Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Pieteikšanās anketa, vecāku atļauja paraugs, Līdz 18 - vecāku atļauja
Goldberry
iesūtīt 04.07.2008 10:41
Raksts #1


ex foruma administratore
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.03



Visiem spēlēt gribētājiem lūdzam aizpildīt sekojošo pieteikuma anketu!
  • Aizpildītās anketas, lūdzu, sūtīt uz e-pastu tistoklis@gmail.com
  • Personām, kuru vecums uz spēles sākšanās brīdi nav sasniedzis 18 gadus, uz spēli līdzi nepieciešama rakstiska vecāku(a) / aizbildņu(a) atļauja (paraugu skat, zemāk). Bez atļaujas persona pie spēles netiks pielaista, bet tiks droši nogādāta tuvākajā sabiedriskā transporta pieturā.
  • Anketā iekļautā informācija netiks izmantota ļaunprātīgi, jūs nesaņemsiet pēkšņus SPAMA sūtījumus vai daudzsološas īsziņas 3 naktī. Tāpat Jūsu vārds / kontakti / vecums netiks nekur publicēti. Iegūtā informācija tiks izmantota tikai organizatorisku jautājumu risināšanai spēles NT ietvaros.
CITĀTS(Anketa)
Vārds, Uzvārds:
Vecums:
Plānotā klase:
Kontakttelefons:
E-pasts:
Vecāku/a vārds:*
Vecāku/a kontakttelefons:*

*Aizpildīt gadījumā, ja personas vecums ir zem 18 gadiem. Šādā gadījumā uz spēli nepieciešama parakstīta vecāku (aizbildņu) atļauja. Atļaujas paraugu, lūdzu skatīt zemāk.


CITĀTS(Atļaujas paraugs)
Atļauja


Es ___Vecāka Vārds, Uzvārds___, esmu informēts(a), ka mans bērns __Vārds, Uzvārds____ laikā no 15.08.2008 – 17.08.2008 (ieskaitot) piedalās brīvdabas lomu spēlē „Nolādēto tīstoklis”, kas notiek mežainā apvidū netālu no Siguldas (Lorupes ieleja). Zinu, ka spēles ietvaros tiek izmantotas polsterētas ieroču imitācijas un ka šāda veida aktīvā atpūta var izraisīt traumas (zilumus, sasitumus, skrambas, sastiepumus etc.).
Esmu drošs(a), ka mans bērns spēj par sevi atbildēt un neiebilstu pret viņa dalību šajā piedzīvojumu spēlē.


Datums:
________________

(paraksts)

Spēles veidotāju kontakti:
Mārtiņš Ceplis - GSM: (+371) 29587257
Līga Sadoviča - GSM: (+371) 26148831
Laura Skujiņa - GSM: (+371)29355684

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 13.05.2024 05:18