Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Grāmatzīmes
mazā peciņa
iesūtīt 12.09.2005 11:56
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Laikam jau šeit huh.gif

Ko Jūs izmantojat par grāmatzīmi? Vai arī jums ir kāda mīļākā grāmatzīme, vai paštaisīta, vai dāvināta?

Pašlaik grāmatai, ko lasu es izmantoju Paradise Saloon bukletu kā grāmatzīmi. Gadījās iet garām un paņēmās.

A parasti par grāmatzīmēm man kalpo dažādi bukleti, čeki, papīri. Viss, ko var iedomāties un ko pat nevar iedomāties.

Kādreiz gribētu īstu grāmatzīmi, tādu, kādu pārdod V&R pie kasēm happy.gif to 3D grāmatzīmīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
mazā peciņa
iesūtīt 13.09.2005 06:47
Raksts #21


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 13.09.2005 00:24)
Es, godīgi sakot, jūtos šokēts par cilvēkim, kas spēj izrādīt tādu necieņu pret literatūru, kā lapu deformācija ar nolūku atzīmēt vietu, līdz kurai esi izlasījis.. unsure_a.gif Tiešām šausminos iedomājoties, kādas tās grāmatas izskatītos, ja jūs lasītu ik pa lappusei dienā, un regulāri atzīmētu, līdz kurienei esat tikuši.. ohmy.gif Bet tas tā.. Mazliet offtopic, bet nevarēju paturēt savu viedokli pie sevis...
Vispār tas nav nekas nosodāms. Mans matemātikas privātskolotājs mēdza atzīmēt stūrīšus. Un tā patiešām ir vieglāk, nekā 10līmpapīriņi.
Ja grāmatu mīl (nu gan pateicu), tad tas, ko viņai nodara nav darīts ar ļaunu, bet tieši otrādi. Mīlestība pret grāmatu nebūtu tāda, kad redz neviens viņai nedrīkst pieskārties utt utt. (es nesaku, ka otrādīgi)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Namoo the Jellyf...
iesūtīt 13.09.2005 14:17
Raksts #22


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05
Kur: Lietuviešu tipa dzīvoklis, kur vienā nelielā istabā ir iebāztas 9 lielas un 6 mazas mēbeles un vēl atliek pietiekami daudz vietas



Vislabāk jau ja grāmatai ir šķirlentīte, tāpēc man patīk ''Atēnas'' grāmatas, tur viņas vienmēr ir. Vasarā bračka vienu laiku krāja kaut kādas kārtis, tad es pa kādai saspraudu grāmatās, bet visbiežāk mēdzu atvērtu grāmatu vienkārši ''nomest uz mutes'', pie gultas man tādu parasti ir vesela kaudze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 13.09.2005 19:32
Raksts #23


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



Visbiezhaak, kaut kaada kartinja, kaarts vai kaut kas cits tamliidizigs. Tagad gan man ir mazinsh daavanu maisinsh, jo naktii bija pirmais pa rokai grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 13.09.2005 19:48
Raksts #24


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 13.09.2005 00:24)
Es, godīgi sakot, jūtos šokēts par cilvēkim, kas spēj izrādīt tādu necieņu pret literatūru, kā lapu deformācija ar nolūku atzīmēt vietu, līdz kurai esi izlasījis.. unsure_a.gif Tiešām šausminos iedomājoties, kādas tās grāmatas izskatītos, ja jūs lasītu ik pa lappusei dienā, un regulāri atzīmētu, līdz kurienei esat tikuši.. ohmy.gif Bet tas tā.. Mazliet offtopic, bet nevarēju paturēt savu viedokli pie sevis...
*


Agrāk arī es to uzskatīju par necieņu.. grin.gif. Taču man patīk grāmatām atlocīt stūrīšus, tās lasot ēst taukainas lietas, piemēram, šokolādi u.tml. Protams, tas attiecas uz manējām.. Jo vairāk grāmata ir apbružāta, jo vērtīgāka un mīļāka man tā šķiet, un nekas tā nesagādā baudu, kā lasīt un ēst saldumus happy.gif. Turklāt stūrīši ir visnotaļ ērti, un vairāk par 6 man nevienā grāmatā nav nācies atlocīt meele_a.gif.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 13.09.2005 20:09
Raksts #25


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(.: ARTANIS :. @ 13.09.2005 00:24)
Es, godīgi sakot, jūtos šokēts par cilvēkim, kas spēj izrādīt tādu necieņu pret literatūru, kā lapu deformācija ar nolūku atzīmēt vietu, līdz kurai esi izlasījis.. unsure_a.gif Tiešām šausminos iedomājoties, kādas tās grāmatas izskatītos, ja jūs lasītu ik pa lappusei dienā, un regulāri atzīmētu, līdz kurienei esat tikuši.. ohmy.gif Bet tas tā.. Mazliet offtopic, bet nevarēju paturēt savu viedokli pie sevis...
*

es uzskatu tāpāt kā Artanis, bet citi gan nē, kāpēc gan grāmata uzskatāma par mīļāku, ja tā ir nobružāta-respektīvi, ja grāmata mīļāka, tad tā ir nobružātāka. Es gan grāmatas, kuras man ir mīļas cenšōs saglabāt pēc iespējas labākā stāvoklī- un parasti besos, kad grāmatnīcā tikko pirktai grāmatai vāki ir saskrāpēti.
Jā jāpiemin, ka grāmatu arī biežu nometu uz mutes, bet tomēr priecē tās iebūvētās grāmatzīmes
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 15.09.2005 18:47
Raksts #26


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



es laikam esmu viena no retajaam, kas izmanto iistu graamatziimi laughing.gif protams, ja ir "iebuuveetaa" ( grin.gif ), tad vinju nelietoju, bet nu visaadaa zinjaa varu pastaastiit staastinju, kaa tiku pie savas miiljaas graamatziimiites. vooobshem pagaajshgad pabeidzu maakslas skolu, bet pirms tam katru gadu braucaam vasaraas zaljajaas praxees, tipa nometnees.

vienu reizi dziivojaam kaut kaadaa skolaa...laikam tas bija zvejniekciemaa laughing.gif un nu tur mees arii guleejaam klasees....taa nu es ieluureeju kaut kaadaa skapii -> tur bija visaadas maaciibu graamatas, un tad es ieraudziiju taadu feinu strikjiiti izliidushu no graamateles. protams, iznjeemu to, shausmiigi iepatikaas un ieshnjaucu savaas naasiis grin.gif izskataas vinja ljoti smuki - taads plastikaataa teerpts papirusa gabalinjsh ar apgleznojumu (vai apdruku) virsuu - eegjiptieshu tur kaut kaada bilzha un apakshaa taads mazinjsh hieroglifu alfabeec.

taga man vinja ir dikti miilja... visas graamatas lasu ar vinju. vienkaarshi staav vinja plauktinjaa, kur vienmeer staav taas graamatas, kuras tai briidii lasu. smile.gif vairs nevaru iztikt bez sava papirusa gabalinja grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
riffly
iesūtīt 18.09.2005 10:11
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.05



Līdz šim brīdim īstu grāmatzīmi esmu izmantojusi tikai kādas 5 reizes... Jo parasti kā grāmatzīmi izmantoju to, kas pagadās pie rokas - patlaban tā ir līmlapiņa, bet vispār ļoti bieži izmantoju mazos kalendārus
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 18.09.2005 11:37
Raksts #28


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



atcerejos vel izmantoju lioigas lapinas lai at zimetu iepatikusos citatus. agrak medzu izmantot loterijas kartinu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristīne
iesūtīt 20.09.2005 17:59
Raksts #29


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.05.05
Kur: Drūmkaktē



Es gandrīz nelietoju grāmatzīmes, bet ja lietoju, tad vai nu pašā grāmatā iestrādātās, vai kādu papīra lapiņu, kartiņu.Dažreiz pati uztaisu sev kādu smuku grāmatzīmīti ar uzlīmēm un zīmējumiem, bet tas notiek ļoti reti.Speciāli grāmatzīmes pirkusi neesmu. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kanea
iesūtīt 24.09.2005 12:04
Raksts #30


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: Nr.322.
Labākās miniatūras autore



Parasti graamatziimes neizmantoju, meegjinu atcereeties, liidz kurai lappusei tiku. Agraak to vareeju atcereeties, tagad ir taa pashvakaak; laikam atminja paarslogota tongue.gif .

Ja nu kas - shad un tad izmantoju metaala graamatziimi ar kjeltisku rakstu smile.gif .

Šo rakstu rediģēja anonymus_II: 24.09.2005 12:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 24.09.2005 15:56
Raksts #31


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Es nelietoju grāmatzīmi - grāmatas, kuras es lasu es atstāju vaļā, ja zinu, ka varbūt gribēšu to vietu atrast atloku malas (cūciski ne ?), reizēm kad lasu vairākas vietas vienā grāmatā vienlaicīgi lietoju savus pirkstus. Vienīgi tad, ja grāmatā jau ir ielīmēta grāmatzīme es to lietoju citādi man tas patiesību sakot traucē, ka tā grāmatzīme kaut kur maisās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Simple Girl
iesūtīt 28.09.2005 20:36
Raksts #32


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: Fata Morgana



man ir viena ļoti mīļa (paštaisīta grāmatzīme) nu patiesībā ļoti vienkārša - pīnīte (dzelten,zaļa) un arī atceros kad viņu uztaisīju... kad lasīju pirmo HP grāmtu speciāli tai! un tā arī iegājies ka tagad katrai grāmatai izmantoju...

Šo rakstu rediģēja gride: 28.09.2005 20:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Feny
iesūtīt 28.09.2005 21:11
Raksts #33


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.05
Kur: vieta, kur neivena cita nav.



man gadijas dabut savejo šādi...
manai mammai atnaca vestule no kaut kadas bankas anglija ( tur ieksa bija paradite kada varetu izskatities mammas kreeditkarte) smile.gif kamer tur viesojos ieraudziju kaut ko lidzigu kreditkartei bet kludijos ta nebija kreditkarte, bet mana toposa gramatzime. nekas ipas bet tomer prieks manis paties piedzivojums whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ice-girl
iesūtīt 03.10.2005 18:13
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.12.04
Kur: domās nepārtraukti esmu mīļajā Dailītē ^^



nu, es parasti izmantoju kādu kartiņu (ir man 2 mīļas ar Tīģerīti virsū), reizēm arī kādu no ļoti daudzajiem mazajiem kalendārīšiem.. rolleyes_a.gif
bet gadās arī tā, ka vai nu nolieku "uz mutes" (kā te daži jau ir izteikušies) vai arī vnk ielieku k-ko, kas ir pa rokai - šķēres, zīmuli, pildspalvu.. da jebko.. biggrin.gif
it kā jau man k-kur mētājas viena metāla grāmatzīme ar ķeltu rakstu, bet cik atceros, tad labi ja kādas pāris reizes esmu viņu izmantojusi.. unsure_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Folkblack
iesūtīt 06.10.2005 10:32
Raksts #35


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05



padomasim ja es lasu bibliotekas gramatas tad aizloku kadu lapinju via vienkarshi atceros kura vieta biju! ja savejas tad ieliku kadu vecu ilietou okartte atjanoshanas karti tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bandists
iesūtīt 07.10.2005 20:05
Raksts #36


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.05



Parasti grāmatzīmes nelietoju. Taču man ir atsevišķas grāmatas, kurām grāmatzīme ir vienmēr. Piemēram HP grāmatām lietoju putnu spalvas. happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 07.10.2005 20:15
Raksts #37


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



es ljoti reti atloku stuuriishus ermm.gif bet tomeer atloku.lai gan peedeejaa laikaa to daru aizwien retaak.
un par graamatziimeem kaadreiz,kad man bij kaadi 10-12gadi,izmantoju pashtaisiitas graamatziimes.pati griezu,kraasoju,liimeeju.tas bija kaa wesels process,kas piedereeja pie taa,ka es graamatu lasu.un katrai graamatai bija sawa graamatziime-ar taas teeliem,kaadu citaatu un tamliiciigi.
tagad wisbiezhaak izmantoju kaadas pa rokai esoshas lapinjas,salociitas kontroldarbu lapas,pawisam mazinjas pieziimju lapinjas happy.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 09.10.2005 09:48
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Man par grāmatzīmēm parasti ir piezīmju lapiņas...man viņas uz galda stāv un tad es tās arī lietoju. Bet ir arī bijusi īsta grāmatzīme...ar kkādu tēju virsū, bet tā palika citā grāmatā....bet tā parasti izmantoju visādus papīriņus...neko biezāku vai resnāku negribas grāmatā likt...bojā tak grāmatu..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Folkblack
iesūtīt 09.10.2005 18:08
Raksts #39


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.05



vispar var jau leitot ari dazdus sadzives prieksmetus smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
raira
iesūtīt 11.10.2005 18:49
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.09.04
Kur: tur kur..........kautkur



Agrāk man bija grāmatzīmītes ar manu vārdu... Bet atkārtošu agrāk
Tagad vairāk iznāk lappaspusēs ielikt kādu matu spraudi, maybe izlietotu veco špikeru utml. Visu kaut ko... Bet biežāk laikam sanāk grāmatās atstāt kaut ko līdzīgu grāmatzīmei . . .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 21:25