Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Džonatans Strouds- Samarkandas Amulets, Bartimaja triloģijas pirmā grāmata
Hikari
iesūtīt 13.07.2006 00:11
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Manās rokās pirms dažām dienām nonāca nesen izsākusi grāmata, kuru sarakstījis ir Džonatans Stouds. Samarkandas amulets. Grāmata stāsta par mūsdienu Londonu un kādu puisi Netenjelu, kurš ir kopš mazotnes pieņemts par burvja mācekli un ir ļoti centīgs un spējīgs skolēns- visas zinības apgūst lielā ātrumā. Kad viņam paliek 12 gadu, puisis izsauc savu pirmo dēmonu un tad sākas viņa piedzīvojumi un nedienas. Vai kāds jau ir izlasījis vai pašreiz lasa šo grāmatu?! Jūsu domas?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 32)
kaiva
iesūtīt 02.02.2008 19:20
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



pat ja ir pavediens par glema aci, būtu loģiski tos sapludināt
arvārdsakot tajā IR tas ko cerēju sagaidīt- jē jē jē! tikai protams par maz
bišķi kaitina tā meitenes tēma (lol pat neatceros kā sauc- tā no dumpinieku brigādes. toties sliktā meitene ir forša jā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ) vispār tā pretošanās kustība kaut kā mazliet nepārliecina.
bet pārējais viss ir vnk aizraujoši (un joprojām arī pamācoši- bet bezjebkādas didaktikas)
un man ļoti patīk līķisms trūdi un pelni golema acī (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) ^___^
gan jau ap septembri vai novembri būs trešā

tikai nevaru iedomāties kā viņi vienā grāmatās tiktu galā ar burvjiem. vai nu tas sanāktu ārprātīgi sasteigti un nepārliecinoši vai nu jāatstāj kā ir un ceru ka tā ari būs. vientieši valdībā- CIK garlaicīgi..

Šo rakstu rediģēja kaiva: 02.02.2008 19:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bhagavana
iesūtīt 03.02.2008 13:05
Raksts #22


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: aiz stikla



Es ar esmu iegrimusi Bartimaja hronikās, nesen izlasīju otro "Golema acš"/. ļoti piesaista tas, ka tiek stāstīs savādāk no demona redzesloka, tas tiešām ir labi izdomāts. Es laikam sāku dievināt šo triloģiju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) iesaku visiem izlasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazpēdis
iesūtīt 27.07.2008 20:08
Raksts #23


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.08
Kur: Blakus mūzikai



Jā. esmu lasījusi šo grāmatu un ar nepacietību gaidu, kad manās rokās ieguls 2 turpinājuma grāmatas Bartimaja triloģijai- "Golema acs" un "ptolemeja vārti". (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Mani aizrāva šī grāmata un tā nebija tik ļoti paredzama, tas man grāmatās ir viena no lietām kas patīk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 11.06.2009 11:11
Raksts #24


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Man patīk tās grāmatas! Nav nekādu labo un slikto (atskaitot trešās grāmatas beigas), ir tikai burvju cīņa par varu, vienkāršo cilvēku pretošanās burvju vrai, un dēmonu dumpis visam pa vidu. Vienīgi besī ārā, ka portatīvie datori parādās vienā laikā ar burukuģiem. Tas man neļauj noteikt kaut aptuvenu darbības laiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nefermerita
iesūtīt 05.07.2009 12:46
Raksts #25


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.05.09
Kur: Jēkabpils



Man liekas, ka tā ir kaut kāda paralēlā realitāte, kam nav nekāda sakara ar laiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purpur
iesūtīt 13.07.2009 16:56
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.06
Kur: ☆



Sen lasīju pirmo grāmatu (vispār nezināju par citam). Toreiz patika. Tepat KBKNes lasītāja dienasgrāmatā biju ielikusi citātu, kurš man ļoti patīk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Labprāt izlasītu pārejās un pārlasītu pirmo, jo neko daudz neatceros.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 23.07.2009 02:28
Raksts #27


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Grāfs Senžermēns @ 11.06.2009 12:11) *
Vienīgi besī ārā, ka portatīvie datori parādās vienā laikā ar burukuģiem. Tas man neļauj noteikt kaut aptuvenu darbības laiku.

Ja tas ir fantasy ar maģiju, tad tas nav mūsu pasaulē, mūsu vēsturē, un tam kā likums var nebūt konkrēti atbilstoši apstākļi uz Zemes jebkādā laika posmā.

Acīmredzot taja pasaulē valda laiks un apstākļi, kad laptopi sadzīvo ar burukuģiem, kaut arī tas ir visai dīvaini.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 23.07.2009 02:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ambera
iesūtīt 15.10.2009 23:04
Raksts #28


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.04
Kur: Cūkārpas pagrabi



man bija vienu briidi taada situaacija,ka domaaju,ka esmu iemiileejusies Bartimajaa.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
tas laikam taapeec ,ka visas triis graamatas ljoti patika.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
es domaaju,ka ir veerts lasiit,kaut vai taapeec,lai izbaudiitu Baartimaja izcilo humora izjuutu.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 16.10.2009 13:27
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(Ambera @ 16.10.2009 00:04) *
man bija vienu briidi taada situaacija,ka domaaju,ka esmu iemiileejusies Bartimajaa.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
tas laikam taapeec ,ka visas triis graamatas ljoti patika.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
es domaaju,ka ir veerts lasiit,kaut vai taapeec,lai izbaudiitu Baartimaja izcilo humora izjuutu.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


neko sev (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Bet runājot par Bartimaja triloģiju kā tādu - baigi foršās grāmatiņas. Tikai galvenā varoņa nāve mani burtiski "atsēdināja" - tā , manuprāt, šai triloģijai pavisam noteikti nebija jābeidzas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zeirīna
iesūtīt 06.12.2009 18:10
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.12.09



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) jā,šī grāmata man pašai likās dīvaina. Kad sāku lasīt, tad bija-jē, baigi forši, bet tagad kad jau kādi daži mēneši pagājuši-kas tur bija, kāpēc es to vispār lasu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grendžera
iesūtīt 08.01.2011 14:16
Raksts #31


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.09
Kur: Uz ledus ar grāmatu kreisajā rokā



Man šo grāmatu nesen uzdāvināja, ļoti interesanta. Es esmu to pārlasījusi jau vairākas reizes (kaut gan tā daru ar visām grāmatām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ) un man joprojām liekas interesanti.

CITĀTS(Rowenny @ 13.07.2006 00:11) *
Kad viņam paliek 12 gadu, puisis izsauc savu pirmo dēmonu


12 gados tas notika "oficiāli", patiesībā savu pirmo dēmonu viņš izsauca pirms vārds došanas, tātad pirms 12 gadu vecuma. Man šķiet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Werewolfs
iesūtīt 27.01.2011 20:52
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.10



Interesanta grāmata. Man patika. Nevaru saņemties nopirkt otro daļu.
Sākumā likās dīvaina forma kurā bija rakstīts darbs. Bet man kopumā patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ausmints
iesūtīt 06.03.2011 13:56
Raksts #33


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.11
Kur: Starp miegu un nomodu...



Lasīju kkad pirms 2 gadiem...

Ļoti, ļoti patika - vēl tagad pieskaitu pie savām mīļākajām grāmatām.

Visvairāk laikam patika tā sasaiste ar reāliem vēstures notikumiem un personāžiem...

Kautkad drīzumā būs jāpārlasa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 13.05.2024 02:46