Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā tu kļuvi par HP fanu?
Ka tu kluvi par HP fanu ?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 311
Viesi nevar balsot. 
kenijs
iesūtīt 20.11.2004 12:05
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.06.04
Kur: Galvaspilsēta



Nu es piemeram pirmo ieraudziju filmu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 159)
Zhachhiic
iesūtīt 24.08.2006 13:47
Raksts #141


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.05
Kur: Rīga



Pirmo reizi Hariju Poteru izlasīju pirms kādiem 4gadiem.. wink.gif likās ļoti interesanti, tapēc sāku lasīt nākamo, jo gribēju zināt kas notiks tālāk cool.gif Varu teikt ka par HP fanu es kļuvu lasot HP grāmatas whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 28.08.2006 17:38
Raksts #142


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Man par vienu olimpiādi iedeva HP.. un tā tas vis sākās wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 19.10.2006 16:53
Raksts #143


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



es teiksim pirmo izlasiju graamatu jo jau biju dzirdeejis par hp daudz ko labu no saviem draugiem brtaanijaa.Un un kopumaa es 2 dienas peec izlasiishanas arii noskatijos filmu.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dawg-
iesūtīt 06.12.2006 20:06
Raksts #144


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.05
Kur: Luksemburga.



es garija poķera fans jau esmu vairaakus gadus!!!!1!1!1!1!1! laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

man viss saakaas ar citu variantu. es ieraudziiju VIŅA bildi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 16.12.2006 16:23
Raksts #145


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



Lasot Harija Potera grāmatas kā tad citādāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 16.12.2006 16:30
Raksts #146


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



nu protams ka lasot grāmatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 10.01.2007 17:07
Raksts #147


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Es par viņa fani uzreiz nekljuvu..:)Mamma HP un Noslēpumu Kambaris uzdaavinaaja manam braalims..:Dun taakaa viņam nepatika lasiit to izlasiiju es..grin.gif:D grin.gif tad es izlasiiju HP un Filozofu Akmens.. grin.gif Un es kluvu par viņa fani..grin.gif:DTākā tas viss pateicoties..mammai.. grin.gif blush.gif blush.gif smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
℮mma_charl...
iesūtīt 18.01.2007 18:30
Raksts #148


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.06



man no sākuma riebās viss, kas saistījās ar hariju poteru, bet tad loti iepaikās trešā filma, nevaru galvot, ka esmu dižais fans, bet man patīk :]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 21.02.2007 21:14
Raksts #149


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Ja nemaldos, tad par HP es uzzināju kādā tālā vasarā, kad draudzenes pagalmā dīvaini uzvedās. Izrādās viņas itkā spēlēja HP, attēloja varoņu lomas utt. Visvairāk iepatikās duelēšanās ar kociņiem laughing.gif . Tad par HP biju aizmirsusi.

Atkal uzausa atmiņā, kad braucu uz kādu nomaļu bibliotēku centrā. Atradu 1.daļu. Izlasīju. Piesaistīja. Harijs Poters bija aizraujošs. Vislielākā problēma bija tā, ka baidījos, ka nesajaukšu secību. Nesajaucu. Bija lieliski.

Tad vēl visu pastiprināja tie skati, kurus rādīja pa LNT, reklamējot, ka pirmoreiz rādīs Hp. Filma likās interesanta. Tad pārējās filmas atsūtīja klasesbiedrene. Un tad es sapratu, ka HP labākā filmu un grāmatu sērija, ko es jelkad esmu lasījusi un redzējusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šķirmice
iesūtīt 12.03.2007 22:17
Raksts #150


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



par fanu kļuvu, hmm, tādā jau pieklājīgā vecumā smile.gif Smējos par HP faniem, līdz kādu vakaru video nomā nebija nekā jauna, ko paņemt, izņemot HP. Ar pirmās filmas pirmo kadru, kurā parādījās Dumidors tumšajā Dzīvžogu ieliņā, es sapratu, ka šo filmu iemīlēšu. Sekoja 2. un 3. filma, līdz ar to "aplipa" visa ģimene, kas beidzās ar pilnu uz to brīdi izdoto grāmatu sējumu (tobrīd 5 grāmatas) dāvinājumu man Ziemassvētkos. Tā sākās HP grāmatu bums, kas tagad pārvērties aktīvā HP jaunumu zvejošanā internetā, pārsvarā ārzemju, un tā nu tagad esmu arī te smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Isania
iesūtīt 15.03.2007 20:48
Raksts #151


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.10.06



Es no sākuma izlasīju pirmās trīs grāmatas. Man tās nelikās sevišķi labas vai sliktas, nu, mazliet interesantas, bet nekas sevišķs. Taču tad es izlasīju ceturto daļu un... tagad esmu fane jau vairākus gadus. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WhiteAngel
iesūtīt 23.03.2007 19:45
Raksts #152


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06
Kur: tur, kur tu nē.



es pat nezinu vai esmu fans,,bet man patika un laikam jau iepatikās ,,lasot grāmatu!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 27.03.2007 17:05
Raksts #153


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



smile.gif ---->

atzīšos blush.gif HP sāku lasīt tikai ar otro grāmatu grin.gif aizgāju uz grāmatas prezentāciju, tikai tad sāku interesēties par Potera grāmatām.... Pirmo grāmatu izlasīju tikai pēc tam...

nu un tad jau sekoja pārējās grāmatas, un filmas, kuras skatījos ar lielu interesi,....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paplavskis3
iesūtīt 28.03.2007 13:07
Raksts #154


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Visur, bet ne uz zemes



Es dažādos veidos. Gan lasot, gan spēlejot un arī skatoties filmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 20.04.2007 16:22
Raksts #155


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Sāku fanot lasot grāmatas. Tikai pēc tam skatījos filmas. Es vispār vispirms izlasīju 4. grāmatu un tad atgriezos pie 1.-3. Piekto jau gaidīju. Sesto arī. Bet septītās dēļ šobrīd sāku jukt prātā! laughing.gif
Gribu Gribu Gribu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 25.04.2007 14:50
Raksts #156


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



tad nu tā... mana nāsa (korkijwolfs) bija izlasījusi jau dazās grāmatas, bet tad es biju tajā vecumā kad grāmatas mani nesaistīja. kādā vasaras dienā vināman vienkārsī iedeva pirmo potera grāmatu, tad nākamo, nākamo... ik pēc katras izlasītās rindinās TĀ pārņema mani savā varā (vai tad es to nozēļoju?... nēēe') tagad es jau pati rakstu savus sacerējumus savā garā un varbūt arī jūs tos kādreiz varēsiet izlasīt:)...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermion
iesūtīt 30.06.2007 00:10
Raksts #157


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07



Skatoties HP filmas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
HP...
iesūtīt 30.06.2007 19:48
Raksts #158


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Jelgava



Pirmo reizi noskatoties HP filmu man viņš iepatikās.Tad es sāku par viņu interesentēties vairāk. Un tad es noskatījos arī 2. filmu. Beigās arī sāku lasīt grāmatas un piereģitrējos šajā forumā. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 19.07.2007 11:40
Raksts #159


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



Man pirmās grāmatas lasīšanas laikā iepatikās. Un tā joprojām. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bellinda
iesūtīt 20.07.2007 10:24
Raksts #160


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.03.07
Kur: Jelgava



Vispār no sākuma bija tā, ka manai draudzenei (tajā laikā) patika HP. Mana māsa bija fanu kluba prezidente un vnk piedāvāja iestāties. Es visp neko par HP nezināju. Skatījāmies kkad filmu un man likās, ka nekas cits pasaulē nevar būt vēl garlaicīgāks par viņu grin.gif Es vairākas reizes pūlējos izlasīt pirmo grāmatu, bet kkā nelasījās. Laikam biju pārāk maza. Tad vienu reizi man izdevās ! grin.gif Sāka palikt interesanti. Izlasīju visas pieejamās grāmatas. Tad jau cita draudzene teica, ka viņai ir filmas mājās. Neticēju, ka tur viss būs tik foršs kā grāmatās. Bet bija daudzmaz labi ! Tad iznāca 4. filma .. Pamazām kļuvu apsēsta. [visu labāk nestāstīšu. Nobīsieties grin.gif ] nu tā viss notikās. Un pamazām viss tas pierima un tagad atkal laikam esmu normāla (laikam grin.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 13:33