Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi šo, pirms iesūti!

Jautātājiem
* Pirms jautā, pārliecinies, vai uz tavu jautājumu nav jau atbildēts.
* Virsrakstā īsi apraksti jautājuma būtību. (Neizmanto vispārīgas frāzes, kā "Palīdziet!", "Kāpēc?", "Vai kāds man nevar pateikt?" u.tml.)
* Sūti jautājumus tikai par šī foruma lietošanu. Citiem tematiem paredzētas citas sadaļas.

Atbildētājiem
* Esi pieklājīgs, gan jautājot, gan atbildot. Esi izpalīdzīgs, neesi iedomīgs.
* Šajā sadaļā iesūtītās atbildes priekšskata regulatori. Apstiprinātas tiek tikai pareizas, pilnīgas un objektīvas biedru atbildes, kā arī papildjautājumi un papildetaļas par attiecīgo tematu.
* Atkārtotiem jautājumiem ar saiti parādi, kur ir pieejama atbilde. Neliec saites uz pavedieniem pašā atkārtoto jautājumu sadaļā.

> Skatīt jaunos rakstus.
Nimue
iesūtīt 28.06.2007 07:26
Raksts #1


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Vai tikai man šķiet, ka kopš jaunās versijas funkcija nedarbojas gluži pareizi?
Proti - ja atveru forumu kā anonīms, un tad pieslēdzos, man parāda nevis jaunākos rakstus kopš pēdējās pieslēgšanās reizes, bet gan jaunākos rakstus kopš _šīs_ pieslēgšanās reizes (kas tieši tanī brīdī parasti ir 0).


Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 4)
Siri
iesūtīt 28.06.2007 11:30
Raksts #2


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Pamēģināju atslēgties un tad pieslēgties... tiešām, man arī. Pirms tam bija 3 lpp, tagad 0. ermm.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eyedam
iesūtīt 28.06.2007 20:30
Raksts #3


Neuzbilstamais
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 23.07.03
Kur: Latvija, Rīga
Klusais okeāns 2010



Siri, neesmu pārliecināts, ka Nimue domāja tieši šādu situāciju. Jo man, piemēram, liekas diezgan loģiski – ja tu tagad atslēdzies un uzreiz atkal pieslēdzies, tad kopš pēdējoreiz tu biji forumā (proti, pirms dažām sekundēm), jaunu rakstu vienkārši nav.

Jautājums ir par to, vai jauno rakstu funkcija darbojas arī neizmantojot lietotāja atcerēšanās funkciju? Proti, ja forums mani neatceras, bet es vispirms ierodos kā nepieslēdzies un tad pieslēdzos – tad neparādās jaunie raksti?

Vai ja citādāk, Nimue, vari, lūdzu precizēt problēmu? Es pats to iespēju praktiski neizmantoju, tāpēc man nav pieredzes.

Jānis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 29.06.2007 20:49
Raksts #4


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Es lietoju dažādus datorus, un atcerēšanās funkcija nedarbojas, ja pa vidu es pieslēdzies no cita datora - līdz ar to forums mani neatceras diezgan regulāri.

No rīta lietojot forumu no viena datora, vakarā pieslēdzoties no cita, pēc pieslēgšanās tiek paziņots, ka jaunu rakstu nav. Pie tam, agrāk šī funkcija darbojās tā, kā paredzēts - pieņemu, izmaiņas ir kopš pēdējās atjaunošanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 30.10.2007 13:19
Raksts #5


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Man [joprojām] tāda pati problēma kā Nimuei, taču tā parādās ne vienmēr. Vakar vakarā mājās es neizlogojos no kurbijkurnes, skolā ielogojos, nebija neviena jauna raksta, tagad darbā jaunie raksti parādās no tā laika, kad beidzu sēdēt pie skolas kompja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 08:35