Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Zvaigžņu pirāti, [GM][PZP][sci-fi] Ceļojums uz Melno caurumu
Malduguns
iesūtīt 07.04.2009 18:46
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Krodziņš „Zaļoksnis” atradās U-17 ostas pašā nomalē. Tas bija diezgan noskretis iestādījums, tomēr tā saimnieks vienmēr rūpējās par to, lai apmeklētājiem būtu labi, tieši tādēļ arī daudzi pie viņa nāca nobaudīt pusdienas, kuras nereti šeit garšoja labāk kā citur. Tieši tādēļ arī jaunais kapteinis bija nolēmis atstāt savu paziņojumu tieši šeit, gluži tāpat kā rīkot satikšanos.
Katram izvēlētajam tika izsūtīta glīta, ar roku rakstīta zīmīte:

Ar prieku gaidīšu jūs „Zaļoksnī” piektdien pulksten piecos pēcpusdienā. Rīgels.

Piektdien pēcpusdienā „Zaļoksnī” nebija īpaši daudz cilvēku. Tie parasti saradās vēlāk vakarpusē, tāpēc nebija grūti atrast vajadzīgo personu.
Tiesa gan, daudziem Rīgels liktos krietni vien par jaunu, lai būtu kapteinis. Vismaz jaunais cilvēks, kurš sēdēja pie bāra letes un cītīgi stūma māga ātri pagatavojamās brokastis nepavisam neizskatījās pēc tāda, kurš varētu būt kapteinis. Gara auguma, slaids un atlētisks ar tumšbrūniem, vijīgiem matiem, kuri gan bija garāki par parasto zēngalviņu, tomēr nebija tik gari, lai traucētu. Piedevām mati bija atglausti ar pilota brillēm un aiz tām slējās tieši gaisā. Jaunekļa vaibsti bija patīkami un noteikti, tajos varēja redzēt jautrības dzirkstelītes, kuras ik pa brīdim atmirdzēja arī viņa zilajās acīs. Puisis bija ģērbies vienkāršās brezenta biksēs, melnā kreklā un tikpat melnā ādas mētelī, kurš, šķiet, piedzīvoja vismaz otro paaudzi, jo izskatījās gaužām nobružāts. Kopumā viņam nevarēja dot vairāk par divdesmit pieciem, divdesmit sešiem gadiem, tomēr neraugoties uz šķietamo jaunību, viņa vaibstos tomēr varēja redzēt arī pieredzi.
Neraugoties uz to, ka viņš sparīgi ēda, varēja redzēt, ka viņš arī kādu gaida. Rūpīgi nopētījis katru ienācēju, viņš pastūma šķīvi malā un pagriezās pret durvīm. Tā, lai labāk varētu redzēt katru, kurš ienāk. Tieši piecos, krodziņā bija tikai Rīgels un bārmenis. Jaunais kapteinis vēl kaut ko iekoda, bet bārmenis pucēja kārtējo glāzi, kā to darīja allaž. Nu atlika tikai sagaidīt komandu.


SPKPC flotes hromēti spīdīgie gaiteņi veda kareivjus arvien dziļāk pazemē. Neviens no viņiem īsti nezināja, kurp viņi tiek vesti, tomēr katrs apzinājās, ka mērķis acīmredzot ir svarīgs. Viņu grupiņa bija neliela un katrs vairāk vai mazāk bija pieradis strādāt kā individualitāte.
Tomēr te nu viņi bija, neliela grupiņa, kuras mērķis vēl nebija noteikts, bet tajā pašā laikā viņi apzinājās, ka tas ir svarīgs.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
14 Lapas V  « < 12 13 14  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (260 - 278)
Semijs
iesūtīt 15.08.2009 19:54
Raksts #261


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



-Malace.-
Samuels uzslavējis meiteni, sāka kārtot savu ekipējumu un, kad bija gatavs, tad teica.
-Tev viss ir gatavs un jau uz kuģa, jeb man tevi tur sagaidīt?-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 15.08.2009 20:33
Raksts #262


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Ajaks darīja visu kā likts. Viņš jau vēlējās jautāt, kas īsti bija noticis ar zobiem, kad telpā ienāca Vilsons.
- Labi nekavēšu laiku. Gan jau sanāks vēl satikties. - Pasmaidījis un pamājis uzredzīti Ajaks pameta medpunktu.

Atgriezies kambīzē Ajaks apsēdās netālu no Dī ( ja viņa tur vēl bija ).
- Vai kādam garšo kakao?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 15.08.2009 21:12
Raksts #263


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Man likās, ka sarkanais uzraksts virs ieejas durvīm ir ieslēgts. - Brina, apstiprinoši pamājusi ar galvu Ajakam, izlaida viņu ārā un pati palūkojās uz durvīm no koridora puses. - Ir ieslēgts. Man būs jāpārbauda jūsu redze, Vilson. Negribu riskēt ar to, ka jūs reiz nejauši ienāksiet te tieši operācijas laikā. - Nevarēja īsti saprast, vai Brina runā nopietni, vai joko.

Viņa devās vispirms nomainīt gultas pārvalku, tad noņēma diviem manipulatoriem "galviņas" un ielika tās sienas atvilktnītē, tad piegāja pie plaukta un paņēma "cimdu". - Novelciet kurpes un apgulieties uz kušetes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 16.08.2009 00:35
Raksts #264


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Leia pasmaidīja, jā viņa uz mazu mirkli atkal jutās kā savā senajā darba vietā- flotē. Sieviete dzirdot par medicīnisko pārbaudi noskurinājās, tajā nekas nebija noticis un tomēr ne diagnoze, ne pati Brina viņai uzticību neieviesa.
Nu kādas diagnozes? Dabujāt spec diagnozes, vai arī tikāt cari sveikā?
Viņa draudzīgi jautāja, atcerēdamās par norakstītajām injekcijām.
Mēs varētu uzspēlēt iepazīšanās spēlīti, tādu kādu spēlējām skolas laikā. Nosaukt nodarbošanos un kādu labu vai sliktu vārdu par blakussēdošo.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kāds
iesūtīt 17.08.2009 13:31
Raksts #265


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.08
Kur: Pie Datora
Niks 2009



Izdzirdējis Ajaku pieminam kakao, Vitālijs bija sajūsmā, kakao viņam ļoti gāja pie sirds, tomēr sajūsmu viņš centās pārāk neizrādīt, jo ne visi varētu viņu pēc tam uztvert nopietni. "Man varētu pagatavot kādu krūzīti kakao, lūdzu"

Pievērsies Leiai, viņš sarauca uzaci: "Izskatās, ka tev, Stiebriņ, ārsti nepatīk. Savu diagnozi vēl neesmu dabūjis, šķiet ārste šobrīd vēl ir aizņemta... ...interesanta gan tā spēlīte... ...labi mēģināšu, tā bija sava nodarbošanās, vai ne? Tātad - Es, Vitālijs esmu kuģa mehāniķis, tiem kas nezin, kas tas tāds ir, uzmeklējiet svešvārdu vārdnīcā... ...par blakussēdošo... ...Džeroms - prot labi lietot skrūvjgriežus!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 17.08.2009 13:49
Raksts #266


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



- O, jā. Skrūvgrieži ir ļoti noderīgi. It īpaši attiecībā uz hiperdraiviem. - Džeroms iesmējās un nograuza savu maizīti līdz galam. - Reiz, sanāca nobeigt hiperdraivu ar skrūvgriezi. Efekts bija visai iespaidīgs. Ja nebūtu uzradušies vogoni tas būtu pat smieklīgi. - Džeroms uz mirkli aizdomājās.

- Paga. Tas bija smieklīgi. Ak, jā. -

- Kakao vēl dabūjams? - viņš vaicāja pārējo virzienā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Piligrims
iesūtīt 18.08.2009 00:01
Raksts #267


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.06
Kur: Parasti gultā pie datora
Klusais vērotājs



Redžinalds pasmaidīja, Ja jūs mirkli uzgaidītu, būs jums arī kakao. Viņš ķērās pie tā pagatavošanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Renate
iesūtīt 18.08.2009 23:41
Raksts #268


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.08
Kur: apskaut un redzēt



Nedaudz saraukusi uzacis, Lūsija paskatījās uz Samuelu. Nebija pierasts, ka slavē, turklāt par gluži vai mazsvarīgām lietām. Pārtika gan bija no svarīgajām, taču to varēja papildināt jebšu vai katrā ostā.
-Man viss ir gatavs.- Lūsija auksti atteica.Cik nu daudz es no vakardienas atceros.
-Ejam.- Viņa piecēlās kājās un uzmetusi savu auduma somu uz pleca, sāka iet, cerot ka Samuels sekos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Semijs
iesūtīt 18.08.2009 23:53
Raksts #269


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.07



-Nu tad mēs esam gatavi izlidot.-
Samuels noteica un uzmetis savu somu mugurā, izgāja ārā no kajītes un aizslēdzis to, sāka iet uz angāru, pievērsdams mazu uzmanību visam, kas apkārt. Pa ceļam uz angāru, puisis teica.
-Man šā vai tā neliek mierā vakardiena, ja ir nelāga nojausma par misiju, tad arī jāsaka... starp citu, kas tas par Rīgelu?-
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 19.08.2009 12:04
Raksts #270


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Man nepatík attiecígais indivīds, tomēr manis pašas specialitāte ir medicīna.
Leia atteica Vitālijam.
Tad nu tā, es esmu Leontīna, īsāk Leia, mana nodarbošanās, khmm, kā lai pasaka. Šķiet es uz šī kuģa nedaru neko. Pēc specialitātes esmu plaša profila ieroču pārzine, no bērna kājas esmu mācījusies medicīnu, teiksim tā, bet kapteinis mani pieņēma šajā darbā neiepazīstinot mani ar manu darbības sfēru uz Stiebra.Viņa raiti noskaitīja, bet īpaši necentās savā intonācijā ieviest kādu ieinteresētības noti, tā kā galda galā sēžot viņa īpaši neiespringa par to kurš viņai sēž blakus Leo brīdi padomāja.
Es ne ar vienu no jums neesmu īpaši kontaktējusies, bet par tevi
Viņa norādīja uz Dī
varu teikt, burvīga matu krāsa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Madafix
iesūtīt 19.08.2009 12:22
Raksts #271


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.09
Kur: Liepāja



Vilsons priecīgs, ka pārbaude beidzot ir galā iznāca no medpunkta, un devās uz dārzu veikt kārtējo apgaitu. Brinai gan ir savāda humora izjūta, aizdomājās Vilsons, laikam nevajadzēja tā jokot kad ienācu kabinetā, jo acīmredzami viņa par to pēc tam atriebās.
Beidzot apgaitu ar domu, ka dārzā viss ir kārtībā, Vilsons devās uz kambīzi. Kambīzē viņš atrada komandu spēlējam kādu spēli. Vilsons ielēja sev tikko uzvārītu kafiju, un apsēdās blakus Dī, vērodams apkārtējos.

Pēc kāda laika viņš pārējiem jautāja, - vai visi ir izgājuši pārbaudes? Tā kā kļūst garlaicīgi stavēt uz vietas. -
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 19.08.2009 19:48
Raksts #272


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Brina ar Vilsonu bija "tikusi galā" tikpat ātri kā ar pārējiem. Un, protams, vārdi par redzes pārbaudi bija bijusi tikai tāda pabiedēšana. Patiesībā arī jebkādas ar redzi saistītas problēmas automātiski reģistrējās skenera datu bāzē.

Nākošais! - Atskanēja interkoma skaļruņos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kāds
iesūtīt 19.08.2009 20:37
Raksts #273


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.08
Kur: Pie Datora
Niks 2009



Vitālijs izdzirdējis pazaiņojumu caur interkomu piecēlās kājās un devās uz pārbaudēm. "Iešu palūkoties, vai būšu dzīvotājs!", Vitālijs ar sarkasma dzirksti paziņoja.

Ieradies medpunktā Vilsons pieklauvēja un iegāja iekšā, redzot, ka neviens nav aizsteidzies viņam priekšā, sasveicinājās ar ārsti un, noāvis apavus un novilcis kreklu, apgūlās uz kušetes, armijā neskaitāmās medicīniskās pārbaudes bija jau pieradinājušas viņu pie noteiktajām darbībām, viņam nebija nepieciešams īpašs uzaicinājums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 19.08.2009 20:58
Raksts #274


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Tālākais, kas notika, Vitālijam gan bija pārsteigums - Brina ar "cimdu" noskenēja puiša augumu, un, ne pirkstu viņam nepiedūrusi, skaidri nostāstīja, kas un kā ar veselības problēmām. Tāpat pateica arī to, ka šobrīd viss ir pietiekošā kārtībā. - Sūdzību nav? Lieliski. Vari celties un iet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kāds
iesūtīt 19.08.2009 21:02
Raksts #275


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.08
Kur: Pie Datora
Niks 2009



Vitālijs piecēlās kājās, uzāva kurpes un uzvilka kreklu. Atgriezies ēdnīcā, viņš nokomentēja ārsta vizīti: "Hmm... nekad nebiju manījis, ka pārbaudes varētu būt tik īsas, kā arī bez ārsta pieskaršanās ķermenim. Armijā nekas tāds nenotika, cik saprotu tur viss bija "pa vecam"."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 20.08.2009 00:52
Raksts #276


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Leia paluukojaas uz Vitaaliju, vinjas acis iemirdzeejaas, sieviete izdzirdeejusi vaardu armija kljuva starojosha, smaidiiga un atguva agraako rakstura detalju- smaidu un jautriibu.
Tu esi dieneejis flotee?
Vinja ar aizrautiibu vaicaaja.
Es dieneeju flotee veel pusotru gadu atpakalj, biju kapteinja vietniece uz kugja. Tomeer darba traumas deelj mani pensioneeja, tomeer labpraat straadaatu aizvien.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 20.08.2009 17:17
Raksts #277


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



Džeroms sagaidīja uzvārīto kakao un pie sevis dungodams to dzēra. Sarunās nepiedalījās, bet tomāja par dzīvi līdz šim, ceļojumu un to kas sagaidāms tā laikā. Melnie caurumu nudien neviesa viņā labas sajūtas.

Viņš stāvēja kambīzē pie sienas un dungoja dziesmiņu, kamēr nebija jāpaceļās un visi izies pārbaudes, var arī pasnaust.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 20.08.2009 20:01
Raksts #278


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Interkoms (Brinas balsī) vēstīja atkal, - Nākošais!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kāds
iesūtīt 27.08.2009 10:51
Raksts #279


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.08
Kur: Pie Datora
Niks 2009



Vitālijs palūkojās uz Leiu, vizuāli nopētīja un, neredzot nevienu nopietnu traumu, teica: "Vispār es strādāju gan flotē, gan parastajā armijā, mehāniķi ir nepieciešami visur. Tomēr varētu būt iespējams, ka mēs agrāk esam tikušies, kā nekā es mēdzu izjautāt cilvēkus par lietu darbību, pirms ķeros tām klāt, kā nekā var atklāties dažādi visai nozīmīgi sīkumi." Vitālijs pa to laiku sadabūja sev kakao, tad turpināja, to malkodams, "Es gan neredzu, ka tu būtu īpaši traumēta, nevizinies apkārt ratiņkrēslā un tamlīdzīgi... ...pastāsti, kas īsti ar tevi notika..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

14 Lapas V  « < 12 13 14
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 17:36