Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> VI Baltijas viduslaiku festivāls
Nimue
iesūtīt 08.06.2006 16:07
Raksts #1


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



(IMG:http://private.livas.lv/jaanise/jaunum/vlfest6.jpg)

Jau šosestdien un svētdien Valmierā būs iespēja iejusties viduslaiku atmosfērā (kas galu galā tik bieži sastopama arī iecienītajā fantāzijas literatūrā ar "Gredzenu pavēlnieku" priekšgalā). Šīgada festivāla tēma – "Viduslaiku aplenkums".

Atsevišķas norises (izstādes, koncerti) paredzētas arī Valmieras pilsdrupās – starp Sv. Sīmaņa baznīcu, veco aptieku un novadpētniecības muzeju.

Ieplānotās norises: viduslaiku mūzikas koncerti, teātra uzvedumi, viduslaiku cīņu paraugdemonstrējumi, viduslaiku kājnieku turnīrs, jātnieku paraugdemonstrējumi, funkcionējošas katapultas (trebuchet – akmens metamās ierīces) izmēģinājumi un darbības demonstrējumi, viduslaiku amatnieku izstrādājumu tirgus; pilsētas sienu ieņemšana, lokšaušanas, šķēpmešanas sacensības, viduslaikiem raksturīgas spēka, veiklības, kā arī azartspēles.

Vairāk informācijas meklē Baltic Medieval Festival vietnē.

Šo rakstu rediģēja Nimue: 08.06.2006 20:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Nimue
iesūtīt 13.06.2006 15:00
Raksts #21


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(echo3 @ 08.06.2006 20:36) [snapback]650415[/snapback]

Nimue - nebiedē tautu! Nekas nekur nav pārcelts - kur bija pagājušajā gadā, tur būs arī šogad. Man pilnīgi kājas aukstas palika no izredzēm meklēt kaut kādu citu vietu... Ko darītu skatītāji, ja dalībnieki paši nevarētu īsto placi atrast? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)



LOL - tā iet, kad klausi vietējiem, kas cenšas iestāstīt, ka 'nu bet visi tak zin, ka šogad festivāls notiks Pauku priedēs'.

Pauku priedes, gan, ir vienkāršāk atrodamas.

Starp citu, vai kāds nevēlas uzrakstīt īsu apskatu par notikumu ziņām?

No bildēm - man ir šis tas no pirmās dienas turnīra. Vairāk gan nekā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Floriāna
iesūtīt 13.06.2006 15:20
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.06
Kur: somewhere else



Es biju.
Mani varējāt ieraudzīt sauļojoties pie loku šāvējiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)
Tētis ieņēma rindu un šāva par 50 šiliņiem. lol.
No sākuma man likās ka dedzinās skatuvi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Tad, kad meta ar akmeņiem mēs stāvējām tieši pretī otrā pusē, un kad man pie kājām piezemējās akmens es sapratu, ka tur laikam nedrīkst stāvēt.
Vēl redzēju dzeltenajam naudas mijējam aiz kakla airāpojam milzīgu zirnekli [vai vaboli].
Man vēljoprojām stāv 4 šiliņi. Aizmirsu izmainīt. Jāgaida nākošie svētki.
Tas tā. Mani iespaidi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)

miglaina bilde. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja sudz_mane: 13.06.2006 15:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 13.06.2006 20:30
Raksts #23


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Iekš Baltijas Viduslaiku Festivāla mājas lapas ir atrodamas bildes. Foto galerijā.

CITĀTS(sudz_mane @ 13.06.2006 16:20) [snapback]653662[/snapback]
Tētis ieņēma rindu un šāva par 50 šiliņiem. lol.

LOL. Nabaga tētis... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) - 50 šiliņi ir 25 lati. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Gan jau ka tikai 1 šiliņu notērēja. Un varbūt ka tieši mēs viņu nopelnījām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/bow_arrow.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 17.06.2006 17:56
Raksts #24


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nu..ak ta gribat dzirdēt iespaidus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif)

Goda vārds azigāju apr vēlu. XD Bija jau ap 23.00 Viss jau beidzies. Beigās laida par brīvu iekšā pat ielūgums nebija jāvelk no somas ārā. XD

Nu jā neko vairāk par puspilniem lietuviešiem gan neerdzēju. Nu jā tur augšā tajā ''tornī'' plosījās kautkādi viduslaiku muzikanti. XD Aizgāju līdz ugunskuram. Mēģināju izaicināt uz dueli kādu saģērbto . Aiztinos. Apmēram pēc pusstundas atgriezos. Visus parastos svieda ārā. Pēc tam patusējot pie gaujmales dzirdēju kā kaut kādi bābieši tur vāvuļoja pilnīgi nesaprotamā valodā. Kas kuram jautri... xD

Jūsu purnus neiznu tāpēc nemāku spriest vai kādu redzēju.

Šo rakstu rediģēja Serious Black chocolate: 17.06.2006 17:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.06.2006 19:48
Raksts #25


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tu būsi šo pasākumu sajaukusi ar kādu citu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Šis pasākums sākās 11. dienā nevis 11 naktī, un lielā jautrība ir naktī pirms festivāla un pēc tam dienas laikā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Nav brīnums, ka neko neredzēji. Un no sestdienas uz svētdienu bija jau otrā nakts un dzīres dalībniekiem. To, ka ne-dalībniekus metīs ārā - tas bija zināms pirms pasākuma. Ja gribiet zināt, tad es pie sevis, ejot nakti prom, mazliet pie sevis smējos par cerīgo nakts tusu kārojošo jauniešu pulciņiem, kas nupat tikai vilkās uz pasākuma vietu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Paši vainīgi, ja esiet tādi nezinīši, ka neprotatie ierasties pasākumā tad, kad kaut kas patiešām notiek.

Gribēji kādu izaicināt? Nu neko... pagājušogad (jeb tas bija vēl Cēsīs?) arī naktī bija vairāki, kam ļoti gribējās kādu izaicināt. Nedaudz piemirsies tautai, ka tie, ko izaicina, patiešām prot kauties, un ņemot vērā to, ka viņi mēdz kauties apkrāvušies ar kādiem 25 kg dzelžu, tad dūres šiem ir visai smagas un precīzas. Tā ir spēle vienos vārtos no sērijas - gribi dabūt? dabūsi! Uz vispār... pār plecu un...! Nekādu problēmu.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 17.06.2006 19:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 18.06.2006 02:03
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



2 Roviela

tas bija pagajushajaa gadaa Valmieraa. Dazi vietejie idini mekleja nepatikshanas un atrada .....

shogad itka problemu nebija.

norades uz foto ir sanctuary.lv un tozeforumaa (krievu rekonstruktoru forumaa)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 18.06.2006 09:53
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nu, kas kuram idiņi. Šajā jautājumā laikam viedokļi dalās puse uz pusi. Nu jā jautri tur nebija. ja nu vienīgi tiem ar tiem kankariem. Es biju naktī no 10. uz 11. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) .11.06 vispār tur nerādījos. Labāk pa dienu pakrākt, bet vakarā laist uz vietām, kur neviens nekliedz pilnā balsī un nesit pa māla burkām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 18.06.2006 10:06
Raksts #28


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Jā, naktī uz 11. bija vērojams visādu vīlušos pārsvarā melno (bet arī dažādu citu krāsu pārstāvju) dažādās pāļa stadijās esošu vietējo un nevietējo (pārsvarā vietējo) primātu pielūdums, kurus lielāko daļu tomēr apsardze un organizatori draudzīgi izmeta ārā.

Šo rakstu rediģēja Kedriks: 18.06.2006 10:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 18.06.2006 10:17
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Šokolādei:
būtu piegājis tuvāk, redzētu ka ne gluži pa māla burkām sita...
MAn īstenībā jautājums - kāda velna pēc tad tu tur vispār gāji, ja jau iepriekš biji bruņojies ar tik izteiktu nepatiku pret to visu?
Nu un ka bija ielūgums - ja man kaut kas TIK ļoti nepatiktu, es tam ne tikai naudu, bet pat laiku netērētu. pārāk maz man viņa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 18.06.2006 10:35
Raksts #30


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nē, nu es takš neiznāju, kas tur būs. Tuvāk gan negāju, inetereses tad vairs nelika. Biju jau pārāk vīlusies. Tajā vakarā es ne santīma neiztērēju tā pasākuma dēļ. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

ja godīgi mēs draudzīgi patērzējam ar vienu apsargu, viņam bija tāds suns. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) . Viņš teica,ka mēs neizskatoties pēc nepatikšanu cēlājiem tāpēc varam iet iekšā. Mēs pastāvējām, paklausījāmies un nospriedām ''nē, tas nav priekš mums''. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 18.06.2006 10:49
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



festivalu vakari domati dalibnieku nevis apmekletaju izklaidei (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 18.06.2006 11:12
Raksts #32


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Njā tā es saprotu. Viņi bija citādi cilvēki. Nekas, lai jau viņime tiek es māku arī citur izklaidēties. tas vienkārši ne-dalībnieka iespaids.

Šo rakstu rediģēja Serious Black chocolate: 18.06.2006 11:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.06.2006 12:25
Raksts #33


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Lielākā daļa ne-dalībnieku arī nāca pa dienu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Viņi vienkārši zināja, kas būs un ko kad gaidīt. Citādi viņi noteikti nav, bet pasākums arī nav diskotēka. Vārdu sakot pati izklaide ir citādāka. Ja nepatīk, tad ne jau pasākums vainīgs, bet tas, ka iepriekš nepainteresējies, kas tur gaidāms. Ij visa problēma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)

2 Kormaka brigāde
Bet vai tad tas nebija Cēsīs, kur naktī no sestdienas uz svētdienu parkā bija kaut kāds ne ta koncerts, netā diskotēka, pēc kuras daži vietējie centās noskaidrot, ko var atrast bruņinieku nometnē? Atrada nepatikšanas, protams. Vismaz ko tādu no rīta dzirdēju. Nu, labi, vienalga, kur tas bija, bet kasīties ar festivāla dalībniekiem ir diezgan bezcerīgs pasākums. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 18.06.2006 12:46
Raksts #34


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



2 Roviela

Valmieraa! Kironiels ari piedalijas vietejo idinju medishanaa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

bet nu tada ir "lauku" jaunatnes dzive. nav kur likt savu energiju, vajag tachu piekaut sveshiniekus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaza
iesūtīt 18.06.2006 18:29
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.05
Kur: Sur la route



Hei, es arī esmu vietējais idiņš (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Katrā ziņā, nenovēroju īpāsi daudz indivīdu, kas mēģināja tikt kkur iekšā. Vismaz ne pa galenajiem vārtiem. Za to dažus, kas līda caur mežu gan manīju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlueberryAnima
iesūtīt 18.06.2006 18:51
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05



es tieshi tajaa viduslaiku laikaa pagadiijosIgaunijaa pirms Metallica koncerta, taadeelj paspeeju pavazaaties arii pa galvaspilseetu. iegaajaam vienaa sariikotaa muzejaa, kur vareeja apluukot un izlasiit par viduslaiku moku ieriicees. viii nu baisi, baisi..... saakot no homoseksuaalju pargrieshanai domaata zaagja liidz solam, uz kura uzguldiija un leeja mutee uudeni[pa vidam vel dauziija pa veederu] liidz tu nosmaki....ujj....pa vidu veel dazhas ieriices kuras ievietoja mutee vai attieciigi zemaakajaa cilveeka caurumaa un tad izpleta. mja...saapiigi ne pa jokam...bet interesanti gan bija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.06.2006 19:18
Raksts #37


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Kaza @ 18.06.2006 19:29) [snapback]657480[/snapback]

Hei, es arī esmu vietējais idiņš (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Vai Tu arī nāci ar mērķi sadot kādam bruņiniekam pa purnu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Mums tā gluži neizskatījās.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
CITĀTS(BlueberryAnima @ 18.06.2006 19:51) [snapback]657484[/snapback]

es tieshi tajaa viduslaiku laikaa pagadiijosIgaunijaa pirms Metallica koncerta, taadeelj paspeeju pavazaaties arii pa galvaspilseetu. iegaajaam vienaa sariikotaa muzejaa, kur vareeja apluukot un izlasiit par viduslaiku moku ieriicees. viii nu baisi, baisi..... saakot no homoseksuaalju pargrieshanai domaata zaagja liidz solam, uz kura uzguldiija un leeja mutee uudeni[pa vidam vel dauziija pa veederu] liidz tu nosmaki....ujj....pa vidu veel dazhas ieriices kuras ievietoja mutee vai attieciigi zemaakajaa cilveeka caurumaa un tad izpleta. mja...saapiigi ne pa jokam...bet interesanti gan bija
Nu, tādi muzeji ir šur un tur, tāpat internets ir pilns ar šai tēmai veltītām lappusēm un traktātiem.
Tam nav sakara ar to, kas notika Valmierā. Izņemot vēsturisko attēlojamo laikaposmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 18.06.2006 21:00
Raksts #38


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



CITĀTS
Vai Tu arī nāci ar mērķi sadot kādam bruņiniekam pa purnu?

Ja tas bija domāts uz mani, tad whahaha..es vnk gribēju uzturēt jautrību. neizskatījās ka tie tautieši izskatījās baigi pakaitināti. DRuksu pasmaidīja pavicināja man gar degunu zobenu un katrs smaidīdami aizgājām tālāk. tas arī viss. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

CITĀTS
bet nu tada ir "lauku" jaunatnes dzive

Nu gan tu lej kā pēdējās vectētiņš. mans valmierieša [forumieša] pienākums bija aiziet uz to maskarādi. Mana pieeja izklaidei ir mazliet tradiconālāka. Es parasti neceļu teltis meža caurstaigājamākajā rajonā un nedziedu kaut kādas tur drausmu vāvuļ-dziesmas. ES vnk daru citas lietas. kas nu kuro reizi ir tas cits . (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Atradies lielais pilsētnieks. Smiekli nāk. Domā es Rīgā bijusi neesmu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 18.06.2006 23:45
Raksts #39


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Katrs izklaidejas, ka grib!

Par "lauku" jaunatni - nebija ljauni domats! Pats esmu no ciematinja netalu no Rezeknes un ljoti labi atceros "izklaides" apkartejo kolhozu vai sovhozu DK (doma kuljturi / kulturas nami) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Varbut tad ari paradijas interese par bruninieku lietam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 19.06.2006 02:27
Raksts #40


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Kormaka brigade @ 19.06.2006 00:45) [snapback]657573[/snapback]
Varbut tad ari paradijas interese par bruninieku lietam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Ja krauj pa galvu, tad krauj kārtīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Tā kā es uz šo pasākumu biju pirmo reizi, uzreiz teikšu, ka man ļoti iepatikās un es noteikti nākšu vēl. Žēl, ka neiznāca palikt uz otro dienu, bet arī tas, ko redzēju pirmajā, bija visai iespaidīgi. Cik noprotu, redzēju arī vienu no retajiem trebušeta trāpījumiem pa nocietinājumu, kad viņi vakarā veica piešaudi. Arī ekšens ar būdas dedzināšanu bija tīri vienreizējs, varēja vēl padedzināt, hehe. Iespaidīgi.

Mājās braukšana arī izvērtās tīri jautra - braucu jau tā ar lielāko ātrumu, par ko punktus nedod, bet te pēkšņi, kad nesen kā no Valmieras tikām ārām, aiznesas garām 3 mašīnas. Nu ko, sponsori ir, būsim ātrāk mājās, tā līdz pat vienam no Siguldas pagriezieniem viņiem astē novālējām vidēji ar 145 km/h.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.05.2024 01:38