Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dīvainas sakritības un notikumi tavā dzīvē
krizanova
iesūtīt 28.12.2005 01:47
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



ok, nezinu vai šis pavediens te iederas, bet mēģināšu.
Tātad vai ir bijis tā, ka jūs kaut ko iedomājieties un tas tūlīt notiek ( ne kā vēlēšanās)?
Vai arī pamanāt dīvainas sakritības starp daudzām lietām.

Varat uzskatīt, ka man ir paranoja, bet es zinu, ka man tās nav. Nespēju izskaidrot, bet ar mani notiek nenormāli dīvainas lietas.
1. Piemēram, es šodien nolādēju csi spēli, bet nesāku to spēlēt. Tā vietā es sāku spēlēt mazpazīstamu online spēli un pirmā spēlētāja , ko satiku, niks bija SCI.
2. 90% gadījumu, kad paskatos pulkstenī, tas rāda noapaļotu laiku. ( piemēram, tieši 12.00, vai 3.30.)
3. Pirms dažām dienām naktī redzēju īsu sapni par Gredzenu Pavēlnieku, un, no rīta, ieslēdzot tv, pirmā reklāma, ko redzēju, bija tieši par to, ka GP rādīs pa lnt. ( pirms tam šo reklāmu nebiju redzējis)
4.Es nezinu, vai tā ir intuīcija vai kas, bet es vienmēr esmu paredzējis, ka notiks kaut kas slikts. Piemēram, kad draugs teica, ka klases vakar;a iedzersim, man sekundes simtdaļā radās ļoti slikta priekšnojauta. Kā par brīnumu, učene pieķēra mūs visus dzerot šņabi! ( Mēs esam dzēruši arī citos klases vakaros, bet neesam tikuši pieķerti, un priekšnojautas tik sliktas man arī nav bijis)
5. Kad mēs dodamies ārpus Rīgas, gandrīz vienmēr , kad es paskatos pa mašīnas logu, es redzu krustu vai baznīcu vai ar šīm lietā saistītus priekšmetus.
6. Un nezinu kāpēc , ar visiem cilvēkiem, kas man nodarījuši pāri, ir noticis kas slikts. Piemēram, man sanāca kautiņš ar diviem zēniem no manas klases. Teiksim tā, viņi uzvarēja. Pēc mēņeša viens no viņiem nokļuva slimnīcā un vīņam iestājās klīniskā nāve, bet viņš izdzīvoja. Viņam kaut kas bija noticis ar smadzenēm, tām pietrūka gaisa, ko elpot.
Bet otrs pašlaik guļ slimnīcā, jo viņam no iekšpuses plīst asinsvadi( dīvaini, es to negribu atzīt, bet vīņiem kaut ko līdzīgu biju vēlējis, pēc tās dienas, kad notika kautiņš.)
Ir vēl simtiem dīvainību, kas notiek ar mani. Pats stulbākais ir tas, ka tas atkārtojas gandrīz katru dienu, ttātad tās nav vienkārši sakritības.

Izsakiet savas domas par šo tematu un par manu rakstu un pastāstiet, vai kas dīvains arī ar jums regulāri notiek!!

Šo rakstu rediģēja krizanova: 28.12.2005 01:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 48)
(sun)
iesūtīt 15.12.2006 12:11
Raksts #41


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Man teiksim ir taa-kaaa es izeju no maajaa taa saceljaas drausmiigs weejsh....
nEzinu kaapeec...-
Un ak jaa-peedeejaa laaikaa ciesh cilweeki kurus es miilu-ljoti diiwainiii
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 16.12.2006 20:40
Raksts #42


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule





Esmu redzējusi sapņus, kas pēc tam piepildās. Vienreiz redzēju sapni, ka kaut kur nokrīt lidmašīna. Pēc sapņa es pamodos, pakatījos pulkstenī - 02:00... Nākošajā rītā pa ziņām rāda, ka vienā valstī ap 02:00 naktī nokritusi lidmašīna. unsure_a.gif Bail palika.

Āāā... Un mana mamma kādu nedēļu pirms tam, kad teroristi sagrāva Dvīņu torņus, to redzēja sapnī. huh.gif

Dažreiz paliek tik jocīgi, ka es nosapņoju ko tādu, kas pēc tam notiek.



Un vēl man ir ļoti laba intuīcija.

Uzskatu, ka tas ir noderīgi. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Marta..*_*
iesūtīt 17.05.2009 11:58
Raksts #43





Viesi




CITĀTS(arbaleta @ 17.08.2006 21:47) *
Jām. ermm.gif Ar mani arī ir notikušas dīvaiības, bet ne milzīgas. Parasti, kad es labprātīgi iedomājos ieskatīties pulkstenī, rāda tik stundu, cik minūšu. Piemēram 22:22; 11:11; vai 13:13 un tml. Diezgan bieži tā atgadās. Bet tas jau nav nekas īpašs.

Bieži vien man ir laba intuīcija. Es spontāni iedomājos par kādu sen neredzētu filmu, pēc laiciņa skatos- to drīz rādīs pa TV. smile.gif


Man arī ļoti bieži pēdējo mēnešu laikā ir tā,ka minūšu skaits sakrīt ar stundu.. tas ir interesanti.. Gan jau,ka tam ir arī kkāds skaidrojums..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.05.2009 18:14
Raksts #44


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Jā. Pārāk bieži skaties pulkstenī un pārāk koncentrējies uz to "xx:xx" formātu, tāpēc liekas, ka tas ir kaut kas īpašs. Vēl vairāk reižu tu paskatījies tad, kad bija "xy:uz", tikai to pat neievēroji, jo nebija nekas īpašs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blond Bestia
iesūtīt 19.05.2009 00:08
Raksts #45


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.06.06
Kur: Bastīlija



galvenais, lai nav tā, ka no rīta tu uz ceļa atrodi pūkainu bērna zeķīti, un vakarā meitene tev paziņo, ka ir stāvoklī.
bet vispār šitādas sīkas lietas notiek ar visiem, tikai lielākā daļa īpaši nevērš tam uzmanību. sakritības var atrast jebkur, ja sačakarē visu simboliskā nozīmē un tādā garā.
esmu dzirdējis arī par daudz maģiskākām lietām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 20.05.2009 18:02
Raksts #46


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



jā, man arī ir bijušas šādas dīvainas lietas...
piemēram - vakar vakarā dzēru šņabi - pohu nav.
iedzeru Fantu - vsjo, koma.
nu, vai tas ir normāli .? blink_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 20.05.2009 22:45
Raksts #47


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Tavā vēderā starp fantu un šņagu izveidojas komatoza reakcija. xD.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 26.05.2009 09:05
Raksts #48


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



man liekas, ka dziivee notiek daudz un dazhaadas sakritiibas... dazhas not taam mees pamanaam, dazhas ne. ir cilveeki, kas tam pieveersh vairaak uzmaniibu kaa citi un tad arii par to vairaak aizdomaajas..
protams ir daudz un dazhaadas sakritiibaas, bet vienu lietu es zinu droshi - katrai riiciibai/ceelonim ir savas sekas. gaidiitas vai negaidiitas, labas vai sliktas bet ir... shitais jau var izklausiities baigi gudri bet taa vienkaarshi ir...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flamester
iesūtīt 28.05.2009 19:37
Raksts #49


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.09



Jā, jāpiekrīt vien ir sakritības var atrast star daudzām lietām tikai dažas ir vieglāk pamanāmas, citas grūtāk. Bet principā jau ir tā, jo tu vairāk sāksi domāt par savu dzīvi un visām tām sakritībām kas ir bijušas, jo vairāk tu viņas ieraudzīsi, un mēģināsi izprast, tādā veidā varbūt kādas nejaušības (reāli sakritība starp patiesībā diviem galīgi nesaistītiem notikumiem) uztvert pārāk saasināti...
Un jā protams arī manb ir bijis vairākkārtīgi tā, ka kaut ko nosapņo, un vēlāk tas piepildās dzīvē(ar ko arī cilvēki sastopas visbiežāk). Vai situācijās kad nezini ko darīt paļaujoties uz instinktu/iintuīciju tu izdari to es vislabāko variantu, ko varbūt ar domāšanu nebūtu izdarījis.
Man pat ir bijis tā ka ejot pa ielu es paskatos tikai vienu reizi uz zemi un atrodu ko vērtīgu... smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 05:11