Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Astoņi neticami hoteļi
ils
iesūtīt 12.03.2008 09:38
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Yahoo rakstā par savādajām viesnīcām minēts arī viens motelis, kas piedāvā dzīvi hobitu alā.

Hobitu mītnes cilvēkiem.
Ja jūs esat Pītera Džeksona „Gredzenu pavēlnieka” fans, tad jūs noteikti jutīsieties kā mājās Hobitu motelī Otorohangā, Jaunzēlandē. Motelis sastāv no divām pakalnā izveidotām alām, kas ir visai pilnīgas fantastisko hobitu mājokļu kopijas, ieskaitot apaļos logus, sienu krāsojumu un nokamuflažēto eksterjēru. Iekštelpu proporcijas gan ir piemērotas cilvēkiem.
Hobitu motelis ir tikai viena daļa no Vudlinas parka, kur var apskatīt arī citus visādus tehnikas retumus: 1950-to gadu vilcieniņu, patruļlaivu un lidmašīnu no Vjetnamas kara laikiem, visas šīs lietas ir pārbūvētas par tūristu mītnēm. Ja arī tas nav pietiekoši ekscentriski priekš jums, tad var veikt ekskursiju uz tuvējām Vaitomo alām, kur galvenā atrakcija ir jāņtārpiņu kolonija. [Par šīm alām stāstīts arī Pētera Struberga grāmatā „Sapņu zeme Austrālija” (izd. „Jumava”, 2008.), autors pie reizes izceļojies arī pa Jaunzēlandi. – ila piez.]
http://woodlynpark.co.nz/

Saite:
http://travel.yahoo.com/p-interests-222066...F9zAzI3MTk0ODE-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Hobbits
iesūtīt 14.03.2008 21:58
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



Es tādā jau nu noteikti iedzīvotos! Ja vēl jau tā pārblīvēto krāmuļu klāstu es papildinātu ar savējiem krāmiem, bez kuriem nevaru dziivot, tad mani tikai no turienes vilkšus varētu izdabuut laukā! xD.gif


hobitu aliņaam tiešām nav ne vainas. pat ja griesti kaadus centimetrus 30, 40 par zemu! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 23:42