Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bildes no BBRi3
Aiva
iesūtīt 01.08.2005 12:29
Raksts #1


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



http://foto.inbox.lv/helj/bbri3
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Aiva
iesūtīt 01.08.2005 18:24
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Aiva @ 01.08.2005 13:29)


Vēl viens albūms par to pašu tēmu:
http://foto.inbox.lv/nait/BBRI3
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 01.08.2005 20:44
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Dazās bildēs izskatās briesmīgi. Plēve, kurai uzzīmētas līniajs, kalpo kā mūris? WTF? Šādas bildes skatoties, saprotu, cik gan jauks ir Kamaza mīļotais WYSIWYG.
Ekipējums, turpretī, smuks dažiem. Pat ļoti.

Šo rakstu rediģēja GameMaster: 01.08.2005 20:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kurbads
iesūtīt 01.08.2005 20:53
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Rīga



kas taa par speeli?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 01.08.2005 21:16
Raksts #5


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Lielā Baltijas, ja kas wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 02.08.2005 09:51
Raksts #6


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Elfu austiņas super!!! Rūķu bārdas (īpaši - salaveča) - LOL!!!
Par sienām - melna plastmasa, protams, neir gud, bet ja tā ir cena, lai spēlētu lielākās mājās vai pilsētā, es esmu ar mieru piepūlēt savu iztēli un iedomāties, ka tur ir mūris. Man iztēles pietiek. smile.gif
Izskatās, ka viņiem tur ir gājis jautri, bet vispār tas apbedīšanas rituāls drusku tā kā pēc ņirgāšanās izskatījās grin.gif , es meistaru vietā uzsūtītu viņiem pēc tam neapmierināto mironi pasūdzēties. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 02.08.2005 21:44
Raksts #7


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Cik tad tur ljauzhu bija? Un vispaar jamiem buutu jaapareklameejas labaak. Te tachu no shii gala, vareetu taadam eventam veselu leeveni piiplu salasiit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 02.08.2005 21:51
Raksts #8


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Nu, tie kas gribēja - aizbrauca, tur jau ieroči tāpat ir koka vai tekstolīta, tā kā baisais bars nesanāktu. Es vienam puisim šo to no sava ekipējuma aizdevu, bet man pašam tā spēle nekādu interesi neizraisīja, kad palasījos aprakstus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 02.08.2005 22:04
Raksts #9


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Nav jau taa, ka te visi vien uz nekoka un netekstiliita ierochiem kritushi. Vai vispaar uz ierochiem kritushi. Bet anyway, tas, cik noprotu ir pilniigi krievvalodiigs LARPs, kas daudzus gana atbaidiitu atkal.
Man jau savaa zinjaa patiik shie elfi, ruukji un zaljie, domaajams, orki ar savaam akcenteetajaam vizuaalajaam atshkjiriibaam. Kaut kaa jestri. Bet tas jau tikai no bildeem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 02.08.2005 22:43
Raksts #10


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Mani konkrēti samulsina redzētais - kvalitatīvi tērpi, gandrīz būfoti ieroči, bet tik drausmīgas butaforijas... Es saprotu, ka dažkārt pārspīlēju ar to WYSIWYG, bet , come on, viņi varēja savas priekšrocības izspēlēt daudz labāk un tā neakcentēt to melno plēvi. Nu ar ko miskastes maiss ir krutāks par būfotu zobenu izskata ziņā?

Kas tā par māniju dzīties pēc ideāla tērpu un ieroču jomā, bet poligonu iekārtot, kā, nu atvainojiet ... .

Šo rakstu rediģēja Kamazs: 02.08.2005 22:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 02.08.2005 22:53
Raksts #11


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Kamaz - atvainojam. smile.gif Tērpu uzšūt ir daaaaaaaaaaaudz vieglāk, nekā uzcelt mūra ēku, vai ne tā? Un ja tomēr gribas spēlēt ne tikai mežu, bet arī apdzīvotu vietu? smile.gif
Andza - a zinot dažus no zaļģīmjiem, man šķiet, ka tur arī pa dzīvei gāja jautri. smile.gif
Eh, bet vairāk tomēr uz Veģmaku gribējās tikt.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 02.08.2005 23:08
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
Tērpu uzšūt ir daaaaaaaaaaaudz vieglāk, nekā uzcelt mūra ēku, vai ne tā? Un ja tomēr gribas spēlēt ne tikai mežu, bet arī apdzīvotu vietu?

Lai jau tā būtu. Es tikai nespēju pieņemt to, ka šāds spēlētājs nicīgi nosprauslojas par būfoto ieroci (kuru jaunākie modeļi, starp citu, izskata ziņā ne tikai neatpaliek, bet dažkārt pat pārspēj koka analogus) un pašapzinīgi zīmēdamies ar tiešām laba izskata tekstolīta zobenu ieiet...plēves būdā, kas apzīmēta, kā mūra māja.

Nu kā var viens un tas pats cilvēks sodīties, ka būfi neizskatās ok, bet pieņemt šo te - .. ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 03.08.2005 00:29
Raksts #13


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Domāju, ka tām plēvēm ir tik senas tradīcijas, ka tās vairs lāga nevienu nerausta... kaut gan patīkamāk, protams, būtu ieiet īstā mūra mājā... smile.gif lai nu kā, ja cilvēki izdomātu atpsēlēt gliemežu civilizāciju, domāju, ka māju jautājums kļūtu tik pat aktuāls, kā tagad, kad mājas neviens apkārt nestaipa, bet zobenus un tērpus - gan. smile.gif
Bet tev, Kamaz, toties velk uz pretējo grāvi - ```` vispār kaut kādi tērpi un kas nu tur vēl, ka tik ierocis būfots. tongue.gif
Domaju, ka liela daļa problēmu slēpjas tajā, ka poligonos dabūt celtniecības atļaujas un materiālus ir krietni grūtāk, kā atrast šuvējas. Re, mums Veģos lēnām top vizuāli smuks ciemats. smile.gif Bet tas top un vēl taps ļoti ilgi, tas nav pāris dienu vai pat nedēļu darbs. Un nedomāju, ka būtu prāta darbs tādēļ nicīgi raukt degunus par cilvēku, kas ir papūlējies, lai sagādātu skaistu tērpu un labu ieroci, pat, ja tas ir no tekstalīta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 03.08.2005 08:29
Raksts #14


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Es teiktu ka tā reakcija 'būfs nekam neder' ir ne tik daudz būfu kā dažu labu būfu atbalstītāju un popularizētāju vainas dēļ, jo atzīsti, Kamaz, pats sākumā noliki koka un tekstolīta ieročus līdz ar zemi.

Kad nu tā paklausās tavās, Aivv un vēl pāris būfu fanu slavas dziesmās un ņirgās par nebūfiem, tad tā asociācija "būfs ir tups" arī rodas.

Bet kā saka, vārds kas reiz pateikts, atpakaļ vairs nav atsaucams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vargr
iesūtīt 03.08.2005 08:47
Raksts #15


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04



Nu gan smilšukaste!!! "Viņi pirmie sāka." Sčas es arī nebūfotu lāpstiņu atvēzēšu.
Cik atceros gan linkus RPG listē (RIP), gan Kedrika vispārīgās lekcijas par BDLS, tad "jūs tikai paskatieties uz šo *** ar krāsaino porolona rungu – tas viņam zobens domāts" noteikti bija pirms TN1 (ja ne pirms KBKN).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kamazs
iesūtīt 03.08.2005 08:51
Raksts #16


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



CITĀTS
Es teiktu ka tā reakcija 'būfs nekam neder' ir ne tik daudz būfu kā dažu labu būfu atbalstītāju un popularizētāju vainas dēļ

Es gan tā neuzskatu. Kedrika lekcija par ieročiem lomu spēlēs bija pirms TN vispār parādījās un TN oriģinālā vispār bija plānots ar koka ieročiem (skat. pirmās spēles aprakstu iekš http://asdfghjkl.times.lv, kur šis fakts ir redzams). Tāpat arī pieņemu - vismaz man tā škita -, ka lielākā daļa larpistu tomēr nav mazi bērni, lai neprastu atšķirt ironisku plātīšanos no patiesiem apvainojumiem.

Līdz ar to tas man šķiet pilnīgi absurds apgalvojums. Piemēram, te ir citāts no tiem laikiem, kad par būfu atbalsta kampaņu i runāt nevarēja - uzreiz pēc TN1. Tas itin labi raksturo vispārējo attieksmi pret būfiem attiecīgajā sabiedrībā -

Pērkontēvs 2003-10-21 10:10:46
Njaaa. Malači. Tikai... tie "boofed" ieroči...manuprāt tie gan sako...

http://www.lffb.lv/index.php?menu=04&submenu=33700204

Arī sanctuārijā reakcija bija līdzīga pirmo reizi informējot par spēli pirms TN2. Un ar viņiem nekāda saskare nebija bijuse. Diemžēl nav linka, ko iepostot, jo to forums izskatās, ka nobrucis pazūdot arī visiem postiem.

Patiesībā tieši šī attieksme izprovocēja ironizējošo ņirgāšanos par nebūfiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 03.08.2005 08:55
Raksts #17


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Es nesaku, ka nav vainas abās pusēs, bet pēc tādām ņirgām... nu ko var gribēt vairs, iespaids radies, un tik viegli nemainīsies.

Ir jau viegli nolikt otru gar zemi, bet pēc tam nākas dzīvot ar to, ka tas otrais tev to visu mūžu pieminēs.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 03.08.2005 09:01
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 03.08.2005 09:47
Raksts #18


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Redzi, Kamaz, tas ko tu toreiz Sanktuārijā sarakstīji bija jau tāds teksts, ko par "ironizējošu paņirgāšanos" uztvert bija grūti. Tādēļ arī tāda attieksme.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 03.08.2005 09:56
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



CITĀTS(Kamazs @ 03.08.2005 09:51)
Arī sanctuārijā reakcija bija līdzīga pirmo reizi informējot par spēli pirms TN2. Un ar viņiem nekāda saskare nebija bijuse. Diemžēl nav linka, ko iepostot, jo to forums izskatās, ka nobrucis pazūdot arī visiem postiem.

*


Redzi, ar Sankttuāriešiem ir vēl tā lieta, ka viņi uz tiem ieročiem raugās drusku savādāk, kā LFFBieši. MUms zobens ir lietiņa, ar ko uzkauties, nu, ja smuks, labi, bet galvenais, lai izturīgs un pēc zobena izskatās. Bet tas pats Merdoks man par savu zobenu ar tādu mīlestību stāstīja, ka gribot negribot ataust atmiņā grāmatas par viduslaikiem, kad vīra gods bija viņa zobens. Un godam tak ir jāizskatās pēc iespējas labāk, vai ne? grin.gif Lai nu kā tu mīlētu boofus, bet tomēr tak tekstolīta zobeni vairāk izskatās pēc saviem dzelzs analogiem... Un kur nu vēl šķērši ar visādiem vijumiem un akmeņiem, un vēl šis tas, kā dēļ tādu zobenu kaut vai uz fantasy grāmatas vāciņa liec! grin.gif (atzīstos, pēdējos mēģinājumus boofu estetizācijas jomā neesmu redzējusi, varbūt ir kas panākts šai jomā)
Un par Sanktuāriju - tā kā tā uzturētājs atrodas slimnīcā ar visai nelāgām traumām, liekas, ka kādu mēnesi nāksies iztikt bez šī saita. sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 03.08.2005 10:18
Raksts #20


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tā, ejam jau oftopikā, varbūt atgriežamies pie tēmas?
Par Sanktu - Miha ir ārā no slimnīcas un nodarbojas ar saita atdzīvināšanu.

Par BBRI - man spēļu sērija ne pārāk patika pat no aprakstu un noteikumu puses, tādēļ arī pats tajā nepiedalījos, un, izskatās, ka BBRI 3 ir bijusi līdzīga BBRI I, nav jau brīnums, jo atkal notika Lietuvā smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.04.2024 17:53