Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Spārnotā čūska"
Red-haired Zora
iesūtīt 24.04.2004 19:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Šī ir leģenda...
Mūžveca kā pasaule....

Šī ir leģenda par "Spārnoto čūsku"

----------------------------------

Tēla vārds, vai iesauka: Rudā Zora (iesauka)
(norādiet, kurš)
Izskats: Rudi mati, gandrīz dzelteneas acis, nēsā bikses, ka sir visai dīvaini lēdijai.
Dzīvesvieta: Londona

Šo rakstu rediģēja Red-haired Zora: 24.04.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V  « < 24 25 26 27 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (500 - 519)
Sfinx
iesūtīt 02.06.2004 13:02
Raksts #501


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Es esmu kapteinis Džeks Svords un tas nolādētais kuģis mani šeit pameta, viņš noteica un uzsmaidīja meitenei, priecājos iepazīties. Šī ir vien abaiga saliņa, vina ļoti neparedzama saliņa.Viņš juta mēli ķeramies, un... piedodiet manu neveiklo runu, neesmu īsti skaidrā, mis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 02.06.2004 13:06
Raksts #502


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Nekas... šādos apstākļos tas ir pieļaujams...."Nī noteica un nodrebinājās..."Kļūst vēsāks..." meitene noteica nodomājot pie sevis kautkādas rupjības, kas bija tēmētas uz laikapstākļiem un vēso salu. "Man patīk šī apkārtne.. Vieglā dūmaka un noslēpumainība.. tādas lietas ani vienmēr ir saistījušas, nemaz nerunājot par traukšanos pāri okeāniem un cauri vētrām lietū vai vējā... tas ir... tik aizraujoši.."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 02.06.2004 13:12
Raksts #503


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



, noteica Džeks, jūra, tā ir brīvība. Ceru, ka jūs pagodināsiet mani ar savu klātbūtni manā necilajā miteklī, viņš ierunājās,jums ar pārējiem komandas locekļiem ir mani noteikti jāapciemo, jo pamests viens uz šīs salas jūtos gaužām vientuļš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 02.06.2004 13:31
Raksts #504


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Labi... tikai sākumā sagaidīsim manas paziņas. Es vienkārši negribu viņus lieki uztraukt ar pēkšņu nozušanu.." Nī noteica un parīvēja roku. "Auksts.. tik tiešām auksts... šausmīgi salst... ceru, ka kāds paķers līdz manu džemperi.."Nī nodomāja atcerēdamies violeto kumšķi, ko bija atstājusi uz klāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 02.06.2004 13:40
Raksts #505


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Man gan neliekas, ka būtu auksts. Auksts ir tikai tiem, kam auksta sirds, bet kuriem sirds ir karsta tas nenosals pat visbargākajā salā. Džeks pasmīnēja. Ai, bet neklausietis manī, es atkal runāju muļķības. Man vienkārši ir pietrūcis sabiedrības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 02.06.2004 13:47
Raksts #506


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Man salst tapeec, ka es pabiju veesaa uudenii un tagat man puush virsuu veejsh.."Nī noteica skatīdamies uz kuģi.. "nu kur viņi kavējas ?" nī domāja salstot.."Pastāsti ko vairāk par sevi. kā tu te nokļuvi ? .. kā izdzīvo ? .. kur uzturies ? .." Nī pavaicāja apsēzdamies uz kāda akmens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 02.06.2004 13:53
Raksts #507


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Nu, man līdz ir nazis, ar to pagaidām pietiek, lai nogalinātu sīkos dzīvnieciņus. Mans kuģis mani atstāja uz šīs salas tāpēc, ka es nomaldījos no kurta un mēs iekūlāmies nepatikšanās. tā nu mani te atstāja. Uzturos mājā, o izdveās sameistarot kādā kokā, nav slikti. Še, paņem šo, viņš teica un pasniedza meitenei savu jaku paliktams kreklā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 02.06.2004 18:46
Raksts #508


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids ienira pakaļ Nī. Pie rokas viņam bija nazis, un neliela viduslaiku bise, ko viņš bija aizņēmies no sava tēva vēl būdams tīrais puika. Mugurā viņam bija balts krekl un pabieza aitādas jaka. Viņš iznāca krastā, bet tur jau sēdēja Nī runādam
ās ar kādu svešinieku. Viņai mugurā bija svešinieka veste, bet pats svešinieks izskatījās piedzēries. Deivids pienāca viņiem klāt, kautkur dziļi sirdī iezagās sāpes, viņš nespēja paciest, kā kādam vēl varētu patik Nī, un pats ļaunākais, ka Nī varēja patikt vēlkāds! Neko skaļi neteicis viņš vienkārši apsēdās nostāk. Bija sāp[īgi vērot viņus abus, tapēc viņš bezmērķīgi skatījās tālumā pārdomādams visu, kas pēdējā laikā bija noticis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 02.06.2004 19:00
Raksts #509


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"DEIVID !!!.." Nī priecīgi iesaucās pamanījusi puisi.."Waax... beidzot kāds mūsējais arī krastā !.. kur pārējie ?" viņa vaicāja pieskrējusi viņam klāt no muguras un apskāvusi viņu..." Tas ir Džeks Svords... viņš laikam uz šitās salas dzīvo.. tikko izpeldēju viņš sāka ar mani runāt ... " meitene jautri stāstija. Deivida sejas izteiksme neliecināja ka viņš būtu īpaši laimīgs.."Saldumiņ, kas noticis ?" Nī nesapratnē iečukstēja viņam ausī...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 02.06.2004 19:14
Raksts #510


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids paskatījās Nī sejā, tagad varbūt šīs švešinieks un ši saruna šķita kā joks, bet kas būs vēlāk, kas... Nekas viņš noteica, bet tomēr dziļi sirdī meloja, pirmoreiz esot kopā ar Nī viņu pārņēma sajūta ka var viņu zaudēt. tā bija briesmīga un mokoša, viņš vienmēr vēlējās but ar viņu kopā, bet vai to vēlējās ar viņa? Viņš noskūpstija meiteni, ka vēl nekad agrāk to nebija darijis. Šajā skūpstā viņš pauda gan savas sāpers gan bezgalīgo mīlu pret meiteni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 02.06.2004 19:20
Raksts #511


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Skūpstā Nī sajuta ko vairāk nekā mīlestību.... "Sāpes.."viņa klusi nočukstēja aizvērtām acīm un kad tās atsprāga, tajās bija redzamas asaras.."tev sāp.. es jūtu..."viņa vēlreiz nočukstēja...."nemelo man.. saki visu kā ir..." viņa noteica un piekļāvās Deividam. Tas ko viņa bija izjutusi skūpsta laikā viņu tik ļoti biedēja. Kas varēja Deividu tik ļoti sāpināt ?Nī bija bail, ka tā ir viņa... "Ja es sāpinu Deividu, tad pati sev to nekad nepiedošu.. nekad..."Nī nodomāja. Viņa pārāk ļoti mīlēja Deividu, lai redzētu, kā viņam sāp.. Tas bija neizturami....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 03.06.2004 18:33
Raksts #512


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Džeks piecēlās un pagāja dažus soļus tālāk, lai netraucētu tiem abiem. Viņš būdams pirāts, tomēr bija džentlmenis, lai gan klīda visādas valodas. Džeks raudzījās tālumā. Ak jā, viņš pēkšņi ierunājās, centieties neiekulties nepatikšanās, ceru , ka jums neizies tāpat kā Flintam, tad viņš pagriezās un nozuda krūmos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 03.06.2004 20:18
Raksts #513


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids ieskatījās meitenes acīs. Saproti... viņš iesāka un nopūtās, es vienkārši mīlu tevi, es nespēju iedomāties, es negribu iedomāties, ka tu varētu piederēt vēl kādam, es gribu, lai tu esi tikai mana, varbūt tas ir egoistiski un muļķigi, bet es nespēju tevi ar kādu dalīt, es vienkārši nespēju...

Šo rakstu rediģēja Diablo: 03.06.2004 20:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 04.06.2004 09:10
Raksts #514


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Bet tev mani nav jādala ne ar vienu... Jo es mīlu tevi... tikai tevi. Un man arī bija grūti skatīties uz tevi un Zoru... es saprotu kā tas ir... bet vismaz tev nav par ko uztraukties, jo es tevi mīlu... tikai tevi.." Viņa atkārtoja puisim ausī un viņu apskāva. Pār viņas vaigu noritēja asara, jo kad sāpēja Deividam, sāpēja arī viņai. "Mīļais, kādu dien mēs dosimies prom.. tālu prom, kur mums neviens netraucēs.. kur būsim mēs divi vien, bet tā nav šodiena.. nebūs arī rītdiena. Mēs esam piesaistīti šiem cilvēkiem uz tā kuģa. Mēs nedrīkstam viņus vēl pamest.. Bet kādu dien... " Nī noteica ļaujot asarām ritēt pāri vaigiem, pāri Deivida mugurai un krist smiltīs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 04.06.2004 15:32
Raksts #515


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo savā mugursomā salika visu, ko vien varēja - divus superbiezus vilnas džemperus, apmetni, segu, vienu T kreklu, un vēl šādus tādus nieciņus. īpašā somas nodalījumā viņa ielika dunci, kura spals bija rotāts ar dārgakmeņiem. uzvilkusi vēl vienu biezu džemperi, Flo uzmeta mugursomu uz pleciem un pasauca Graidu.
klusi nopūtusies, Flo ar slaidu lēcienu ienira ledainajā ūdenī. meitene aizrijās ar sāļo ūdeni un klepodama ķepurojās caur mežonīgajiem viļņiem, kas nežēlīgi Flo te nogremdēja, te atkal palaida virs ūdens virsas. viņas plaušas it kā rāvās kopā, viņas ķermeni aukstums durstīja kā ar tūkstošiem adatu. pēc cīnīšanās ar jūras ūdeni, viļņiem un aukstumu Flo beidzot nokļuva krastā un atviegloti noslīga smiltīs. viņas piekūns, Graids nolaidās netālu smiltīs un mierīgi pievēra acis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 04.06.2004 19:20
Raksts #516


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Džeks no krūmiem novēroja notiekošo. Viņš uz salas dzīvodams bija iemācījies lieliski slēpties. Tātad zu kuģa ir vien mīla spārītis. labi labi, cerēsim, ka viņus neizšķirs šī sala, kura viņu tik ļoti kaitināja. Nupat krastā bija izkāpusi vēl viena meitene ar somu. tai nu gan ir iekšā, nodomāja Džeks, stiept uz krastu somu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 06.06.2004 17:42
Raksts #517


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Anete aizsteidzās uz kajīti. No kuģa viņa nokāpa ar vienu mugursomu plecos, kas tomēr bija mazāka nekā Flo mugursoma, un ar piekūnu uz pleca. kad viņa bija laimīgi tikusi krastā, viņa piegāja un apsēdās blakus Flo. "Liekas, ka esam kaut kur apstājušies. Šeit es negribu īpaši ilgi uzturēties," viņa teica skatoties apkārt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 21.06.2004 15:23
Raksts #518


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Sīra nolēca visiem līdzās un drūmi nopētīja jaunpienācējus. "Tad nu tā! Vismaz patreiz es esmu šī kuģa kapteine, un es gribētu uzzināt jūsu vārdus un no kurienes jūs vispār uzradāties." Meitenei uz pleca nolaidās Tokss un sāka pluinīt meitenes mugursomas aizdari. "Starp citu, mani sauc Sirienna de Klonda, bet jūs varat mani saukt par Sīru." Viņa paspēra soli uz priekšu un sarokojās ar abiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinx
iesūtīt 21.06.2004 18:36
Raksts #519


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.04



Esiet sveicināti uz Miroņgalvas salas, noteica Džeks, mani sauc Džeks Svords, esmu kuģa "Piecas brūces"kapteiņa pirmais palīgs, Spāņu jūras spēku leitnants, tas ir - biju. Sauciet mani par Džeku.Viņš uzsmaidīja Sīrai. Jauks vārds - Sirienna.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 22.06.2004 10:27
Raksts #520


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Paldies!" Sīra atteica un drusku tā kā nobažījusies atsmaidīja pretī. "Es gribētu uzzināt, kā jums ir izdevies te izdzīvot. Un vēl - kāpēc jūs virs neesat leitnants." Meitene ar asu kustību notrieca Toksu zemē no somas, bet putns laikam gan bija pie tādām izdarībām teju pieradis, un tūliņ atgriezās pie Sīras, šoreiz gan uz rokas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V  « < 24 25 26 27 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 30.04.2024 21:22