Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Troļļu Nakšu bildes ir te!, Spēle "atrodi sevi" sākas.
Andza
iesūtīt 27.07.2004 02:05
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Te nu ir pāris no gādīgā Kamaza, mūsu pieredzējušā fotoreportiera bildēm:
Man ir plāns ielikt arī atsevišķās bildes, ar katru no spēles dalībniekiem un nelielu viņa aprakstu, ja vien paši dalībnieki pret to neiebildīs.
Ir arī krietni lielāku izmēru bildes, bet tās pagaidām tikai Kamazam šārē un uz mana cietā, jo mums nav pa rokai FTP, uz kura uzmest.



Pats sākums, dalībnieki vēl tērpjas. Priekšplānā Martins piefiksējis, ka paparaci ir klāt.


Martins un slavenais troļļu šamanis, ar savu klasiski atkailināto rumpi (lai arī tam bija arī lupatas, ar kurām to segt, bet neba jau ies...)


Un, hop, lecam uz spēles beigām, ko var redzēt, pēc gurdajām sejām, un fakta, ka troļļi un cieminieki un nodevīgie ziemeļnieki visi tup vienviet.


Cits rakurss ciemam, kuraa var labaak redzeet viena ziemelnjieka muguru un interesantaa "blondaa dusmiigaa" Trakaa Cara teelu.


Vai vinjam kas saap? Vai arii vinjsh ir par kaut ko prieciigs. Daasns vinju zina.


Ei, nu sazin, kas te notiek, laikam esam spiesti beigt zobenu ciinjas sacensiibas, jo Upesmalas burvis driiz burs muus uz maajaam.


To arms, my men, to arms!



Varbuut nedaudz saspiesti, bet peec skata laimiigi lielaakaa dalja brauc prom no troljlju zemeem.


Tikmeer notika TITAANU jeb GM ciinjas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 18)
Andza
iesūtīt 27.07.2004 02:07
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Un veel bildes, kuras nesatilpa nezkaadeelj.


Ieveerojiet, ka Kamazs tur rokaas speeles legjendaaro artifaktu - milzu zobenu, kursh nogalina ar pieskaarienu un galvenais ir Kamaza augumaa. (kas vareetu atbilst kaadam no renesances nepraatiigo two-handed'u izmeeriem, bet galu galaa, tas tachu ir artifakts!)


Lai arii miglaina bilde, mans lepnums - es pareizi blokjeeju no hanging guard'a.


Vai Laachpleesis pret Melno brunjinieku? Nu ko juus, es jau vien taads sviestmaizhupleesis esmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.07.2004 02:20
Raksts #3


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



laughing.gif man nau ko piebilst... tik parejas ar vajacetu...

1. nu tur vel valda man liekas manams apjukums par notiekoso... kads tur ir prieksaa... aha martins laughing.gif mes ar maaru aka Adrianu nespejam izdomaat kur lai liek kirsus huh.gif lielako dalju apedam, bet pec tam gribeju pardot - neviens nepirka
2.vnk no coment happy.gif
3.visi laimigi smiada uz staro par divcinjaam laughing.gif akal mes ar Maaru aka Adrianu sledzam deriibas kas uzvarees
4.nes kapeec "blondais greeks" ta izceljas whistling.gif
5.sakaave vai sasutums ka sominja izlaupiita huh.gif akal "blondijs"
6.ja ja jaa šamo vietu mes varen ilgi gaidijam jau no kadiem 7 ritaa laughing.gif es ta vien nevareju nociesties jau roku liku pie aciim lai ašāk saluukotu pec Upes malas burvja grin.gif
7.zobini ir laba lieta
8.fuu mans feiss pa pusi bildes pinch.gif es tur izstos parak laimiga huh.gif laikam soks vel neija pargajis laughing.gif
9. šams jau nu gan bija laimiigs laughing.gif
10.varoniigi tik zeel ka tas notika kad businjs ar musu kravu jau bija gabalaa
11.-14. tas zobins i parak liels huh.gif ka viš vispar vareja šamo rokā notureet :blink: nes izstas vareni wink.gif

eh akal nelieli komentaari, bet atvainojos par savu valjiibu grin.gif
laikam esu mazdrusku safanojusies ar visu sito pasacienu laughing.gif bet ko lai padara rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 27.07.2004 02:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.07.2004 03:54
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Ok, negaidiishu visu daliibnieku atljaujas, gan jau shamie dikti neiebildiis, ka tiks nedaudz atklaatas vinju nosleepumainaas personiibas. Heh. Atvainojos tiem dazhiem, kuriem neatceros speeles nikus, taapeec pie parakstiem valdiis speeles vaardu, foruma vaardu un iisto vaardu mikstuuras. Fotografeets ir peec speeles, taapeec tikai retie veel ir savos teerpos. Taapat arii te nav sastopami 4 daliibnieki, par kuriem tik un taa atsevishkji uzrakstiishu.
Protams, kaa jau simts miljons reizes esmu teicis - daudz ko pateikt nevareeshu par katru, taapeec aicinu juus visus talkaa izteikties.


Laupiitaajmeitene Yume, pseidoshamanes Zzanetes maacekle. Iemantoja neviltotu Trakaa Cara naidu, peec tam, kad veikli sadarbojaas ar troljljiem, lai glaabtu savu aadu, un nozaga dazhus ziedojumu materiaalus no cieminiekiem. Krietni veelaak nabadziite krita, kad Arii un Sukii nedevaas tai paliigaa kruumaajos sargaat to pret Trakaa Cara dusmaam. Shams teicaas noduuris vinju ar 15 duurieniem. Vai manu.


White Shadow aka Jaanis, miermiiliigs ciema shamanis. Aktiivi piedaliijaas gan amuleta mekleeshanaa, gan biezhi bija sastopams ciemaa. Veelaak naktii aizkliida liidz troljlju baazei un tur izspiegoja ruupiigi, kaa arii netaupiidams sevi brida pakalj, trakajai trijotnei, kura bija mulkjiigi apmaldiijusies tumsaa, mekleejot ciemu.


Baisais un megaktiivais troljlju shamanis, kursh netaupiidams nedz sevi nedz naidinieku, metaas katram cieminiekam pakalj, kuru satika savaa celjaa. Pashaa saakumaa jau izceelaas, izvilinaadams no kruumiem Trako Caru, kad nospeera no vinja telts eedmanju. Veelaak tika saguustiits dziivs, ilgi pratinaats un beigaas ziedots pusdieviem.


Trakais Cars aka Blondais Greeks aka Mazais dusmiigais viirinjsh. Ljoti dedziigi vajaaja Yumi visu speeli, kaa arii draudeeja visiem pa labi pa kreisi un ljoti gribeeja tikt par ciema virsaiti, ko vienaa mirklii arii izdariija. Vai tas noveda ciemu galiigaa anarhijaa nezinu, bet gan jau kaut kas interesants tur notika. Pleesaas neizshkjirti ar troljlju shamani saakumaa, kad izaicinaaja to uz divkauju, lai atguutu savu eedamo.


Cieminieku shamane Tija (diemzheel neatceros teela vaardu), allazh uzrunaaja mani ar fraazi: "Bezvaardi, jel Bezvaardi." Ruupiigi meegjinaaja aizstaaveet ciemu, paarsteidza ciema vecaako un karotaaju Akselu ar speeju pamatiigi un ljoti agresiivi vicinaat zobinu, kaa arii aktiivi noliedza muusu apmaldiishanos tumsaa naktii, kad satikaam vienu no troljljiem, kursh ieintereseeti aptaujaajaas, vai neesam pazudushi.


Viena no cieminieciem, Laura aka Susljiks, kura ieradaas veelaak, bet itin aatri un veikli tur iedziivojaas un paspeeja laikam veel noveerot dazhu labu baisu ciinju. Kaa arii veelaak izraadiijas iespeejams simpaatijas pret kaadu vientulju stabu.


Rollo aka Martins, Ziemeljzemes ieceljotaajs. Teicaas esam gljeevs un pacifistisks, bet vienaa no finaala ciinjaam bija viens no galvenajiem strateegiem, izkliekdams komandas no upes puses. Kad Bezvaardis saaka tam staastiit par Daasnu, kuru var satikt, kad cilveeks mirstot, satraukti izdvesa: "Vai, ar shito nu gan es neveeleetos tikties!"


Ziemeljzemes karotaajam Mengardam bija iistas puurgaala plaatnju brunjas. Taadas pashas, kaa vinja paariniekam Gomtaram. Vinjam arii piedereeja garaakais zobens speelee (peec artifakt zobena). Bija viens no tiem, kursh nodeviigi apkaava cieminiekus, kad tie to vismazaak gaidiija, un pievienojaas troljljiem, bet tur vinju riita pusee nogrieza cieminieku atriebeeju komanda.


Mazais laupiitaajs Matiiss buutu raksturojams kaa sava veida neveiksminieks, jo vinjam diezgan agri citi nelietiigie laupiitaaji atnjeema ieroci un laupiijumu, kaa arii ciemaa vinjam draugu bija maz. Toties vinjsh diezgan ruupiigi izpeetiija visas troljlju zemes uz savu roku un atklaaja veertiigu strautu.


Bagaataakais laupiitaajs Kvints (arii teela vaards piemirsies), bija smagi straadaajis visu speeles laiku, lai savus puurgaala kraajumus papildinaatu liidz pasakainiem apmeeriem. Taapat arii saakotneeji nopietni ciiksteejaas ar troljljiem, bet veelaak nosleedza ar vinjiem aliansi, ko shamie piedaavaaja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.07.2004 04:18
Raksts #5


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.




Viens no ciema karotaajiem un izluukiem Kveens, satraukti konstateeja troljlju ljaunos plaanus jau pashaa speeles saakumaa, un arii veelaak bija darbiigs ciema sargs (nu labi, es leju uudeni, mums sanaaca maz satikties, taapeec citiem jaastaasta pa Kveenu smalkaak)


Ciema shamane Klija bija ieziimiiga ar to, ka labpraat aizkliida kopaa ar otru shamani Adrianu vienas pashas kaut kur biistamaas gaitaas. Veelaak sapiikusi uzlika diezgan nelaago RIEBDZIIM laastu Puselfam Bakac-Kalacam, kuram vajadzeeja vinjas labveeliibu uzpirkt atstaajot uz Zaa-Pii pukjes un eedamo, bet tas neiipashi labi izdevaas, jo troljlju shamanis par to neko nezinaadams, nospeera eedamo un atnesa atpakalj. Heh. Kaa arii vinja atgaadaaja no ciema Bezvaarda apmetni, kuru laipnaa cieminiece Tija bija salabojusi.


Gorens ir veel viens no cieminieku karotaajiem, par kuru man pasham mazaak ir ko teikt, bet cerams, ka citi zina ko vairaak par vinja varonjdarbiem un nedarbiem.


Ciema sargs un mednieks Fii bija aadaas teerpies, bet nerunaajot par vinja kara varonjdarbiem, manupraat, lielaakais bija tieshi Adrianas mobilaa atrashana troljlju laukos, kur tas nebija viegls uzdevums. Tas pieraada, ka Fii ir iists mednieks ar ljoti dzirdiigaam ausiim!


Cik zheel, cik zheel, cik zheel, ka man nav Emborga Aadainja, pamatiigaa karatroljlja bilde pilnaa ieteerpaa. Tieshi vinjam bija legjendaarais durvju vairogs, kursh pieraadiija sevi ciinjaa kaa strateegjiski svariigs elements. Tachu troljlja kraasojums veel sejaa vinjam manaams.


Ja dazhiem elfiem var paarmest sievishkjiiga paskata tendences, tad par puselfiem nevar buut ne runa. Luuk pamatiigi noaugushais un rupjais puselfs - ekoterorists Bakac-Lakac, kursh aktiivi darbojaas troljlju rindaas, un kuram izgaaja nedaudz tizli ar to laasta nonjemshanu.


Vieniigais no karotaajiem, kura rokaas bija naaviigais ierocis - garais shkjeeps, no kura kruumaajos krita daudzi troljlji lielajaa kaujaa. Taapat arii viens no tiem, kursh kopaa ar savu paarinieku Sakuu, savaaca vislielaako ierochu kolekciju un aplaupiija veel barinju savu amatabraalju. Tachu redzot saakumaa baru dusmiigu cieminieku ar Trako Caru priekshgalaa, metamies virsuu laupiitaajai Yumei, paliigaa vis negaaja, kas laikam arii bija praatiigi dariits...


Ance visaktiivaak mekleeja apsleeptos daargumus un arii atrada to karti, bet taalaak vinjas mekleetaaju grupai tomeer nosleepumaino RIEBNAAV ALKAPUT amuletu neizdevaas samekleet (varbuut kaads to bija pievaacis? Nezinu.). Tagad izraada veelmi naakamajaas troljlju naktiis arii kjerties pie ierocha vicinaashanas. Taa tik tureet!


Aksels aka Kristaps netika uz Vegjmaku, bet iekuulaas troljlju naktiis, un teicaas, ka nenozheelojot, iejuutoties brangaakaa ciema aizstaavja un sava veida melnaa brunjinieka veidolaa, kaa arii buudams oficiaalais ciema vecaakais, liidz devaas paarvilkt zaabakus un nodeva shiis tiesiibas Trakajam Caram.


Adriana arii bija viena no miermiiliigajaam ciema shamaneem, kurai praats uz vardarbiibu un karoshanu nenesaas, tachu diemzheel troljlji domaaja citaadaak, taapeec dazhas no vinjas un Klijas pastaigaam beidzaas ne tik jauki.

Zzanete bija viltiiga shamane, tirgone, bet patiesiibaa avantuuristiska laupiitaaja, ko gan taa arii neviens nepieraadiija, lai gan agresiivais Trakais Cars tureeja aizdomaas vinju visu laiku. Itin veikli tika galaa vienaa sadursmee ar baiso troljlju shamani un iemantoja lielas GM simpaatijas, nesot tam puurgaalu un citas labas lietas, ar meerkji, lai shams atpestii maacekli no troljljiem.

Gomtars bija kluss, bet iists karaviirs, kursh taa arii nevienu reizi nenomira kaujaa un troljlji jau pashaa saakumaa vinja bijaas. Veelaak tieshi vinjsh izleema, ka cieminieki kljuust paaraak ietekmiigi un laiks shamos nedaudz apslakteet, ko sarunaajis ar savu koleegji Mendargu arii negaidiitaa mirklii izdariija.

Sakuu, kopaa ar Arrii aktiivi agjiteeja visus cieminiekus iet krusta gaajienaa pret troljljiem un veelaak izraadiija izbriinu pret daudzajaam Trakaa Cara diivainiibaam, kaa arii nekad neaizmirsa GM ziimiigi noraadiit uz milziigo sapelniito ierochu kaudzi.

Mazais Trollis ciiksteejaas kopaa ar paareejiem troljljiem, kaa pieaudzis trollis, bet saakotneeji ar savu cepuri lieliski atgaadinaaja seeni.

Trollis Zane bija spiesta pamest speeles placdarmu nejauka incidenta ar eerci deelj, bet kaa man atziimeeja kaads no troljljiem, iespeejams bija viena no tiem, kura nogrieza visvairaak pretiniekus, virpinot ap savu galvu naaveejosho troljlju kaujas spriguli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.07.2004 04:26
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Un nu peedeejaas divas bildes:




Par upesmalas burvi ir zinaams ljoti maz, jo shams raadaas reti. Tachu ir skaidrs, ka vinjsh nepraatiigi miiljo puurgaalu un ir diezgan varens, jo nopludinaajis visu veco Madaras ciemu. Shamie gan peec tam Bezvaarda vadiiti apmetaas vinja pasha maajaas, no kurienes burvim neluugtos viesus izmest neizdevaas. Proti, muusu daargais GM Kamazs, kursh lielaakoties raavaas risinadams dazhaadu cilveeku transporteeshanu un mekleedams Kvintu, kuru atdziivinaat.



Un beigaas juusu padeviigais kalps Bezvaardis, savaadnieks no Ziemeljzemeem, kaadreiz liels troljlju griezeejs, ar savu slaveno garo zobinu, nu kljuvis par pusdievu njeemaas veerpdams ingrigas starp troljljiem un cieminiekiem, un vilkdamies apkaart, dziivinaadams dveeseles un itin driiz izbraakjeedams puurgaalu. Kuram nu buutu laiks arii likties uz auss.


(ja kaadu esmu piemirsis, luudzu atvainot un pieteikties jo ashi)

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 27.07.2004 04:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 27.07.2004 08:07
Raksts #7


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Vispār tajā piektajā bildē Kvens (tb - es) izdod tādu laimīgu ņirdzienu par kaut kā teiktu piezīmi veltītu spēles autoriem.
Protams ņirdziens no sejas pazuda, kad vajadzēja kātot to lielo gabalu atpakaļ uz sākumu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Yume
iesūtīt 27.07.2004 10:10
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04



Heh... *maaj ar galvu* jap, jap.. tieshi taa tas arii izskatiijaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Martins
iesūtīt 27.07.2004 10:24
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.03
Kur: Nogājis no ceļa uz Lorienu



Paldies par bildēm un komentāriem. Jaukas.

Atcerējos vienu mazu epizodi no toļļu šamaņa spīdzināšanas (mazliet izpušķoju):
Ciematnieki "spīdzina" sasieto troļļu šamani, kurš nepadodas un nebeidz stāstīt, ka troļļi ir pārākā rase, viņi ir daudz attīstītāki par cilvēkiem, viņiem ir sava valsts un sazin kādi vēl sasniegumi.
Viens no Ziemeļnieku karavīriem: "Melo tikai! Es nekad tādas troļļu valsts galvaspilsētā neesmu bijis."
Troļļu šamanis: "Nu un, neizglītotais radījum? Varu saderēt, ka tu arī savas valsts galvaspilsētā nekad neesi bijis."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 27.07.2004 11:11
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



jap ... uzdevumaa atrodi sevi es izgaazos, jo sevi neatradu... varbuut var man kads paliidzeet?
vai arii es patieshaam biju tik nemanaama...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beachboy
iesūtīt 27.07.2004 11:46
Raksts #11


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.04



ārprāts - es izskatos galīgi ne-commandos, bet gan pēc mīļa radījuma apmetnī(betmena palīgs, vai mazais kautkāds bruņinieka ieročzēns..) sad.gif būtu jūs mani redzējuši kad es ar troļļiem viens pats kalna galā ar diviem zobeniem cīkstējos, vai kad nesu mega-purgaalu, vai pārvietojos kā ēna(to gan redzēt bija ļoti grūti :ninja: ), ehh.. nu neko, vismaz izskats ir maldīgs par spīti manam kareivīgumam un viltībām..
ha ha.. ha ha haa.. mua ha haa haa haaaa....

Šo rakstu rediģēja quintessential_rogue: 27.07.2004 11:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 27.07.2004 13:17
Raksts #12


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



Esmu ar sevi apmierinaats. Mani bildees pat atpaziit nevar grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.07.2004 14:00
Raksts #13


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



nu... eee jā... mekleet jau es mekleju citiigi to ka-vinju-sauca amuletu grin.gif... taa delj pat dzivibu ziedoju, laudama celā merka labad sevi nogaleet uz vietas, lai velak dotos izlukos shifty_a.gif tad arī tika uzstadits diezgan negodiigs rekords - no taa briza kad nogalinata tiku ap kadiem 9 laikam, lidz otraas dienas riitam, kad ieradaas dizenais Upesmals burvis bija par spoku man jabut laughing.gif... bet to zobinu gan es nakamreiz vicinasu grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 27.07.2004 14:47
Raksts #14


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Ūn es biju tas laimīgais, kam sanāca Dvēselīti nogriezt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.07.2004 14:49
Raksts #15


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



tā viš bija tā bija... man vislabak patika tā piebilde kas izskaneja lidz ar zobena švīkstoņu: "tagad nogalinam savu vadoni" via tml... eh happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AxelBladd
iesūtīt 27.07.2004 17:52
Raksts #16


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: ZzZ



Nu es vel kadas 4 bildaes pievienoshu, kad attistis un noskaneshu. smile.gif

Tur laikambija ari viena Trollu shamana spidzinashanas bilde, to gan gribas redzet smile.gif)

Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 28.07.2004 00:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 09.08.2004 17:35
Raksts #17


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Veel vieniigaa manis focheetaa bildiite no TN2. Tajaa vismaz Zzanete var sevi atrast un papriecaaties par to.



Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 09.08.2004 17:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DEaDnokS*
iesūtīt 19.08.2004 15:20
Raksts #18


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.04
Kur: Rīga



Kur iisti norisinaas TN???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grims
iesūtīt 19.08.2004 15:32
Raksts #19


Nazgûl
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Tieši aiz tās izkapts, kas ir atbalstīta uz tava pleca.



Ādažu poligonā.
Un pacenties iztikt bez dubultpostiem, ja kautko aizmirsti piebilst izmanto pogu "rediģēt", tā ir pieejama ~1/2h pēc raksta iesūtīšanas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 23:49