Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ko domājat par gados jauniem autoriem?
Vai gados jauns (10-16) autors var saraxtiit forsu graamatu?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 256
Viesi nevar balsot. 
...Zanish...
iesūtīt 31.03.2004 17:29
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Es (Sharlotish) gribeeju zinaat juusu domas par tiinjiem, kas gribeetu rakstiit graamatu, bet vinjus neciena, jo vinji ir tik jauni! Es ljoti labi izprotu sho situaaciju, jo man pashai ir tikai 13 gadi un es pat nevaru piedaliities savas skolas literaaro darbu konkursaa. Es paintereseejos kaapeec, un man teica : Protams, ka tu nevari piedaliities, jo tev ir tikai 13un tu tachu neko sakariigu nevareetu uzraxtiit! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Panda
iesūtīt 22.11.2004 23:24
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Kaut kur starp debesīm un zemi



Es balsoju par variantu ka noteikti būtu jādod iespēja un tiešām arī tā domāju, kaut gan jāatzīst ka autors rakstot grāmatu ieliek tajā savas zināšanas un pieredzi un tā kā zināms nāk tikai ar gadiem un tā nu ir lieta ko mēs mainīt nevaram. whistling.gif
Arī es jau kopš kādiem 11gadiem šad tad kaut ko rakstu, bet pa laikam šos darbus pārlasot nākas atzīt ka tie ir bērnišķīgi un lai arī iespējams šis stāsts ir interesants un aizraujošs tas varētu patikt tikai tāda pat vecuma bērniem.
Man šķiet ka vienalga cik liels ir tavs talants sākumā tev ir jāiemācās rakstīt un jāzin par ko rakstīt un tikai tad jāraksta. unsure.gif Tā nu tas ir vienalga patīk jums tas vai nē. Es vispār domāju ka jauni cilvēki raksta ļoti labu dzeju, pat nezinu kapēc, bet man tā šķiet, jo jauns cilvēks māk izskaidrot savas domas, bet pieredzējis māk tās arī paskaidrot. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 07.02.2005 05:49
Raksts #42


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



Es nobalsoju par 1. variantu
Visiem ir jādod iespēja. Esmu lasījusi 13 gadīgas meitenes grāmatu.Likam ''Trīs maģiskie akmeņi'' laba grāmata.Nevar pateikt ,ka tu nevari neko sakarīgu uzrakstīt ,ja vēl nekas nav gatavs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 07.02.2005 08:43
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



Ir jādod iespēja.
Jo arī visi slavenie rakstnieki ir bijuši jauniņie,bet paskatieties kas tagad no viņiem iznāk ārā happy.gif un nedodot iespēju mēs tā varam pazudēt kādu jaunu, labu talantu. silent.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 07.02.2005 12:37
Raksts #44


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Arī trīspadsmit gadus jauns cilvēks var sarakstīt ko sakarīgu, tāpēc balsoju par pirmo variantu. Un lasītāju auditorija taču arī ir plaša (gadu skaita ziņā). laughing.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Donna
iesūtīt 07.02.2005 13:00
Raksts #45


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05
Kur: Sapnjoju par pawasari...



Kaapeec gan nee???
Katrs dara un paraada sewi kaa grib...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ßu††erflyze
iesūtīt 07.02.2005 15:57
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: between you and me



lasu ja ir ko lasiit....
vienalga, kas saraxtiijis, ka tik laba tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nulukkizdin
iesūtīt 07.02.2005 21:01
Raksts #47


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 29.05.04
Kur: Rīga



Ja ar vārdu forša saprotam to pašu, ko laba un augstvērtīga, tad atbilde uz jautājumu, manuprāt, ir nē, nevar.. Šāda vecuma cilvekam ir pārāk maza dzīves pieredze un izpratne, lai uzrakstītu ko patiesi vērtīgu.. Mēs, saprotams, varam strīdēties, ko nozīmē laba gramata, tomēr manā skatījumā 10-16gadīgs autors un tiešām augstvērtīgs darbs ir divi nesavienojami jēdzieni.. Var strīdēties, ka pasaulē redzēti ne viens vien mazgadīgs ģēnijs, ka arī jauni cilvēki ar pieaugušāku domāšanu nekā vairumam pieaugušo.. tomēr viena lieta nemainās - dzīves pieredzes šiem cilvēciņiem trūkst..

Šo rakstu rediģēja Nulukkizdin: 07.02.2005 21:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Canadian
iesūtīt 11.02.2005 18:00
Raksts #48


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Varbūt pašu saturu jauni rakstnieki var izdomāt (Varbūt pat daudz labāku nekā pieaugušie), bet izveidot tekstu, kurš būtu stiliski pareizi uzrakstīts... nezinu... Jauniem autoriem parasti ir daudz stila kļūdu un, ja uzrakstīto lasa kāds piaugušais, tad uzreiz saprot, kas to grāmatu ir rakstījis. Nobalsoju par atbildi Varbūt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 12.02.2005 21:33
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Uzskatu,ka iespēja vienmēr jādod. Ja vēlies rakstīt-raksti. Neviens tev neliedz. Bet tik un tā 10 vai 16 gadu vecumā neesi pietiekami pieredzējis,lai rakstītu dzejoļus par mīlestību vai nāvi,ja to esi redzējis tikai TV! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 12.02.2005 22:23
Raksts #50


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



varbuut, ka vareetu uzrakstiit. lai gan diez vai...kaa jau te dazhi mineeja, konkreetaa vecuma cilveeki reti kad var uzrakstiit normaalu domrakstu, kur nu veel graamatu. bet meegjinaat jau var, varbuut jauneeklim ir Talants. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 12.02.2005 23:01
Raksts #51


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Tas ir atkarīgs no tā, cik jauniem.

Uzskatu, ka pirms cilvēks atrod savu rakstīšanas stilu, viņam krietni jāpatrenējas. Ar ''treniņu'' laiku es saprotu pusaudža gadus. ... Bet lasīt jaunos autorus šajā
vecumā nozīmē lasīt kaut ko kaut kur jau dzirdētu. Es nesaku, ka tas ir slikti, bet...
Protams, ir izņēmumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 20.02.2005 19:47
Raksts #52


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Es jau daudz rakstu un man ir 15. Pārlasot iepriekšējo vienmēr atrodu, ko labot. Par jauniem rakstniekiem varu teikt: "Ja vēlies rakstīt, vispirms kārtīgi patrenējies un tad centies publicēties."
Personīgi rakstu jau vairākus gadus vienkārši tāpat. Panākumi ir redzami. grin.gif Skolas domrakstu konkursā biju labākā klasē. Skolotājas vārdiem runājot, nevienu tādu darbu viņa vēl nav lasījusi. Vismaz mana vecuma. blush.gif
Mūsu skola neizceļas ar īpašu literāro aktivitāti...
Visiem, kas vēlas rakstīt varu tik teikt: "Grāb iespēju, kamēr karsta!!!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 20.02.2005 20:09
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



ir taada graamta "triis magiskie akmenji" protams ar noslieci uz burvestiibaam un visaadaam magijaam un vienu izredzeeto, kas izglaabs pasauli, bte graamta lasiijaas uz priekshu ljoti raiti un bija patieshaam lab. taas autore bija 13 (ja nekluudos) gadus veca meitene. taadeelj, kapeec gan arii jaunieshi nevareetu raxtiit...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 20.02.2005 20:30
Raksts #54


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Kāpēc ne? Ir jādod iespēja. Varbūt šis gados jaunais rakstnieks uzrakstīs grāmatu daudz labāk nekā kāds pieredzējis. Tomēr tāda iespēja ir minimāla. Šādi izdarīt spētu tikai cilvēks, kuram ir talants.

CITĀTS
"Ja vēlies rakstīt, vispirms kārtīgi patrenējies un tad centies publicēties."


Jā... tieši tā domāju arī es.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ashlee
iesūtīt 22.02.2005 17:35
Raksts #55


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.02.05
Kur: ...dream about real lowe...



Es domaaju , ka winjiem jaadod iespeeja...
Un ja mees pashi weeleetos raxtiit graamatu , nedomaaju , ka weeleetos tik nosodoshu attieksmi no paareejiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 23.02.2005 17:29
Raksts #56


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Jauanajiem rakstniekiem nav ne vainas, patiesībā. Kas tad viņiem būtu vainas?! Viņi ir tikpat labi, kā vecas paaudzes rakstnieki...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariona
iesūtīt 28.02.2005 16:46
Raksts #57


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.03
Kur: Kaut kur uz šīs Pasaules...(A varbūt citas...)
Labākā stāsta autore 2006



Es ticu, ka arī jaunie rakstnieki var sarakstīt tiešām labas grāmatas par sev tuvām tēmām, kāpēc gan ne?Domāju, ka daudzi jauni rakstnieki varētu sarakstīt kaut ko tik pat labu/sliktu kā pieaugušie, jo daudzi pieaugušie jau nu nejēdz rakstīt.
Ne jau vecums ir noteicošais, bet talants. Manuprāt. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tīna
iesūtīt 28.02.2005 18:12
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.05
Kur: ...sapnjo...



Katram jaadod iespeeja wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 28.02.2005 18:17
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Noteikti var. Galvenais, lai cilvēkam ir laba valoda un doma &, ja viņš var to visu nolikt uz papīra. happy.gif
Autori jau ir arī tie paši dzejnieki - te pat kurbijkurnē tādi ir un diezgan labi, atzīmēšu. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tīna
iesūtīt 28.02.2005 18:27
Raksts #60


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.05
Kur: ...sapnjo...



Piem gados jauna raxtniece ir uzraxtiijusi "Triis magjiskos akmenjus"...dzirdeeju , ka taa ir tiiri laba graamata...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 21:20