atbildi uz šo jautājumu es vēl neesmu saņēmis — tikai to, ka tev nepatīk mūsdienu mūzika, ko es ļoti labi varu saprast (arī man daudz kas nepatīk), bet tas neko nepaskaidro.

Kas attiecas uz to, ka pasaule iet pa pieskari, to ir teikuši visos laikos tie, kuri paši savas stulbības dēļ smagi aplauzās, tai skaitā, piemēram, varasvīri, kuri atklāja, ka valsts pārvaldei vajadzīgas smadzenes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 14.09.2008 19:24
Raksts #132


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



pasaule neiet pa pieskari, pasaule vienkārši iet. un arī par to vēl var diskutēt.
man liekas, ir tā pamuļķīgi domāt, ka kaut kas ir labāks par ko citu pašos pamatos. galu galā - arī morāle tomēr it kā ir cilvēku izgudrojums.

un, lai katrs ceļo, kur un kā grib.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.09.2008 08:05
Raksts #133


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Antons Ego @ 14.09.2008 20:24) *
pasaule neiet pa pieskari, pasaule vienkārši iet.

Par ko arī bija runa.

CITĀTS(Antons Ego @ 14.09.2008 20:24) *
man liekas, ir tā pamuļķīgi domāt, ka kaut kas ir labāks par ko citu pašos pamatos. galu galā - arī morāle tomēr it kā ir cilvēku izgudrojums.

Nu, tas izgudrojums jau ir aizgājis krietni par tālu. Par tālu auzās, un par tālu no tās nepieciešamības pamata. Agrāk cieņā bija godīgums, tagad — lišķība. Laiki mainās. Tomēr arī te nevar viennozīmīgi apgalvot, ka tālāk būs tikai sliktāk un ka visos laikos cilvēce ir degradējusi (kaut arī man tā izskatās, diemžēl). Vismaz es ceru, ka daudz tālāk vairs nav kur.

Parasti cilvēkos pamostas sirdsapziņa pēc tam, kad to ir palicis ļoti maz konkrētajā apvidū. Nekas tā nesaliedē, kā kopēja nelaime vai kopīgs ienaidnieks. Bail iedomāties, kādu katastrofu vajadzētu, lai savest pasauli kārtībā. Nav jau, protams, izslēgtas arī citas iespējas.

CITĀTS(Antons Ego @ 14.09.2008 20:24) *
un, lai katrs ceļo, kur un kā grib.

Ļoti smalks pasūtīšanas veids, es to atcerēšos. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_viesis_*
iesūtīt 19.09.2008 19:24
Raksts #134





Viesi




Nēsmu neko lasījis, un maz izglītojies, bet astrāli izceļojies esmu vairākas reizes. To pāris reizes darīju jau kad biju 12 gadus vecs. Un pa reizei tālākos padsmit gadus.

Bērnību pavadīju citā pilsētā nekā tagad, tādēļ katra astrālās realitātes pamošanās man ir bērnības mājās. Normāli pamostos, saģērbjos un dodos ārā no mājas uz centru satikt paziņas, tas ir mana ceļojuma ierastais scenārijs. atšķirība starp realitāti ir tā, ka visi cilvēki ir sveši un drūmām bezemociju sejām, tevi vispār nepamana un iet garām. Pirmā ceļojuma reizē man bija plāns brauk ar autobusu uz Rīgu, satikt paziņas tur, bet zināju ka autobusā aizmigšu, un ar to beigsies mans astrālais ceļojums, tāpēc šo domu atmetu. Bet tad mani pārņēma doma kā es vispār varu tikt no šejienes ārā!! Momentāli radās kārdinājums atslābināties un dillema palikt vēl šeit. protams atslābinājos un piecēlos. Otrā un trešā reizē apjautu spējas un uz pilsētas centru devos jau lēkājot pa māju jumtiem. Spējas man pieauga, taču lielākas robežas man pārvarēt neināk prātā, jo īsti neprotu. Tāpēc principā pārējās 3 reizes es vienkārši parvaru pamazām gravitāciju, un priekšpēdējā reizē jau viegli lidoju - bet pārņemt pilnībā lidošanas kontroli ir sasodīti sarežģīti. Pēdējā reizē mani gaidīja uz vecāku mājas jumta 2 vīrieši, patumšā apģērbā, no kuriem man nācās visu ceļojuma laiku bēgt! Bet principā tā bija kā sacensība, kurš pārvalda labāk spējas ātri pārvietoties un augstu lekt. Bail nebija, bet laika piecelties arī nebija, jo visu laiku nācās bēgt. Kad biju atrāvies, izvēlējos labāk piecelties.
Reiz es dodoties uz Rīgu autobusā atslēdzos. Piecēlos Rīgas autoostā un devos uz dzīvokli. pa ceļam pamainījās plāni un devos ciemos pie drauga. zināju ka viņam drīz jābūt mājās, tāpēc nolēmu pagaidīt viņu pie dzīvokļa durvīm, un atkal aizmigu. Piecēlos rīgas autoostā, izkāpu no autobusa un atkal devos uz dzīvokli. Kad pēc brīža apjēdzu ka īstenībā sapņoju, sāku lidināties pa čaka ielas mājas jumtiem. Kopumā Rīga man nepatika - drūma un tumša. Pēc ļoti neilga laika tomēr nolēmu celties, jo nejutos komfortabli. Piecēlos pie drauga dzīvokļa durvīm, sapratu ka neviena vēl nav, grasījos doties tālāk. Un tieši tajā brīdī es piecēlos Rīgas autoostā ar aukstiem sviedriem, jo dēļ dubūltās iemigšanas, es biju totāli apmaldījies, un nākamās 5 minūtes ejot kārtējo reizi uz dzīvokli, es galīgi nesapratu, vai esmu astrālajā, vai nu jau pa īstam.
Ar faktu kā Bailes nēsmu ne reizi saskāries! Manā pieredzē nēsmu tādas piedzīvojis.

Tie nu ir daži no skaidrākajiem un man personīgi neitrālākajiem maniem piedzīvojumiem! tāpēc nolēmu padalīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freelove
iesūtīt 29.11.2008 22:48
Raksts #135


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.08



CITĀTS(Daaviis @ 10.03.2008 19:13) *
Tatad, es ta ja visa praktizejos. Iebilstu visiem kas te teica ka to nevajag darit ta jau cilveki ir zaudejusi saikni ar visu...
Ka jau teica lai to visu daritu vajag labi meditet, ptotams ka tu nekur bes labas koncentresanas netiksi.
Jamegina iziet no kermena ir katrudienu vieglak ir kad esi jauns, tapec negaidi!
es pastastisu procesu ka to visu dara BRIDINAJUMS:KAD SAC IZIET NO KERMENA UN TEVI NOMAC BAILES APSTAJIES< JO TAD TEVI NEIZGLABS!

Atrodiet klusu vietu, kur jus netrauces!
Izsledziet gaismu, nedaudz var atstat.
Nogerbiet visu lieko(auskati ,krelles, bikses).
Apsedieties nolieciet galvu, vai apgulieties jums komfortabla poza.
Nomieriniet pratu, bet tomer jusu domas.
Atslabiniet: visa kermena dalinjas ausis, kaklu, rokas, pirksus, galvu.
Elbosana pa gegunu mierigi ieksa pa muti ara, ja ta ir gruti tad dariet ka ertak.
Tris lielus dziljus elpas vilcienus ienjemiet.
Iztelojies bumbu baltu virs sevis un taja ieliec ciparus ieksa dazadas krasas.(Tris reizes pa 1, tris reizes pa 2, tris reizes pa 3) tas palidzes koncentreties.
Kad sak patadities visadas domas tas nozime ka kermenis ir aizmidzis, taa ir pati svarigaka dalja jaizmieg.
Iztelojies ka tu aizslidi no sava kermenja prom.Var but skanja.
Ja kljust bailigi apstajies.

Ja kadi jautajumi jautajiet.
Un ja kas caur astralo celjosanu var satikties ar citem cilvekiem! Vieksmi


Jā, man ir jautājums - jūs to astālo projekciju paši izsaucat, vai tā jums ir notikusi nejauši? Man tā ir bijsu nejauši - es guļu un jūtu, ka mans gars iziet no ķermeņa. Tā ir bijis vairākas reizes dažu gadu garumā, neregulāri. Bet es vienmēr kaut kā pretojos tam, es kustināju rokas, ķermeni un tad tā gara iziešana apstājās. Kāpēc es pretojos - tāpēc, ka it kā bija baik, kaut kādi instinkti man liks pretoties, jo it kā es sapratu, ka mirstu, vai ne? Un es visu laiku esmu domājis, kas tas bija, kāpēc ar mani tā notiek un vai es esmu kaut kāds divainis...izrādās, ka pilna pasaule ar cilvēkiem, kas ceļo astrāli un galvenais, ka var paši to iesākt, kad vien grib (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Nu jā...tagad es arī gribu pats to izdarīt, aizlidot astrālajā telpā, varbūt tad es noskaidrošu, kāpēc ar mani tā pirms tā sāka notikt. Tikai ir 2 šķēršļi - es esmu mēģinājis caur koncentrēšanos u.t.t., bet nekas nesanāk, apzināti es to nevaru iesākt...un otrs šķērslis ir, ka man ir bail...kā lai es pārvaru bailes....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_V-i-e-s-i-s_*
iesūtīt 30.11.2008 11:32
Raksts #136





Viesi




godigi sakot par so stelli uzzinaju tikai pirms paris dienam... Astrala celoshana mani loti ieintereseja un ta nu saku burties pa internetu..... ka ari saku lasit Rampas gramatu Tu esi muzigs...tiku lidz pusei...tiesi lidz tai nodalai kura aprakstita iziesana no kermena.... ta nu nolemu pameginaat... apzinajos ka nekas varetu nesanak jo tas bija 1. meginajums...
tad nu taa: gaju gulet un nolemu paklausities meditaciju muziku jo masinu troksni trauceja. apgulos(uz vedera, jo uz muguras nevaru atslabinaties. starpcitu interneta lasiju ka daudzi cilveki astrali celo gulot uz vedera), pamediteju-atbrivoju pratu( tas nebija viegli jo domas jaucas pa galvu)...iedomajos ka mans astralais es pacelas, kaa tas redz fizisko kermeni). un tiesaam- saku just ka fiziskais kermenis paliek smags, to spiez pie gultas, bet tad itka dala no ta, piemeram, rokas,kajas paliek vieglas un celas uz augsu...ta pamazam ar visu kermeni. ausiis sakas skala dzinkstona, acis iespid kautkas spozs. luk saja vieta man ari viss nojuka, jo saku uztraukties, sirds saka skriet ka negudra, turpinaju elpot vienmerigi un mierigi, tacu pec dazam sekundem jau pilniba biju atpakal fiziskaja kermeni... domaju ka esmu uz pareiza cela, tikai vel ir javingrinas, jaiemacas nomierinat sevi, vairak relakseeties.
lidz sim sis lietas likas nereali. nebija ta,ka galigi neticeju...bet bija neliela skepse...bet tagad man viedoklis ir mainijies par visiem 100%. meginasu attistit sis prasmes
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freelove
iesūtīt 30.11.2008 13:16
Raksts #137


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.08



CITĀTS(V-i-e-s-i-s @ 30.11.2008 11:32) *
godigi sakot par so stelli uzzinaju tikai pirms paris dienam... Astrala celoshana mani loti ieintereseja un ta nu saku burties pa internetu..... ka ari saku lasit Rampas gramatu Tu esi muzigs...tiku lidz pusei...tiesi lidz tai nodalai kura aprakstita iziesana no kermena.... ta nu nolemu pameginaat... apzinajos ka nekas varetu nesanak jo tas bija 1. meginajums...
tad nu taa: gaju gulet un nolemu paklausities meditaciju muziku jo masinu troksni trauceja. apgulos(uz vedera, jo uz muguras nevaru atslabinaties. starpcitu interneta lasiju ka daudzi cilveki astrali celo gulot uz vedera), pamediteju-atbrivoju pratu( tas nebija viegli jo domas jaucas pa galvu)...iedomajos ka mans astralais es pacelas, kaa tas redz fizisko kermeni). un tiesaam- saku just ka fiziskais kermenis paliek smags, to spiez pie gultas, bet tad itka dala no ta, piemeram, rokas,kajas paliek vieglas un celas uz augsu...ta pamazam ar visu kermeni. ausiis sakas skala dzinkstona, acis iespid kautkas spozs. luk saja vieta man ari viss nojuka, jo saku uztraukties, sirds saka skriet ka negudra, turpinaju elpot vienmerigi un mierigi, tacu pec dazam sekundem jau pilniba biju atpakal fiziskaja kermeni... domaju ka esmu uz pareiza cela, tikai vel ir javingrinas, jaiemacas nomierinat sevi, vairak relakseeties.
lidz sim sis lietas likas nereali. nebija ta,ka galigi neticeju...bet bija neliela skepse...bet tagad man viedoklis ir mainijies par visiem 100%. meginasu attistit sis prasmes



TIkai pirms pāris dienā uzzināji, nolēm pamēģināt un jau ar pirmo reizi kaut kas sanāca (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Malacis....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Anonymous_*
iesūtīt 10.12.2008 19:16
Raksts #138





Viesi




Ir grāmata ko var nopirkt "Zvaigze ABC"... Tur ir viss par to un ap!
Grāmat saucas "Ieskaties sevī" !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...dovenda...
iesūtīt 10.12.2008 21:08
Raksts #139


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.07



Man ir divi jautājumi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ..

1. Kā no astrālās projekcijas var iziet..?
2. Cik ilga ir iespējama astrālā projekcija..?

Šo rakstu rediģēja ...dovenda...: 10.12.2008 21:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 25.12.2008 14:36
Raksts #140


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Daaviis @ 10.03.2008 19:13) *
Un ja kas caur astralo celjosanu var satikties ar citem cilvekiem! Vieksmi

Ja šāda tehnoloģija eksistē, tad kāpēc tā netiek pielietota dažādu starptautisku konferenču, semināru un simpoziju organizēšanā? Iedomājieties, cik naudas un laika (lidmašīna, viesnīca, dienas naudas) varētu ietaupīt, ja seminārus un konferences organizētu `astrālajā plānā`... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 5 6 7 8 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.05.2024 20:33