Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tango un valša apmācības. Lol, Puiši bēg, dāmas grābj aiz škvarņika
DarkJedi
iesūtīt 07.09.2006 21:04
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Biju šodien Preses Bārā, kur viss vienmēr kā parasti (ja neskaita vienu Star Wars galda lomu spēles fināla ātro atspēli kur mani aprija Tatuīnas briesmonis), tikai beigās ejot projām iekūlos nepatikšanās jo reaģēju uz saucienu ‘’DarkJedi panāc šurp’’, kur bars dāmu izrādās bija varen ilgi sprieduši par kaut kādu LFFB un Darkonistu jaungada balli Bīriņu pilī. Nu labi it kā viss ok, bet nezin kādēļ es biju izpelnījies tādu uzmanību, ka man paziņoja, ka man jāorganizē puišu komanda deju apmācībām. Konkrētāk Tango un Valsis. WTF? ĀĀĀĀ! MŪKAM!

Es gan nodomāju pie velna, kādēļ man to saka un kādēļ man tāds sods, jo mana situācija visdrīzāk neatšķiras ne par matu no brāļa situācijas, kuram sieva pirms kāzām lika apsolīt, ka viņš nedejos un nedziedās, jo viņš vienkārši to nemāk.

Tā nu atkratoties vaļā aiztinos projām no Preses Bāra, taču laikam kāda no dāmām bij savtīgi izmantojusi to aspektu, ka zināja, ka ja mani var piespiest par kaut kā paplānošanu, tad parasti rodas garum garš ‘’ūberplāns’’, tiesa kuru beigās gan saprot tikai pats DarkJedi (lol, kāda paštīksme par sevi).

Nu lūk, pārrados mājās un laikam zemapziņā kaut kas bij palicis un apstrādājis informāciju, kur jautājumu kā piespiest puišus iet uz kopistisku pasākumu, kur mācītos dejot tango un valsi, reducēju uz vienkāršāku jautājumu – kas mani varētu piespiest iet uz kopistisku pasākumu mācīties Tango un Valsi. Atbilde izanalizējās gana vienkārša – vienkārši dāmai mani būtu jāuzaicina par deju partneri tango un valša apmācībās, un atteiktu es tikai izteiktu subjektīvu antipātiju gadījumā.

Tātad dāmas! Gribat, lai puiši iet ar jums mācīties valsi un tango, tad vienkārši uzaiciniet būt par deju partneriem. Domāju pozitīvas atbildes varbūtība būtu pietiekami augsta.

Sastādiet sarakstu, kur sadalāt kura dāma kuru puisi aicinās uz dejām.
Nu jā vienīgi zinot, ka ja dāmas sāk dalīt puišus tad kāda dāma var iedzīvoties zilā acī no otras dāmas, tad nozīmējiet vienu neitrālu dāmu vai kungu, kurai katra dāma iesniedz puišu sarakstu kuru varētu uzaicināt uz deju apmācības pasākumu. Puišus sanumurējiet, kur Nr1 ir tas kuru vislabprātāk uzaicinātu un attiecīgi tā pa Nr uz leju prioritāšu secībā.

Protams, var jau arī taisīt abpusējos sarakstus kur gan kungi saraksta savas prioritātes, gan dāmas savas prioritātes un tad kāda neitrāla persona analizējot abpusējas prioritātes nozīmē kurai dāmai kurš puisis jāaicina. Tādejādi panākot statistiski vidēji vispozitīvāko risinājumu. Lol

Katrā ziņā ja šitāds ‘’Action’’ tiek rīkots, tad domāju dāmas nodrošinās gana plašu puišu klāstu deju pamācībās un par cik puišu apmeklētība ir kā prioritāte Jūsu gadījumā, tad jāizvēlas metodes, kas to iespējams var efektīvāk panākt par parasto ‘’davai puiši nākat mācīties dejot tango un valsi’’, jo puiši no tādām lietām visbiežāk bēg kā no Sibīrijas mēra.

p.s. Jā varat man nepiesieties par metodi, neatceros kur to izpīpēju, visticamāk sen atpakaļ kādā Holivudas tīņu filmā redzēju.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 07.09.2006 21:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 09.09.2006 11:11
Raksts #21


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nee nee pukku elfs ir iista lol (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 09.09.2006 13:56
Raksts #22


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



lol (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Izmantojot jaukās google meklētāja iespējas un atrodot puķu elfu, bij tā, kā es domāju, patiesībā pat krietni labāk nekā gaidīju. Puķu elfs nav Mārītis vai Kikītis un pat ir sieviete, lol.

Taču paanalizējot vecumus manus 23 un puķu elfa 32 gadus es melotu, ja neteiktu, ka zināmā aspektā noteiktas kategorijas antipātiskā saite rodas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 09.09.2006 14:09
Raksts #23


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
kaadu tiessi vaardu tu mekleeji lol
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 09.09.2006 14:15
Raksts #24


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Puķu elfs

un vēl arī kurbijkurnē ar meklēšanas opciju %elfs%

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 09.09.2006 14:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 09.09.2006 14:47
Raksts #25


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



njaa bet ssitas tak ir ziedaugu elfs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 09.09.2006 18:24
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Hints - meklē superfantasy foruma puķu elfu. Tas gan sakrīt ar šo ziedaugu elfu. Bet ne ar Kurbijkurnes puķu elfu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 09.09.2006 19:58
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Patiesi kurbijkurnes ziedaugu elfs/superfantasy puķu elfs un kurbijkurnes puķu elfs izskatās atšķirīgas būtnes.
Lai tā jau pārlieki sarežģīto lietu nesarežģītu vēl vairāk, tad vienkārši ziedaugu elfiene pasaki kur tu esi ar mieru veikt šo uzaicināšanu uz dejām (tikai ne Brāļu kapos 12:00 naktī). lol

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 09.09.2006 19:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ziedaugu elfs
iesūtīt 09.09.2006 21:53
Raksts #28


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.06



khm.... jūsu diskusija ir diezgan bezjēdzīga, lai neteiktu vairāk. jūs varētu veikt visu elfu uzskaiti. varēsiet uzrakstīt kādu ziņojumu par elfu populāciju latvijā. nē, varbūt eiropā. un tad vēl 1u rakstiņu "netradicionālas metodes elfa dzimuma noteikšanai".
anyway, šobrīd varu pateikt, ka tikšanās visticamāk būs nākamnedēļ. kad nāks tuvāk, paziņošu precīzāku informāciju personīgi tev, DarkJedi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 11.09.2006 10:50
Raksts #29


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ziedaugu elfieni satiku Svivena būfu taisīšanas pasākumā. Wow! Laimīgais es! Izrādās Ziedaugu elfiene ir visnotaļ jauka, piemīlīga rakstura un izskatīga būtne.
Savu mūžu nebiju domājis, ka ko tādu teikšu, bet ar nepacietību gaidu deju apmācības kursus. Lol (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 11.09.2006 10:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.09.2006 11:48
Raksts #30


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



maariitis jeb bondaronkuls ir izteicis domu ka vareetu piedaliities tajaa valssa dejossanaa vai kaada buutu ar mieru buut par vinna partnetri???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Inx
iesūtīt 11.09.2006 12:01
Raksts #31


child of the sky
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.03



Neskatoties uz to, ka DJ, pēc visa spriežot, ir izlicis apskatei līdz galam neizdomātu NW ideju, atļaušos piezīmēt, ka tā ir utopija - kaut ko sarīkot Bīriņu Pilī, pie tam vēl jaunāgada vakarā. Ja to nesponsorē neviens bagātnieks, tad šis pasākums nav realizējams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaukais Aikis
iesūtīt 11.09.2006 15:50
Raksts #32


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06



Mhm... man interesē! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Crazy!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 11.09.2006 17:00
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 11.09.2006 12:48) [snapback]1035014[/snapback]

maariitis jeb bondaronkuls ir izteicis domu ka vareetu piedaliities tajaa valssa dejossanaa vai kaada buutu ar mieru buut par vinna partnetri???


Nu bet, Aiv!

Spriežot pēc DJ teiktā:
CITĀTS(DarkJedi @ 07.09.2006 22:04) [snapback]1033559[/snapback]

Sastādiet sarakstu, kur sadalāt kura dāma kuru puisi aicinās uz dejām.
Nu jā vienīgi zinot, ka ja dāmas sāk dalīt puišus tad kāda dāma var iedzīvoties zilā acī no otras dāmas, tad nozīmējiet vienu neitrālu dāmu vai kungu, kurai katra dāma iesniedz puišu sarakstu kuru varētu uzaicināt uz deju apmācības pasākumu. Puišus sanumurējiet, kur Nr1 ir tas kuru vislabprātāk uzaicinātu un attiecīgi tā pa Nr uz leju prioritāšu secībā.


Puiši līdz pasākumam paslepus mājās mācīsies deju soļus, un tad dāmas veidos prioritāšu sarakstus ar labākajiem dejotājiem, un viena otrai dauzīs zilas acis!

Tā, ka tu laikam bez konkursa nemaz nedrīksti Mārīti pa labi pa kreisi izsolīt! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 11.09.2006 17:08
Raksts #34


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nu vispaar vinnss teica ka es driikstot gan ssiten iemest ja jau vajagot (vinnss gan protams grib no manis par to alinnu bet man sskkiet ka man nav zzeel lol) vieniigi via ir kaada kas ar vinnu grib dejot paarii?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 12.09.2006 08:17
Raksts #35


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu kuš, kuš taku! Bīriņu pils bija tikai ideja!!!!! Nevis, ka LFFB tagad ir tik bieza, lai tur rīkotu pasākumu... un kur te tango??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Bet ideja ir šāda (un tā radās manā galvā, pateicoties Evijas sensenam izteikumam, un idejas apspriešanā iesaistias NW un citi LFFB un KBK aktīvisti).
Sarīkot kopīgu LFFB un Drakonistu Ziemassvētku balli, kādu nedēļu pirms Ziemassvētkiem. Un mēgināt to sarīkot ārpus Rīgas, kādā muižā vai, ja nu pavisam kruti, tad pilī. Kur ir zāle, balkons, parks un visi citi ballei gluži nepieciešami atribūti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Bīriņi bija tikai piemērs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Balle būtu tērpos, nu, aptuveni, kā Trīsāršajā Kornī. Drīkstētu izmantot tos pašus tērpus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Un, lai tā nebūtu tikai piemešanās tērpos, patasiīt to par plus mīnus lomu spēli, ar visādām papildu padarīšanām - intrigu dzīšanu, uz vietas sacerētu dzeju konkursu, etīžu spēlēšanu, zobencīņu turnīru ar uzvarētāja apbalvošanu un Daiļās Dāmas izvēli, un arī, protams, dejas.
Drakona biedri izteica interesi un vēlmi piedalīties, kā arī zināmu finansiālu atbalstu.
Patlaban es interesējos par šādu pasākumu cenām vispār. (Atradu vienu muižu Madonas rajonā pa 125 Ls.)
Un, protams, būtu jauki uzzināt, cik cilvēku varētu piedalīties...

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 12.09.2006 08:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 12.09.2006 19:23
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Ja nesakritis ar kadu svarigako pasakumu, tad noteikti piedalishos........ Precizak pateikshu 1-2 nedeljas pirms pasakuma.....

p.s. zinot "roleviku" publiku, shaubos, ka piedalisies vairak par 20 cilvekiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 13.09.2006 08:48
Raksts #37


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Es te drusku pakomunicēju ar Bīriņu pili. Vecgada vakars gan vēl neesot aizņemts. Taču tikai "plika" pils īre (bez paikas un citām extrām) Vecgada vakarā maksā Ls 1100 Ls.
Ja nedēļu pirms Ziemassvētkiem, tad Ls 660

Komentārus vairāk neprasa, ne?

Par ideju kā tādu, ja tā izpildās telpās, kuras nemaksā astronomiskas summas. Zināmā mērā ir oki. Tikai ja neliek uzsvaru uz dejām. Es neticu, ka kāds no tiem kas nedejo vēlēsies mācīties dejot. Protams, var jau ar cilvēkiem sarunāt un viņus samotivēt, bet nu es neticu, ka no tā kas baudāms sanāks.

Ja tā ir kā kabineta spēle balle pilī, tad tā ir kabineta spēle. Ja vienkārši tusiņš tērpos, tad tusiņš tērpos. Protams, pieņemama ir versija, ka no sākuma kabiņetka un pēc tam vienkārši tusa. Un tad šīs kabiņetkas laikā katrs dara ko vēlas. dejo, dzied, vai klejo pa naksnīgo pils parku ar kavalieri vai sirdsdāmu. Turnīri un balles karaliene. Nu kaut kā tā.

Par apmeklētību es nebūtu tik skeptiska kā Šakālis. Galu galā pat pie manis uz Jaungada sagaidīšanu savācās ap cilvēkiem 20, tā ka uz lielāku pasākumu varētu pat piesaistīties lielāks cilvēku daudzums. Problēmas varētu sākties tikai tad, kad sarēķinās izmaksas un sāks piestādīt dalības maksas. Pieņemu, ka tad daļa gan varētu atbirt visai strauji.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 13.09.2006 08:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 13.09.2006 17:43
Raksts #38


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



2 Sindra

tieshi par to es ari padomaju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 13.09.2006 17:44
Raksts #39


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu man tieši tāda bija doma - no sākuma kabiņetka un pēc tam tas brīvs turpinājums - tuss.
A dejas nedomaju, ka daudzas un vispār - ja kaut vai tās trīs, kas bija 3K, un vēl kādu valsi, domāju, apmierinātas būs abas puses - dāmas tiks pie kāda danča, bet kungi zinas, ka vairāk par 4 dejām nu tok nebūs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Par samaksām. Nav ne jausmas, japarēķina, cik un kā. Bet balle ir un paliek balle un par Ls 2 no deguna tur nekas nesanāks. Drakonisti domā, ka kādu 100 varētu dot no savas kases, biedru naudam. Tā kā LFFB biedru nav un es domāju, ka uz balli gribēs ierasties arī ne-LFFB biedri, varētu būt kaut kāda dalības maksa.Kādi 5 ls, vai? Tas ir galīgi aptuvens skaitlis, kas konkretizēsies, kad būs zināms kas vairāk par izmaksam. Un vietu. Un cilvēku daudzumu.
Septembra pasākuma es par šito drusku aprunāšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 13.09.2006 19:26
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Jā, jā, jā! Ļoti jauki, bet davai dod šurp dejas apmācības pasākumu. Savādāk man ar Ziedaugu elfieni sarunāta dejošana, kas beigās var izrādīties, ka var nenotikt. Nevar taču dāmai tā likt vilties! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 07.05.2024 01:10