Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Džungļu zvaigznes, [C] , [BP]
Fortune
iesūtīt 22.08.2004 15:18
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Šī spēle ir tāda pati kā bijušā Piedzīvojuma meklētāju spēle, bet tā kā tā izdzisa tās vietā es uztaisīju šo spēli.......Te varēs piedzalīties 20 Džungļu zvaigznes (D.Z.) un visādi dzīvnieki un spoki un vēl visi pārējie (C, citi) ........

D.Z. te būs jāklejo pa džungļiem meklējot norādījumus uz apslēptajiem dārgumiem, Bet pārējie mēģinās tos no D.Z. nolaupīt......

Kaa jaapiesakaas speelei......

Vārds: Kāds būs tava spēlētāja vārds
Kas būs:Kas tu gribi būt - D.z. vai citi un ja citi tad rakstiit kas tieshi
Izskats:....
Speejas:......
Vecums: .......


Taatad kas buushu es.....

Vārds: Alloha
Kas būs:Cits, Melnā pantēra, cilveeks
Izskats:Melna panteera ar zaljaam aciim un cilveeka puse tumshmate gara
Speejas:Teleporteeties, lidot , paarvietot priekshmetus ar aciim un paarveersties par cilveeku
Vecums:16 gadi
Mana dziivnieku puse......
(IMG:http://lynx.uio.no/catfolk/pictures/oncablk1.jpg)
Un veel viena bilde
(IMG:http://borntobewild.planetaclix.pt/imagens/black.jpg)
cilveeka puse
(IMG:http://laurevoyance.free.fr/images/Copie%20de%20elf.jpg)

Šo rakstu rediģēja Fortune: 22.08.2004 15:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
33 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Tinuviel
iesūtīt 24.08.2004 16:54
Raksts #41


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



"Nu, man laikam ir pilnīgi vienalga. Ātrāk pārējie atradīs dārgumus, jo... labāk būs visiem!" Raena teica un apsēdās uz akmens. Tomēr strīdēšanās dara savu... Raena aizvēra acis, un pārvērtās par vilceni. Baltā vilcene apgūlās un uzmanīgi skatījās uz klātesošajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 17:01
Raksts #42


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Alloha paarveertaas par cilveeku un aizteleporteejaa uz vietu kur bija daudz cilveeku....... Kas juus taadi esat?????? Ko juus te mekleejat?????? Shii nav juusu vieta shis uudenskrietums nepieder jums....... Alloha iegaaja uudenii un mazgaajaas......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 18:16
Raksts #43


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"ak daargaa un miiljaa raena-es esmu dietu un tieshi shaadu reakciju es no tewis gaidiiju...maalaciic sauliit..." sarkastiski noteica deitu...winja jau biku bija sabijusies par to ugunsbumbu,jo speejas aizsargaateis winjai nebija puurinjaa iedotas "par tiem daargumiem" winja klusi iechuxteeja raenai ausii "parunaasim weelaak un pilniigi nopietni iesaku apsweert sadarbiibas plaanus" un tad winja pieweersaas alohai "starp citu es esmu deitu un iesaku tew raenu,to wilceni,paaraak nekaitinaat!ugunsbumbas redz sagribaas pameeetaat!" ar smiinu paskatiijaas un raenu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 18:30
Raksts #44


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Kādu brīdi Melinda visus vērojusi noteica :: Kapēc visi sačukstas? Hmm visiem liekas, ka ir ko darīt izņemot mani! kapēc mani ignorē?:: Jau skaļāk iesaucās Melinda ::Vai kāds beidzot atbildēs, kur jādodas tālāk??:: Iespējams, ka kāds būtu atbildējis uz Melindas kaismīgo runu, bet viņa to neuzzinās, jo sadusmojjusies paķēra savu somu un pa tuvāko taciņu devās taisni mežā iekšā nepievēršot vairs nevienam uzmanību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 19:04
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"hey,Melind" nokliedzaaas deitu "uz kurieni ta tu sataisiijusies?bez mums?ir nu gan..." puxtot skreeja deitu winjai pakalj.winjai [deitu] nepatika,ka kaac shitaa izriikojaas.nelielaas dusmu leekmes iespaidaa no galwas saaka spiesties aaraa nelielas saartas rocinjas "welns paraawis-atkal!nosist to Derteni!" winjai aizweera aicis un rocinjas pazuda.tikaam winja jau bija panaakusi melindu "klau,newajag jau uzreiz taa!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 19:09
Raksts #46


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



:: Nu vai zinies! Nevajag ja???? Man nav pilnīgi nekādas nojausmas kādu dārgumu dēļ es te esmu un es jau stundu te esmu un neesmu pilnīgi nekā noskaidrojusi! Un ja visi grib sēdēt ,gulēt vai mazgāties es gribu rīkoties! Es nevienam savu klātbūtni neuzspiežu un es gribu ātrāk sākt meklēt tos dārgumus nevis gulēt turklāt mums te būšot ienaidznieki un es gribu viņus sameklēt pirms viņi sameklē mūs!:: Melinda sašutumā un emociju izvirdumā piesarkusi nobēra un izkliedza šo penteri. No dusmām no viņas pirkstu galiem sāka šķilties un sprakšķēt mazi zibentiņi.

Šo rakstu rediģēja bruīna: 24.08.2004 19:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 19:13
Raksts #47


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"ei,ei ei!mieriigaak!man naw weeleeshanaas pirms wisas lielaas daaguma mekleeshanas atstiept pekas!tagad nomierinaasimies un klusi dosimies atpakalj piepaareejiem-tikai bez l;iekaam kustiibaam" mieriigi tuwodamaas melindai teica deitu "un nodzees luudzu tos pirxtu galus!" nopurpinaaja deitu un pasmaidiija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 19:28
Raksts #48


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Melinda samulsa. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) Tas bija dīvaini! parasti pēc viņas histērijām cilvēki sāka ārdīties līdzīgi viņai, bet Deitu tā nedarīja. Melinda sāka apbrīnot to kā Deitu prot savaldīt savas emocijas. ::Piedod!:: Melinda noteica un pacēla savus pirkstus pretī muti. Viņa uzpūta tiem savu elpu un tie nodzisa tā itkā nekad nebūtu dzirksteļojuši. :: Tev taisnība iesim atpakaļ! Tikai manuprāt mums tiešām jākustās ātrāk no turienes prom, jo mēs jau nezinām ienaidniekus! pag!! Man taču jāsaskaita vai visi ir atnākuši uz satikšanās vietu! paldies, ka atgādināji!:: Melinda impulsīvi noteica un ātrā gaitā devās atpakaļ uz ūdenskritumu.

OOC: Par attaisnojumu Melindas impulsivitātei un dažādajai uzvedībai jāteic, ka viņa nepārāk labi spēj savaldīt savas emocijas (tapēc nebrīnieties, ja reizēm pēkšņi uznāk negaiss vai kaut kur iesper zibens) un viņa ir arī ļoti sarežģīts cilvēks!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 19:33
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



deitu jutaas apmierinaata-atkal pieraadiijas sen zinaamais fakc-ar smaidu war wairaak nekaa ar skalju balsi."es dzirdeeju,pareizaak man staastiija,ka shajos mezhos un wispaar shajaa apkaimee rosaas,wai pareizaak saakushi rosiities ruukji.tas wareetu noziimeet tikai to,ka tuwumaa zelc.wai arii,kas patieshaam weertiigs...tas tieshaam i aizdomiigi...er,esam jau atpakalj..." dietu nespeeja saprats,kapeec winja nejutaas droshi...kaut kas enbija labi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 19:41
Raksts #50


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Melinda apsēdās uz akmens un gribēja atvērt savu somu, bet te pēkšņi.... Viņa spalgi iekliedzās nokrita uz zemes un sāpēs saviebusi seju sāka raustīties krampjos. Momentāli sākas negaiss - īsta vētra. Viņa kaut ko tikkoo dzirdami murmināaj un starp tiem vārdiem bija sadzirdams :: mana....soma......gredzens...::
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 19:43
Raksts #51


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



OOC - Es laikam shinii speelee vairs nepiedzaliishos neviens ar mani nerunaa tad kaada tam visam vispaar ir jeega??????????????????????????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 19:46
Raksts #52


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"kas notika?" deitu staaweeja un nesaprashanaa wareeja wien rokas plaatiit-tik bezpaliidziiga winja jutaas "pagidi,nekusties.es tew teikcu-NEKUSTIES!"winja uzkliedz melindai ,winja saberzeeja rokas un no taam paceelaas zeltaina gaisminja.taa bija silta.deitu uzlika plauxtu uz melindas pieres.nekas nemainiijaas..."piedod,shoreiz newaru tew liidzeet" deitu nopuutaas...atkal...nebija labi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 19:51
Raksts #53


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Alloha izgaaja no uudens un paarveertaas par Panteeru......Alloha uzlidoja debesiis tieshi priekshaa saulei un visiem paari sliideeja eena ......

OOC - Labi poga tad es piedaliisho tikai tad vienalga es bareeshu sarunaaties tikai ar sevi , jo mani taapat neviens neklausaas.........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 19:51
Raksts #54


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"aloha,ko tu seedi kaa sastingusi?wai tu newari nekaa liidzeet?tu taku dziiwo shajos mezhos,paziisti katru augu..nuuuu!" stresaini kliedza deitu...winja newareeja iztureet ja nespeeja paliidzeet...winja nepacietiigi minjaajaas ...iznjeemusi no kabatas kazenju kaarbinju winja saaka taas negausiigi baazt mutee
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 24.08.2004 19:55
Raksts #55


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Melindas acu un prātu priekšā rādījās dažādas ainas, bet viņa tās pat nepiefiksēja. Viņa sajuta palīdzīgu roku, bet tā bezspēdzīgi nolaidās un Melinda atkal grima aukstajā tumsā! Tad viņa sajuta vieglumu, siltumu un mieru. Vizuāli tas bija tā! Viņa pacēlās gaisā viņu ieskāva gaisma kura radās no viņas somas ziņu sasildīja zibens lodē un viņa atkal nolaidās uz no lietus slapjās zemes. Negais mitējās un atspīdēja saulīte. Melindas drēbes un mati bija izžuvuši pirms melinda atkal pieskārās zemei. Viņa lēnām atmodās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 19:57
Raksts #56


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Alloha nolidoja zemee un jautaaja.... Ko es jems vareetu paliidzeet??????? Ko juus mekleejat ??? Eedienu uudeni???? Es shos mezhus paziistu labaak nekaa savu kazhoku....... Alloha atkal paarveertaas par cilveeku un uzluukoja apkaarteejos...... Kas veel nezin tad es gribu juus ar sevi iepaziistinaa es esmu alloha a kas juus esat????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 19:58
Raksts #57


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"eu,kas ar tewi?warbuut ieprieksh briidini par sawaam iipashajaam kaiteem,lai man naw jaalec no bixeem aaraa katreiz,kad tu gjiibsti...kaut gan shii naw kaite...wismaz parasta kaite...jo wisas paratsaas waru dziedinaat...shoreiz kaut kaa nesanaaca...taa kaa staasti,kas noticis..wai kas tew kait..wienalga,tik saki kaut ko..." bezpaliidziigi klaigaaja deitu,tad ieraudziija,ka melindas acis taapat tikai knapi tureejaas waljaa.deitu noleema,ka shaada apruupe[klaigaashana] meilindai nenaax par labu...taapeec noleema aizweerties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 20:00
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Melinda kas tev ir nepiescieshams kaadas saknes sula tevi var dziedinaat........

OOC - Lai neaizmirstu......

(Fortune)
Vārds: Alloha
Kas būs:Cits, Melnā pantēra, cilveeks
Izskats:Melna panteera ar zaljaam aciim un cilveeka puse tumshmate gara
Speejas:Teleporteeties, lidot , paarvietot priekshmetus ar aciim un paarveersties par cilveeku
Vecums:16 gadi

(Bruīna)
Vārds: Melinda
Kas es gribu būt: Džungļu Zvaigzne!
Izskats: Nu tā! Melni mati, tumši brūnas acis, ieapaļa seja, garas skropstas, pamazs deguns. Gara ap 170 cm. Kosmētiku nelieto (parasti).
Apģerbs: Gaiši zilas džinsas ( ar dažādām un daudzām kabatām) un topiņu uz kura ir dažādi zilie toņi.
Spējas: Spēj izsaukt negaisu un komandēt zibeni.
Vecums: 19 (tēla vecums)

(Nīke)
vārds:Nīke
kas būs:džungllu zavaigzne
izskats:skat. avu
spējas:spēj kontoleet dziivniekus un paredzeet naakotni
vecums:20
taa luuk ....

(poga)
Vārds: deitu
Kas būs:Kas tu gribi būt - Dzhunglju zwaigzne(pat to zwaigzni es pilniibaa piekriitu)
Izskats:1,57 m iisa meitene ,gariem gaishiem matiem,zilaam aciim,wienmeer spilgtaa apgjeerbaa,piirsings uzacii-talismans no burwes Toandorotas
Speejas:speej mainiit izskatu,teleporteeties,dziedinaat sewi
Vecums: 17 gadi

(Tinuviel)
Vārds: Raena
Kas būs:Cits, balta vilcene, cilvēks
Izskats:Balta, skaista vilcene, ar tumšām acīm, un cilvēka pusīte arī ar tumšām acīm un tumšiem matiem. Vairāk var redzēt un uzzināt bildēs
Speejas:Mest ar uguns bumbām (kad cilvēks) un dedzināt ar acīm (kad dzīvnieks)
Vecums:20 gadi

(Zvēromags)
Vārds: Magda
Kas būs: Džungļu zvaigzne
Izskats: Brūni līdz viduklim gari ruļļaini mati, debesszilas acis
Speejas: nav spēju, prot labi slēpties un ātri bēgt...
Vecums: 19 gadi

(Paipera)
Vārds: Filla
Kas būs:Dzhunglju zwaigzne...
Izskats:war skatiit awu...
Speejas:labi piemeerojas ikwieniem apstaakljiem...un dzirdeet jebkuras dziiiwas buutnes domas..
Vecums:19 gadi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
poga
iesūtīt 24.08.2004 20:01
Raksts #59


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: dažāda veida pirtis...;D



"sweika,esmu deitu...khem,wispaar taa kas tur bezpaliidziigi waartaas ir melinda...winja pashlaik nemeklee eedamo...iisteniibaa es nez kas shamai kaish..es esmu piekususi...shkjiet,ka esmu tewi jau kaut kur ieprieksh redzeejusi...neatminos kur...esi biju Ferdasaa?" nedaudz nerwozi tyeica deitu...atminjas par Ferdasu nebija paaraak labas...lai neteiktu wairaak...

OCC-es dodos guleet!;)tiximies riit mani dzhunglju biedri;)

Šo rakstu rediģēja poga: 24.08.2004 20:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fortune
iesūtīt 24.08.2004 20:04
Raksts #60


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.09.03
Kur: nav tava daļa



Kaadu Eedienu Melindai vaig es atradiishu tikai sakiet man ko.... Alloha klusiitinjaam runaaja un nopietni veeroja melindu un saprata ka ar vinju ir noticis kaut kas nelaags Varbuut Deitu tu vari naakt man liidzi es tevi aizteleporteeshu kaut kur tur kur vareetu buut tas ko tu meklee......

OOC - Arlabunakti poga (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Fortune: 24.08.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

33 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 06.05.2024 21:51