Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā izmainījies Harijs...
Vinky
iesūtīt 09.12.2003 22:35
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03
Kur: rīga



Dažādās vietās daudzi jau spriedelē par Hariju un par izmaiņām viņa raksturā. Taču viedokļi ir tiiiiiiik dažādi. Vieni saka, ka šim ir piemetusies Zvaigžņu slimība, otri saka, ka vienkārši sagājis sviestā, bet citi viņu saprot...

Grāmatass sākumā mani šokēja tas, kaa Harijs ir izmainījies. Es biju diezgan bēdīga par to, taču jau grāmatas vidū man Harijs atkal sāka iepatikties un es sāku viņu saprast. Harijs palika pašpārliecinātāks, interesantāks un normālāks (nu labi, nekas jau diži normāls nav - ārdīties par pilnīgi visu... rolleyes_a.gif ). Kurš normāls puisis nepaslimotu ar Zvaigžņu slimību, ja viņš būtu slavens kopš 1 gada vecuma?!? Kā man patika tas moments, kad Harijs kliedza uz Cho par to Marietu vai kā-viņ-tur-sauca. Un kā viņš ārdījās Dumidora kabinetā!! Tas gan bija diezgan saprotami... ermm.gif Saprotams kādēļ Harijs kliedza uz Ronu un Hermioni. Padomājiet paši - jums neko neraksta, neko nestāsta un tā tālāk, un tad vēl saka, lai dzīvo laimīgs un smaida pa visu seju! getlost.gif .

Pastāstiet man, ko jūs domājat par Harija izmaiņām...? Es uzrakstīšu vēl kaut ko! thumbsup.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Shadowstalker
iesūtīt 01.07.2004 20:15
Raksts #81


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Katrā ziņā viņs palicis iedomīgāks, viņam šķiet, ka viņu nesaprot, utt. Viņš takš tagad ir pussaudzis! Ko var gribēt? Bet tomēr viņš ir pārāk nesavaldīgs. Tā turpinot viņš varētu nonākt spēka tumšajā pusē... laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
likelygirl
iesūtīt 05.07.2004 16:25
Raksts #82


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.04
Kur: Planeeta Zeme (pashlaik)



Lasot šo grāmatu, es labi sapratu Hariju, viņa uzvedību. Es viņa vietā daudzās situācijās rīkotos tāpat!!!
Man liekas, ka Harijs beidzot ir kļuvis nopietnāks, pieaugušāks... cool.gif Viņš beidzot uzvedas atbilstoši savam vecumam. grin.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Čo...
iesūtīt 05.07.2004 16:36
Raksts #83


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.07.04



es vinju saprotu... visu vasaru draugi vinjam neko nesuuta, vinjsh seezh iesprostots Dziivzhogu ielaa (neko nezinot par kaut kaadu Feenixa ordeni vai par to, ka draugi ir galvenajaa miitnee) kopaa ar necieshamajiem radiniekiem. arii tas, ka Malfojs un paareejie vinju visu laiku kaitina - es jau sen buutu explodeejusi ja man apkaart buutu shitaadi gniidas... vinja izmainjas ir gluzhi saprotamas, ja nu vieniigi nedaudz paarspiileetas. varbuut nevajadzeeja tik ljoti trakot...
man vislabaak patika taa vieta 5. graamataa, kad Rons vinju tincinaaja par skuupstu ar Čo... grin.gif vareeja pasmieties! grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jazz
iesūtīt 06.07.2004 09:47
Raksts #84


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri-
Pievienojās: 08.06.04



Man bija ārkartīgi žēl viņa,jo kā var izturēt Dersliju mūžīgo lecību nu tas nu pavisam nav jauki.

Hormoni vainīgi tak pārejas vecums un viss krīt uz nerviem un vēl ja tevi izrīko Dērsliji nu tad ir galīgi slikti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Emmy
iesūtīt 06.07.2004 20:11
Raksts #85


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04
Kur: Jelgava



Sākumā Harijs likās normāls, bet kad sākās grāmatas visintersantākā daļa, viņš pārāk bieži sāka psihot. Tas taču nav normāli! Bet ja atgadās daudz tādas nelaimes, tad var jau vispār bez galvas palikt! Es apbrīnoju Hariju, ka viņš vispār vēl nav izslēgts no skolas par tādu uzvedību... rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
***Dancing_Queen...
iesūtīt 07.07.2004 11:54
Raksts #86


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.04
Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D



emocijas, emocijas, visu vasaru noseedeet dziivzhogu ielaa noteikti ir gruuti, veel pie tam dusmas uz dumidoru par to, nerunaa ar vinju, lai gan kaapeec taa bija graamatas beigaas ir rakstiits. uz kaada ir jaaizlaadeejas, un veel ambraazha un cho, tas vienam cilveekam pa daudz un veel sedriks u.t.t. tas vienkaarshi ir ljoti gruuti un vienkaarshi taapeec vinjsh taa juutas, veel tas par voldemortu, ka vinjsh juut vinja emocijas, taapeec taa arii ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 16.07.2004 23:47
Raksts #87


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Manuprāt viņš tāds riebīgi bļausteklīgs bija jo bija tīnis un kurš gan nebūtu īgns kuram ir patstāvīga tepātijas saikne ar Voldemortu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
padma
iesūtīt 06.08.2004 11:54
Raksts #88


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.08.04
Kur: Cuukmiestinjsh



jaa, man tas arii nepatiik, ka vinjsh taad paliek, bet tur taa Voldemorta emociju sajushana, tad veel tas, ka vinjsh ir pusaudzis, vinjsh netur, bet vienalga, man tas nemaz nepatika, kaapeec vinjam bija TAAA jaakliedz, man galiigi tas nepatika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
faniite
iesūtīt 09.08.2004 11:52
Raksts #89


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.07.04
Kur: Valmiera



CITĀTS(Emma @ 16.01.2004 15:19)
Ieprieksheejaas graamataas Harijs bija laipnaaks un vispaar likaas labsirdiigaaks. 5. graamataa vinsh par daudz uz visiem bljauj un biezi ir dusmiigs. Tad vienu briidi vinsh grib novaakt Dumiju, tad vinjsh nosleepjas istabaa un domaa, ka vinjsh ir chuuska. No saakuma vispaar vinsh visu laiku brauca virsuu Hermionei un Ronam. Ko juus par to domaajat?

Nju tam visam ir savs izskaidrojums graamataa, ja taa, protams, ir kaartiigi izlasiita nevis tikai uzlaista acs. Visu var atrast graamataa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dafnee
iesūtīt 09.09.2004 17:30
Raksts #90


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.04
Kur: Rīga, centrs, mana māja, istaba, pie datora...



grin.gif Jā tādā vecumā tā var gadīties...
Ja pareizi aceros, tad grāmatas beigās (pēc visa pārdzīvotā) Harijs mainījās un viņa atieksme bija pavisam cita (sarunā ar Lunu) tā kā Harijs lēnām kļūst par saprātīgu, teiksim, pieaugušu cilvēku! Tas man šajās grāmatās patīk, vērot Harija ceļu uz pieauguša cilvēka pasauli! laughing.gif rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mēnestiņš
iesūtīt 10.09.2004 14:44
Raksts #91


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.03.04
Kur: ceļā



CITĀTS(Dafnee @ 09.09.2004 17:30)
...tā kā Harijs lēnām kļūst par saprātīgu, teiksim, pieaugušu cilvēku...

Nu, ko lai vēl piebilst? Visādā ziņā piekrītu Dafnee, no sērijveida filmām un grāmatām varam vērot, kā izaug un izveidojas cilvēks un viņa raksturs.

Neliela, bet piemērota atkāpe:
latv.val. skolotāja pēc brīvdienām lika rakstīt domrakstu, protams, visi bija neapmierināti, domājām- kārtējais ko-es-darīju-pagājušajā-vasarā domraksts, bet izrādījās citādi. temats atbilstošs šim brīdim:
"Es esmu bagāts:
man pieder viss,
kas ar mani ir noticis'."
(Citāts no kāda dzejnieka darba.)

Tikpat labi to varētu teikt arī par Hariju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 10.09.2004 15:57
Raksts #92


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



hmmmmmmmmm...........
ko mees par to domaajam???
harijam vnk brauc jumts...
vish uz vecumu paliek iigns un visiem piekasaas un tad veel vish domaa ka ir chuuska... vai tik tas visss nebeigsies sv mango slimniicaa whistling.gif kaadaa trako nodaljaa..........

harijam vienkaarshi ir piemetusies slimiiba ko muusdienaas sauc par tiinju vecumu ........ whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
crazy200
iesūtīt 14.09.2004 07:26
Raksts #93


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Apmaldījies... (atkal)



Domaaju kaa sheit lielaakaa dalja ka Harijs nav sagaajis sviestaa.
1.Harijs gribeeja nogalinaat Dumidoru taapeec, ka vinjaa ir kaut kas no Voldemorta, un Voldemorts ieniist Dumidoru un taapec ieskatoties aciis Dumidoram Hariju paarnjem Voldemorta naids.
2.Bljauj uz visiem taapeec ka visu vasaru nebija informeets par to kas iisteniibaa notiek, par to ka neviens vinjam netic, arii par to ka Cho visu laiku raud, un veel sleeppraatiibas pie Pr.Strupa.

Nu karo4 vinjam saak besiit, ka ar vinju apietas kaa ar ziidaini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 14.09.2004 09:08
Raksts #94


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



kaa jau es pieprieksss te dalleeji spamojot teicu ka harijs ir iespiedis galvu durviis vai kautkaa tamliidziigi.... ....tad es joprojaam domaaju taa pat jo tiessi harijam visu vajadzeetu saprast vis labaak tiessi vinnss ir tas kassakav (vai varbuut ariikliedza kaa parasti) ka taa anv nekaada izklaide un kad tu esi mata tiesu no naaves tevi glaabj tikai laimiigs gadiijums bet vinnss nesaprot kaadeell vaidziigi drossiibas pasaaakumi un kaadeell viss tik slepens vinnss taccu redzeeja bildi ar vecajiem fo locekllie no kuriem puse bija mirussi un vinnam tas likaas drausmiigi vinnss arii redzeeja kaa nomirst sedriks tas ir viens mirklis un dzive ir izbeigta...
veel vinnss aardaas par dumidoru lai gan perfekti zina ka dumidors vienmeer ir riikojies taa kaa ir jaariikojas
aa un veel par strupu vinnss ir jau tik daudz reizzu pieraadiijis ka nav llaunais ka vienkaarssi ir riebiigs bet vinnss nespeej nodoties sleepraatiibai pat tad kad vinnam to ir teicis pat siiriuss ka tas ir jaadara....
..no visa man teiktaa joprojaam izriet ka vinnss ir iespiedis galvu durviis....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ice
iesūtīt 14.09.2004 21:08
Raksts #95


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.04



Tīņu vecums! grin.gif , bet ja godīgi dmāju ka tu viņa vietā ŗīkotos tieši tā pat viss kas notika ar viņu var tiešām izvest no pacietības! laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 18.09.2004 17:21
Raksts #96


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



taisni par to doamaju lasot poteru... vish taac nejeegaa tizls bij 5. graamataa... bet droshi vien paarejas vecums un visi tie paardziivojumi dara savu... unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daimorte
iesūtīt 25.09.2004 19:30
Raksts #97


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



Man jau velk domaat ka vinam sirmis azibraucis bet ja nopietni vinam izbesiija tupeet istabaa bez neviena prieksstata kas notiek ar voldiju en paareejiem un vienubriid bams izradaas ka figa kundze ir kas tur vina bija un ka vinam pakal visu laiku staigajis viens nodzeeries un nopiipeejies burvis smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atprātotāja
iesūtīt 02.10.2004 12:21
Raksts #98


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



5. HP grāmata vispār manuprāt bija pārāk gara. To visu varēja iekļaut arī vienā grāmatā, bet nevis izstiept pa divām. Tāda sajūta, it kā rakstniecei aiz pleca rakstīšanas procesā stāvētu izdevēji un visu laiku teiktu '' Vajadzētu pagarināt šo nodaļu, grāmatu kļūs garāka un naudiņas būs vairāk!''
Iepriekšējās HP grāmatas bija mazliet labestīgākas, ne tik nežēlīga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 02.10.2004 20:13
Raksts #99


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Nu 1.viņš izjūt Voldemorta emocijas un tās nav diezko jaukas(sirsnīgas, mierīgas)
2. viņš vasaras sākumā redzēja kā Voldemorts novāc Sedriku
3.viņš ir pusaudzis taču nākamajās grāmatās kļūs savaldīgāks, citādāk nevarētu cīnīties ar Voldemortu... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 04.10.2004 16:48
Raksts #100


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Ko var gribēt no 15 gadus veca pusaudža, kurš
Redz un jūt, ko dara briesmonis, kurš nogalinājis viņa vecākus un vēl ļoti daudzus burvjus,
Patstāvīgi ir pastiprinātas uzmanības centrā, un vēl pir tam dzīvo ar audžuvecākiem, kas viņu ienīst crying.gif mad.gif
Harijam vienkārši ir ļoti grūti, pat visnosvērtākā cilvēka nervi to visu nespētu izturēt!!! unsure.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 18:22