Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ciinja ar Neuzveicamo [C] [PZP], Sigfas lomu speele. PART I
Sigfa
iesūtīt 29.02.2004 13:01
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



<OOG> kameer veel gaidu dazhu speeleetaaju charsheetus (kurus man naaksies nedaudz papildinaat, pasha vainas deelj.) Domaaju, ka gaidlaini jau ir zinaami.

sheit luudzu peec iespeejas speeleet in-character. ja veelaties ko ne pa teemu pateikt vai apspriest oog, tad ejiet uz to atd threadu. Centieties iejusties savaa teelaa un speeleejiet kaa speeleetu vinjsh nevis kaa jums labaak (tb. nekaadas metagame thinking.) Par labu lomu izspeeleeshanu variet sanjemt papildus pieredzes punktus (turpmaak xp vai expi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) ja speeleesiet domaajot "nu jaa, dm jau mums taadu monstru nemaz nesuutiitu virsuu, jo esam par zemu liimenii" tad atrasieties pa ausi, un es jums nonjemshu expi.

taatad, nedaudz apskaidroshu situaaciju, un to ko juus esiet dzirdeejushi.</OOG>
Daudz kliist runas par daudzajaam Hanu ciltiim, kas laupa kur un kad pagadaas. Ir dzirdeets, ka elfiem radushaas probleemas ar kaadu vieteejo grupeejumu. Ruukjiem vinju kalnos radushaas probleemas, jo esot uzradies kaads drakons.

Sreija ir lielaakaa elfu pilseeta vieniigajaa elfu mezhaa uz Erendornas. Almaada ir liela ostas pilseeta, kuraa daudz apgrozaas karavaanas kas ved visaadus labumus no Gladiatoru Ciema. Laerna ir lielaakaa Karalja pilseeta Erendornaa, no kuras arii naak visi Karalja algotie piedziivojumu mekleejumi. Ir dzirdeets ka Karalim (Gedmornam II) esot interese Gladiatoru Ciemaa, kas iisteniibaa ir tikai nosaukums. Iisteniibaa taa ir neliela izmeera pilseetinja purva malaa.
____
PART I
_______________________
Juusu sadraudziigaa kompaanija (ieskaitot elfus un ruukjus, kuri pamazaam jau maacaas satikt) shonakt izseedaas krastaa no kugja "Erendornas veejsh" kursh juus, par nelielu samaksu, atveda uz Almaadas ostu. Nakti juus pavadiijaat mieriigi kaadaa ostas hoteliitii ar nosaukumu "Desmit velni" . No riita juus atmostieties no skaljiem klauveejieniem pie juusu kopeejaas istabinjas koka durviim.

PS. she buus karte (veelaak ielikshu papildinaatu versiju) (IMG:http://img17.photobucket.com/albums/v50/Sigfa/map_of_erendorn_copy.jpg)

Šo rakstu rediģēja Sigfa: 29.02.2004 13:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Urdrunir
iesūtīt 03.03.2004 17:48
Raksts #21


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads neziņā grozīja galvu: "Es visu līdz galam nesaprotu. Mums piedāvā naudu, lai pārceltu kaut kādus ieceļotājus uz citu vietu? Pie tam piedāvā tik, cik zemnieks var nopelnīt 10 gados, apstrādājot zemi. Kura no jums ir kaut ko dzirdējusi par Hanu vai šo Van Bastenu? Un kurai te ir veiklāka mēle, lai pilsētā par tiem apprašņātos? Mums tomēr vēl ir diena laika apdomāties."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 03.03.2004 21:41
Raksts #22


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Bards var nopelnīt vairāk, ja papūlas un uzraksta jaunu dziesmu," dusmīgi noburkšķ, "ehh... nu, labi... var jau katrā ziņā mēģināt... katrā ziņā diplomātija man itin labi padodas... nevaru gan noliegt, ka tas varētu būt garlaicīgi. Nu, vienalga, ja neviens nepiesakās, varu arī doties uz to pilsētu.. vismaz kādas pārmaiņas," parausta plecus,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 04.03.2004 14:15
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Ja gribi doties viena, tad protams! Es tikmēr parunāšos ar ļaudīm tepat pa šo iebraucamo vietu."

Tad Brannads saģērbjas, sameklē mierīgāku kaktu un sāk lūgties Moradina palīdzību šai dienai. Ja viņam izdodas netraucētam pabeigt ceremoniju, tad viņš uzvelk bruņas, piekarina āmuru pie jostas un dodas meklēt šīs iestādes saimnieku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.03.2004 16:58
Raksts #24


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta noskatās, kā durvis noklaudz aiz Brannada un pievēršas ceļabiedriem.
"Es domāju, ka varētu piedalīties. Darbiņš gan jocīgs, jāsaka. Hans... Cik nu esmu dzirdējusi, viņš rada nepatikšanas vietējiem, tā, ka, cik nu viņš ir nekaitīgs un pārliecināms... No otras puses, tāpat biju plānojusi iet uz to pusi. Un bariņā jautrāk," viņa pēkšņi nosmaida. "Un man vajag naudu. Ko domājat jūs?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 05.03.2004 19:35
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



"Te kaut kas slēpjas," noteica Nimloth, viegli saraukusi degunu, "bet kompānijas labad došos...Galu galā nekā labāka, ko šobrīd darīt, tik un tā nav..."
*paņem savu duncīti un sāk izklaidīgi tīrīt strupos ienadžus*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 05.03.2004 19:50
Raksts #26


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



*Pasmīn*: "Trīs - tā jau ir kompānija..."
Aoife izlaiž ķemmi caur garajiem matiem un saved seju kārtībā (ja tur maz ir, ko vest).
"Nu, manuprāt, varam jau iet," dodas pie durvīm.

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 05.03.2004 19:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 05.03.2004 19:56
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Urdrinur: Taalu nav jaameklee, iestaades saimnieks ir pats baarmenis, pie kura jums shobriid vaidzeetu samaksaat par istabinjaam... Vecais viirs shobriid tiira leti, jo no agra riita baaraa veel neviena nav. Nokaapjot lejaa pa trepeem tev aciis iespiid riita gaisma, kas nedaudz apzhilbina pie tumsas pieradusho ruukji, bet neko ljaunu nenodara... vecais virs apsveicinaas: "Labsriits, meistar ruukji, ko esat ieplaanojis shai dienai?" paluukojies tev aiz muguras un ieraudziijis, ka tur neviena nav: "Un kur tad juusu biedri? Shodien pilseetas centraa mazinjsh ikmeenesha tirdzinjsh- iesaku apmekleet.."

paareejie: nu, tad daraat akutko, vai sekojat Brannadam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 06.03.2004 14:25
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Nu tad ejam! Vai vismaz es iešu, jo man te vēl šādas tādas darīšanas pilsētā. Mēs varētu tikties tajā "Dzelzs dūrē" ap diviem, teiksim. Ko sakāt?" Rasta noprasa istabā palikušajiem, bet pati jau ir pilnīgi sakrāmējusies un gaida pie durvīm. "Vai arī varat nākt man līdzi, ja nav nekādu citu ideju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) "
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 06.03.2004 16:20
Raksts #29


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Nu, šo pilsētu es tīri labi nepārzinu," Aoife domīgi nosaka, "ja nu tu tiešām zini, kas kur atrodas, man nebūtu iebildumu iet apkārt ar kādu, kurš šejieni pazīst... tu jau iesi uz vietām, kur ir daudz cilvēku, vai ne?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 06.03.2004 16:45
Raksts #30


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Nē, ne gluži," Rasta izvairīgi novilka. "Man jāapciemo daži parādnieki, jāsatiekas ar dažiem paziņām, šis tas jāuzzina un tamlīdzīgi. Šādi tādi krājumi ceļam arī jāpagādā."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 06.03.2004 22:04
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



"Es došos mazliet paklejot pa ostmalas tavernām," izklaidīgi nomurmina Nimloth, ieslidinādama duncīti aiz zābaka malas, "kazi, kādu paziņu satikšu..."
*uzmet plecā apskrandušo ādas somu*
"Aiofe, pievienosies? Va tu ar Rastu?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 08.03.2004 09:49
Raksts #32


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads izjautā saimnieku par to, ko viņš zin par van Bastenu un Hanu.

"Saki, cienītais, vai nevari man pastāstīt kaut ko par van Bastena kungu, kas apmeties šeit? Vai labu ļaužu un vai bieži meklē palīgus dažādu darbu izpildei? Un kas tās par lietām ar Hanu? Vai šeit tā parasts, ka drīkst viņu piespiest pārcelties uz citu vietu un necelt pilsētu, kur tas nodomājis?"

Tad Brannads grib zināt, cik jāmaksā par istabu un vai pārtiku var sagādāt pats saimnieks, vai to labāk meklēt citur.

Ja gadījumā izrādās, ka šie izdevumi būs palieli, tad Brannads apjautājas, vai tuvumā nav kāds slimnieks, kam nepieciešama dziednieka palīdzība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 08.03.2004 17:37
Raksts #33


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta nervozi pameta acis pa pusatvērto durvju aili. Būtu baigi labi nozust pirms te kāds nāk laipni apvaicāties par samaksu...
"Labi, vienalga, galu galā, tiekamies tad "Dzelzs dūrē", ja nospriedīsiet pievienoties kompānijai!" Tad viņa izgāja gaitenī un klusi nokāpa pa kāpnēm.

(Ja kas, tu nevarētu aprakstīt lejas zāles mēbeles, kā arī viesnīcas apkaimi?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 17:53
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis/iipashnieks: "O, van Bastena kungs mums Erendornaa ir viens no ietekmiigaakajiem un godiigaakajiem cilveekiem. Nekas daudz par vinju gan man nav zinaams, jo vinjsh ir visai nosleepumains cilveeks, lai neteiktu vairaak. Paliigus vinjsh shad tad noliigst kaadiem maziem darbinjiem, kam pasham laika neatliek. (..) O, jaa Hans, redzies, iemeties grifu mezhaa, un nenaak laukaa, lai kaa vinju sauktu. Ja domaajiet to Hanu... par citu paziistamu man nekas nav zinaams. (..) istaba buus divi sudraba gabali. (..) partiku varu tev sagaadaat u vietas, draugs. Cepetis un alus... ko vien sirds kaaro! (..) nee, cik zinaams peec dziednieka neviens nav saucis." Vecais viirs visu laiku laipni smaida.


"Ahaa! tur jau naak arii paareejie... luudzu luudzu, brokstiis garshiigu cepeti ar pashmaaju viinu un saaliitu gurkjiiti... viss kas taadai jaunai daamai, kaa jums, vaidziigs!"

nokaapjot pa trepeem redzams baars visaa garumaa liidz istabas otram galam, tad pa kreisi stiepjas istaba, kuraa ir savietoti astonji aplji galdi ar 4 tukshiem kreesliem pie katra. aarpusi apsraksturoshu kad iziesiet laukaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.03.2004 18:15
Raksts #35


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Ja jau Rasta aizgāja," domīgi parausta plecus, "mēs varētu iet kopā."
Ar plašu žestu norāda uz durvīm un sāk iet uz to pusi. Ieejot bārā, nedaudz apstājas, tad pieiet pie galda: "Un nekā, hm, viegla jums nebūtu?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 18:27
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis: "Viegla? Meiteniit, vienmeer ir uudens un visa veida siirupi un uzvaariijumi un teejas uzleejimi ar'! Ko vien sirds kaaro!" Laipni uzsmaidiijis Aoifei vinjsh ielej glaazi uudens un pasniedz tai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 09.03.2004 18:30
Raksts #37


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta viegli salecas, kad saimnieks viņu pamana, tad mierīgi pieiet pie bāra letes un mazliet īdzīgi nomet uz galda prasītās 2 sudraba naudiņas. Nekad nav patīkami šķirties no naudas, arī no 2 sp.
"Ko domā darīt, Brannad? Varu paieties tev līdzi?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 18:39
Raksts #38


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



eeemm... tas sudrabs ir no viesiem, nevis no katra (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) bet ja jau BC ir ar mieru paareejiem uzsaukt... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Sigfa: 09.03.2004 18:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 09.03.2004 18:55
Raksts #39


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



((IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) )

"Kaut kad jau atdosiet," viņa nosaka un ziņkārīgi paskatās, kas tiek piedāvāts no ēdmaņas. No kārtīgas ēdmaņas, nevis ūdens, sīrupiem un uzlējumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 19:11
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Lielopa cepetis, cuukas galja, visa veda kartupelji (iznjemot frii, protams) gurkji, tomaati, siipoli, loki, kjiploki, maize (baltaa un rupjaa) viins, alus, iesala dzeeriens, vistas galja (cepta, vaariita) un veel...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 10.05.2024 06:54