Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bailes no nāves, K Ā P Ē C ?
Dinaer
iesūtīt 04.06.2004 17:14
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Nedadz skumja teema ,bet es veeleejos uzzinaat par to nedaudz vairaak.
Kaapeec cilveekiem ir bail no naaves?
Vai tu baidies?
Kaapeec? (abos gadiijumos)

Manupraat, naave rada ko jaunu, panemot visu.
Bet kaapeec mees tik loti baidaamies no taas? Peec tam jau mums nekas nebuus vajadziigs, un nekas muus nesaistiis ,arii shii muusu dziive ne.
Turklaat -neviens, kas ir nomiris nav atgriezies...
Meedz jau baidiities no daudz kaa, bet (atkal jau jaatkaartojas)- kaapeec mees baidaamies no nezinaamaa - naaves?

Šo rakstu rediģēja Reiki: 04.06.2004 17:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  « < 7 8 9 10 11 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 179)
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 21.12.2007 20:42
Raksts #161


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Man ir bails no Nāves. Kapēc? Man bail vai tas sāpēs. Un bail no nezināmā, kas sekos pēc nāves! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 21.12.2007 20:50
Raksts #162


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Kad Tu nomirsti nav kam sāpēt.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)

Man ir dalītas jūtas, es baidos un nebaidos reizē..
Man liekas, ka pēc Nāves mums sāksies cita dzīve, neicamu lietu pilna dzīve, bet iespējams, ka mēs atcerēsimies arī šo dzīvi.. ja tā tad es nebaidos..
Bet es baidos gulēt zārkā, nav jau bail no tumsas, bet gan no tārpiem un kāpuriem, kas mani ēdīs.. Fui.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) Pēc būtības man to nevajadzētu just, un tak vai tā pretīgi.. drīzāk pretīgums, ja dvēsele paliek ķermenī, nevis bailes.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) Viennozīmīgi man ir bail, un nejau iepriekš mienētā iemesla dēļ.. es pati nezinu kādēļ, tas bija tikai viens iemesls.. īstais ir - man bail no nezināmā.. un es neinu, kas būs...

Man liakas, ka šis bija mans otrs posts pavedienā.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Ja tā tad, atvainojos.. Abi noteikti nav identiski..

Šo rakstu rediģēja Lianjuks: 21.12.2007 20:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 23.12.2007 21:21
Raksts #163





Viesi




man ir bail no taa ka peec naaves nekaa nebuus. tu pats arii, pat ne domas! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 24.01.2008 20:21
Raksts #164


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Man nav bail no nāves. Katram ir savs laiks un kad tas pienāks, lai nāk. Galu galā, sliktāk jau noteikti nebūs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 24.01.2008 20:35
Raksts #165


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Mauprāt, cilvēki vairāk baidās no sāpēm, nevis no nāves.

Nāve ir iznīcība, jo tā iznīcina tavas iespējas uz dzīves turpināšanu ierastajā vidē - pasaulē.
Varbūt pēc nāves cilvēka dzīve turpinās kādā citādākā formā, bet ja nu nē? Ja nu nāve ir beigas, fin, kaput... un pagaist mūsu dvēsele, satrūd miesa. Cilvēks, kurš mīl dzīvi, nevēlas šādu likteni.



heh... rakstīju savu postu, pirms izlasīju citus, bet tagad mazliet palasot, sapratu, ka citi domā līdzīgi kā es
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
seal
iesūtīt 25.01.2008 21:36
Raksts #166


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.01.08
Kur: precīzi pirms 200 gadiem vietu, kur dzīvoju, sauca - Bleichpfortenstrasse



Man šķiet, ka tiek, kas baidās no nāves, viņiem patiesībā ir bail sāpināt draugus/tuviniekus, vai arī viņi negrib nomirt pirms ir sasnieguši savu dzīves mērķi.. [mans viedoklis]
Vispār, diskutējama tēma..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Megafix
iesūtīt 26.01.2008 21:20
Raksts #167


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04



Pat ja cilvēks no nāves nebaidās, tad brīdi kad jāizvēlas - (piemēram) paiet malā, vai mirt, tad cilvēks vienmēr izvēlēsies paiet malā - tie ir vieni no tiem pamatinstinktiem kas nāk no dzīvnieku puses, jo kā to dara dzīvnieki tā to daram mēs - dzīvojam lai pavairotu savu sugu. Un refleksi darīs visu lai šo spēju saglabātu - rupji sakot - cilvēks dzivo lai vairotos. Viss pārējais ko cilvēks dara savas dzīves laikā ir mazsvarīgs.


Bet es no nāves nebaidos - vai ir jēga baidīties no neizbēgamā? Bailes to padara tikai grūtāku. Mums katram ir savs liktenis - mirt, tad kad jāmirst. To var novēlināt, bet gribi, vai negribi šis mirklis pienāks. Cits mirs no lodes, cits no vēža, bet ideja ir viena - mirs visi, gribi vai negribi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alija
iesūtīt 26.01.2008 21:57
Raksts #168


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08



ja tā godīgi tad es no tās baidos tikai daļēji...
skaidri saprotams ka tā agrāk vai vēlāk kad būsim jau novecojuši līdz sirmam vecumam mūs piemeklēs un no tā es nebaidos...
baidos no tā ka tā var atnāk pāragri...tomēr gribēs kkaa nodzīvot ilgu mūžu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
kurma gan negribas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 05.02.2008 00:04
Raksts #169


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Nedomaju, ka man ir bail...Itkā jau nav no kā baidīties.
Jauztver kā kaut kas jauns un vēl nepiedzīvots, un jācer, ka vēl ilgi nepiedzīvošu- gribu vēl imācīties tik daudzas lietas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Bija tādi dziesmu vārdi, nu vismaz pantiņš (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) , tiešām neatceros no kurienes...
Ej pa kuru iedams visur priekšā kaps...
(bija domāts ej pa kuru ceļu iedams, tikai dziesmā bija savādāk, jo tur pirmstam bija ceļš pieminēts (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif) )
Agrāk vai vēlāk visi nomirst (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) lai cik skumji tas ari nešķistu.

Šo rakstu rediģēja gwinerva: 05.02.2008 00:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 07.04.2008 16:40
Raksts #170


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Sen,sen atpakaļ jau atbildēju uz šo pavedienu, bet tagad man ir šis tas piebilstams- Cilvēki baidās no nāves, jo tās ir viscilvēcīgākās emocijas kādas vien pastāv- bailes no nezināma, bailes no pārmaiņām. Tiksim pāri bailēm no nezināmā, pārvarēsim cilvēciskumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 07.04.2008 16:58
Raksts #171


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Nez, jūs visi, kas sakāt, ka nebaidāties nāves, esat bijuši situācijā, kad nāve tiešām elpo pakausī?
Par citiem nemāku spriest, bet par sevi varu teikt, ka sēžot mīkstā dīvānā ir viegli spriedelēt par nāvi, bet vēlme dzīvot ir instiktīva. Tu vari sevi piespiest spert soli pār tilta margām, bet nevari sevi piespiest noslīkt, tas ir cilvēka dabā pašās beigās tomēr ķepuroties un ievilkt ūdeni plaušās.
Ko es ar to gribēju pateikt? Tu vari domāt, ka esi pieņēmis nāvi un samierinājies ar to, bet nebrīnies, ja brīdi pirms nāves tevi pārņems šausmas un tu sāksi kārpīties, cīnoties par savu dzīvību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nīcele
iesūtīt 07.04.2008 16:58
Raksts #172


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.04.08
Kur: Vietā, kur viss ir tieši tā kā tu vēlies



Es ,, laikam nebaidos.
Nē, bet tā tīri reāli - es jau vairs nebūšu!
Vienīgi ir daži jautājumi, kas nevienam dzīvajam nav atbildami.
Varu piekritst iepriekšminētajam - negribās atstāt kaut ko nepadarītu un sāpināt citus. Man ir bail no tuvinieku nāves. Bieži esmu domājusi - ko es darīšu?! Bet laikam jau labāk ar to savu prātu šobrīd nenodarbināt.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 07.04.2008 17:06
Raksts #173


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Nu, man, piemēram, būtu bail, ka es izzudīšu. Pavisam. Un ka manis nebūs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Jo tomēr ir labi būt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
evita6308
iesūtīt 12.04.2008 19:55
Raksts #174


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.07



Cilvēki baidās, ka nav visu paspējuši izdarīt šajā dzīvē, ko gribējuši paveikt. Baidās atstāt tuvos, mīļos cilvēkus. Un visbeidzot baidās, kas ar viņiem notiks pēc dzīves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
CityCat
iesūtīt 30.04.2008 13:18
Raksts #175


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.08
Kur: rokas stiepiena attālumā



Hm... es tā skatos, ka visi (es pati tai skaitā) nebaidās no nāves... Vispār, tas ir pareizi... es tā domāju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

nja, un neskitot to, ka es baidos no pārragras nāves, es baidos arī no tā, ka tas varētu sāpēt man,un citiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 01.05.2008 10:23
Raksts #176


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



Jā, vienīgās bailes, kas man ir saistībā ar nāvi, ir atstāt tuviniekus. Man būtu žēl viņu, nevis sevis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Strify
iesūtīt 01.05.2008 10:31
Raksts #177


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.08
Kur: Latvijā, Rīga..[Vācija, Berliine..=]*



man gan ir gan na bail...bail tad ja leena unj mokoša naave... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
La Keira
iesūtīt 01.05.2008 11:51
Raksts #178


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.08
Kur: ''Spraunajā Ponijā'' dejoju pa galdu



CITĀTS(Žanete @ 04.06.2004 18:14) *
Manupraat, naave rada ko jaunu, panemot visu.


Tās ir gandrīz vienīgās bailes kas man ir. Bail jau nav no sāpēm, no tā, ka citus atstās. Bail ir atstāt šo pasauli uz visiem laikiem. Pavisam. Nekad, nekad vairs neatgriezties...
Atliek vien iedomāties, ka tevis nav, nav tavu domu, tu neko neredzi un nepastāvi, lai jau samestos slikti. Tas laikam būtu tas pats, kas tad kad tu guli savā visciešākajā bezsapņu miegā. Nē sliktāk. Vai kāds var atcerēties sevi PIRMS dzimšanas? Es nē. Un pēc nāves tā arī būs. Vis būs kaput!

Dzīvot ir jauki un apnikt nevar. Mirt gan ir nežēlīgi garlaicīgi.

Man pietiktos ar to, ka būtu tāda elle. Ja vien vispār kaut kas būtu pēc nāves.

Bļāviens, atkal aizmuldējos! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) līdzīgs viedoklis jau bija!
CITĀTS(Mattiass @ 07.04.2008 18:06) *
Nu, man, piemēram, būtu bail, ka es izzudīšu. Pavisam. Un ka manis nebūs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Jo tomēr ir labi būt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)



Šo rakstu rediģēja La Keira: 01.05.2008 11:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Debija
iesūtīt 02.05.2008 10:40
Raksts #179


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: Saules dieva tuvumā.



Bet problēmu taču nav gandrīz nekādu! Nu es domāju, ja tu neko neatcerēsies, tad tu nemaz nezināsi kā tas ir - dzīvot. Un tomēr - ar piedzimšanu viss tikai sākas, bet ar nāvi - turpinās. Neuzskatu, ka pēc tās būs nekas. kaut kas vienmēr ir. Mēs jau neradāmies ar no nekā. Viss ar kaut ko sākās un turpinās. Iespējams, ka ir arī beigas, bet tā nav nāve. kāpēc baidīties no nepiedzīvotā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 03.05.2008 19:37
Raksts #180


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Debija @ 02.05.2008 11:40) *
Bet problēmu taču nav gandrīz nekādu! Nu es domāju, ja tu neko neatcerēsies, tad tu nemaz nezināsi kā tas ir - dzīvot. Un tomēr - ar piedzimšanu viss tikai sākas, bet ar nāvi - turpinās. Neuzskatu, ka pēc tās būs nekas. kaut kas vienmēr ir. Mēs jau neradāmies ar no nekā. Viss ar kaut ko sākās un turpinās. Iespējams, ka ir arī beigas, bet tā nav nāve. kāpēc baidīties no nepiedzīvotā?

Aha. Kā tad.

Tas ir kā es atbildu, kad mani kāds draud nomušīt — nu, tad jau man būs vienalga, vai ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  « < 7 8 9 10 11 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 03.05.2024 20:18