Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> SLS4 - kā tās lietas tika darītas, Viss, kas patika un nepatika
Lia'angia
iesūtīt 22.08.2004 18:13
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu es (laikam jau pirmā no visiem, kas brauca šodien) esmu atpakaļ no SLS4.
Kopējais iespaids par spēli - visai nekāds. Pa lielai daļai esmu vainojama es pati - nespēju notēlot savu Gundegu kā jukušu, nespēju vispār "noķert" spēli. Negribējās piespiesties, lai radītu teātri sev pašai. Un bija sajūta, ka citiem tas ne tik nav vajadzīgs. Izņēmumi - abi vakari, kad notika burzīšanās ap krogu un virtuvi, kad notika sarunas, strīdi un dzīru līksmības. smile.gif Pa dienu es, kā jau kārtīga senlatviešu sieviete, ganīju savu bērnu (kurš nemitīgi krita uz nerviem karadraudzei un kalējam :blink: ), šuvu drēbes, palīdzēju virtuvē... Un viss. Gribējās vairāk asuma, vairāk piedzīvojumu, satraukuma, spriedzes...
Pagājušo reizi katalizatora lomu spēlēja piecbrālīši, bet šoreiz lībieši vienkārši dzīvojās savā nodabā un spēles beigās tika "iznesti" vairāk garlaicības, ne nepieciešamības pēc.
Labā puse - mēs vismaz mēģinājām veidot normālas kaimiņu attiecības ar lībiešiem, risinājām normālu mierlaika dzīvi, tātad - dzīvojām tā, kā cerēja dzīvot senās Daugmales iedzīvotāji. Pa laikam patirgojāmies ar tirgotāju, pa laikam kašķējāmies savā starpā...
Priecēja, ka lībiešu nometne bija patiesi mazpazīsatama, un iespaids par cilvēku netraucēja veidot iespaidu par tēlu... Vairākām meitenām un puišiem bija brīnišķīgi tērpi. Daļai gan tādi visai... nosacīti.
Žēl, ka zemnieki bija spiesti aizbraukt ātrāk, arī ar viņiem nepaguvām izspēlēties... sad.gif

Un saldajā ēdienā - joki, ko es pierakstīju šīs spēles laikā.


Par stipriem vārdiem
- Krīvs, iedzēri? Saki stipros vārdus kriviču mēlē!
-Aiz upītes pār kalniņu uz upīti!
Pēc nākamās iedzeršanas reizes vārdi bija stipri īsāki:
- Arrrrgh

Par izskatu
- Laucis? pēc kā viņš izskatījās?
- Nūūū... Pēc Aika!

Par attieksmi
Nāk zemnieks (Urdrunirs). Es skatos, vai viņam ir baltā bantīte ap galvu vai nav. Zemnieks:
- Tu uz mani neskaties, es esmu visai miris!
Kad viņš pēc brīža nāk atpakaļ, mana meita viņu sagaida ar vcārdiem:
- Tu esi miris! Ho-ho-ho! (Salaveča balsī)

Par krīvu vairošanos
Krīvs "piedzēries" iekrīt žagaru čupā.
- Ei, krīvs žagaros tup!
- Olas dēs, vai?

Par vārda spēku
Ū```` iereibis baras uz kādu lībieti:
- Ko tu te izrunājies? Nāc šurp un dzer sausu!
Lībietis izdzer arī. Ū```` ieskatās kausā un pikti konstatē:
- Padomā! izrija tukšu!

Par atrašanās vietu
Gundega iet pie tēva ar nodomu izdiņģēt malku balzama.
- Tēti, tēti, tēti...
- Paņem man starp kājām! Un pēc tam noliec atpakaļ!

Par nešļavām:
- Nešļavu ar roku nedrīkst ņemt!
- bet ar karoti?

Par trauku saturu
- katls ir pilns līdz augšai!
- Kur te ir zalkši?

Par darbības plāniem
- Noķersim, nositīsim, apraksim un tad vēlreiz noķersim!
- Paga, paga, tos, ko aprok, vairs ķert nevajag! Tos vajag izrakt!
- Labāk nevajag arī rakt...

Par attieksmi
kalējs modina pilskungu
- Pilskalnam var uzbrukt!
-Nu un?

Par personības dalīšanos
Virsaitis:
- Tu no manas meitas telts izlīdi kā krīvs vai kā meistars?

Par redamību
- Tēvs, kur tu bez biksām ej?
-Tu tak viņu neredzi!
- Ā, nu tad ej!

Par sarunām ar mirušajiem
karadraudze nāk no sirojuma. Virsaitis:
- Vai visi dzīvi?
mednieks:
- nē, mēs esam beigti!

Par to pašu.
Virsaitis:
-Tēvs, vai tā ir taisnība, ka tu esi saindējies un nomiris?
Ū````:
- Bet protams!

Par sagaidīšanas veidiem
kalēja saderētā sagaida savu līgavaini ar smaidu un metas ap kaklu. Virsaitis grūtsirdīgi:
- Lūk šitā ir jāsagaida vīrs mājās, nevis ar pārgrieztu rīkli!

Par attieksmi vēlreiz
Silma pieiet pie Rasas un uzliek roku uz pleca:
- Tev laikam vectēvs ir miris...
- kā?
- Nu sēž mājā un neatbild...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Pet
iesūtīt 23.08.2004 14:40
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Rīga



Par meistariem - principā, bija sanācis ļoti sakarīgs krīva personāžš - bet vai Artūrs īpaši daudz laika varēja veltīt meistarošanai ? Utml.

NPC no ārpuses krietni var sašūpot visu gaisotni, kā to 3x izdarīja Goldlīderis (arābs, āzis, dānis).`Kaut arī attiecības ar vēsturisko realitāti viņam pieklibo, tomēr spēli tas darīja interesantāku.
Tāpat dziļi pozitīva bija SLS 2 notikusī Artūra un Arta tēloto svešzemnieku viesošanās - varbūt ir vērts mēģināt ko tādu vairāk panākt nākamreiz.
Kā rāda iepriekšējās spēles - tirgotāji uzkūda interesi, tā ka to vajag veicināt nākotnē - varbūt nevis tālos tirgotājus, bet kādu ceļojošu amatnieku, rotkali, utml.
Varētu būt interestanti atspēlēt sirojumu - tikai tur ir konflikts ar spēli reālajā laikā, jo gribas tomēr atgriezties arī atpakaļ tai pašā dienā wink.gif
Vai arī vikingu ierašanos uztaisīt.
SLS 2. bija samērā saistoša politikas virzīšanās, SLS 4 bija pārāk statisks viss sabiedriskais, ka viss ir skaidrs, un nekas nemainās (izņemot visas kāzas pa labi pa kreisi). Bija pat doma, ka virsaiša slepkavība varētu nākt par labu gaisotnei... Zināms daudzums intrigu un veselīga cinisma nāktu par labu - spriedze ir pozitīvs moments, uztur interesi tomēr... (skat SLS3).

P.S -
vēl nāk prātā doma par klopi - izklopēties uz rezultātu tomēr ir sava interese - vajadzēja (un vajag par to nākotnē padomāt) sarīkot ko turnīrveidīgu, ar saviem un kaimiņiem, tām dzīrēm par godu... Tik bik par saspīlētu tobrīd varbūt bija.

Šo rakstu rediģēja Pet: 23.08.2004 14:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 14:57
Raksts #42


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Elernass @ 23.08.2004 14:39)
CITĀTS(Farliner @ 23.08.2004 13:45)
4) NE paldies tiem, kuri nekorekti izturējās pret atsevišķiem meistaru komandas locekļiem (Aiki, turpmāk diezin vai tiksi aicināts uz spēlēm... ja jau nespēji saprast tās Aivara "piekasīšanās" iemeslus.)

Visumaa piekritot tam, ko sheit ir rakstiijushi gan speeleetaaji, gan arii GM, par Farlinera 4. punktu man gan ir iebildumi.

Meistari visnotalj ir autoritaate un vinju leemumiem ir liels svars, tacu shinii gadiijumaa tas bija mismanagement GM'u liimeni. Meistaru komanda (Kedriks, Artis) bija informeeta par teerpu ar kaadu gan Aikis, gan es ieradiishos sajaa speelee. Shis teerps bija saskanjots, turklaat maneejais veel vismaz 3 iepriekseejaas speelees redzeets (redzeeja gan Dagnija, gan Aivars). Liidz shim viss bija ok.
Liidz ar to, es neredzu ne mazaako pamatojumu tam, ka 1 GM, kuram izraadaas ir bijushas pretenzijas pret manu teerpu (par ko man pirms speeles netika dots ne mazaakais maajiens), rupji izmanto savas pilnvaras, lai iejauktos manaa lomas atspeeles viduu (starpcitu diezgan svariigaa un delikaataa briidi - es tajaa briidii vedu paarrunas par savas naakamaas sievas izpirkshanu no kalpiibas visa liibieshu ciema klaatbuutnee. Juus tacu piekritiisiet, ka tas ir diezgan nopietns pasaakums?), paartraucot visu sho jauko padariishanu ar jauktiem in - game/ out of game teikumiem par to cik interesantas man ir bikses un peec tam aicinot mani malinjaa aprunaaties. REZULTAATS - padsmit speeleetaaju staav aplii un gaida kameer 1 speeleetaajs aprunaasies ar GM par bikseem.
Sorry - pamatiigi izsit no lomas.

Es nekaadaa gadiijumaa neattaisnoju kaadas iespeejamaas rupjiibas un vienmeer censhos buut pieklaajiigs un taktisks, tacu saprotu arii to, ka ne vienmeer var nokontroleet savas emocijas, ja atkaartoti piesienas par saskanjotaam lietaam un publiski, citu klaatbuutnee paraada savu GM varu ar draudiem izsviest speeleetaaju no poligona.

Elernass

Andžej, mēs NE REIZI nebijām aksceptējuši tērpu, kura sasāvā ietilpa melnas vai zaļas džinsu bikses ar visām dubultvīlēm un uzšūtajam kabatam. Tādas pat Drakonistu fantasy spēlēs, kur pieļauj ļoti daudzas mūsdienu apģērbu detaļas netiek pieļautas. Agrāk tiku redzējis tevi valkājam tava kora tērpa bikses, nevis džinsus, arī AIkis, cik atceros, bija savādak ģērbies. Man bija diezgan liels šoks piepeši konstatēt, ka samērā pieredzējuši spēlētāji piepeši uzspļauj visiem noteikumiem un vazājas apkārt džinsos, ja būtu to ievērojis PIRMS jūs devāties uz Lībiešu apmetni, būtu jums "saruna par biksēm" ar mani, Kedriku un Dagniju. Varu pilnīgi oficiali paziņot, ka ne es, ne Kedriks NEBIJĀM informēti par jūsu ierasanos džinsos. Citādi šāds tērps NEKĀDOS apstākļos nebūtu pieļauts SLS. Un citreiz, šādos gadījumos draudi par sūtīšanu prom no poligona, protams, tiks realizēti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 14:58
Raksts #43


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Pirmajos SLS jau ar bija turnīrs un bija forši!


Un Arti!

Nu patiesībā es sēdēju Kedrikam Un Andžejam Savannā blakus, kad Kedriks atļāva Andžejam vilkt viņa melnās bikses, jo no attāluma tās nemaz neizskatās pēc džinsām. Un kā redzi neizskatās arī ja jau to pamanījāt tikai tagad. Andžejam un Aikim visās spēlēs bijušas šīs bikses. Ja netici otrdien varu parādīt bildes.

Un vēl! Aivaram pirms tam arī bikses nemaz nebija tik autentiskas. Linu bikses viņam bija pirmo reizi. Un tad mēs nemaz nebrēcām, ka Aivars staigā ar pliku dibenu.

Šo rakstu rediģēja Amidala: 23.08.2004 15:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 15:01
Raksts #44


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Pet @ 23.08.2004 14:40)
Par meistariem - principā, bija sanācis ļoti sakarīgs krīva personāžš - bet vai Artūrs īpaši daudz laika varēja veltīt meistarošanai ? Utml.

NPC no ārpuses krietni var sašūpot visu gaisotni, kā to 3x izdarīja Goldlīderis (arābs, āzis, dānis).`Kaut arī attiecības ar vēsturisko realitāti viņam pieklibo, tomēr spēli tas darīja interesantāku.
Tāpat dziļi pozitīva bija SLS 2 notikusī Artūra un Arta tēloto svešzemnieku viesošanās - varbūt ir vērts mēģināt ko tādu vairāk panākt nākamreiz.
  Kā rāda iepriekšējās spēles - tirgotāji uzkūda interesi, tā ka to vajag veicināt nākotnē - varbūt nevis tālos tirgotājus, bet kādu ceļojošu amatnieku, rotkali, utml.
  Varētu būt interestanti atspēlēt sirojumu - tikai tur ir konflikts ar spēli reālajā laikā, jo gribas tomēr atgriezties arī atpakaļ tai pašā dienā wink.gif
  Vai arī vikingu ierašanos uztaisīt.
  SLS 2. bija samērā saistoša politikas virzīšanās, SLS 4 bija pārāk statisks viss sabiedriskais, ka viss ir skaidrs, un nekas nemainās (izņemot visas kāzas pa labi pa kreisi). Bija pat doma, ka virsaiša slepkavība varētu nākt par labu gaisotnei...  Zināms daudzums intrigu un veselīga cinisma nāktu par labu - spriedze ir pozitīvs moments, uztur interesi tomēr... (skat SLS3).

P.S -
vēl nāk prātā doma par klopi - izklopēties uz rezultātu tomēr ir sava interese - vajadzēja (un vajag par to nākotnē padomāt) sarīkot ko turnīrveidīgu, ar saviem un kaimiņiem, tām dzīrēm par godu... Tik bik par saspīlētu tobrīd varbūt bija.

Doma par "turnīru" jeb karavītu spēlēm bija, bet situācija patiesi bija pārak saspīlēta - ja dzīrēs puse dalībnieku sēž bruņās, tad kādas tur sacīkstes?

Lai būtu vikingi vai citi sirenieki, vajag vairāk cilvēku NPC lomām... no diviem sireniekiem šoreiz lielas jēgas nebūtu vis. Nākamreiz būs nepieciešama lielaka meistaru grupa - dazi galvenie meistari un grupar NPC.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 23.08.2004 15:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 15:05
Raksts #45


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Amidala @ 23.08.2004 14:58)
Pirmajos SLS jau ar bija turnīrs un bija forši!


Un Arti!

Nu patiesībā es sēdēju Kedrikam Un Andžejam Savannā blakus, kad Kedriks atļāva Andžejam vilkt viņa melnās bikses, jo no attāluma tās nemaz neizskatās pēc džinsām. Un kā redzi neizskatās arī ja jau to pamanījāt tikai tagad. Andžejam un Aikim visās spēlēs bijušas šīs bikses. Ja netici otrdien varu parādīt bildes.

Un vēl! Aivaram pirms tam arī bikses nemaz nebija tik autentiskas. Linu bikses viņam bija pirmo reizi. Un tad mēs nemaz nebrēcām, ka Aivars staigā ar pliku dibenu.


Ja tā, tad tā ir viena no mūsu rupjākajām kļūdām sad.gif Citreiz rūpīgāk pievērsīsu uzmanību tadam lietam, lai džinsi SLS vairs neatkārtos. Par biksēm - džinsiem ir ļoti slikta īpašība - viegli atpazīstamas dubultvīles un uzšūtas kabatas. Katrā ziņa, nakamreiz pieeja ekipējumam būs stingraka, jo linu bikses jau nu nav ne tik dārgas, ne tik sarežgītas, lai tas nevarētu atļauties.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 23.08.2004 15:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aikis
iesūtīt 23.08.2004 15:12
Raksts #46


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 22.03.04



Farlaineram:

1) Sit dibenu pret zemi!
2) Uz tavaam speeleem jau es pats neieshu. Pat neaicini. Esmu redzeejis tavas speejas un mani to rezultaats nemaz neliekas pat tuvu pienjemamam liimenim.
3) SLS ir kedrika speele, nevis tava un tev tajaa, ja godiigi skataas, nevajadzeetu buut lielai teikshanai. Tu esi GM paliigs.
4) Shaadu SLSX, taapat kaa liela dalja man paziistamu cilveeku, neapmekleeshu.
5) Man nav iebildumu pret tevi kaa speeleetaaju, kas speelee to ko tu visvairaak veelies. Tomeer GM nav PC. Gm ir tas, kas ir dazhaads, gan ljauns, viltiigs zaglis, gan bravuriigs labietis no mezhotnes, gan zemnieks, kas baidas no savas eenas. Tev ir tikai viena loma - elfu bladesingers - vienaa vai citaa izpausmee. Citu neesmu redzeejis.
6) Ja tu ko nesaprati - .. sit stipraak!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 23.08.2004 15:14
Raksts #47


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Mans komentārs šitais te bija lieks.

Laikam jāsāk strādāt i sjo.

Šo rakstu rediģēja Amidala: 23.08.2004 15:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 15:23
Raksts #48


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Aikis @ 23.08.2004 15:12)
Farlaineram:

1) Sit dibenu pret zemi!
2) Uz tavaam speeleem jau es pats neieshu. Pat neaicini. Esmu redzeejis tavas speejas un mani to rezultaats nemaz neliekas pat tuvu pienjemamam liimenim.
3) SLS ir kedrika speele, nevis tava un tev tajaa, ja godiigi skataas, nevajadzeetu buut lielai teikshanai. Tu esi GM paliigs.
4) Shaadu SLSX, taapat kaa liela dalja man paziistamu cilveeku, neapmekleeshu.
5) Man nav iebildumu pret tevi kaa speeleetaaju, kas speelee to ko tu visvairaak veelies. Tomeer GM nav PC. Gm ir tas, kas ir dazhaads, gan ljauns, viltiigs zaglis, gan bravuriigs labietis no mezhotnes, gan zemnieks, kas baidas no savas eenas. Tev ir tikai viena loma - elfu bladesingers - vienaa vai citaa izpausmee. Citu neesmu redzeejis.
6) Ja tu ko nesaprati - .. sit stipraak!

1)?
2) Kats pats izdara izvēli
3) Nerunā par to, ko nezini. SLS ir meistaru grupas projekts, ne tikai viena cilvēka darbs.
4) Skatīt punktu 2
5) Grūti komentēt, bet diezin vai tu vari spriest par to, ko neesi redzējis. Un kāds tam sakars ar SLS???
6) ?
7) Personiskus uzbraucienus utml iesaku neizvērst forumā, ja ir pretenzijas vari izteikt tas personīgi, vai citā veidā, nav ko piesārņot forumu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 15:26
Raksts #49


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Amidala @ 23.08.2004 15:14)
Mans komentārs šitais te bija lieks.

Laikam jāsāk strādāt i sjo.

Tomēr atbildēšu smile.gif
Piekrītu par to, ka konflikts meistaru vidū ir liela kļūda, un varu teikt, ka tiks darīts viss iespējamais, lai tos novērstu, bet dažķārt tādas lietas tomēr atgadās sad.gif

Par Ertu - tas bija pagajušajā gada. Šogad prasības ir stingrākas, un džinsiem bija jau jābūt bez kabatām un ar maskētu vīli. Nakamgad, liekas, ka būs vēl nopietnākas prasības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 23.08.2004 15:29
Raksts #50


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Izskataas, ka apspriede ir aizgaajusi pavisam shkjiibi un arii varu pilniigi droshi liecinaat, ka SL4 noteikti neiznaaca nevis taapeec, ka dazhiem bija dzinsi un zaabaki (parastie, nevis juber-pshshuutie) vai dazhi bija iesaaceeji LARP'os. Te ir probleema faktaa, ka cilveeki juut, ka GM ir nevis vinju draugi un atbalsts LARP'aa, bet gan sargsunji un oponenti. Vainiigas, protams, ir abas puses, un es negribu teikt, ka tas attiecas uz visiem GM.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 23.08.2004 15:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elernass
iesūtīt 23.08.2004 15:32
Raksts #51


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.04



CITĀTS(Farliner @ 23.08.2004 14:57)
Andžej, mēs NE REIZI nebijām aksceptējuši tērpu, kura sasāvā ietilpa melnas vai zaļas džinsu bikses ar visām dubultvīlēm un uzšūtajam kabatam. Tādas pat Drakonistu fantasy spēlēs, kur pieļauj ļoti daudzas mūsdienu apģērbu detaļas netiek pieļautas. Agrāk tiku redzējis tevi valkājam tava kora tērpa bikses, nevis džinsus, arī AIkis, cik atceros, bija savādak ģērbies. Man bija diezgan liels šoks piepeši konstatēt, ka samērā pieredzējuši spēlētāji piepeši uzspļauj visiem noteikumiem un vazājas apkārt džinsos, ja būtu to ievērojis PIRMS jūs devāties uz Lībiešu apmetni, būtu jums "saruna par biksēm" ar mani, Kedriku un Dagniju. Varu pilnīgi oficiali paziņot, ka ne es, ne Kedriks NEBIJĀM informēti par jūsu ierasanos džinsos. Citādi šāds tērps NEKĀDOS apstākļos nebūtu pieļauts SLS. Un citreiz, šādos gadījumos draudi par sūtīšanu prom no poligona, protams, tiks realizēti.

Arti - es negribu ar Tevi striideeties un veel jo vairaak publiski, bet fakti ir shaadi:

1) pirmaa speele, kuraa es piedaliijos bija SLS 2 pirms kuras es Kedriku Savannaa informeeju par visaam sava teerpa detaljaam atseviskji (ieskaitot melnas dzinsas) uz ko man bija atbilde - jaa, ok. Uzskatiiju to par akceptu. Ja tas taa nav, tad es savukaart esmu neizpratnee par to, ko SLS kontekstaa noziimee jeedziens "akcepts";
2) shiis pashas bikses man bija kaajaas visas 3 SLS speelees un netika izteikta neviena pieziime (ne speeles laikaa, ne pirms/peec tam). Ja tas bija aiz pieklaajiibas pret manu personu, tad juutos ljoti pagodinaats, ticamaaks gan liekas variants, ka nevienam tas netrauceeja. Turklaat Tu pats piemini, ka liidz pat viena GM zinjojuma, Tu pat nebiji to pamaniijis. So es uzskatu, ka visa shii probleema ap manaam melnajaam dzinsaam ir paarpratums un viens liels paarspiileejums. Un varu soliit, ka turpmaak dariisu visu, lai sagaadaatu sev citas bikses un saskanjotu visas savas apgjeerba detaljas ar visiem GM'iem;
3) savaas kora biksees esmu piedaliijies tikai vienaa kabineta speelee (apstiprinaajumu tam vareetu guut apskatot SLS bildes). Manas kora bikses ir kora iipashums un ja taas vilkshu, tad dabuushu pa kaklu turpat poligonaa no abaam maasaam wink.gif
4) esmu vienmeer cieniijis noteikumus un centies peec tiem vadiities, liidz ar to es sagaidu, ka arii GM'i izmantos savu varu sameeriigi, nevis rupji iejauksies tam galiigi nepiemeerotaa veidaa un vietaa (manupraat). Tas bija taa kaa ar lielgabalu shaut pa odu. Peeksni/ ne no kurienes/ peec tam kad ir pagaajusi pusspeele/ liibieshu apmetnes viduu/ rolepleja viduu (kura spriezot peec atsauksmeem nemaz nebija tik daudz).... sorry...

Nezinu, vai esi informeets, bet saruna ar Kedriku man par to jau bija peec shii keisa, kur man likaas mees par visu vienojaamies.
Lai gan pirms GM pie liibieshiem saaka braukt virsuu Aikim, man arii likaas, ka mees bijaam vienojushies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 15:47
Raksts #52


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



OK, skaidrs. Acīmredzot vienkārši janovienojas speles vadītājiem par to, kurš pieņems tērpus, lai citreiz nebūtu konfliktu. BTW, man liekas, ka iepriekšējos SLS tavi džinsi nebija manami tadēļ, ka tu staigāji apmetnī, un tad tās kabatas neredz...

Atvainojos par kļūdu, bet mēs ar Dagniju tiek tiešām nezinajām, ka Kedriks tev tos džinsus ir atļāvis.

Man arī likās, ka tas jautajums tika izskatīts turpat spēlē un atrisināts. Bet ta kā tas tika atkal pacelts forumā, tad nācas reaģēt.

Andzha - neviens jau ar necenšas apgalvot, ka visas problemas ir dēļ džinsiem un apaviem. Bet arī tie ir daļa no problēmas, vai arī tu tam nepiekrīti? Ja jau speles nosacījumos ir teikts, ka personāžam no 3 m atteluma ir jāizskatas iederīgam 10 gadsimta, tad cerams, ka piekriti, ka botas vai armijas zābaki tadā gadījumā tur neiederas, vai ne? Un problema ar iesācējiem LARpos arī ir aktuala - pats atceros pirmās spēles, kuras piedalījos, un to sajūtu, kāda ir tad, kad īsti nezini, ko var, un ko nevar, un tālab iesācējis nevar īsti būt spēles virzošais elements. UN daudzi iesācēji vienā grupā parasti arīdzen nespēj atrisināt problēmas, kuras pieredzējuši spēlētaji atrisina samērā vienkārši.

Piebildīšu, ka GM nemeklē kaut kādus "attaisnojumus" tam kādēļ spēle neizdevas tāda, kādu gribējās, bet gan cenšas savākt informāciju par vājajiem un stiprajiem punktiem, lai nakotnē kļūdas labotu.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 23.08.2004 15:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 23.08.2004 16:25
Raksts #53


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



vai tiesaam viss, ko juus no taas speeles atceraties ir tikai negaacijas?
vai tiesaam nav nekaa laba???
(ak jaa paldies Lia' angia par jokiem, he tik labinji bija...)

manii saak mosties baisa doma, ka sitaa turpinoties cilveeki var nolemt - ok, nevajag mums tos SLS5.

bet tas nu gan nebuutu praatiigs leemums....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 16:27
Raksts #54


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu, bija jau arī jauki momenti, bet parasti pirmais ko cilveki sak risināt ir problemas, un, no vienas puses, tas arī ir labi - iespējams problēmas ātrāk atrisināt smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Morgoth
iesūtīt 23.08.2004 16:38
Raksts #55


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.09.03



Ierosinājums: liekas, ka līdz ar tēla leģendu GMiem vajadzētu arī iesniegt piebildi, ko spēlētājs aptuveni spēj un grib spēlēs laikā (un kādā veidā) izpildīt- nesankcionēti izgriezt sirmgalvjus un bērnus, nedarīt neko, būvēt aizcirtumus, apprecēt pirmo pagadījušos svešzemnieku, mazgāt/nemazgāt traukus, nekādā gadījumā neklopēties/uzreiz mesties virsū, piemēram, kalējam.
Varbūt arī noderētu Andzas klasifikācija, kuru varētu vismaz atķeksēt:
1. Atpūtīšos
2. RPG
3. Action
4.Rekonstrukcija

Varbūt tādejādi būs iespējams piekoriģēt komandu sadalījumu, lai nesanāk kā Artis pareizi rakstīja:
CITĀTS
īsti nezini, ko var, un ko nevar, un tālab iesācējis nevar īsti būt spēles virzošais elements. UN daudzi iesācēji vienā grupā parasti arīdzen nespēj atrisināt problēmas, kuras pieredzējuši spēlētaji atrisina samērā vienkārši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pet
iesūtīt 23.08.2004 16:40
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Rīga



A vispār Morgotam laba doma - uztaisīt anketu, kurā uzskaitīt dažādas darbību idejas , no radikālām (saindēt sava ciema aku), līdz pierastākām, un likt visiem aizpildīt - vai Tavam charam tas būtu pieņemams....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 23.08.2004 16:40
Raksts #57


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



CITĀTS(Farliner @ 23.08.2004 17:27)
Nu, bija jau arī jauki momenti, bet parasti pirmais ko cilveki sak risināt ir problemas, un, no vienas puses, tas arī ir labi - iespējams problēmas ātrāk atrisināt smile.gif

bet tajaa pasaa laikaa...
reizeem tas negatiivais itin aatri piebeidz pozitiivo (tiiri postus paarlasot - saakumaa tiiri vai labi un pozitiivi, tagad tikai lamaajas un nonaak liidz rupjiibaam...)

nelaagi.,..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 23.08.2004 16:42
Raksts #58


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Laba ideja. Patiesībā, daži spelētaji to arī tagad iekļauj leģendā, bet tiešam vērts to padarīt par pieņemtu praksi.

Bez tam, liekas ka vajadzēs beidzot sākt realizēt to, kao gandrīz vai katra meistaru grupa solas no gada uz gadu, bet nekad ta īsti nenorealizē - atļaut spelēt tikai tiem cilvēkiem, kuri pieteikušies pirms spēles sākuma un atrādījuši tērpus/ekipejumu. Tas atrisinātu veselu kaudzi ar dažādām problēmām.

Vēl ir radusies ideja noorganizēt vienu vai vairākus pasakumus, kuros ļaudis varētu apgūt ekipējuma pagatavošanu un pakonsultēties ar tiem, kas to biežāk dara. Daudzas lietas ir daudz vieglak paradīt, nekā forumā aprakstīt...

UN laikam būs jāsāk tā pati prakse, ko IIT "Drakons" dara - pēc speles publicēt skaistakās leģendas, lai citiem speletājiem iir kur smelties iedvesmu.

Šo rakstu rediģēja Farliner: 23.08.2004 16:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pet
iesūtīt 23.08.2004 16:49
Raksts #59


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Rīga



Es nezinu - manuprāt kautkur apmēram kur esam varētu arī piebremzēt attiecībā par ekipējumu. Jo, cik skatījos, bija principā ok tak visur - spēlei ekipējums netraucēja; Un vairāk koncentrēties uz tiem pašiem cilvēkiem; jaunpienācējiem; utml.

P.S. - par ekipējumu runājot - vakar savācot mantas, mēs laikam nepaņēmām Gvarvina zobenu, to, kas pagājušvasaras 'modeļa', nevis jaunais... Viņš ir aizklīdis neceļos, vai tomēr atradis saimnieku ?

Šo rakstu rediģēja Pet: 23.08.2004 16:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 23.08.2004 16:51
Raksts #60


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Farliner @ 23.08.2004 17:42)
UN laikam būs jāsāk tā pati prakse, ko IIT "Drakons" dara - pēc speles publicēt skaistakās leģendas, lai citiem speletājiem iir kur smelties iedvesmu.

Lieliska doma! Lai cilvēkiem rodas priekšstats, kas īsti ir laba leģenda, kam tajā vajag būt un kas ir vēlams.

CITĀTS
Jo, cik skatījos, bija principā ok tak visur - spēlei ekipējums netraucēja


Nu nezinu, man gan likās, ka dažiem labiem spēlētājiem tērps bija varbūt Troļļu nakšu trollim, ne senlatvietim gatavots... sad.gif
Tiešām laikam kā obligāta prekse jāievieš iepriekšēja tērpa un ekipējuma atrādīšana.

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 23.08.2004 16:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 18:26