Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dziednieki - šarlatāni vai brīnumdari?
Shadowgirl
iesūtīt 03.11.2004 19:41
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 31.10.04



Man personiigi liekas,ka daudzi tikai izliekas un pleesh baigo naudu,bet zinu,ka ir arii taadi cilveeki,kas tieshaam var paliidzeet skhietami bezizejas situaacijaas un njem mazu naudu.Kaa jums liekas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
shary
iesūtīt 03.11.2004 20:03
Raksts #2


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.04
Kur: viskaut kur darot blēņas



jā man liekas ka ir gan krāpnieki, kuri par neko parasa lielu samaksu, gan arī tiešām labsirfīgi cilvēki kuri neprasa lielu samaksu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 03.11.2004 20:03
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



esmu pie kaadiem trijiem bijies, tiesa, pasen. ir gan sharlataani, gan tieshaam speejiigi ljaudis, turklaat ljoti dazhaadi - viens var buut fanaatisx kristietis, cits - spriest par Kosmisko energjiju iespaidu uz likteni.

ir diezgan izplatiits uzskats, ka dziednieks nedriixt prasiit konkreetu summu - cik iedosi, tik labi. aber tas ir tikai viedoklis...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 03.11.2004 20:13
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



CITĀTS(W-Shadow @ 03.11.2004 20:03)
ir diezgan izplatiits uzskats, ka dziednieks nedriixt prasiit konkreetu summu - cik iedosi, tik labi. aber tas ir tikai viedoklis...

Nee, nee, taa patieshaam ir (un tas nav tikai Tavs viedoklis, arii mans). Ir sharlotaani arii. Manai mammai bija probleemas, vinja aizgaaja pie dziednieka, pat no dziednieku asociaacijas, karroche legaals. Un taatad - vinja aizgaaja, bet taa dziedniece teica, lai mana mamma tur kaut ko izdara. Mamma to izdariija (da nav svariigi ko), bet vinjai peec tam kljuva baigi slikti (mammai). Mamma aizbrauca pie taa dziednieka un vinja sekretaare teica, ka vinja nav, bet tas dziednieks it kaa paluureeja, atverot nedaudz durvis. Mamma redzeeja, bet taa sekretaare neljaava iet taalaak. Taa dziedniece visu laiku izvairiijaas no manas mammas. Laikam taa dziedniece bija izdariijusi kaadu, aizliegtu lietu, nepareizi kaut ko apvaardojusi vai kaut ko taadu.
Ir arii laba pieredze ar vienu dziednieci, baigi labaa tante (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) , no vinjas patieshaam kljuva labaak. Diemzheel vinja vairs nav starp dziivajiem, bet vinja bija ljoti labsirdiigs cilveeks, patieshaam ar kaut kaadaam speejaam, nebija sharlotaane.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 03.11.2004 21:08
Raksts #5


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



Nav man uzticības tādiem. Turklāt, ja vēl daži no viņiem (presē, kur ar viņiem intervijas) apgalvo, ka "katrs cilvēks pats sev ir labākais dziednieks".........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 03.11.2004 23:18
Raksts #6


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



pareizi jau apgalvo (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) katrs savu organismu paarzina labaak nekaa jebkursh cits.
tikai ne katrs savas iespeejas izmanto / speejas attiista.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vientuļniece
iesūtīt 04.11.2004 00:01
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04



CITĀTS(dreamer @ 03.11.2004 21:08)
Nav man uzticības tādiem. Turklāt, ja vēl daži no viņiem (presē, kur ar viņiem intervijas) apgalvo, ka "katrs cilvēks pats sev ir labākais dziednieks".........

Ha! A ko tu gribēji - lai kāds cits (piem. dziednieks) atrisina tavas veselības problēmas? Dziednieks var palīdzēt uztaustot problēmu, bet tā ir jāatrisina pašam cilvēkam. Katrs pats atbildīgs par to, ko sastrādā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 04.11.2004 12:22
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es dziedniekiem ticu. Ticu arī hileru spējām. Uzticību man nevieš tikai pareģi un tamlīdzīgi, tieši starp viņiem ir ļoti daudz šarlatānu. Bet, ir jau tā, ka dziednieks pasaka Tev sen aizmirstas tautas gudrības... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 04.11.2004 13:59
Raksts #9


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu cik man ar šī tipa ļautiņiem ir nācies saskarties, tad efekts neko labs nebija.

Paldies Dievam, ka man neko no viņiem nevajadzēja savas veselības labad, citādi būtu palicis pilsk un nabags...

Pirmais bija gatavais enerģētiskais vampīrs, pēc sarunas ar šo cilvēku jutos kā izspiesta lupata (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Otrs cilvēks bija tāds mazliet pasists tantuks, kas vārdos runāja šausmīgi skaisti, bet bija tāds iespaids, ka ar galvu viņai īsti labi nav. Izskatījās, ka viņa visam ko runā baigi tic, bet tas ko runā, bija diezgan lielas muļķības, turklāt, kad sākās runa par naudas lietām, kā tāds sīkums tika nosauktas visai iespaidīgas summas par kautkādiem ```a akmeņiem, kas man noteikti jāiegadājas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)

Trešais vīrs ar bija šī paša tipa - kas tic tam ko runā, bet gvelž ārprātīgas stulbības;

Ceturtais - arī uzskatīja sevi par dziednieku, bet izskatījās ka darbojas aiz iepriekšējā muguras un slauc lētticīgos ļautiņus.

Kaut kādas spējas jau viņiem visiem piemīt, tikai tas ko ar tām viņi dara, neatbilst nekādiem morāles utt. kritērijiem.

Tā kā neesmu sastapis nevienu sakarīgu šīs jomas darboni, esmu noskaņots pret tiem diezgan kritiski. Vispār - labs rādītājs, kas tas par cilvēku ir noskaidrojams, ierunājoties par naudas lietām. Tad tik atklājas viņu īstā būtība (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zero
iesūtīt 04.11.2004 15:27
Raksts #10


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04
Kur: Maajas



Nu jaa dazi cilveeki var paliidzeet, bet citi ir sharlataani. un parasti jau neviens nesaka cenu cik jaamaaksaa. ja saka tad visbiezaaak tie ir sharlataani. es vienreiz aizgaaju pie kaadas veceniites un vinja man teica lai es nolieku naudinju cik es varu nevis vienu konkreetu summu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 04.11.2004 22:04
Raksts #11


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Bet ir arii isti! es ziniu! tadi kas palidz, ta ka ne visi ir veci krapneiki! Ja tu pats nesi nekad zinajis, vai tev nav kads gadinjums bijis ar kadu dziednieku, nevar spriest, kaads katrs ir bijis!:)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 09.11.2004 19:05
Raksts #12


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Jā viltvārži mūsdienās ir cik uziet, liek visādus ūdeņus dert un ko tik vēl ne. Īstenībā viņi ir kaut kādu zāļu reklamētāji vai kaut kas tamlīdzīgs, prasmīgākie no tiem blēžiem nevienu nedziedina, bet pacienti paši ar savu gribas spēku sadziedējas.
Tomēr ticu, ka rozi (ādas kaiti ja kāds nezin) var izdziedēt ja māk pareizos vārdus. Diezgan bieži ir nācies saskarties ar šiem vārdiem. Mana vecvecāmāte pieprata šos vārdus un pierakstīja, tagad arī mana mamma pieprot šos vārdus, bet neesmu pēdējā laikā redzējusi, ka pielietotu. Esmu tos vārdus vairākkārt lasījusi, pa kluso, jo tā man viņiem neļauj pat pieskarties, māņticība vai kaut kas tāds, vispār tā vis a pamatā ir Dieva piesaukšana un palīdzības lūgšana. Tāpēc es nevaru saprast kāpēc ticīgie vai no biksēm lec ārā un sauc visos šo vārdu pielietotājus par sātana bērniem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 12.11.2004 21:34
Raksts #13


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



njaa es paziistu vienu labu dziednieku (nu gandriz radinieks) un es patiesham vinam ticu, jo vinsh arii paliidz! nu vinsh liek graudinus uz punktiem. Ja ru tici tev palidzes, bet ja neticesi nav jegas nemaz iet!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pelmeniC
iesūtīt 17.11.2004 19:31
Raksts #14


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.10.04
Kur: mana pasaule..vienalga, cik skaista, vai neglīta tā, tā ir mana vienīgā..



CITĀTS
ir diezgan izplatiits uzskats, ka dziednieks nedriixt prasiit konkreetu summu - cik iedosi, tik labi. aber tas ir tikai viedoklis...

Īstie dziednieki parasti neņem konkrētu summu, jo uzskata savas spējas par Dieva dāvanu, kuru Viņš tiem ir devis, lai palīdzētu cilvēkiem, nevis iedzīvotos uz slimo rēķina.
Mana pieredze pagaidām ir pozitīva. Galvenais ir iet pie dziednieka, kuru tev iesaka kāds jau izārstēts cilvēks, nevis pēc kaut kādām reklāmām, jo īstie dziednieki nereklamējas, viņiem klientu pietiek.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_peljux_*
iesūtīt 25.07.2005 17:31
Raksts #15





Viesi




Ir īsti dziednieki, bet ir arī tādi kuri grib tikai "uzvārīties". Pārsvarā ir tādi, kurus es minēju otros! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Vienīga pazīstamā dziedniece ko es zinu ir Elejas Veronika... Es pat nedaudz ticu, ka viņai piemīt, kas īpašs un dziedniecisks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 26.07.2005 11:54
Raksts #16


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Es nekad neesmu devusies pie dziedniekiem, tāpēc nevaru pateikt vai viņi tiešām palīdz... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) nu bet es kautkā neticu tām spējām...ja nu vienīgi kāds man to uzskatāmi pierādītu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 27.07.2005 09:20
Raksts #17


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



kas ir bezizejas situaacija???vai tad taada maz pastaav?

nu pirmais,ko visiem saku,ka cilveeks pats sevi dziedee...tik dziednieks padod kaut kaadu auru...ticiibu...nezinu.es taa ipashi tam visam neticu.
oo jaa..dziednieks to n shito...kad reiz saaksiet pashi dziivot ar savaam galvaam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 27.07.2005 16:49
Raksts #18


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Saprotiet, tiko viņš man sāk dot mājienus, pat ļoti bezkaunīgus mājienus, ka nu tagad lai tik "atlīdzinot" viņa varenās "pūles" un "laiku", man roka savelkas dīvainā žestā un rodas nepārvarama vēlme izdarīt viņam fiziski nepatīkami....(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Skumji, bet tādu sakarīgu dziednieku līdz šim sastapis neesmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 27.07.2005 21:56
Raksts #19


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



dziednieki var paliidzet, zinu to... tikai baigi jaskataas, kuri ir isti un kuri ne, ipashi gan notiekt nevar, bet ja leik maksaat uzreiz, vai saka, maksas tik un tik (kada noteikta summa) ta nav verts pat, ja vle taa ir liela, turklat diezin vai bus labs dziednieks, ja vinjam sekretare, man kaut ka leikas, ka taadi nav taa teikt isti... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tumsīgā
iesūtīt 02.08.2005 13:30
Raksts #20


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



kaa jau mineets, ir dazhaadi. arii speejiigi cilveeki.

bet veel kas - esat dzirdeejushi par pashiedvesmu?? ljoooti speeciigs ierocis. it iipashi ja ljooooti tic, ka dziedniece paliidzees...

+ veel - labaas energjijas pluusma, ko dod jebkursh cilveeks arii ir ljoti aarsnieciska un vsp pozitiivi iespaido cilveeku... taapeec dziedniekiem iisteniibaa var arii nebuut nekaadu tur dizho peeju, tikai ljoti liela veelme dariit labu, un sho labo energjiju ta arii nodod.

bet tieshaam speejiigie...nu nez... cik maz taadu ir... ja vairaak cilveeki gribeetu paliidzeet cits citam, varu dereet, iistu dziednieku buutu vairaak. jo tas ir gandriiz vai pirmais noteikums - bezierunu veelme paliidzeet un dariit labu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.05.2024 20:08