Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Cik maksā dvēsele?
emily
iesūtīt 08.11.2004 21:35
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



cik iisti maksaa dveesele, par kaadu cenu to paardod cilveeki, kuri dara to ar nodomu uzlabot savu dziivi?
Vai vispaar var paardot dveeseli, vai taas ir tikai iedomas kaa izskaidrot nezinaamas un neizskaidrojamas lietas cilveekaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Psychotic Though...
iesūtīt 08.01.2005 17:52
Raksts #21


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



CITĀTS(Nemorosa @ 04.01.2005 20:34)
Ķermeni var pārdot. Tā cena gan nav īpaši augsta. Bet dvēseli var nopirkt. Manā izpratnē - ne ar matereāliem līdzekļiem. Lai gan manā ticībā nav vietas sātanam, ir tomēr cilvēki, kas pielīdzināmi ļaunumam. Tie staigā un pērk/zog dvēseles no neaizsargātiem cilvēkiem. Panāk to uzticēšanos.. liek tiem sevi iemīlēt līdz izmisumam.. un tad noved līdz pašnāvībai vai citai pēc iespējas mokpilnākai nāvei. Tādā ziņā dvēseli nozog, taču nopērk šādi radījumi pretī dodot kaut ko. Iespējams - īslaicīgu laimi un pajumti izārdītā prātā liekot domāt, ka tu esi mīlēts. Un tad kaput. Protams ir cilvēki, kas neapzināti nopērk dvēseli, nedomājot izpatīk citam un tad saprot, ka tur nekas nav. Taču dvēsele un otrs cilvēks viņam vēl pieder. Jo tas nespēj bez otra.
*


jaa, kaadu laiku warbuut arii nespeej, tachu ar laiku...tas pazuud taapat kaa wiss paareeejais, kas muusu dziiwee ir bijis swariigs, bet zudis & pazudis no muusu praata, tachu ne no atminjaam.
taadaa gadiijumaa, cik daudz tad wajag, lai iemiileetu tik daudz, lai speetu atdot dweeseli?...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 12.01.2005 15:09
Raksts #22


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es īsti nezinu,kas notiek ar tiem cilvēkiem,kas nolemj to darīt, bet man šķiet, ka tas ir drausmīgi! Kā var pāredot savu dvēseli, pat ja zin, ka dzīvos labāk?! ohmy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 12.01.2005 17:34
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Savā literārajā darbā "Dvēseļu mednieks" (meklējam kaut kur Valinoras nostūros) jau ziteicos, ka dvēselei principā nav nekādas vērtības, jo dvēsele nes līdzi aizpriedumus (morāle, goda kodekss utt) un bez tās iespējams par būtu labāk.
Protams, diezgan bezjēdzīga štelle, ņemot vērā, ka tādai lietai, kā dvēseles matēriska forma, es neticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 23.01.2005 18:29
Raksts #24


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(W-Shadow @ 08.11.2004 21:50)
Var meegjinaat paardot, tikai neviens nespeej nopirkt.
*
Labi teikts, bet, iespējams, ir gan kāds, kurš varētu nopikt. Un ne jau vienmēr dvēseles pārdošana jāsaprot burtiski. Piemēram, ir cilvēki, kuri gatavi nez ko darīt naudas dēļ, piemēram, nodot tuvākos. Arī tā taču ir dvēseles pārdošana, ne?...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
MOJO_master
iesūtīt 25.01.2005 17:47
Raksts #25


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.05
Kur: Visums



Dvēsele...
Skan jau labi: pārdot dvēseli sātanam vai svētajam garam, sētniekam vai galda piederumu komplektam, Jānim vai tam apnicīgajam rūķim zem gultas. Iedot to kādam pagrauzt vai atstatīt ar to nestabīlo galdu. Dvēsele, izrādās, ir kļuvusi par mūsdienu sabiedrības saspraudi. Mazu nieku, ko nometot uz zemes, pārņem nevis žēlums, bet gan tā sasodītā, "ak tā jau tikai saspraude" sajūta. Dvēseles sāpju kliedzienu noslāpē datora ventilatora dūkšana, un galu galā visu var iemest glāzē un virsū uzliet lētu LB produktu bez akcīzes markas uz korķa.
Tā nu dzīve rit uz priekšu, un es, sabiedrības koloīda sīkā sastāvdaļa, klausoties kārtējo melni ādainā dieva pašpasludināto bezjēgas doktorīnu, pastumju malā uz grīdas sakritušo bezvērtīgo dvēseļu kaudzi...
Jā, tas tā kā būtu viss...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 29.01.2005 19:30
Raksts #26


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Es savu dvēseli nepārdotu. Vienīgi pār manu līķi. Es negribētu, būtu vēlviens pasaules stulbenis, kas citiem traucētu dzīvot ar savu ļaunumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rence
iesūtīt 29.01.2005 19:32
Raksts #27


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.03



Dveeseli nevar ne nopirkt ne paardot.
Var paardot kjermeni, arii sirdi un praatu, bet ne dveeseli. Jo, manupraat, nemaz mees pashi paar vinju nevaldaam... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 29.01.2005 21:35
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



CITĀTS(Sesila14 @ 29.01.2005 19:30)
Es savu dvēseli nepārdotu. Vienīgi pār manu līķi. Es negribētu, būtu vēlviens pasaules stulbenis, kas citiem traucētu dzīvot ar savu ļaunumu.
*

tu uzskati, ka tie, kas citiem traucee dziivot ir stulbenji?..tieshi to vinji attiecinaatu uz tiem, kas uzskata, ka ir labi un jauki... whistling.gif

CITĀTS(rence @ 29.01.2005 19:32)
Dveeseli nevar ne nopirkt ne paardot.
Var paardot kjermeni, arii sirdi un praatu, bet ne dveeseli. Jo, manupraat, nemaz mees pashi paar vinju nevaldaam...  unsure.gif
*

ja var paardot sirdi(neuzskatot to kaa kjermenja orgaanu) var paardot arii dveeseli....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 12.02.2005 18:42
Raksts #29


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Kāds saskatījies Simpsonus! grin.gif Nedomāju, ka pastāv dvēsele, pastāv tikai cilvēka prāts un uzskati, kurus viņš uzskata par pareiziem. Ja cilvēkam liekas, ka sāp `dvēsele`, vai ir kaut kādi pārmetumi, tad vienkārši viņš ir izdarījis kaut ko pretrunā ar saviem principiem, domām, uzskatiem. That`s all, there`s no soul! & btw, es savējo laikam pārdotu par kādiem pieciem latiem vai jaunu ģitāru! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 12.02.2005 18:59
Raksts #30


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(Olorin of Nienna @ 12.02.2005 18:42)
Kāds saskatījies Simpsonus!  grin.gif  Nedomāju, ka pastāv dvēsele, pastāv tikai cilvēka prāts un uzskati, kurus viņš uzskata par pareiziem. Ja cilvēkam liekas, ka sāp `dvēsele`, vai ir kaut kādi pārmetumi, tad vienkārši viņš ir izdarījis kaut ko pretrunā ar saviem principiem, domām, uzskatiem. That`s all, there`s no soul! & btw, es savējo laikam pārdotu par kādiem pieciem latiem vai jaunu ģitāru! grin.gif
*

he...ieraudziju so pavedienu un iedomajos uzrakstit manas domas, bet skatos par Simpsoniem jau kads uzrakstijis.... laughing.gif grin.gif labais....
bet es domaju, ka cilveki, kuri tic, ka vinam ir dvesele ari pardzivos un nevares dzivot, ja to pazaudes, bet tie cilveki, kuri netic ari neko nepardzivos! grin.gif nu tadas ir manas domas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 12.02.2005 23:29
Raksts #31


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



*Manupraat nav noziimes tam, kas iisti ir dveesele, jo kautkas, kas muusu praatus vada, eksistee...
Uzskatu, ka tie, kas tic dveeseles esamiibai to arii var paardot. Ir gadiijumi, kad ar ticiibas speeku var paveikt paarcilveeciigas lietas- kaapeec gan, lai kaads neticeetu tam, ka dveeseli var paardot un tas arii notiktu!
Shii nav nekaada parasta apspriedes teema, jo viens kljuumiigs vaards un tu vari izmainiit visu savu dziivi. Tu vari zaudeet dveeseli un ieguveejs ar to varees izriikoties kaa vien grib..
Paardodot dveeseli ir jaazin iespeejamaas sekas- tu vairs paar to nevaldiisi. Paardodod dveeseli, paardota tiks arii tava miesa, jo ja dveesele patieshaam eksistee taa vada tavu kjermeni..
Juus te taa laiski paarspriezjat sho teemu, bet varbuut kaads tieshi shobriid pieljauj ljaunaako murgu savaa dziivee- vinjsh atsakaas no dveeseles, jo uzskata, ka taadeejaadi tiks remdeetas vinja saapes, bet peec tam vinjsh varees tikai veerot ar aizshuutu muti(paarnestaa noziimee) kaadu kljuudu ir pieljaavis..


Šo rakstu rediģēja Sbafulo: 12.02.2005 23:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
·spid·
iesūtīt 12.02.2005 23:37
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



simpsonos baarts paardeva savu dveeseli par 5$ w00t.gif happy.gif
nu maneejo.. hmmm... 13.49 LS grin.gif
nu... bwaa.. ir zenapzinja.. nee.. nu.. dveesele tak ir kkas galiigi absurds laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 22.02.2005 19:08
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



dvesele nepardodas!!!!!!! vismaz maneja! man var piesolit visas pasaules bagatibas, klut slavenai utt. bet es to NEKAD nepardoshu! (nu bet protams, ka to neviens nemaz neperk...bet ja nu gadas wink.gif ) bet es ticu ka noklushu pie Dieva kas man dos garigu balvu! matrealajam nav nozimes!!!! priekshkam mums visu to?????

Šo rakstu rediģēja gride: 22.02.2005 19:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 09.04.2005 18:24
Raksts #34


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



dveesele nemaksaa neko. taas var ieguut sev, tikai jau blāvas un iztukšotas, vājas, sagrautas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 09.04.2005 18:27
Raksts #35


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



kas tas ir par swiestu??tu mosh gribi teikt ja kaads par tawu dweeseli samaksaas k-kaadu summu, tad tew wairs nebuus dweeseles...nu es taa nedomaaju...ar dweeseleem naw taa ka tu tikai atnaac uz k-kaadu gadatirdzinju kur paardoshanaa izliktas dweeseles un sapeercies sew weselu chupu...k-kaads swiests.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 09.04.2005 18:31
Raksts #36


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



jaa. un taas visas ir zudushas, tu paar taam vari valdiit, tu vari valdiit paar salauztiem cilveekiem un viņu dveeseleem, jo taas ir paaraak vaajas lai pretotos.

ehh, tu taapat nesaproti.

Šo rakstu rediģēja anarhija: 09.04.2005 18:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lithium [ kariii...
iesūtīt 09.04.2005 18:35
Raksts #37


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.05
Kur: rokasspiediena attālumā no Tevis



CITĀTS(anarhija @ 09.04.2005 19:31)
jaa. un taas visas ir zudushas, tu paar taam vari valdiit, tu vari valdiit paar salauztiem cilveekiem un viņu dveeseleem, jo taas ir paaraak vaajas lai pretotos.

ehh, tu taapat nesaproti.
*


es saprotu tawu domu, bet man tik un taa neliekas ka tas taa ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anarhija
iesūtīt 09.04.2005 18:49
Raksts #38


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.01.04
Kur: banaanu zeme



dveeseles nepeerk. jo taas NEVAR nopirkt. meeģina tikai peedeejie muļķi. tieši taapeec taam nav cenas. par taam tikai paarņem varu. valda. paar tām, kas nespēj pretoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leldux
iesūtīt 09.04.2005 19:20
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.05



...nekas nesilda tik maigi kaa dveeseles saule. /K.Skalbe/

Jautaajums tiem, kas sev meeginaajushi iestaastit, ka dveeseles nav. Vai juus to sakaat taadeelj, ka nevarat liidz galam izskaidrot kas tas ir- dveesele? kaa juus saprotat, to, ja kaads saka "Es Tevi miilu no ar visu savu sirdi!" vai arii "E sno sirds par Tevi priecaajos." No kurienes rodas prieka sajuuta, tas ko mees saucam par gandariijumu? Ar ko mees domaajam ? Kaadaa veidaa cilveeki tiek iedaliiti piemeeram temperamentos? Vai juusupraat tas viss ir vienkaarshi fiziskajaa kjermenii??/ Ou, please... psihiski slimie - arii vinjiem ir praats, arii vinjiem ir kjermenis, bet kaadeelj sanaak taa, ka tas ir aarpus normaam? kkas vienkaarshi ir sagaajis griistee pashaa vinju buutiiba. unkas tas ir "'savs ES"? Utt. (ta vareetu turpinaat un turpinat) viss paareejais, kas nav kjermeni, bet tomeer ir mees taa ir nosaukta par dveseli
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 09.04.2005 19:42
Raksts #40


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Leldux @ 09.04.2005 20:20)
...nekas nesilda tik maigi kaa dveeseles saule. /K.Skalbe/

Jautaajums tiem, kas sev meeginaajushi iestaastit, ka dveeseles nav. Vai juus to sakaat taadeelj, ka nevarat liidz galam izskaidrot kas tas ir- dveesele?  kaa juus saprotat, to, ja kaads saka "Es Tevi miilu no ar visu savu sirdi!" vai arii "E sno sirds par Tevi priecaajos." No kurienes rodas prieka sajuuta, tas ko mees saucam par gandariijumu? Ar ko mees domaajam ? Kaadaa veidaa cilveeki tiek iedaliiti piemeeram temperamentos? Vai juusupraat tas viss ir vienkaarshi fiziskajaa kjermenii??/ Ou, please... psihiski slimie - arii vinjiem ir praats, arii vinjiem ir kjermenis, bet kaadeelj sanaak taa, ka tas ir aarpus normaam? kkas vienkaarshi ir sagaajis griistee pashaa vinju buutiiba. unkas tas ir "'savs ES"? Utt. (ta vareetu turpinaat un turpinat) viss paareejais, kas nav kjermeni, bet tomeer ir mees taa ir nosaukta par dveseli
*

Lūdzu nenovirzīties no temata! Te mēs neapspriežam to ir, vai nav dvēsele, bet vai to var pārdot.

Uzkatu ka ir vienalga, ir dvēsele vai nav, to pārdot nevar. Ja nav, tad nav ko pārdot, ja ir, tad cilvēks ko tādu nevar nopirkt, bet mēģināt pārdot nelabajam... vai kām citam tādam... nu, nav manīts, ka tādi darījumi reāli būtu notikuši. Es domāju tādus darījumus, kam tiešām būtu kāda praktiska jēga un izdevīgums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:45