Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāda ir tava Elle
Kāda ir tava Elle?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 97
Viesi nevar balsot. 
Seila
iesūtīt 01.11.2006 11:58
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



T†ad kāda ir pēc jūsu domām jūsu elle, jo kā jau saka, ka katram cilvēkam ir sava elle. manējā viss drīzāk ir pelēks, vientuļš, lauks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
ievuks
iesūtīt 09.12.2006 13:43
Raksts #21


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Man patika pirmais variants, bet es neesmu par to domājusi. Es vēl izcīnīšu vietu šaipus saulei. two_handed.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 09.12.2006 13:47
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Njā pēdējā laikā es te sāku domāt, ka man pašai ļoti patiktos otrā un priekšpēdējā varianta apvienojums. Kopā vēl ar pēdējo tas ir spēlēt kārtis ar velniem, kurus var paraustīt aiz astes, bet patiesībā velnēni ir tavi draugi kuri nokļuvuši ellē un kuriem ir astes, Tas tā novirze uz humoristisko tēmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 04.02.2007 19:58
Raksts #23


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Neticu ellei,tomēr man patika tavs variants,ka visu nakti varētu spēlēt kārtis ar velniem laughing.gif . Tad mēs spēlētu vai nu pokeri uz naudu (ko gan vairāk es varētu zaudēt?!) vai MTG.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 04.02.2007 22:18
Raksts #24


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



istaba bez logiem un durvīm. klusums un vientulība. mokošas sāpes, slāpes, izmisums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķe
iesūtīt 13.02.2007 14:29
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06



Manā ellē noteikti nebūtu nekāda velnā un kaut kādas tur nežēlīgi karstas liesmas.
Es laikam tad iztēlotos, ka tā būtu kaut kāda drūma vieta, kur apkārt lidinātos pazudušas un baisas dvēseles.
Tuvāk aptaujas 1.variantam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 16.02.2007 21:39
Raksts #26


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Īstenībā par kautko tādu nebiju padomājusi. Neesmu ''elles fane''. grin.gif
Varētu būt kaut kas līdzīgs laukam ar klīstošām, sadragātām dvēselēm. Viss pelēkas vai melns, bez dzīvības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 17.02.2007 16:05
Raksts #27


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



mana elle. palasījos iepriekšējo postotāju tekstus un drusku tāda neizpratne, bet laikam šodien vnk esmu pārāk nopietna. ja ''elle'' klasiskajā izpratnē, tad droši vien nonāktu vienā no Dantes elles lokiem. sēdētu tur un nemitīgi skatītos un klausītos citu ciešanās un mokās. nemitīgi un nemitigi, līdz sajuktu prātā, apsāubītu savu esamību un galu galā droši vien sāktu apšaubīt, vai man rādītās sliktās lietas tiešām ir sliktas. un tad, kad mans prāts būtu izmocīts, sāktos fizisku sāpju ēra.
savā normālajā prāta gaitā es citu ciešanas panesu sliktāk par savām, bet tad, kad vairs neuzticētos savām domām, censtos pieķerties fiziskās sajūtas patiesībai. kad censtos izmukt no vienām mocībām, man uzgrūztu citas. protams, nomirstot it kā zūd fiziskās sāpes, bet kādēļ gan sodīšanas nolūkā mums tās atkal nepiešķirt?

man elle šeit un tagad ir cilvēki, kuriem patīk mocīt citus. egoisti, kuri gatavi izkropļot, nogalināt citus materiālu vērtību dēļ. arī garīgo vērtību dēļ kādu nogalināt ir man nepieņemami. cilvēki, kuri posta normālas lietas, kaut vai soliņus parkā vai autobusu pieturu būdiņas, tikai lai sevi izklaidētu. varbūt panaivi, bet tā tas ir.

un nākotnē (ja man tāda būs) mana elle būs tas, ka nevarēšu pasargāt savu ģimeni, savus bērnus no pašalik ikdienā tik sastopamās nežēlības, un arī stulbuma. un tas, ka mans/mani bērns/bērni varētu būt kā tie, kurus tagad nicinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elderons10
iesūtīt 17.02.2007 17:44
Raksts #28


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: Dūmu kalna virsotne



jauka vietiņa kuir var paraustīt velnu aiz astes
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 17.02.2007 18:46
Raksts #29


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Es uzskatu, ka Elle ir kas tāds, kas liktu mocīties sāpēs, vientulībā. Tur būtu visdažādākās lietas, vietas, apstākļi, parādības, cilvēki vai dvēseles, kas tevi sāpinās visstiprāk.

Mana elle būtu mūžīgo ledāju tuksnesis, kur nav neviena cilvēka. Visu laiku pūstu vētra, kas liktu sajusties tā, it kā manus ķermeņa locekļus kāds grieztu nost. Būtu atņemta spēja kliegt. Rādītos mirāžas, ka tūlīt tiks sasniegts mērķis, lai izkļūtu no šejienes. Un es tam ticētu. Tad vēl es tālumā ieraudzītu ļoti [kad es tā saku, es domāju ļoti ļoti ļoti] augstu ūdens cunami vilni, kas nāktu manā virzienā. [starp citu es nemāku peldēt] Es to visu laiku skrietu prom, klupdama krizdama, sāpēs, spēku izsīkuma mocīta, bet tas milzu augstais vilnis [50 deviņstāvmāju augstumā] nāktu arvien tuvāk un tuvāk.

Šo rakstu rediģēja Muchacha: 17.02.2007 18:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 26.03.2007 23:27
Raksts #30


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nez kādēļ prātā ienāca Dantes "Dievišķā komēdija" ar saviem 9 elles lokiem.
Vispār, es nezinu, vai es ticu ellei kristiešu izpausmē. Es drīzāk ticu aizsaulei apvienojumā ar reinkarnāciju. Cilvēks reinkarnējas cik nu tur tās reizes un kad viņa dvēsele iziet vienu pilno nepieciešamo apli, cilvēks nonāk aizsaulē, bet es nebūt neuzskatu, ka tas ir kas līdzīgs ellei. Tad jau laikam sanāk, ka ellei īsti neticu.

Ak jā, vēl bija viena multene par kaķi, kuru nosūtīja ellē un viņam bija mūžīgi jātīra kaķa kastīte. LOL. laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 02.04.2007 16:23
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Velni ar dakšām tevi bāž atpakaļ katlā. happy.gif Tomēr jāpiebilst, ka tur arī ir lava un nedaudz karsts un sarkans.Sīkumos neiedziļināšos. Nu mistiska vietiņa. Īstenība tur nekad neesmu bijis. Arī sapnī nē. Un nekad neceru tur nonākt. Mani vairāk vilina 6 debesis. wink.gif Bet visam savs laiks. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 02.04.2007 16:44
Raksts #32


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS
Kāda ir tava ellle?

Visu nakti spēlē kārtis kopā ar velniem


katram elle ir citādāka, un katrs savā ellē jūtas savādāk....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 02.04.2007 17:46
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



Mana elle laikam būtu debesis. Par daudz cilvēku, laika cik uziet, nekas nav jādara, visapkārt paradīze, bezgalīgs miers un citi ''labumi''.
Vai..visdrīzāk, Šķīstītava ir mana elle. Nekādi nespētu izdzēst no sevis visu to nejauno un mainīt savu raksturu. huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 03.04.2007 10:43
Raksts #34


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



Drausmīgi karsta vieta(man riebjas ļoti liels karstums), kur dažiem ir ārprātīgi auksti. Tavu ādu klāj sodrēji, apdegumi, dvēseles rētas. Bieži vien uzmācas atmiņas par visu slikto, ko esi darījis un labo, ko neesi izdarījis, bet neviens neraud, tikai ārprātā kliedz. Tevi vadā apkārt važās, ko tu pats sev esi uzlicis. Apkārt ir velni, kuri piepilda tavas visdziļākās bailes, rēgi tevi moka. Pašā elles tronī sež sātans ar savu galmu - raganām un citiem mošķiem, dvēseles ir viņa barība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 10:04
Raksts #35


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



vieta, kur ir piesārņojums, traucējumi, slepkavas, maniaki, narkomāni, dzērāji, izvarotāji, noziedzinieki un vsp nav nekā pozitīva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 01.08.2007 20:58
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



manā elle notiktu nepārtraukta uzdzīvošana
visapkārt būtu kvēlojoša uguns
varētu darīt visu tur nebūtu nekādu ierobežojumu blushing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 01.08.2007 23:52
Raksts #37


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



Aptuveni tāda kurā Varis pabija rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 03.08.2007 14:45
Raksts #38


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



CITĀTS(Marelle @ 03.04.2007 11:43) *
Drausmīgi karsta vieta(man riebjas ļoti liels karstums), kur dažiem ir ārprātīgi auksti. Tavu ādu klāj sodrēji, apdegumi, dvēseles rētas. Bieži vien uzmācas atmiņas par visu slikto, ko esi darījis un labo, ko neesi izdarījis, bet neviens neraud, tikai ārprātā kliedz. Tevi vadā apkārt važās, ko tu pats sev esi uzlicis. Apkārt ir velni, kuri piepilda tavas visdziļākās bailes, rēgi tevi moka. Pašā elles tronī sež sātans ar savu galmu - raganām un citiem mošķiem, dvēseles ir viņa barība.

ak dievs, tā nu gan ir ārprātīga elle! baisi palika. vēl es gribēju piebilst savai ellei, ka tur cilvēkam nav pilnīgi nekā, viņam nekas nepieder, viņš ir kails, bez tiesībām, saprāta, apdomības, un manā ellē klīst arī atprātotāji, tāpēc arī ellē nonākušie drīz vien sajūk prātā.

Šo rakstu rediģēja ČoČanga: 03.08.2007 14:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~eviic~
iesūtīt 07.08.2007 14:38
Raksts #39


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.03



Velni ar dakšām tevi bāž atpakaļ katlā.
Vīzija, kas parādās pirmā, izdzirdot šo vārdu. Protams, tā noteikti nav. Patiesībā neesmu tik ļoti domājusi par elles noformējumu un izskatu, bet katlu tur noteikti nav. :/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SunSmile
iesūtīt 07.08.2007 16:38
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06



nenobalsoju. tāda elle nepastāv, tas ir baznīcu izdomājums, lai cilvēki baidītos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 22:13