Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pirms iesūti rakstu

Pirms iesūti rakstu, pārliecinies, ka tu tajā:

1) neesi lamājies;
2) personīgi neaizvaino citus diskusijas dalībniekus;
3) neatkārto jau iepriekš rakstīto;
4) izsakies par pavedienā apskatīto tematu;
5) izsaki savu viedokli, bet necenties to uzspiest citiem.

> Vai tu tici iepriekšējai dzīvei?
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 27.09.2004 14:43
Raksts #1


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Esmu dzirdējusi par iepriekšējajām dzīvēm.Daudzi saka:es atceros savu iepriekšējo dzīvi,es biju taurenīts.Vēl citi vispār nesaprot vārdus iepriekšējā dzīve.Saka man tāda iepriekšējā dzīve vispār nav bijusi.Un vēl daži vispār-kas tā iepriekšējā dzīve tāda ir?Tad kad es skraidīju autiņos(pamperos)?
nu un ko domājat jūs? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
MissMoney
iesūtīt 11.03.2006 20:32
Raksts #81


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.02.06



laikam jau ka ticu tai ieprieksheejai dziivei, kaut kaadam aakjim tachu shajaa padariishanaa jaabuut, vai ne? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) es domaaju, ka tomeer nevajag ljauties kkaadai ieprieksheejaas dziives peetiishanai,jo tas noveersh uzmaniibu no "tekoshaas" dziives. taadeelj ir veseliigi patiik pafantazeet, vai es biju Morisons (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) , vai hameleons, vai muzikaalaa govs Frenkija, vai sazinkas veel. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 21.03.2006 22:51
Raksts #82


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Iepriekšējai dzīvei neticu, bet nākamajai gan.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Heiliona
iesūtīt 21.03.2006 23:09
Raksts #83


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.11.05
Kur: cenā



CITĀTS
He, es reiz pildīju kādu testu un tur bija pateikts, ka iepriekšējā dzīvē strādāju celtniecībā! Piece of shit. Uzskatu, ka nav tādas iepriekšējās dzīves.


Manuprāt, ja cilvēks uzzina, ka iepriekšējā dzīvē ir bijis celtnieks, tad viņam šādai atdzimšanai, pārdzimšanai vai iepriekšējai dzīvei negribas ticēt, bet, ja tam pateiktu, ka iepriekšējā dzīvē tas bijis karalis, tad attieksme būtu savādāka. Nē, es neticu iepriekšējai dzīve. Arī nākamajai ne. Mēs katrs dzīvojam vienu reizi. Ja cilvēks visu laiku atdzimst, pārdzimst, tad sanāk, ka pasaulē visu laiku dzīvo vienas dvēseles. Es vienkārši neticu. Cilvēks nomirst ar savu dvēseli un ļauj savā vietā dzīvot citai. Gluži kā barības ķēdē, tikai šī ir dvēseļu ķēde (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 25.03.2006 19:31
Raksts #84


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



es jaa ticu, dazhreiz atminjaa uzplaukst dazhaadas ainas kas nav no manas dziives.domaajams ka ieprieksheeejaa dziive var buut bijusi pat pirms 1000 gadu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 17.04.2006 19:53
Raksts #85


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nu tādām lietām vispār neticu.Bet laigan kas to var zināt, pastāv kas tāds vai nē.Un ir jau arī večiņas kuras pareģo.Nākotni un pagātni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 17.04.2006 20:00
Raksts #86


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Man šķiet, ka tāda iepriekšējā dzīve varētu būt. Man liekas, ka tas ir jocīgi, ja, kad mēs nomirstam, nekas nenotiek, mēs vnk neesam. Tas liekas dīvaini. Ticamāk būtu, ka mūsi gars iemiesojas kādā citā būtnē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 12.07.2006 21:32
Raksts #87


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Ticu, ka iepriekšējās dzīves ir bijušas... tas laikam nav pietiekoši loģiski un argumentēti, bet man ir pārliecība, ka paranoiskās bailes, kurām it kā cilvēks pats nespēj rast racionālu izskaidrojumu, nākušas tieši no iepriekšējām dzīvēm. Piemēram manai māsai [cilvēks jau diezgan prātīgā vecumā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ] ir paranojiskas bailes no akmeņiem jūrā... tiem, kas zem ūdens! Viņa bija pilnīgā panikā un viss ko viņa varēja pateikt, ka pret viņiem varot atsist kājas.... es gan nedomāju, ka tas ir saprātīgs iemesls, lai kristu histērijā... tādēļ, manuprāt, tam varētu būt kāds... savādāks... izskaidrojums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 13.07.2006 08:12
Raksts #88


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



ES atkal bishk paskaidroshu savu sapratni par pagajushajam dzivem savadaaak (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Shaja galaktika ir vairakas dimensijas unj katra cilveka dvesele nodzivo katra no dimensijam 15 dzives... Daudzas raganas var pateikt kas tu esi bijis pagajushaja dzive un ka tu esi miris... Njez vai ta ir taisniiiba bet zinu ka manu draugu pagajushaja dzive pec ragans teikta nodura ar dunci mugura (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) isteniiba butu forshi zinat kas tu agrak biji... kaas pa gudriibaam tev vel naktu klaaaat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 09:22
Raksts #89


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



nu, jā tas jau būtu pavisam eleganti... zināt visu-visu-visu, ko kādreiz esi savās n-tajās dzīvēs zinājis... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 13.07.2006 14:27
Raksts #90


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



Es domāju, ka pastāv tāda iepriekšējā dzīve, pēc manām domām iepriekšējā dzīve ir tas, kad cilvēks vēl nebija piedzimis, neeksistēja vispār. Lidoja dvēsele kosmosā. Ir tāda lieta kā reinkarnācīja, (piedodiet, ja uzrakstīju nepareizi) un, proti, reinkarnācīja nozīmē dvēseles pārdzimšana. Tas būtu jāsaprot tā, ka cilvēks nomira un viņa dvēsele iemiesojās tevī, un tu piedzimi atkal, tikai pašam to neapzinoties. Un tā arī ir tava iepriekšējā dzīve, iespējams, tas cilvēks, kas ir iemiesojies tevī bija sens gleznotājs, un varbūt tāpēc tev ir tāds talants uz mākslu..
es piemēram ticu šai iepriekšējā dzīve , jo man ir bail no dziļa ūdens, jo man liekas, ka tūlīt noslīkšu.. Iespējasm, ka cilvēks, kas manī ir iemiesoes agrāk ir cietis kuģa katastrofā...

Lūdzams neuzskatīt mani par traku, paldies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 18.07.2006 17:03
Raksts #91


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Man šķiet, ka iepriekšējā dzīve ir izdomājums. Tādas nav! Mēs dzīvojam tikai vienu reizi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Milēdija
iesūtīt 18.07.2006 17:26
Raksts #92


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.05
Kur: Kartona kastītē zem tilta



Es iepriekšējā dzīvē skaidri zinu, ka biju siāmas kaķis. Tāds neciešams un nejauks kurš visiem skrāpēja.
Un līdz ar to ir skaidrs, ka ticu iepriekšejai dzīvei.

Šo rakstu rediģēja Milēdija: 18.07.2006 17:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 21.07.2006 14:33
Raksts #93


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Es ticu ka ir bijusi iepreikšējā dzīve, vai ka būs vēl viena reinkarnācija tikai citā laikā... bet es neticu ka cilveeks to vareetu atmineeties. vnk ;p vnk daba nav tik stulba lai cilveecei to atlautu. Tas buutu pret dabas likumiem..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 21.07.2006 22:07
Raksts #94


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



Nesen(shodien)lasiiju rakstu,ka dzimumziimes ir reetas,kuras tikusas radusaas ieprieksheejo dziivju laikaa...Un-palika nedaudz baisi,jo viena dzimumziime man ir tiesi pie sirds...Skaidrs,kaa nokljuvu te! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) )droshvien kaads mani nozmiedzis.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) )
Nu jaa,ticu.Ja shaadu rakstinju izlasa,iespeejams ticeet jebkam...

Links uz rakstu- Dzimumziimju nosleepumi...

Šo rakstu rediģēja kentaurinjs: 21.07.2006 22:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 22.07.2006 14:38
Raksts #95


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Es šaubos vai ticu iepriekšējai dzīvei. Mana krustmāte vienreiz pēc visādiem testiem izzināja, ka itkā viņa iepriekšējā dzīve esot bijusi jūrnieks, un noslīcis. Tādejādi viņa izskaidroja to, kāpēc baidās no ūdens un nemāk peldēt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Mans uzskats ir tāds, ka varbūt tāda iepriekšējā dzīve pastāv. Bet kā daži var apgalvot, ka viņi zina kas bija iepriekšējā dzīvē? Varbūt viņi aizsūtija 'sms' ar savu dzimšanas daumu, mēnesi, gadu, un slavenais Orākuls, atkal jau ar 'sms' palīdzību uzraxtīja atbildi?
Katrs cer, ka iepriekšējā dzīve viņš ir bijis kaut kas svarīgs un nozīmīgs.
Bet vai kāds aizdomājas par to, ka cilvēkam pēc Nāves ir jādodas uz vai nu Debesīm, vai nu Elli? Priekš kam tad vajag pāriet uz cita cilvēka ķermeni, un dzīvot vēl vienu dzīvi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 23.07.2006 07:25
Raksts #96


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



Ja var ticeet manas mammas staastiitajam,Islandi noteikti vareetu deeveet par ieeju ellee... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Un vispaar-atsaucu atminjaa kaadu testu internetaa anglju valoda.Izraadiijaas,ka biju dzimusi 1200.gadaa m.e.un arii esmu bijusi juurnieks..Juurnieks?Jurnieka sieva-taada profesija ar ir? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Ja vien es zinaatu,ka nomirsot kaut kur palieku..nebuutu bail (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 27.07.2006 04:50
Raksts #97


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Ticu iepriekšējām dzīvēm. Es esmu dzīvojusi pirms 20000(0 īsti neatceros (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ) Atlantīdā. Bet nu, saprotams, ka neviens neticēs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Kāda starpība, vismaz es zinu, ka saku patiesību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.07.2006 07:24
Raksts #98


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es neticu nekādām iepriekšējām dzīvēm un nekādām nākamajām. Tas vienkārši ir cilvēku dabā - gribēt dzīvot mūžīgi, tāpēc arī izdomā viskautko, lai tikai varētu apgalvot, ka īstas nāves nav.
Teorijas par to, kā dvēsele pārdzimst, iedzimst, top atkal dzīva utt. ir vairākas, diemžēl, dažādas. Ja tas patiešām notiktu - būtu iepriekšējās dzīves, notiktu pārdzimšana, tā, reāli, tad sen jau būtu viens viedoklis šajā jautājumā. Bet nav.
Otrs - lai to izskaidrotu, parasti izsaka iebildumu, ka cilvēks to visu neatceras. Tad man ir pretjautājums - tad kāda starpība, vai nomirst pavisam, vai pilnīgi neko neatceries? Kāda starpība - dzīvoji kaut kad senāk vai nē? Nekāda. Tad ir vienalga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saiva
iesūtīt 27.07.2006 07:42
Raksts #99


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Pasaules mala



Es nezinu, es dziivoju tagad, shobriid! Es pat isti nezinu vai taada peecnaave sdziive ir vai prieshdziive, varbuut mees 1 tikai eksisteejam un peectam nonaakam uz muuzxu kaut kur citur, bet varbuut visulaiku piedzimstam par beerniem!
Kas to lai zin, kas es biju pirms tam, kas tagad nezinu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 27.07.2006 09:53
Raksts #100


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Ar acīm ātri pārskrēju visus postus, bet neredzēju, ka kāds ieminētos par šo:
Nesen (vai sen) MISTĒRIJĀ bija raksts par to, ka pārstādot orgānus, piemēram, sirdi, pacientam, kam tie tiek pārstādīti parādās dažādas donora īpašības, piemēram, rodas interese par mūziku, kas iepriekš ir kaitinājusi, vai iegaršojies ēdiens, kas iepriekš ir uzdzinis nelabumu. Satiekoties un runājot ar donora vecākiem vai draugiem, atklājās, ka šīs īpašības ir piemitušas orgāna donoram.
Ko es ar to gribu teikt: arī to var saukt par iepriekšējo dzīvi. Konkrētās īpašības un "dvēseles lietas", piemēram, interese uz zīmēšanu, pārdzimst, kad tiek pārstādīts konkrētais orgāns....

Tāpēc, man šķiet, ka šādas "iepriekšējās dzīves" varētu pastāvēt, jo enerģija, kas vada cilvēku visu dzīvi nevar būt tikai miesas radīta. Tajā pašā orgānu gadījumā - nu kur tādai nierei var būt "atmiņas" par mūziku vai mākslu? Tajā nierē noteikti ir daļiņa no smalkās enerģijas.

Noteikti, noteikti dvēselītes pārdzimst varbūt tikai ne tādā veidā un izpratnē, kā to domājam mēs.

Un viens te ieminējās par to, ka tā saucamajai paradīzei jau vajadzētu būt pārpildītai, ja dvēseles nepārdzimtu. Man gan šķiet, ka nokļūstot "paradīzē" tās dvēselītes kļūst par vienu lielu enerģijas kamolu un visas ir viens.

Nu jau atkal tikai tādi ieskati, bez pamatojumiem un pierādījumiem, bet visu nevar paspēt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2024 15:32