Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti šajā forumā netiek skaitīti.

> aivvv stila lappusiite, just for fun
aivvv/troll drea...
iesūtīt 07.04.2006 20:03
Raksts #1


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



esmu izdomaajis ka es vareetu paniekoties un katru nedeellu iepostot savu skatiijumu par stila tendenceem ko noveeroju sev visapkaart cool.gif


taa kaa ssii ir pirmaa reize tad buussu diezgan visaptveross un vispaariigs turpmaak dariissu to cciitiigaak smile.gif


kaa visi ir pamaniijussi tad ir atnaacis pavasaris un llaudis to elpo jau ar pilnu kruuti kaa jau gadalaiku mainnai pieklaajoties ssobriid daudzi paardziivo pavasara depresiju un lai cik diivaini tas neliktos tas ir stiliigi ir stiliigi gan to paardziivot gan nepaardziivot pareizaak stiliigi ir runaat par to juss varat izcelties gan staastot cik lloti to paardziivojat un guut sapratni un draudziigu plecu gan arii uzsverot to ka juus nu tas galiigi neskar un teelot ""veeso"" varat arii par to pannirgaaties juusu draugiem tas sskkitiis interesanti vai varat vienkaarssi paarunaat to cik kuram iet gruuti ssajaa periodaa taa ir visnotall piennemama teema izejot teiksim uzpiipeet vai braucot sabiedriskajaa transportaa....

ssobriid jau diezgan vispaareeja un stabiila tendence latvijaa ir izcelt visu latgalisko ssobriid ir stiliigi klausiities muuziku latgallu valodaa iespraust savos izteicienos pa kaadam vaardam latgaliski (vai vismaz juusupraat latgaliski tongue.gif) ssobriid skatiities filmu parodijas latgallu valodaa ir daudz krutaak nekaa goblina versijas krieviski
varat noteiktiuzsveerti staastiit par saviem piedziivojumiem latgallu pusee vai ja jums taadu nav tad par savu draugu piedziivojumiem (...ziniet mana draudzene bija aizbraukusi uz latgali nu uz taadu riktiigi mazu miestinnu un zinniet kas tur ar vinnu notika......) un ja juus gadijumaa speeleejat contra strike tad noteikti nokaunieties ja jums veel nav latgallu versijas un juus nevarat metot granaatu dzirdeet ""ugons courumaa"" ierastaa fire in the hole vietaa laughing.gif un ""porodiit viseem kur voozzi ziimo""

apggeerbaa noteikti ietveriet gaissi zilo vai citus siltos zilaas kraasas tornnus jo gaissi zilaa kraasa ir ssii pavasara kraasa protams neaizmirstot ietvert arii paareejaas kraasinnas jo ir taccu pavasaris un vajag paliidzeet tam ieguut kraasu dazzaadiibu jo ielas veel kaadu briidi buus pietiekami peleekas lai buutu prieks redzeet spilgtas kraasas cilveeku apggeerbos ja to nav nekur citur

tas ssai pirmai reizei viss
izsakiet savas domas vai veelaties arii turpmaak izlasiit kas aivvv sakaams par aktuaalo stilaa
tad nju tiekamies peec nedeellas moni lobie drougi (ja vien nebuussu pilniibaa izsvilpts whistling.gif )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.05.2006 14:02
Raksts #61


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



lloti atvainojos visiem maniem lasiitaajiem par to ka tik ilgi neesmu sseit neko atjaunojis tas sprotams viss tikai mana slinkuma deell un man patiess prieks ka sseit noris zinaama diskusija arii bez manas klaatbuutnes smile.gif

tad nu taa saaksim par taam zekkubikseem paipera jau te kau ko mineeja un taa bet man ir veel paaris pieejas pirmkaart jau nepieveerst tam uzmaniibu un iztureeties ka tev pie ````as (kas gan taa vareetu arii buut grin.gif) it sevisskki ja kaads to pamana izliecies ka tas tevi absoluuti nesatrauc veel viens variants ir izpelees veel paaris caurumus un arii otrai kaajai kaadus jo vinnas jau taapat ir sabojaatas un ssaadi tu to vari paarveerst par prikolu un veel izteiktaak paraadiit ka tev pie kaajas veelreiz uzsveru galvenais nepiesskkirt tam nekaadu baiso noziimi un atklaati uzsveert ka tev ```` un ka tu par to tikai smejies
te jau kaads mineeja (sskkiet ka aksa) es arii nejaussi pamatiigi saplosiiju bikses es riikojos tiessi taa kaa to sseit aprakstiiju un veelaak vienkaarssi apseeju kreklu ap vidukli visi itkaa zinaaja ka es uzpleesu taas bikses bet tas tika uztverts lloti normaali un okej jo es pats to taa nostaadiiju...

paldies protams par komplimentiem muca cool.gif




taatad saakssu ssonedeell ar to ka man jaaveic atziissanaas es to zinaaju jau pirms meenessa bet vienkaarssi lloti lloti cereeju ka es varbuut klluudiissos taas ir saulesbrilloes ar lielajiem stikliem protams ka ir modee ja jums veel nav tad juus jau esat pamatiigi aizguleejussies man gan passam tas nepatiik bet fakts paliek fakts...

dzzeki un it iipassi meitenes ir iistais laiks valkaat ssortinnus ir lloti silts un patiikams briivajaa dabaa notiek daudz aktivitaassu ssortos juus jutiisieties lloti briivi un eerti joprojaam vareesiet lieliski paraadiit savas slaidaas kaajas un buusiet daudz speejiigaakas piedaliities dazzaadaas aktivitaatees kaa ar vienkaarssiem mini svaarkiem un dzzeku gadiijumaa jutiisieties dauidz labaak ja nu peekssnni sanaak uzspeeleet futbolu vai basiiiti ja kaajaas buus ssorti nevis garaas karstaas bikses kaa arii vareesiet paraadiit kaa esat uzkaccaajies ziemaa trennazzieru zaalee ja valkaasiet ssortus um maiku bez rokaam izskatiisieties looti sportiski un labi

starpcitu atceraties neesat memmiissi un nedomaajiet skuut paduses dzzeki iists dzzeks paduses neskuj laughing.gif laughing.gif laughing.gif

velkot paraleeles....
laiks ir jau visnotall karsts un daudz biezzaak gadaas sasviist taa kaa padomaajiet par plaso dezoderantu un veel plassaako smarzzu klaasu ko jums piedaavaa veikali jo sviedru smaards nav taa labaakaa lieta ar ko apburt preteejo dzimumu nedziivojam jau vairs viduslaikos..... dwarf_a.gif

iegaadaajaties sev forssus lietussargus jo driizumaa gaidaams lietus un vasaraa visnotall noderees kaads viegls liettussargs lai pasleeptos no lietus gaazes tikai dievspasarg neperciet melnus....

varu visiem pazinnot ka latgales bums jau leenaa garaa saak paariet (protams tikai leenaa garaa) un jau atkal ir visnotall okei izvilkt vecos labos goblina tulkojumus no plauktiem un draudziigaa kompaanijaa paskatiities teiksim lotru vai terminatoru ssajaa lieliskajaa tuulkojumaa jo kinioteaatris taapat ssobriid neko iipassi labu nepiedaavaa.....

liidz naakamajai reizei mani uzticamie lasiitaaji ....adios

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 14.05.2006 09:09
Raksts #62


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 13.05.2006 15:02) [snapback]630254[/snapback]

ja valkaasiet ssortus um maiku bez rokaam izskatiisieties looti sportiski un labi

starpcitu atceraties neesat memmiissi un nedomaajiet skuut paduses dzzeki iists dzzeks paduses neskuj laughing.gif laughing.gif laughing.gif




vee! nu tas tachu ir kaut kas shausmiigs, ja kaads skolaa shaadi izradaas, tad fizikaa noteikti ne es, ne mana solabiedrene fiziku nemaacaamies. mees tik par to vien runaajam cik pretiigi. un ir jau arii pretiigs skats. vispaar man ir alerghija pret dzhekiem maikaas bez rokaam. pat iipashi nepeetot spalvu biezumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 15.05.2006 15:20
Raksts #63


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



lol nezkapec tiessi par sso teemu ir izveersusies diezgan plassa diskusija arii manaa stila lappusiitee otaku.lv atkaartoju veelreiz iisti dzzeki paduses neskuj tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 15.05.2006 15:53
Raksts #64


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 15.05.2006 16:20) [snapback]631060[/snapback]

atkaartoju veelreiz iisti dzzeki paduses neskuj tongue.gif

nu...nu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 23.05.2006 12:35
Raksts #65


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Nu par tām padusēm runājot - nav jau obligāti jāskuj - var jau arī izvaksēt! wink.gif
Diez cik patīkami nav skatīties uz pretīm sēdošu vai stāvošu džeku, kurš izdomājis plivināt rokas, un kuram padusēs saauguši džungļi + vēl kāds tik bieži nemēdz šīs vietas izmazgāt un spalvās krājās dezodoranta pikuči - tas tiešām ir pretīgi.

Manuprāt, jo bezspalvaināk, jo labāk! Var atstāt uz kājām, rokām un saprotams - galvas, bet citur nekur! rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.05.2006 12:40
Raksts #66


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(bluish_eyes @ 23.05.2006 13:35) [snapback]636561[/snapback]

bet citur nekur! rolleyes_a.gif


Nu nebūsim tik kategoriski.
Man liekas, ka es zinu vēl vienu vietu, kur varētu atstāt....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 23.05.2006 12:52
Raksts #67


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



CITĀTS
Man liekas, ka es zinu vēl vienu vietu, kur varētu atstāt....

Nu, ja tā ir tā pati, ko domāju es, tad es vienalga saku nē ķermeņa apmatojumam, tomēr tik tālu tā jau ir cilvēka paša gaumes lieta!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 23.05.2006 13:06
Raksts #68


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Aivv tu esi zābaks labā nozīmē laughing.gif

CITĀTS
iistais laiks valkaat ssortinnus ir lloti silts un patiikams

Noteikti noteikti vienu dienu bija salna un uz nakts pasēdēsanu ārā es atļāvos izvilkt ziemas īso kurciņu, tieši laikā jutos silti. happy.gif

CITĀTS
eesat memmiissi un nedomaajiet skuut paduses dzzeki iists dzzeks paduses neskuj

Tā īstenībā ir, tas pats par kājām, ja ieraudzīšu kādu džeku ar skūtām kājā, viņam draud giljotīna.

Nu labi man apnika tālāk komentēt, gaidīšu nākamo murgu.

p.s. Jautājums: kādas matu krāsas šovasar modē?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 23.05.2006 14:55
Raksts #69


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



CITĀTS(aivvv/troll dream walker @ 15.05.2006 16:20) [snapback]631060[/snapback]

lol nezkapec tiessi par sso teemu ir izveersusies diezgan plassa diskusija arii manaa stila lappusiitee otaku.lv atkaartoju veelreiz iisti dzzeki paduses neskuj tongue.gif



Aivvv,vecais jautājums...Kas tad tavuprāt ir īsts vecis?Nu nezinu.Tas tomēr ir diezgan pretīgi.Turklāt nerunāju tikai par zēniem.Fizikas stundā viena meitene pacēla rokas un es ieraudzīju dredus,un ne jau uz galvas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 23.05.2006 17:04
Raksts #70


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Jauka jums te diskusija izvērtusies.
Bet patiesībā man vienalga, ko džeki uzskata par īstiem "džekiem". Man svarīgākais ir tas, ko es domāju, un tā kā Aivvv redzējusi neesmu, tad šis viņa uzskats liek man iztēloties kaut ko tādu, kura paduses es labāk izvēlētos neredzēt savā tuvumā. tongue.gif

Un meitenei, kura gribēja šokēt apkārtējos un paziņoja, ka "matu viņai ir daudz", iesaku tos noskūt.

Ak jā, vēl tikai gribēju piemetināt, ka man šis foruma pavediens liekas ļoti interesants. laughing.gif
/atver kladi un nopietnu sejas izteiksmi sāk sacerēt nopietnas problēmas saturošu vēstuli, jo nedrīkst taču ņirgāties par nopietnām idejām./
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bluish_eyes
iesūtīt 23.05.2006 17:14
Raksts #71


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.05
Kur: otram galam otrā galā



Tikko atcerējos teicienu, ka īsti vīrieši smaržo pēc tabakas un urīna..
Labs apgalvojums, ne?

Tad jau labāk, lai man blakus ir memmītis, nevis īsts džeks ar kuru būtu kauns uzturēties sabiedrībā.... un arī divatā!

Bet atgriezīšos pie jau iepriekš peiminētā jautājuma - kādas matukrāsas šovasar modē un varbūt kā ar pašām frizūrām? (šajā gadījumā domāju uz galvas!!)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 27.05.2006 18:16
Raksts #72


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



Nu es vēlētos dzirdēt tavu padomiņu - tātad ko man ģērbt vasarā ejot uz pludmali vai pilsētu avi vienkārši apstaigā!!!

Esmu sportisks meitene, bet es vēlos parādīt arī sievišķibu - man nepatīk kurpes un svārki - to es varu teikt uzreiz...:] nu es vēlos dzirdēt tavu ieteikumu - jaw iepriekš paldies!!

Ilze
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
jefeniite
iesūtīt 28.05.2006 09:50
Raksts #73


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.07.03



CITĀTS(kalamboliste @ 27.05.2006 19:16) [snapback]639878[/snapback]


Esmu sportisks meitene, bet es vēlos parādīt arī sievišķibu - man nepatīk kurpes un svārki - to es varu teikt uzreiz...:] nu es vēlos dzirdēt tavu ieteikumu - jaw iepriekš paldies!!



jo vairaak taadu meitenju, jo labaak man! taa tik turpini! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 05.06.2006 00:45
Raksts #74


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



es gan dievinu augstpapēžu kurpes, kediņās staigājot man jau pēc dažām stundām sāp pēdas, dīvaini, bet tā nu tā nu tas ir.

vai tas būtu traki nestilīgi, ja džekam, kuru ciest nevaru, pamatīgi iebelztu? viņa mīļākā iesauka man ir ''sātans'', iemeslu nezinu, laikam jau tāpēc, ka abus 2 gadus, ko kopā esam nomācījušies, es nekad neesmu bijusi maiga un trausla klasesbiedru klātbūtnē, bet, lai kā arī necenstos sevi valdīt, man tomēr sanāk pamatīgi ''uzbraukt'' vienam otram. vēl viens nejauks apstāklis ir tas, ka lielākā daļa domā, ka esmu augsprātīga, kaut arī tā tas nav, man vnk tāda sejas fizionomija, kad nesmaidu. kāpēc tas skaitās tik drausmīgi, ka nevēlos pieļaut sevis apcelšanu, neesot , nezinu, ''meitenīga'', vai? tajā pašā laikā no apkārtējiem pastāvīgi dzirdu labas atsauces par savu izskatu, tomēr arī tur tiek pieminēta augstprātīga. vai man smaidīt biežāk, lai mani par tādu neuzskatītu? sliktums irtas, ka, tikko to sāku darīt, apkārt pēkšņi uzrodas tie idiotiskie džeki, kuri mani ļoti labprāt gribētu tīri fiziski un mani tas nežēlīgi kaitina. skaistums jau nav dots tāpēc, lai es ļautu sev pieskarties kaut kādiem tādiem, vai ne?
manī atkal nāk virsū kāre kādam kaut ko salauzt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.06.2006 11:46
Raksts #75


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



hey bet var jau buut ka tu arii esi augstpraatiiga wink.gif
kas tur tik lloti slikts tu esi kruta un to apzinies vai nav piekaast ko saka citi ja vien speej ar to sadziivot silent.gif




sen jau neesmu atjaunojis tagad ar pilntiesiigas vasaras iestaassanos beidzot to izdariissu ssiis nedeellas teema tikai un vieniigi pludmale


pirmkaart jau ja juus esat stiliigi juus tur jau ssobriid kad es sso raktu atrodaties ja vien nestraadaajat (kaa es silent.gif ) ja juus tur neatrodaties nestraadaajat un nav nekaadi citi sarezzggiijumi tad pajautaajiet sev kaapeec es neesmu pludmalee un peec ssii jautaajuma uzdossanas taisnaa cellaa sazvaniet kaadu draugu un draudzeni un marss uz pludmali

apggeerbs jau nu nav daudz jaasaasta ssorti peldkostiimi peldbikses meiteneem kaads lakats ap gurniem galvenais lai kraasaini vasariigi eerti un seksiigi

nevelkaajiet metaala rotas taas traucee var pazust un sakarst iesaku dazzaadas koka rotas kas ir vienkaarssas un leetas bet izskataas labi it iipassi ja apmekleejat nuudistu pludmales jo taa lloti labi piestaavees arii pie pilniigi kaila kkermenna

noteikti apgaadaajaties ar visa veida kreemiem gan ja gribat gan ja negribat iedegt un nepaarforseejiet ar iedegssanu peectam passi mociisieties tongue.gif
protams ka vasariigs iedegums ir lloti stilliigs tikai iesaku tomeer saulloties kailam vai aiziet veel papildus uz solaariju jo iesaullots peldkostiims vai peldbikses neizskataas labi....

iesaku vaklaat keponus lakatinnus un it iipassi salmu cepures lai kaut cik pasargaatu no saules savas galvas kas mums tomeer gadaas ka paarkarst un tas var izbojaat visu dienu

vakarus iesaku pavadiit turpat piejuuras kafejniicaas kur skan laba deju muuzika jo vasara ir pludmales deju muuzikas laiks tas ir pats karstaakais briivdabas pasaakumu un balliissu laiks cool.gif (ja braucat atvallinaajumaa kur taalaak noteikti iesaku maljorku ideaali vasaras pasaakumi ar labaakajiem eiropas diidzejiem)

tas arii ssobriid iisaumaa viss jo jums nav daudz laika lasiit taadeell ka jaasteidzas uz pludmali....


juusu stila guru aivvv

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 13.06.2006 11:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hula
iesūtīt 13.06.2006 11:51
Raksts #76


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.03
Kur: Ziemeļrajonā



CITĀTS
iesaku dazzaadas koka rotas kas ir vienkaarssas un leetas bet izskataas labi it iipassi ja apmekleejat nuudistu pludmales jo taa lloti labi piestaavees arii pie pilniigi kaila kkermenna


laughing.gif laughing.gif laughing.gif

kādi mati šovasar modē? čirkas, lokas, pilnīgi taisni, surf hair stilā?? rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 13.06.2006 12:28
Raksts #77


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



kaa jau daudzreiz esmu izteicies taadi kaadi jums piestaav smile.gif

tev protams ccirkas grin.gif

Šo rakstu rediģēja aivvv/troll dream walker: 13.06.2006 12:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 14.06.2006 13:57
Raksts #78


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04



Es krītu ceļos un pastiepju rokas pret debesīm- alleluja! Aivv, TU esi..hehe grin.gif


Dārgais Stila konsultant Aivv,

Šī vasara solās būs karsta, tāpēc vēlētos uzklausīt Tavu viedokli par stilīgiem un praktiskiem vasaras svārkiem. Kādiem īsti tiem jābūt- īsiem, gariem, kupliem, šauriem? Varbūt ar volāniem vai kādiem spīdumiem, vai aplikācijām? Kāda būtu visveiksmīgākā krāsa, audums? Galvenais, lai izskatās jauki. Lūdzu, dalies savā viedajā domā!

Jau iepriekš parteicos par Tavu palīdzību!

rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 14.06.2006 14:00
Raksts #79


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu Tu ko!
Vasaru nemaz nesola karstu.
Tas kas tagad darās uz ielas būs tikai pāris dienas.
Un pēc tam lietus, lietus un vēlreiz lietus....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Adriana
iesūtīt 14.06.2006 15:21
Raksts #80


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.06.04





Lab', tad par materiāliem skaidrs- velvets un samts. Vēl jātiek galā ar modeļiem, aksesuāriem u.c. navarotiem

rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 17:59