Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Turpināmā anketa
Sol Invictus
iesūtīt 27.11.2005 13:21
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Ideja ir šāda: paņem anketu no iepriekšējā spēlētāja raksta, atbildi uz visiem anketas jautājumiem un papildini ar savējo.

Bez kā tu negribētu dzīvot:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  « < 10 11 12  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (220 - 231)
zibgaismiņa
iesūtīt 13.01.2009 02:36
Raksts #221


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Bez kā Tu negribētu dzīvot? | Bez mūzikas,bez kameras,bez domām,bez saldējuma un tā kokteiļiem,pusnakts našķiem-bez ļoti daudz kā.
Ko Tu nekad mūžā nenogaršotu? | dunno,lets just wait and see
Ko Tu nekad nedarītu? | nepārstātu mīlēt sevi
Ja Tu nonāktu citā pasaulē, kāda visticamāk tā būtu? | interesanta
Ja Tu noķertu zelta zivtiņu, un viņa apsolītu izpildīt vienu Tavu vēlēšanos, tad tā būtu? | spēja lidot
Kas Tev negaršo? | zirņi,pupas,visādi sautējumi,sakņu zupas
Kā tev šķiet - kas ir pats svarīgākais, ko Tu esi savā dzīvē ieguvis? | prāts
Uz kādas planētas Tu gribētu dzīvot (izņemot Zemi)? | tā gan nav planēta,bet kādreiz gribētu palēkāt pa mēnesi ^__^
Kurā ķermeņa daļā Tu nekad nedurtu pīrsingu? | savā.varbūt tikai ausīs,vai uzacī.
Kam būtu jānotiek, lai Tu labprātīgi dotos karā? | jāzūd jebkadām citām iespējām
Ko Tu vēlētos sava mūža laikā izdarīt? | es nevēlos,es daru.vēlēšanās tikai rada ilūziju par mērķi
Kas ir labāks - komunisms vai nacionālsociālisms? | abi labi,vienāmaisā bāžami,bet viens ir jāatzīst-Ādijam bija stils (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
No kā tu nekad neatteiktos? | ai,nekad nesaki nekad ;]
Ja Tu būtu krustvārdu mīkla, tad kāda? | burtu jūklis
Kas ir pats jaukākais, ko Tev kāds jebkad ir teicis? | mmm,uz šo labāk neatbildēt
Kādas ir pašas vecākās atmiņas no bērnības? | gaišas
Cik gadu vecumā Tev bija pirmā mīlestība? | 15
Vai gribētu labāk būt pretējais dzimums? | gribētu pamēģināt,bet tikai ne ar tādu vārgu ķermeni,kā mans (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Kāds ir Tavs mīļākais saldējums? |mazliet pakusis un auksts,un tikko iesākts.piparmētru,šokolādes,un tāds karameļu,kāds bija sensenos laikos-plombīrs ar kausētu karameli,nevis tie ko rožo tagad-viscaur karameļu,bet negaršo ne pēc kā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Kā plāno sagaidīt Jauno gadu? | bez stresa-prom no mājām un šamo svinīgās padarīšanas ><
Vai ir filma, kuru skatoties raudāji? | mh
Mīļākā grupa, mūziķis (bet tikai viens)? | šobrīd pirmo vietu ieņem Avantasia
Esi māņticīgs? (ja, jā, tad kā izpaužas) | vabūt ne gluži,cenšos pārvarēt,un lielākoties izdodas
Kāda vēsturiska persona Tu gribētu būt? | Marija Antuanete.a la-izpriecājies un mirsti skaista
Skaistākais, ko Tu šodien redzēji / dzirdēji / juti? | saullēkts,vējš kokos, mēness,laime
Kur gribētu dzīvot, neskaitot Latviju? | Kubā/Japānā
Vislabākā mājas lapa kādu tev gadījies apmeklēt? | nepateikšu
Pirmā asociācija ar vārdu ‘rudens’? | Earnella
Vai esi redzējis filmu „HP un Uguns Biķeris”? | jā
Kas Tev sevī patīk vai nepatīk? | es sev patīku visa,mh ^__^
Notikums / lieta / cilvēks, kas izmainīja Tavu dzīvi? | viss taču plūst un mainās nepārtraukti,re-tikko pārrakstījos, un radās jauna teikuma daļa :]
Muļķīgākais, ko esi izdarījis? | atvērusi muti neīstajā brīdī
Vai tev patīk grupa Greenday? | varētu pat teikt ,ka jā
Tev ir gadījies krist no kāpnēm? | jā
Cik gadu vecumā Tu gribētu nomirt? (Ja vispār gribi.) | pēc 30 der jebkurš vecums.
Kurš sporta veids Tev vislabāk padodas? | badmintons
Ja Tev būtu viens jautājums Dievam, ko Tu viņam jautātu? (Tikai atceries, tā nav vēlēšanās, bet jautājums!) |kad būs tāda iespēja,tad arī domāšu
Smieklīgākais notikums mūžā? | ai,gandrīz katra jauna diena
Mīļākais gadalaiks? Kāpēc? | laikam pavasaris, gaiss smaržo tā īpaši,vēlpēc saltuma
Kā Tu vērtē gejus un lesbietes? | es nevērtēju,neuzskato tās par kautkā īpaši izdalāmām kategorijām.ir cilvēki i vsjo
Kā tad ir - blonds vai tumšmatains? | tumšs parasti pirmais iekrīt acīs,bet ir jau vēl Orlando (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)
Garlaicīgākais priekšmets - algebra vai ģeometrija? | garlaicīgi nav nevienā no tām,vismaz ne pie Lapiņas
Ko Tev patīk darīt ziemas vakaros? | vērot zvaigznes
Ko Tu mīli par visu visvairāk pasaulē? | sevi
Vai Tu domā, ka esi skaista? |jā
Tumšs vai gaišs? | nelieciet man izvēlēties -__-
Baidies nomirt? | nē
Vismuļķīgākā lieta? | dunno
Ko Tu domā par pēcnāves dzīvi? | laikam ticu tai,vai varbūt vienkārši ceru uz tādu.enīvai,ja jau izrādīsies,ka kļūdos,man tāpat būs dziļi(ti-6feet under ground) vienalga
Vai Tava istaba vienmēr ir kārtībā? | LOL
Vai Tu esi kādreiz gribējis palīdzēt kādam izbeigt ciešanas? | iedot prātu stulbajiem,nogalināt bezcerīgi ievainotu,spēt atbildēt uz kāda jautājumu-jā ir gadījies gribēt šīs lietas
Tev patīk Tava dzīve? | visnotaļ
Tev patīk senā mūzika? | atkarīgs-ko dēvē par senu?
Tev patīk, kad ārā ir -25? | nē
Mīļākā filma? | daudzas
Bieži sarksti? | patiesībā-nav ne jausmas,nekad nepamanu,kad sarkstu
Mēdz bastot un viltot ārstu zīmes? | bastot-jā,ārstu zīmes-nē
Kas Tevi iedvesmo? | skaistums
Kas, Tavuprāt, ir mīlestība? | sajūta
Kāpēc vajadzīgs naids? | lai būtu kur smelties enerģiju,kad mīlestība uzkaras
Ko Tu visvairāk nožēlo? | es nemēdzu nožēlot.un arī šobrīd neko nenožēloju
Stulbs jautājums? | ?
Kāda citu cilvēku rīcība, viņiem pašiem to nenojaušot, Tevi var ļoti aizskart? | ai,nevajag pieminēt
Cik mirkļu ir mūžībā? | vai nav vienalga? :] mirkļi ir kā konfektes-jābauda,ne jāskaita
Vai Tu proti svilpot? | jā
Zini kā pareizi just? | mh
Kā var noviltot ārsta zīmi? | like-who cares?
Kas cilvēkus padara par slepkavām? | sk. iepriekšējo atbildi
Kas Tu esi pēc horoskopa? | zivs
Ko Tu pēdējoreiz sapņoji? | nevar teikt,tam jāpiepildas ;]
Tev ir brāļi vai māsas? | jā
Kurš transporta līdzeklis Tev šķiet visbiedējošākais? | zemūdene
Tu lasi avīzes? | nē
Tavs mīļākais citāts no kāda no Taviem draugiem vai paziņām? | "mīļā pistolīt -__________-' "
Vai Tu aizraujies ar aforismu lasīšanu? | Nē
Vai Tu kādreiz esi domājis par to, kāpēc Tevi vispār radīja? | jā
Kad, par ko un cik ilgi tu esi jutis vislielākās sāpes? | 4 dienas gudrības zobs aroganti centš izaugt tur,kur viņam īsti nebija vietas
Ko Tu labāk gribi zināt - patiesību vai saldus melus? | šobrīd es neko negribu zināt
Cik procentu kakao satura, Tavuprāt, jābūt garšīgā šokolādē? | nav viedokļa
Cik ilgi jāmeklē īstā mīlestība? | mīlestība taču nav jāmeklē ^__^ man tā nekur nav pazudusi
Vai Tu mācētu nomainīt durvju slēdzeni? | ja man tālēniun 2x paskaidrotu...maybe
Kādas ir tavas sapņu kurpes (apavi)? | es mirtu laimīga ar melniem, garumā līdz celim šņorzābakiem savā īpašumā
Savdabīgs dzīves krustpunkts, kad pavēries atpakaļ? | visādi nobeigumi un sākumi
Cik bieži Tu, mēneša laikā, brauc ar sabiedrisko transportu? | gandrīz katru darbadienu pa diviem lāgiem
Bieži kritizē citus? | ne gluži.citu veikumu gan
Esi kādreiz iemīlējies? | mh
Tu labāk izvēlētos morālās vai fiziskās sāpes? | morālas.
Kā Tu labāk mirtu - nošaujoties vai noslīkstot? | nošaujoties noteikti nē,ja mani nošauj kāds cits-tā jauki un efektīgi,bez sāpēm-lūgtum.slīkt negribu
Kam būtu jānotiek, lai Tu nogalinātu cilvēku (izņemot pašaizsardzību)? | es par to šobrīd nedomāšu
Cik sniegpārslu nokrīt Tev uz sejas gada laikā? | uzmini!
Cik Tu maksā? | atkarīgs-kuršvēlas pirkt
Kad / pie kā / par ko Tu jūties vainīgs? | pie drauga ,visticamāk, draņķigā garstāvokļa šobrīd
Sniegs garšo? | nē,tāda dīvaina piegarša tam bija,kad pēdējo reizi pasmeķēju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Cik gadu līdz / pāri pilngadībai? | 0
Kas tas tāds? | kur?
Kur dzīvo prieks? | manī
Vai Tu raksti stāstus? | tikai iesāku
Vai tev patīk palīdzēt cilvēkam? | kā kurā brīdī.kad viss aiz muguras jūtos varen apmierināta ar sevi
Cik reizes dienā smaidi? | daudz
Vai Tu smejies no sirds? | lielākoties.
Jaukākā cilvēka ķermeņa daļa? | kad jau sadala pa daļām,tad takš vairs nesanāk cilvēks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Pievilcīgākā ķermeņa daļa? | man ar daļām nepietiek ;D
Dzīves moto? | dzīvo bez nožēlas,un nesatraucies par to,ko nevari mainīt
Kad pēdējo reizi biji Liepājā? | diezgan pasen
Kā garšo banāni? | labi
Vārdi, kas bieži atbalsojas Tev galvā? | man tur nav atbalss,laikam varu cerēt,ka nav gluži tukšs,ko?
Cik reizes dzīvē esi sacījis - piedod? | daudz
Cik ilgi Tu spētu dzīvot bez datora? | fiziski-kaut visu atlikušo mūžu,bet tas būtu visai apnicīgs mūžs
Kāpēc 1+1 nav 8? | jo tu tam tici
Cik reizes dienā Tu vēlies kādam iespert? | 0
Kas, Tavuprāt, ir bohēma? | laba lieta
Mīļākā ģeometriskā forma un kādēļ? | kvadrāts-vienkārš un glīts
Vai Tu kliedz? | tikai savāprātā,bet ir brīži kad tā gribas balsī,bet nevar jau... -___-
Kur ir Tavai pasaulei mala? | man pasaule ir lode,tā kā es nepārtraukti atrodos uz tās malas
Kas Tev asociējas ar skaitli 13? | piektdiena
Kāda ir Tava raksturīgākā īpašība? | vispirms vienmēr censties oponēt
Tev patīk pilnmēness naktis? | jā
Vai Tu šobrīd esi iemīlējies? | -dzīvē (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Vai Tu labi pārzini pasaules vēsturi? | priekš vidusskolnieces...nē
Kāda ir / kādai vajadzētu būt tavai vietai, uz kuru aizbēgt, kurā paslēpties no visiem? | man nevajag uz kurieni,bet ar ko bēgt.vispirms
Kurš Tavs ģimenes loceklis tev nāk prātā, dzirdot frāzi „sunshine in a bath”? | LOL [Igors (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) ]
Dziesma dvēselei? | kāda no tām ,kas manā mp3
Vai tev patīk laiks, kāds ir šobrīd? | ne gluži
Kad Tu tici? | kad ir kam ticēt
Māki sist knipi? | mh
Cik ir 2+2=? | (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) neatbildēšu,jo man prātā rupja atbilde (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) D ><
Vai un kādas ir bezjēdzīgas lietas dzīvē / pasaulē / mākslā / jebkur? | jā,bet tās lietas jau katram citādākas.
Ko Tu darītu, ja zinātu, ka mirsi pēc 11 minūtēm un 24 sekundēm? |kautko pierakstītu,un izietu laukā pavērot debesis
Ko Tu mīli vairāk, sevi vai citus? | mīlestība nav daudz vai maz,tā vnk ir vai nav.un šobrīd ir
Vai Tev patīk sapņot? | mh
Cik svarīga tev ir nauda? Cik svarīga mīlestība? | mīlestība..man tā laikam ir tā degviela,kas arvien liek man turpināt funkcionēt.nauda man nav svarīga
Tu aktīvi apmeklē koncertus / festivālus? | mh,un apmeklēšu arī turpmāk
Kas Tevī raisa dziļdomību (par mīlestību, par cilvēka sūtību uz zemes, par dzīvi par nāvi un citām filozofiskām lietām)? | šādi jautājumi :]
Kāpēc Tev patīk vai nepatīk HP? | bija pasaule,kur patverties
Ko Tu pašlaik dzirdi? | datoru,taustiņus,radio
Kas ir pēdējais, ko iegādājies? | ķēdīte
Kas Tevi šodien iepriecina? | hmm,labāk nerakstīt
Cik vajag, lai justos bagāts? |tam man nevajag vairs neko
Ar kādiem cilvēkiem Tev patīk sarunāties? | dažādiem
Tu piekrīti uzskatam, ka cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri mīl un tie, kurus mīl? Ja nē - kāpēc? Ja jā - kuriem piederi Tu? | te var piekrist mitrenei,lol
Tavs sirsniņcilvēks? | man tāda nav (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Ko Tu domā par cilvēkiem, kas izdara pašnāvību? | es par viņiem nedomāju
Kas ir tas, kā dēļ Tev patīk nakts, laiks, mīlestība, puķes utt.? | tas,ka esmu dzīva
Ko Tu esi zaudējis? | neskaitāmus reversus un dambretes (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Vai Tu ļoti plāno savas dienas un notikumus? | nein
Kad iestājas pasaules gals? | tas ir katram individuāli
Piedzīvojums kādā vēlētos iesaistīties? | baaaigais slinkums rakstīt -__-
Kurā stāvā Tu dzīvo? | šonedēļ pirmajā
Ko Tu gribētu atslēgt? | -
Kas spēj Tevi ietekmēt, lai Tu pakļautos? | :| es tikko atklāju,ka esmu visnotaļ samaitāta, tadēļ labāk neatbildēšu
Vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? | manuprāt jā,bet,šķiet,eksperti ir citās domās
Ko panāk mūzika? | to,ko attiecīgajā brīdī vajag,ja vien uzliek pareizo playlisti
Kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? | īpašs
Kas tu esi? | Scen
Simfoniskā mūzika. Jā vai nē? | u mean,simfonic black metal?tas der
Kādā krāsā ir tava zobu birste? |sarkanbalta
Es iznīcināšu gandrīz visus rakstniekus, visus mūziķus, visus Tavus radiniekus, Tavus draugus, visus putnus un krāsas - atstāšu tikai pa vienam no katra, ļauju Tev izvēlēties. Nosauc sešus vārdus. | mani mīļākie rakstnieki jau ir miruši
Vislabākā sajūta pasaulē? | taureņi
Labākais sporta veids? | badmintons
Kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? | neredzamas
Bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? | mh,darbadienās pat pa dieviem lāgiem
Cik bieži pats gatavo ēst? | kad pārvaru slinkumu
Mammas nopratināšana - stulba vai jauka? | oh,don't reind me...
Tev garšo persiki? | konservēti
Pēdējā trauma, ko guvi? | -
Kas notiek Latvijā? | u tell me
Patīkamākā sejas izteiksme? | mmm,ļauj padomāt...tā tur
Vai tu mēdz lamāties? | cenšos izvairīties
Ja tev būtu iespēja mainīt vienu lietu pasaulē, kas tā būtu? | (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif)
Tu esi laimīga? | jā
Patīkamākā lieta ko esi izdarījis šodien? | -
Vai tev ir un kādā krāsā/kādi cimdi? Kāds ir to cimdu stāsts? | pelēk-oranži strīpoti,gari.spontāns pirkums kautkādā lētajā bodē(Cento,Neto,Mego...vai kautkā tā)
Mīļākais diennakts laiks? | nakts- rītausma
Kad Tu neatbildi uz jautājumu? |kad vēlos
Kas Tev ir chills? | angļu valodas vārds
Kāda ir Tava mīļākā vieta uz pasaules? | mana.tā īstā
Tev labāk patīk fotografēties vai fotografēt? | fotografēt
Uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu! | mūzika
Pēdējais, ko vinnēji? | ---
Cik ir daudz? | vairākkā pietiekami
Kas ir : + *? |simbolu virkne
Kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? | es gribu būt tikai es (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Kas ir mehāniskais apelsīns? | laba grāmata
Nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? | pamatīgi
Tev ir mājdzīvnieks? | jā
Cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? | ja manas acis rāda pareizi-2 ><
Vai Tev ir autovadītāja apliecība? | mācību-jā,bet tā jau īsti neskaitās
Ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? | geez,man jau apnika,kas Maija lika mums to eseju rakstīt.neprasi
Kas ir Francis Balodis? | arheologs?
Kādā krāsā ir tavs divritenis? | zaļs ar baltu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? | nopirkt busiņu
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? | četros no rīta
Kas ir bijis? | daudz kas
Tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku?)? |atmetu roku mēģinājumiemskatīt,kad mans internets šo velmi neatbalstīja
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? | tas,manā pagrabā.upeņu
Kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? | ><
Kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? | sarkanu
Kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? |saņēmu drosmi
Tev patīk sēņot? | man tāparasti ir vnk klīšana pa mežu ar tukšu grozu un nazi un vispār-jā
Starp citu, pavirši skaitot šis ir kāds 185. jautājums. Ko tu domā / gribi izdarīt par / ar spēles autori? | neko
Tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? | minigolfs
Vai Tu zini, kā barojas planārija? | man ir aizdomas,ka arī negribu zināt
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? |tāds,kādu es bērnībā pie omītes ēdu brokastīs-ar olu un puķkāpostiem un skābo krejumu un sāli (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
vai bietēm ir sirds?|hm,kur es to esmu jau dzirdējusi?
cik ir 21 reiz 2?|42
iesaki kādu recepti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) |
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaprīze_klusē
iesūtīt 20.01.2009 02:15
Raksts #222


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.12.06



Bez kā tu negribētu dzīvot? >bez mīļotā cilvēka, mūzikas, iespējas radoši izpausties, iedvesmas, literatūras, gaumes un mākslas, bez...
Ko tu nekad mūžā nenogaršotu? >šķiet, ka gliemežus vai tās pašas vardes
Ko tu nekad nedarītu >nekad nesaki nekad... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Ja tu nonāktu citā pasaulē, kāda visticamāk tā būtu? >tāda, par kuru mēs pašlaik nespējam ne iedomāties
Ja Tu noķertu zelta zivtiņu, un viņa apsolītu izpildīt vienu Tavu vēlēšanos, tad tā būtu? >lai mana dzīve būtu izjūtu, notikumu, laimes un skaistuma pārpilna, mīlestības un kataršu pārpilna
Kas Tev negaršo? >Auzu putra, zivju zupa, asinsdesas un dažendažādi citi gaļas izstrādājumi, melones
Kā tev šķiet - kas ir pats svarīgākais, ko Tu esi savā dzīvē ieguvis? > iespēja dzīvot
Uz kādas planētas Tu gribētu dzīvot (izņemot Zemi)? >tādas uz kuras arī būtu dzīvā daba
Kurā ķermeņa daļā Tu nekad nedurtu pīrsingu? >nabā, ekstremitātēs, hm..
Kam būtu jānotiek, lai Tu labprātīgi dotos karā? >sagrāvei, vispārējai sagrāvei
Ko Tu vēlētos sava mūža laikā izdarīt? >apceļot pasauli kamēr to vēl nav skāruši un sagrāvuši apokalipšu viļņi
Kas ir labāks - komunisms vai nacionālsociālisms? >pārāk slidens temats priekš manis,hm, vidusceļš
No kā tu nekad neatteiktos? >no iespējas piepildīt
Ja Tu būtu krustvārdu mīkla, tad kāda? >rēbuss
Kas ir pats jaukākais, ko Tev kāds jebkad ir teicis? >iespējams pašu jaukāko jebkad man kāds vēl tikai pateiks
Kādas ir pašas vecākās atmiņas no bērnības? >noslēpumainas, jo neatceros kuras no tām ir vecākās
Cik gadu vecumā Tev bija pirmā mīlestība? >kādā no iepriekšējām dzīvēm
Vai gribētu labāk būt pretējais dzimums? > ō, nē
Kāds ir Tavs mīļākais saldējums? >kivi
Kā plāno sagaidīt Jauno gadu? > es nedomāju par tik tālu laiku
Vai ir filma, kuru skatoties raudāji? > jā gan
Mīļākā grupa, mūziķis (bet tikai viens)? >pašlaik Olafur Arnalds
Esi māņticīgs? (ja, jā, tad kā izpaužas)> nedaudz
Kāda vēsturiska persona Tu gribētu būt? >laimīga
Skaistākais, ko Tu šodien redzēji / dzirdēji / juti? >skaņdarbs by July Skies
Kur gribētu dzīvot, neskaitot Latviju? kautkur.. Ņujorkā vai kādā no vidusjūras zemēm
Vislabākā mājas lapa kādu tev gadījies apmeklēt? way to hell -> google.com
Pirmā asociācija ar vārdu ‘rudens’? > PV dziesma un kļavas lapas, kastaņu lasīšana
Vai esi redzējis filmu „HP un Uguns Biķeris”? > meibī
Kas Tev sevī patīk vai nepatīk? >man patīk mana spēja baudīt, nepatīk tas, ka nespēju baudīt līdz galam
Notikums / lieta / cilvēks, kas izmainīja Tavu dzīvi? >izmaiņas ir nepārtrauktas
Muļķīgākais, ko esi izdarījis? >kļūdījusies
Vai tev patīk grupa Greenday? >ne visai
Tev ir gadījies krist no kāpnēm? > pa kāpnē,
Cik gadu vecumā Tu gribētu nomirt? (Ja vispār gribi.) >es neesmu vēlējusies sev nāvi kādā konkrētā brīdī
Kurš sporta veids Tev vislabāk padodas? > vērošana
Ja Tev būtu viens jautājums Dievam, ko Tu viņam jautātu? (Tikai atceries, tā nav vēlēšanās, bet jautājums!) >Kas Tu esi, Dievs?
Smieklīgākais notikums mūžā? > (daudzpunkte)
Mīļākais gadalaiks? Kāpēc? piektais - tas, kurš no sirds
Kā Tu vērtē gejus un lesbietes? > neirāli
Kā tad ir - blonds vai tumšmatains? >tumšmatains
Garlaicīgākais priekšmets - algebra vai ģeometrija? > algebra, ģeometrijā vismaz var pazīmēt
Ko Tev patīk darīt ziemas vakaros? >zīmēt sniega eņģeļus un pikoties, vērot leduspuķes
Ko Tu mīli par visu visvairāk pasaulē? > skaistumu
Vai Tu domā, ka esi skaista? >no sirds
Tumšs vai gaišs? > nekad nesaki nekad
Baidies nomirt? >neaizbēgsi jau tik un tā
Vismuļķīgākā lieta? > muļķīgums
Ko Tu domā par pēcnāves dzīvi? > daudz ko
Vai Tava istaba vienmēr ir kārtībā? >arī haoss ir kārtība
Vai Tu esi kādreiz gribējis palīdzēt kādam izbeigt ciešanas? >jā
Tev patīk Tava dzīve? >kautkas vienmēr pietrūkst, bet jā - jo tā ir tikai un vienīgi Mana
Tev patīk senā mūzika? >m?
Tev patīk, kad ārā ir -25? > atkarībā kur un kāda esmu
Mīļākā filma? >animācijas - "Vinnij Puh"
Bieži sarksti? > iespējams diezgan bieži
Mēdz bastot un viltot ārstu zīmes? >bastot mēdzu, bet viltot - atkarībā kas skaitās viltošana - pašai rakstīt kā ārstam vai apgalvot nepatiesu diagnozi, jo esi patiesībā vesels?
Kas Tevi iedvesmo? >iedvesma
Kas, Tavuprāt, ir mīlestība? >noslēpumu dārzs par kuru siržu zinātnieki strīdas
Kāpēc vajadzīgs naids? >pretpoliem
Ko Tu visvairāk nožēlo? >nenožēloju
Stulbs jautājums? > aga
Kāda citu cilvēku rīcība, viņiem pašiem to nenojaušot, Tevi var ļoti aizskart? >žēlošana. Kad nav citu siltu jūtu pret tevi, izņemot žēlums
Cik mirkļu ir mūžībā? >nesaskaitāmi
Vai Tu proti svilpot?> nē
Zini kā pareizi just? >var just arī pareizi?
Kā var noviltot ārsta zīmi? > tikai VIŅŠ zina
Kas cilvēkus padara par slepkavām? >neirozes
Kas Tu esi pēc horoskopa? > zivs
Ko Tu pēdējoreiz sapņoji? >smukas krāsiņas
Tev ir brāļi vai māsas? > nē (ir pus)
Kurš transporta līdzeklis Tev šķiet visbiedējošākais? >zemūdene
Tu lasi avīzes? > pa retam
Tavs mīļākais citāts no kāda no Taviem draugiem vai paziņām? > "es mīlu smago mūziku, izņemot AC/DC, tā tač klasika!"
Vai Tu aizraujies ar aforismu lasīšanu? >ne pārāk
Vai Tu kādreiz esi domājis par to, kāpēc Tevi vispār radīja? > em...
Kad, par ko un cik ilgi tu esi jutis vislielākās sāpes? >sirdssāpes
Ko Tu labāk gribi zināt - patiesību vai saldus melus? >nezināt
Cik procentu kakao satura, Tavuprāt, jābūt garšīgā šokolādē? >50% -90%
Cik ilgi jāmeklē īstā mīlestība? >īstu mīlestību nav jāmeklē, nekur nav jāmeklē
Vai Tu mācētu nomainīt durvju slēdzeni? >ar lielām pūlēm iespējams jā, ja būtu kāds skaidrotājs vai instrukcija - noteikti
Kādas ir tavas sapņu kurpes (apavi)? > sapņu kurpes? mh? nav tādu
Savdabīgs dzīves krustpunkts, kad pavēries atpakaļ? > satikšanās
Cik bieži Tu, mēneša laikā, brauc ar sabiedrisko transportu? >aptuveni vairākas reizes dienā, septiņas dienas nedēļā, 4 nedēļas mēnesī, divpadsmit mēnešus gadā
Bieži kritizē citus? >gadās. ...bieži.
Esi kādreiz iemīlējies? >heh
Tu labāk izvēlētos morālās vai fiziskās sāpes? >...
Kā Tu labāk mirtu - nošaujoties vai noslīkstot? >nošaujoties
Kam būtu jānotiek, lai Tu nogalinātu cilvēku (izņemot pašaizsardzību)? > TAM
Cik sniegpārslu nokrīt Tev uz sejas gada laikā? > tik, cik neaizkrīt aiz kapuces
Cik Tu maksā? >es nepārdodos
Kad / pie kā / par ko Tu jūties vainīgs? >as always
Sniegs garšo? > man negaršo
Cik gadu līdz / pāri pilngadībai? >mēneši līdz
Kas tas tāds? > tavs jautājums, mana atbilde
Kur dzīvo prieks? >sajūtās
Vai Tu raksti stāstus? >viss ir viens liels stāsts
Vai tev patīk palīdzēt cilvēkam? > kuram?
Cik reizes dienā smaidi? > es nenodarbojos ar smaidu skaitīšanu
Vai Tu smejies no sirds? >jā
Jaukākā cilvēka ķermeņa daļa? >cilvēks
Pievilcīgākā ķermeņa daļa? > kuram?
Dzīves moto? > "think less - feel more"
Kad pēdējo reizi biji Liepājā? > nekad
Kā garšo banāni? >sīvi
Vārdi, kas bieži atbalsojas Tev galvā? > klusums
Cik reizes dzīvē esi sacījis - piedod? > es neesmu skaitījusi, sasodīts!
Cik ilgi Tu spētu dzīvot bez datora? >ja būtu nepieciešamība - kaut visu mūžu, ja būtu tā vērts
Kāpēc 1+1 nav 8? > jo es pagaidām nespēju pierādīt pretējo
Cik reizes dienā Tu vēlies kādam iespert? > nekad to nevēlos
Kas, Tavuprāt, ir bohēma? >esības vieglums
Mīļākā ģeometriskā forma un kādēļ? >aplis, jo bezgalība
Vai Tu kliedz? >sevī
Kur ir Tavai pasaulei mala? >iespēju robežās
Kas Tev asociējas ar skaitli 13? > māņticības
Kāda ir Tava raksturīgākā īpašība? > saraustītība - - - -
Tev patīk pilnmēness naktis? > laikam jau
Vai Tu šobrīd esi iemīlējies? > as always
Vai Tu labi pārzini pasaules vēsturi? > vēsture ir noslēpums
Kāda ir / kādai vajadzētu būt tavai vietai, uz kuru aizbēgt, kurā paslēpties no visiem? >iedvesmojošai, atkarībā no situācijas - vai nu "vientulībai masu sarīkojumos", vai nu klusai, mierīgai, kādā dabas nostūrī vai gandrīz bezcilvēku vietā. Mājīgai un ērtai
Kurš Tavs ģimenes loceklis tev nāk prātā, dzirdot frāzi „sunshine in a bath”? > i don't know
Dziesma dvēselei? > em...
Vai tev patīk laiks, kāds ir šobrīd? > nesūdzos
Kad Tu tici? > kad ir kam ticēt
Māki sist knipi? >aga
Cik ir 2+2=? > tik cik melns aiz naga
Vai un kādas ir bezjēdzīgas lietas dzīvē / pasaulē / mākslā / jebkur? > spriedelējumi un jautājumi par dzīves jēgu, kari un purbetātiskie jautājumi par iemīlēšanos, attiecībām un "mīļo sīrupiņ, kā man iepatikties xyz" like
Ko Tu darītu, ja zinātu, ka mirsi pēc 11 minūtēm un 24 sekundēm? >baudītu
Ko Tu mīli vairāk, sevi vai citus? > slidens jautājums
Vai Tev patīk sapņot? aga
Cik svarīga tev ir nauda? Cik svarīga mīlestība? > ha ha hā
Tu aktīvi apmeklē koncertus / festivālus? >gurdeni
Kas Tevī raisa dziļdomību (par mīlestību, par cilvēka sūtību uz zemes, par dzīvi par nāvi un citām filozofiskām lietām)? >neirozes, kā piemēram šis jautājums
Kāpēc Tev patīk vai nepatīk HP? > who cares
Ko Tu pašlaik dzirdi? > Balmorhea skaņdarbu iekš last.fm
Kas ir pēdējais, ko iegādājies? >da kurš vairs atceras, laikam autobusa biļete līdz Salaspilij
Kas Tevi šodien iepriecina? > ^^
Cik vajag, lai justos bagāts? > sirds siltumu
Ar kādiem cilvēkiem Tev patīk sarunāties? > dziļiem
Tu piekrīti uzskatam, ka cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri mīl un tie, kurus mīl? Ja nē - kāpēc? Ja jā - kuriem piederi Tu? > secret garden
Tavs sirsniņcilvēks? > ? tavs sniegacilvēks? trīstūrīšcilvēks? strīpiņcilvēks?punktiņcilvēks? stāvi pie ratiem
Ko Tu domā par cilvēkiem, kas izdara pašnāvību? > nedomāju. par viņiem.
Kas ir tas, kā dēļ Tev patīk nakts, laiks, mīlestība, puķes utt.? > ja nu man nepatīk nakts, laiks, mīlestība, puķes utt?
Ko Tu esi zaudējis? > sevi, neskaitāmas reizes
Vai Tu ļoti plāno savas dienas un notikumus? > ne gluži
Kad iestājas pasaules gals? > cilvēkam nomirstot
Piedzīvojums kādā vēlētos iesaistīties? >katra jauna diena
Kurā stāvā Tu dzīvo? >pirmajā
Ko Tu gribētu atslēgt? >debīlu jautājumu iespējamību
Kas spēj Tevi ietekmēt, lai Tu pakļautos? > neirozes
Vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? > spēlēt prot visi
Ko panāk mūzika? > to,ka tiks saklausīta
Kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? > šīs nakts
Kas tu esi? > es pati
Simfoniskā mūzika. Jā vai nē? > jā
Kādā krāsā ir tava zobu birste? > who cares?
Es iznīcināšu gandrīz visus rakstniekus, visus mūziķus, visus Tavus radiniekus, Tavus draugus, visus putnus un krāsas - atstāšu tikai pa vienam no katra, ļauju Tev izvēlēties. Nosauc sešus vārdus. > tevi apciemojušas neirozes?
Vislabākā sajūta pasaulē? > bauda
Labākais sporta veids? > da visi labi
Kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? > esmu plikpēdaina
Bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? > nu...
Cik bieži pats gatavo ēst? > reti
Mammas nopratināšana - stulba vai jauka? >?
Tev garšo persiki? > ne pārāk
Pēdējā trauma, ko guvi? > -
Kas notiek Latvijā?> nothing spešal
Patīkamākā sejas izteiksme? >smaids
Vai tu mēdz lamāties? > mēdzu
Ja tev būtu iespēja mainīt vienu lietu pasaulē, kas tā būtu? > -
Tu esi laimīga? > viss ir relatīvs
Patīkamākā lieta ko esi izdarījis šodien? > ^^
Vai tev ir un kādā krāsā/kādi cimdi? Kāds ir to cimdu stāsts? > man ir daudz cimdu pāru, bet viņiem nav stāstu
Mīļākais diennakts laiks? > sirsnīgs
Kad Tu neatbildi uz jautājumu? > kad ir dumjš jautājums, visbiežāk
Kas Tev ir chills? > fūj, šermuļus uzdzenošs latviskojums, kas ņemts no angļu valodas
Kāda ir Tava mīļākā vieta uz pasaules? > mana
Tev labāk patīk fotografēties vai fotografēt? >fotografēt
Uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu! > da-jebkāds-vārds
Pēdējais, ko vinnēji? | ---
Cik ir daudz? > vairāk par maz
Kas ir : + *? > simboli
Kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? > es vēlos būt savā vietā, sasodīts
Kas ir mehāniskais apelsīns? > daiļdarbs
Nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? > dumiem
Tev ir mājdzīvnieks? > jā
Cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? > nav ne jausmas
Vai Tev ir autovadītāja apliecība? >nein
Ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? > who cares
Kas ir Francis Balodis? > Balodis Francis
Kādā krāsā ir tavs divritenis? > nav man divriteņa
Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? > būt...
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? > rītausmā
Kas ir bijis? > pagātne
Tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? - kas gan vairs atceras
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? > ķiršu liķieris? konjaks ...
Kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? > tas, ka par viņa esamību es vēl neko nezinu
Kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? > lai tač paliek tāds kāds ir
Kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? > cerēju, ka būs kas saistošs šai bezmiega naktij
Tev patīk sēņot? > pastaigas nolūkos
Starp citu, pavirši skaitot šis ir kāds 185. jautājums. Ko tu domā / gribi izdarīt par / ar spēles autori? > kādēļ gan kas jādara
Tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? > da nahren
Vai Tu zini, kā barojas planārija? > tu zini?
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? > biezpienam ir veidi? bet nu biezpiens ar kanēli un cukuru
vai bietēm ir sirds? > viss ir relatīvs
cik ir 21 reiz 2?|42
iesaki kādu recepti > biezpiena paciņu sajauc ar pāris ēdamkarotēm skābā krējuma, pēc savas gaumes, pieber klāt cukuru, arī pēc gaumes, apkaisi ar kanēli un vēl nedaudz ar cukuru un tagad vai ņammāt visvienkāršāko saldo ēdienu, kas man liekas visgaršīgākais
Kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
pekene
iesūtīt 20.01.2009 22:02
Raksts #223


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.11.03
Kur: starā par dzīvi



1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? | nolēkt no tilta ar gumiju.
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? | ap 4iem no rīta, manuprāt.
Kas ir bijis? | viss it kā bijis, un viss vēl ir priekšā, gaisma tik spoža, atver acis un droši nāc iekšā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Tev patika Dziesmu svētku 2008 Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji to (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku?)? | patika ļoti. Skatījos pa tv laukos un raudāju.
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? | vīns? Nez. Daudziem jau attiecīgos apstākļos labas garšas.
Kas tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? | smaids.
Kādā krāsā tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? | baltā
Kā tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? | patīk atbildēt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) . Tas arī viss.
Tev patīk sēņot? | elle jā!
Ko tu domā/gribi izdarīt par/ar spēles autori? | pateikties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) . Jo šī spēle ir lieliska.
Tavuprāt mīļākā/labākā datorspēle? | hm. Nezināšu.
Vai tu zini, kā barojas planārija? | nope.
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? | nez, man garšo parasts biezpiens ar krējumu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) .
Vai bietēm ir sirds? | nē.
Cik ir 21 reiz 2? | 42 (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) cik lielisks iznākums.
Iesaki kādu recepti! | dzeramajā jogurtā samet kādos ~10 gabaliņos sasmalcinātu vaniļas Kārumu un ēd nost (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) .
Kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis? | prieks un tīksme ;D.


Vai esi kādreiz iekāpis mājā pa balkōnu/logu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 22.02.2009 20:41
Raksts #224


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



*

kad Tev pēdējoreiz sāpēja galva? -- neatceros kad, bet šogad.
uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu -- siltums.
Pēdējais, ko vinnēji? -- man šķiet, ka es nekad neko neesmu vinnējusi ;D
Cik ir daudz? -- vairāk par maz
kas ir : + *? -- interneta pasaulē buča
Kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? -- negribētu būt eimija vainhausa, jo man narkotikas tā ne visai patīk ;D
Kas ir mehāniskais apelsīns? -- grāmata.
Nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? -- nē, jo tikko sāku. ;p
Kāda ir tava istaba? -- kļūst arvien jaukāka. mājīgāka.
Tev ir mājdzīvnieks? -- nē, un nekad nav bijis. nebūs arī, visticamāk.
Cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? -- atbildu jau 1/12h
Vai Tev ir autovadītāja apliecība ? -- vēl nav.
Ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? -- kaut kā paciešana ar devu sapratnes.
Kas ir Francis Balodis? -- nav ne jausmas.
Kādā krāsā ir tavs divritenis? -- sarkans+balts+melns.
Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? -- izlekt ar izpletni.
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? -- aptuveni četros rītā/naktī
Kas ir bijis? -- tas, kas vairs nenotiks.
Tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē, vai pa teļļuku?)? -- neredzēju.
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? -- malibu.
kas tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? -- "always here to cheer you up" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) sapratne no pusvārda
kādā krāsā tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? -- baltā ar gaiši zilu.
Kā tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu?! -- sagribējās.
Tev patīk sēņot? -- tajā vienīgajā reizē, kad sēņoju, man patika.
Starp citu, pavirši skaitot, šis ir kāds 185. jautājums. Ko tu domā/gribi izdarīt par/ar spēles autori? -- visu to labāko domāju, jo šitā spēle rocks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Tavuprāt mīļākā/labākā datorspēle? -- need for speed underground 2 (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)
Vai Tu zini, kā barojas planārija? -- nezinu.
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? -- kokosa biezpiena sieriņos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) un tas, kas bieži manā galvā.
Vai bietēm ir sirds? -- apšaubu.
Cik ir 21 reiz 2? -- divreiz noskatīta laba filma, bet mans matemātiķa prāts saka, ka četrdesmit divi.
iesaki kādu recepti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) -- prosas putra ar medu un kanēli, ņamm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis? -- atklāsme, ka pati sevi nepazīstu
Vai esi kādreiz iekāpis mājā pa balkōnu/logu? -- pa logu esmu, balkona man nav.

-- kas labāks - eksaktie vai humanitārie priekšmeti?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 23.02.2009 17:27
Raksts #225


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



bez kā tu negribētu dzīvot? | bez draugiem, zālītes, ķiršu tabakas, alus, mūzikas un kolas.
ko tu nekad mūžā nenogaršotu? | ja par ēdieniem, tad būtu ar mieru ēst visu, kas kust un, kas nekust (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
ko tu nekad nedarītu? | es varētu kaut piestutēt trepes un uzkāpt līdz mēnesim.
ja tu nonāktu citā pasaulē, kāda visticamāk tā būtu? | pilnīga kopija šai pašai. te nav ne vainas.
ja Tu noķertu zelta zivtiņu, un viņa apsolītu izpildīt vienu Tavu vēlēšanos, tad tā būtu? | lai viņa atgādā šurp manu sirdscilvēku <3
kas Tev negaršo? | pussaldie, skābie vīni, daudzas zivis un speķis.
kā tev šķiet - kas ir pats svarīgākais, ko Tu esi savā dzīvē ieguvis? | draugi.
uz kādas planētas Tu gribētu dzīvot (izņemot Zemi)? | bet es negribētu dzīvot uz citām planētām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
kurā ķermeņa daļā Tu nekad nedurtu pīrsingu? | nekur citur kā tikai mēlē, kur jau ir. vai zem mēles.
kam būtu jānotiek, lai Tu labprātīgi dotos karā? | es pat nezinu. laikam jāpazaudē viss – draugi, cigaretes un mūzika.
ko Tu vēlētos sava mūža laikā izdarīt? | hvz. prasiet man to mazliet vēlāk, kad es beidzot sākšu domāt ar smadzenēm. tām, kuras galvā, by the way.
kas ir labāks - komunisms vai nacionālsociālisms? | nacionālisms.
no kā tu nekad neatteiktos? | no dzīves.
ja Tu būtu krustvārdu mīkla, tad kāda? | zviedru saistvārdu mīkla. neatminēt tādu, ja ko nezini.
kas ir pats jaukākais, ko Tev kāds jebkad ir teicis? | ir neiespējami mani aizmirst.
kādas ir pašas vecākās atmiņas no bērnības? | vai nu tās, kur es vēl pārvēlos pāri gultiņas maliņai, vai arī, kur skrienu pie vecvectēva, vai arī, kur baroju vistas. goda vārds neatceros, tas bija šaušalīgi sen.
cik gadu vecumā Tev bija pirmā mīlestība? | laikam deviņu.
vai gribētu labāk būt pretējais dzimums? | paldies, nē.
kāds ir Tavs mīļākais saldējums? | karlsons (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
kā plāno sagaidīt Jauno gadu? | dzert ar draugiem vai ar šampanieti un vecākiem mājās.
vai ir filma, kuru skatoties raudāji? | ja raudāšunu no smiekliem skaita, tad jā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
mīļākā grupa, mūziķis? | nezinu, daudzi, nav viena tāda.
esi māņticīgs? | agrāk biju. dikti.
kāda vēsturiska persona Tu gribētu būt? | Anne Franka.
skaistākais, ko Tu šodien redzēji / dzirdēji / juti? | šodien nenotika vēsture.
kur gribētu dzīvot, neskaitot Latviju? | kas vainas Latvijai? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
vislabākā mājas lapa kādu tev gadījies apmeklēt? | mātes googles tulkotājs.
pirmā asociācija ar vārdu ‘rudens’? | ````, stulbā skola katroga atkal sāksies.
vai esi redzējis filmu „HP un Uguns Biķeris”? | diemžēl.
kas Tev sevī patīk vai nepatīk? | man sevī viss patīk.
notikums / lieta / cilvēks, kas izmainīja Tavu dzīvi? | pirmspirmspēdējā ļubestība (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
muļķīgākais, ko esi izdarījis? | nepateikusi ko domāju.
vai tev patīk grupa Greenday? | vairs ne īpaši.
tev ir gadījies krist no kāpnēm? | haha, tas būtu neveikli (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) nē, nav.
cik gadu vecumā Tu gribētu nomirt? | kad būšu veca, vecvecmamma, iespējams.
kurš sporta veids Tev vislabāk padodas? | florbols.
ja Tev būtu viens jautājums Dievam, ko Tu viņam jautātu? (Tikai atceries, tā nav vēlēšanās, bet jautājums!) | es nemēdzu runāt ar pasaku tēliem.
smieklīgākais notikums mūžā? | lol, šito izlaižam.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
mīļākais gadalaiks? kāpēc? | vasara. siltums, brīvība, jūrmala un absolūtā chillošana pie ūdespīpē sastūķētas zālītes un aliņiem uz klasesbidra istabas grīdas vai balkona (h)
kā Tu vērtē gejus un lesbietes? | (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
kā tad ir - blonds vai tumšmatains? | blondie 4 ever.
garlaicīgākais priekšmets - algebra vai ģeometrija? | haha, abi smagi iesūkā.
ko Tev patīk darīt ziemas vakaros? | dzert siltu tēju un skatīties TV.
ko Tu mīli par visu visvairāk pasaulē? | sevi, dooh.
vai Tu domā, ka esi skaista? | es nedomāju, es esmu.
tumšs vai gaišs? | abi divi.
baidies nomirt? | nebaidās tikai muļķi vai tie, kam nav ko zaudēt.
vismuļķīgākā lieta? | cilvēki, kas domā, ka ir pasaules naglas.
ko Tu domā par pēcnāves dzīvi? | khem.bullshit.khem.
vai Tava istaba vienmēr ir kārtībā? | nu, manuprāt, jā.
vai Tu esi kādreiz gribējis palīdzēt kādam izbeigt ciešanas? | aha.
tev patīk Tava dzīve? | dooh.
tev patīk senā mūzika? | nē.
tev patīk, kad ārā ir -25? | nē.
mīļākā filma? | nez. daudzas, īstenībā.
bieži sarksti? | nē.
mēdz bastot un viltot ārstu zīmes? | reti.
kas Tevi iedvesmo? | kā nu kuru reizi.
kas, Tavuprāt, ir mīlestība? | ķīmisku vielu mistrojums, kas ir ķermenī, tiešā sasitībā ar laimes un apmierinātības hormoniem.
kāpēc vajadzīgs naids? | lai muļķiem būtu ko pajautāt.
ko Tu visvairāk nožēlo? | neko īpašu.
stulbs jautājums? | drīkst neatbildēt uz šito? pārak acīmredzama atbilde.
kāda citu cilvēku rīcība, viņiem pašiem to nenojaušot, Tevi var ļoti aizskart? | līdzjūtība.
cik mirkļu ir mūžībā? | viens.
vai Tu proti svilpot?| jā.
zini kā pareizi just? | mhm.
kā var noviltot ārsta zīmi? | tik viegli kā noķert kolibri.
kas cilvēkus padara par slepkavām? | citi cilvēki.
kas Tu esi pēc horoskopa? | zivs.
Ko Tu pēdējoreiz sapņoji? | murgoju.
tev ir brāļi vai māsas? | nē un esmu laimīga.
kurš transporta līdzeklis Tev šķiet visbiedējošākais? | ēm. neviens? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
tu lasi avīzes? | drīzāk gan ziņu portālus.
tavs mīļākais citāts no kāda no Taviem draugiem vai paziņām? | "tu vnk esi tu. un tā ir diagnoze."
vai Tu aizraujies ar aforismu lasīšanu? | pa retam sanāk.
vai Tu kādreiz esi domājis par to, kāpēc Tevi vispār radīja? | nē.
kad, par ko un cik ilgi tu esi jutis vislielākās sāpes? | ...
ko Tu labāk gribi zināt - patiesību vai saldus melus? | patiesību.
cik procentu kakao satura, Tavuprāt, jābūt garšīgā šokolādē? | 60%
cik ilgi jāmeklē īstā mīlestība? | tā pati atradīs.
vai Tu mācētu nomainīt durvju slēdzeni? | jau kādu gadu kā māku.
kādas ir tavas sapņu kurpes (apavi)? | bēšas, ar siksniņu ap kāju, augstu, stabilu papēdi un ieapaļu purngalu.
savdabīgs dzīves krustpunkts, kad pavēries atpakaļ? | ...
cik bieži Tu, mēneša laikā, brauc ar sabiedrisko transportu? | atšķirībā no vajadzības.
bieži kritizē citus? | ojā. teju katru dienu.
esi kādreiz iemīlējies? | ja tā to var nosaukt.
tu labāk izvēlētos morālās vai fiziskās sāpes? | morālas.
kā Tu labāk mirtu - nošaujoties vai noslīkstot? | tikai viena problēma – es negribu mirt.
kam būtu jānotiek, lai Tu nogalinātu cilvēku (izņemot pašaizsardzību)? | ...
cik sniegpārslu nokrīt Tev uz sejas gada laikā? | diemžēl daudz.
cik Tu maksā? | dārgāk nekā kāds varētu atļauties.
kad / pie kā / par ko Tu jūties vainīgs? | kad ir iemesls.
sniegs garšo? | nē.
cik gadu līdz / pāri pilngadībai? | līdz ir mazāk nekā divi.
kas tas tāds? | atšķirībā kas.
kur dzīvo prieks? | manī.
vai Tu raksti stāstus? | reizēm.
vai tev patīk palīdzēt cilvēkam? | reti.
cik reizes dienā smaidi? | cik vajag.
vai Tu smejies no sirds? | kad vajag.
jaukākā cilvēka ķermeņa daļa? | man nepatīk cilvēks, kurša sadalīts ekstremitātēs, bet viens veselais koptēls.
pievilcīgākā ķermeņa daļa? | lūpas.
dzīves moto? | dievs radīja vīrieti un pēc tam nolēma, ka spēj vēl vairāk, - un radīja sievieti.
kad pēdējo reizi biji Liepājā? | vasarā.
kā garšo banāni? | ...
vārdi, kas bieži atbalsojas Tev galvā? | dziesmu.
cik reizes dzīvē esi sacījis - piedod? | pietiekoši.
cik ilgi Tu spētu dzīvot bez datora? | kaut visu dzīvi.
kāpēc 1+1 nav 8? | un kurš teicis, ka nav?
cik reizes dienā Tu vēlies kādam iespert? | dažreiz gadās.
kas, Tavuprāt, ir bohēma? | dvēseles stāvoklis.
mīļākā ģeometriskā forma un kādēļ? | trijstūris, jo bieži sanāk mīlas.
vai Tu kliedz? | bieži.
kur ir Tavai pasaulei mala? | mana pasaule ir apaļa.
kas Tev asociējas ar skaitli 13? | stulbi cilvēki.
kāda ir Tava raksturīgākā īpašība? | man tādas nav.
tev patīk pilnmēness naktis? | dikti.
vai Tu šobrīd esi iemīlējies? | ja tā to var nosaukt.
vai Tu labi pārzini pasaules vēsturi? | vēsture ir pasakas, bet man pasakas vairs nepatīk.
kāda ir / kādai vajadzētu būt tavai vietai, uz kuru aizbēgt, kurā paslēpties no visiem? | mājas.
kurš Tavs ģimenes loceklis tev nāk prātā, dzirdot frāzi „sunshine in a bath”? | neviens.
dziesma dvēselei? | ...
vai tev patīk laiks, kāds ir šobrīd? | nē.
kad Tu tici? | kad vajag.
māki sist knipi? | jā.
cik ir 2+2=? | 4.
vai un kādas ir bezjēdzīgas lietas dzīvē / pasaulē / mākslā / jebkur? | šis jautājums, by the way.
ko Tu darītu, ja zinātu, ka mirsi pēc 11 minūtēm un 24 sekundēm? | apēstu savu pēdējo vodkas konču un ietu uztīt kādu kāsīti.
ko Tu mīli vairāk, sevi vai citus? | sevi vairāk.
vai Tev patīk sapņot? | reizēm.
cik svarīga tev ir nauda? cik svarīga mīlestība? | (rofl)
tu aktīvi apmeklē koncertus / festivālus? | mhm, jau skrienu.
kas Tevī raisa dziļdomību (par mīlestību, par cilvēka sūtību uz zemes, par dzīvi par nāvi un citām filozofiskām lietām)? | noteikts alkohola piemaisījuma daudzums asinīs.
kāpēc Tev patīk vai nepatīk HP? | (rofl) x2
ko Tu pašlaik dzirdi? | franz ferdinand – ulysses
kas ir pēdējais, ko iegādājies? | vitamīni.
kas Tevi šodien iepriecina? | stulbi jautājumi.
cik vajag, lai justos bagāts? | daudz.
ar kādiem cilvēkiem Tev patīk sarunāties? | sev līdzīgiem psihopātiem.
tu piekrīti uzskatam, ka cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri mīl un tie, kurus mīl? Ja nē - kāpēc? Ja jā - kuriem piederi Tu? | (rofl) x3
tavs sirsniņcilvēks? | Klāvs <3
ko Tu domā par cilvēkiem, kas izdara pašnāvību? | viņi laikam nezina, ka vienmēr var būt arī sliktāk. haha, muļķi.
kas ir tas, kā dēļ Tev patīk nakts, laiks, mīlestība, puķes utt.? | bet man daudz kas no tā arī nepatīk.
ko Tu esi zaudējis? | pārāk daudz ko.
vai Tu ļoti plāno savas dienas un notikumus? | kā tad.
kad iestājas pasaules gals? | kad iestāsies, tad uzzināsi.
piedzīvojums kādā vēlētos iesaistīties? | aizbraukt.
kurā stāvā Tu dzīvo? | piektajā.
ko Tu gribētu atslēgt? | kā kuru reizi.
kas spēj Tevi ietekmēt, lai Tu pakļautos? | kā kuru reizi.
vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? | nē.
ko panāk mūzika? | dara mani laimīgu.
kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? | pēdējais, ko redzēju.
kas tu esi? | sieviete.
simfoniskā mūzika. Jā vai nē? | reizēm.
kādā krāsā ir tava zobu birste? | zila, balta un šur tur caurspīdīga.
es iznīcināšu gandrīz visus rakstniekus, visus mūziķus, visus Tavus radiniekus, Tavus draugus, visus putnus un krāsas - atstāšu tikai pa vienam no katra, ļauju Tev izvēlēties. Nosauc sešus vārdus. | nu ja jau tikai gandrīz visus, tad man pietiks ar tiem, kas paliks. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
by the way, kādam te nav jāiet ārstēties? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
vislabākā sajūta pasaulē? | bauda.
labākais sporta veids? | hokejs.
kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? | baltas.
bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? | nē.
cik bieži pats gatavo ēst? | teju katru dienu.
mammas nopratināšana - stulba vai jauka? | (rofl) x4
tev garšo persiki? | reizēm.
pēdējā trauma, ko guvi? | no kaut kā sāp kreisā lāpstiņa pēdējās 2 nedēļas.
kas notiek Latvijā? | a man pajāt.
patīkamākā sejas izteiksme? | smaids.
vai tu mēdz lamāties? | katru dienu.
ja tev būtu iespēja mainīt vienu lietu pasaulē, kas tā būtu? | neko.
tu esi laimīga? | ja to tā var nosaukt.
patīkamākā lieta ko esi izdarījis šodien? | biju uz veikalu.
vai tev ir un kādā krāsā/kādi cimdi? Kāds ir to cimdu stāsts? | ir. melnbalti. aizgāju uz veikalu un nopirku.
mīļākais diennakts laiks? | kad var pagulēt.
kad Tu neatbildi uz jautājumu? | kad tas ir stulbs vai retorisks.
kas Tev ir chills? | jūrmala, draugi, alus un zālīte.
kāda ir Tava mīļākā vieta uz pasaules? | uz soliņa ar sirsiņcilvēku.
tev labāk patīk fotografēties vai fotografēt? | fotogrāfēties.
uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu! | Katrīna.
pēdējais, ko vinnēji? | desmit santīmi pokera spēlē ar klases džekiem.
cik ir daudz? | šitik.
kas ir : + *? | kols, plusiņš, zvaigznīte.
kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? | nevienas. man patīk būt sev.
kas ir mehāniskais apelsīns? | muļķības.
nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? | debīliem.
tev ir mājdzīvnieks? | nē.
cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? | nez.
vai Tev ir autovadītāja apliecība? | bet drīz būs.
ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? | khem.bullshit.khem.
kas ir Francis Balodis? | man vienalga.
kādā krāsā ir tavs divritenis? | ceriņkrāsas.
ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? | vēl nezinu.
cikos beidzas vēlu un sākas agri? | pāri pusei nakts.
kas ir bijis? | daudz kas.
tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? | man šķiet, ka vairāk vai mazāk tās ir muļķības.
kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? | sarkanvīns?
kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? | mati.
kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? | zaļu.
kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? | ...
tev patīk sēņot? | mhm.
starp citu, pavirši skaitot šis ir kāds 185. jautājums. ko tu domā / gribi izdarīt par / ar spēles autori? | ēm. neko? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? | (rofl) x5, laikam. man reibjas datorspēles, by the way (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) .
vai Tu zini, kā barojas planārija? | (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) jā.
kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? | parasts biezpiens.
vai bietēm ir sirds? | šaubos.
cik ir 21 reiz 2? | 42.
iesaki kādu recepti | receptes jāmeklē pavārgrāmatās.
kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis? | jābūt jaut kam īpašam? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
vai esi kādreiz iekāpis mājā pa balkōnu/logu? | jā.
kas labāks - eksaktie vai humanitārie priekšmeti? | humanitārie.

nav apnikusi ziema? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
latvis20
iesūtīt 23.02.2009 19:59
Raksts #226


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.09



bez kā tu negribētu dzīvot? | bez futbola
ko tu nekad mūžā nenogaršotu? | emm teikt tieši vai nē nu bet - kaku
ko tu nekad nedarītu? | Negrieztu vēnas
ja tu nonāktu citā pasaulē, kāda visticamāk tā būtu? | Viduslaiki (bet karaļi normāli nekā bija)
ja Tu noķertu zelta zivtiņu, un viņa apsolītu izpildīt vienu Tavu vēlēšanos, tad tā būtu? | Hmm drošvien lai kabatā vienmēr būtu nauda tik cik vajag
kas Tev negaršo? | tomāti
kā tev šķiet - kas ir pats svarīgākais, ko Tu esi savā dzīvē ieguvis? | ģimene
uz kādas planētas Tu gribētu dzīvot (izņemot Zemi)? | hmm grūts jautājums es daudz nezinu... laikam uz merkura.
kurā ķermeņa daļā Tu nekad nedurtu pīrsingu? | dzimum......
kam būtu jānotiek, lai Tu labprātīgi dotos karā? | nu vispār esmu patriots
ko Tu vēlētos sava mūža laikā izdarīt? | drošvien uztaisīt datorspēli. tādu labu. vai izdarīt jebko lai mani atceras.
kas ir labāks - komunisms vai nacionālsociālisms? | Nevienu nezinu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) bet ja jau jāizvēlas tad komunisms
no kā tu nekad neatteiktos? | no dvēseles
ja Tu būtu krustvārdu mīkla, tad kāda? | soduku.
kas ir pats jaukākais, ko Tev kāds jebkad ir teicis? | Nezinu. Laikam jau mamma: ''Es tevi mīlu!''
kādas ir pašas vecākās atmiņas no bērnības? | Hmm man tā liekas ka es uzkāpu pats kokā. (kautkur 2gadi) un tad mani necēla nost (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) es nokritu.
cik gadu vecumā Tev bija pirmā mīlestība? | Mīlestība. Hmm laikam 11. Parasti man ir tā ka tikai patīk pēc izskata bet mīlestība nava.
vai gribētu labāk būt pretējais dzimums? | paldies, nē.
kāds ir Tavs mīļākais saldējums? | Gaiziņš
kā plāno sagaidīt Jauno gadu? | Ar ģimeni.
vai ir filma, kuru skatoties raudāji? | Nu jā, neteikšu kura...
mīļākā grupa, mūziķis? | Simple plan un linkin park
esi māņticīgs? | Nē
kāda vēsturiska persona Tu gribētu būt? | Nezinu... Nemācos vēsturi.
skaistākais, ko Tu šodien redzēji / dzirdēji / juti? | skaistākais? Nezinu laikam mans stulbais klasesbiedrs bija mirīgs.
kur gribētu dzīvot, neskaitot Latviju? | Anglijā (ne jau strādāt naudas pēc)
vislabākā mājas lapa kādu tev gadījies apmeklēt? | www.runescape.com
pirmā asociācija ar vārdu ‘rudens’? | pirmā ir diezgan stulba: lapas
vai esi redzējis filmu „HP un Uguns Biķeris”? | Jā esmu.
kas Tev sevī patīk vai nepatīk? | patīk: esmu humoristisks diezgan. Nepatīk: Esmu vājš...
notikums / lieta / cilvēks, kas izmainīja Tavu dzīvi? | Laikam ka dators. Esmu kļuvis addicted.
muļķīgākais, ko esi izdarījis? | Iemetu 3klasniekam ar akmeni pa galvu. (nu biju līdzdalībā vispār)
vai tev patīk grupa Greenday? | Normāla. Dažas dziesmas tikai.
tev ir gadījies krist no kāpnēm? | Paklupt bet ne krist.
cik gadu vecumā Tu gribētu nomirt? | Negribu mirt.
kurš sporta veids Tev vislabāk padodas? | Futbols
ja Tev būtu viens jautājums Dievam, ko Tu viņam jautātu? (Tikai atceries, tā nav vēlēšanās, bet jautājums!) | Jautātu? Hmm: Cik tev gadu?
smieklīgākais notikums mūžā? | Daudzi tādi. Katru dienu varu norēkties bet kas vislabāk paliek atmiņā? Hmm prims divām dienām spēlēju ķerenes. Draugs man nepiesit un saka ''tu vadi'' (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) varbūt tagad neškiet nekas bet tur bija ko rēkt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
mīļākais gadalaiks? kāpēc? |Vasara jo katru vasaru gandrīz tupju slimcīcā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
kā Tu vērtē gejus un lesbietes? | Geji - no cool. Lesbietes - cool (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
kā tad ir - blonds vai tumšmatains? | Blonds.
garlaicīgākais priekšmets - algebra vai ģeometrija? | Nevienu man nemāca vēl.
ko Tev patīk darīt ziemas vakaros? | Skatīties DVD filmas.
ko Tu mīli par visu visvairāk pasaulē? | Hmm savu otru pusīti i think...
vai Tu domā, ka esi skaista? | Nē es esmu skaists!
tumšs vai gaišs? | Gaišš
baidies nomirt? | Vēl par to nedomāju līdz ar to nē.
vismuļķīgākā lieta? | Hmm galīģi failot kādā lietā.
ko Tu domā par pēcnāves dzīvi? | Nez varētu būt inčīģi.
vai Tava istaba vienmēr ir kārtībā? | Nekad.
vai Tu esi kādreiz gribējis palīdzēt kādam izbeigt ciešanas? | Vispār nē.
tev patīk Tava dzīve? | Jā.
tev patīk senā mūzika? | nē.
tev patīk, kad ārā ir -25? | jā.
mīļākā filma? | ''simsonu filma''.
bieži sarksti? | nē.
mēdz bastot un viltot ārstu zīmes? | nē.
kas Tevi iedvesmo? | Nezinu. Ja kautkas jārakst. Apsēžos un sāku rakstīt.
kas, Tavuprāt, ir mīlestība? | Hmm jūtas pret citu cilvēku. NOT SEX
kāpēc vajadzīgs naids? | To zin tas kas to izdomāja.
ko Tu visvairāk nožēlo? | Pagaidām īpaši neko tādu. Pagātni nevar mainīt.
stulbs jautājums? | WTF?
kāda citu cilvēku rīcība, viņiem pašiem to nenojaušot, Tevi var ļoti aizskart? | Izrunāšana nepareizi manu uzvārdu. Man ir Kriviņš un ja mani sauc par Krieviņu besī ārā. Sry bet krievu ````i nerullē.
cik mirkļu ir mūžībā? | Tik cik koku pasaulē
vai Tu proti svilpot?| jā
zini kā pareizi just? | laikam ka nē jo nejēdzu īsti pareizi jautājumu.
kā var noviltot ārsta zīmi? | Neviltoju - nezinu
kas cilvēkus padara par slepkavām? | Pasūtijumslepkavas - nauda.
kas Tu esi pēc horoskopa? | Ūdensvīrs.
Ko Tu pēdējoreiz sapņoji? | Kas to lai atceras...
tev ir brāļi vai māsas? | Ir 2 māsas
kurš transporta līdzeklis Tev šķiet visbiedējošākais? | Lidmašīna
tu lasi avīzes? | Nē
tavs mīļākais citāts no kāda no Taviem draugiem vai paziņām? | "Jā, jā!''
vai Tu aizraujies ar aforismu lasīšanu? | Laikam nē.
vai Tu kādreiz esi domājis par to, kāpēc Tevi vispār radīja? | nē.
kad, par ko un cik ilgi tu esi jutis vislielākās sāpes? | Nu neko lielu nēsmu jutis...
ko Tu labāk gribi zināt - patiesību vai saldus melus? | labāk jau vispār nezināt bet ja nezinu patiesību un neuzzināšu tad saldus melus.
cik procentu kakao satura, Tavuprāt, jābūt garšīgā šokolādē? | voiii atkal nezinu nekā. 40%
cik ilgi jāmeklē īstā mīlestība? | Meklē visu mūžu bet nezin ka sen ir atrasta.
vai Tu mācētu nomainīt durvju slēdzeni? | Laikam ka jā.
kādas ir tavas sapņu kurpes (apavi)? | melnas ar futbolbumbu iešļūcenes (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
savdabīgs dzīves krustpunkts, kad pavēries atpakaļ? | ko?
cik bieži Tu, mēneša laikā, brauc ar sabiedrisko transportu? | Ar sabiedrikso? Te savā pilsētā nebraucu. Ja braucu tad ar privāto mašīnu.
bieži kritizē citus? | Nu tā. Šad un tad. Bet ne katru dienu. Mošk reizītes 3 dienās.
esi kādreiz iemīlējies? | Nu laikam ka jā. (cik tādu jautājumu būs?)
tu labāk izvēlētos morālās vai fiziskās sāpes? | morālas labākas. Ar fiziku neko lielu nepanāks.
kā Tu labāk mirtu - nošaujoties vai noslīkstot? | Negribu mirt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) bet tā... Noslīkstot.
kam būtu jānotiek, lai Tu nogalinātu cilvēku (izņemot pašaizsardzību)? | Vuīi... Galīgākai katrastrofai. Pēdējā diena uz zemes nogalinātu tos kurus nīstu.
cik sniegpārslu nokrīt Tev uz sejas gada laikā? | A cik tev?
cik Tu maksā? | Par ko? Ā es pats? Not for sale!
kad / pie kā / par ko Tu jūties vainīgs? | kad nepadomāju par sekām.
sniegs garšo? | nop
cik gadu līdz / pāri pilngadībai? | līdz pilngadībai diemžēl 6.
kas tas tāds? | Stulbs jautājums. Jau kāds 4
kur dzīvo prieks? | Katrā cilvēkā.
vai Tu raksti stāstus? | Šeit nē bet citur jā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
vai tev patīk palīdzēt cilvēkam? | Nu sajūta pēc tam man nav līdz ar to diži nepalīdzu.
cik reizes dienā smaidi? | Neskaitu.
vai Tu smejies no sirds? | Atkarībā kāds joks. Stulbs- nē. Smieklīgs - jā.
jaukākā cilvēka ķermeņa daļa? | Kājas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
pievilcīgākā ķermeņa daļa? | Acis
dzīves moto? | One shot, one kill, no luck, just skill. (ir par CS bet dzirdēju par CS un likās diezgan jautrs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) pats CS nespēlēju...)
kad pēdējo reizi biji Liepājā? | Nēesmu tur vēl bijis. Dzīvoju otrā Latvijas galā.
kā garšo banāni? | Ņam! Neesmu pērtiķis TFU
vārdi, kas bieži atbalsojas Tev galvā? | Jā ,jā.
cik reizes dzīvē esi sacījis - piedod? | Vaī daudz.
cik ilgi Tu spētu dzīvot bez datora? | Domāju ka nav ilgi bet ja būtu jādzīvo izdzīvotu kaut visu mūžu.
kāpēc 1+1 nav 8? | Tapēc ka 8 nelīdzinbās diviem 1.
cik reizes dienā Tu vēlies kādam iespert? | Vēlēties, nevēlos. Futbolā reizes 5 vismaz sanāk.
kas, Tavuprāt, ir bohēma? | nav ne jausmas.
mīļākā ģeometriskā forma un kādēļ? | Tūkstošstūris. Jo tam nevar saskaitīt stūrus un nepietiek burtu apzīmē (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) .
vai Tu kliedz? | Drīzāk spiedzu.
kur ir Tavai pasaulei mala? | Nav tādu.
kas Tev asociējas ar skaitli 13? | Filma. 13 spoki.
kāda ir Tava raksturīgākā īpašība? | Kaitinošs bet humoristisks.
tev patīk pilnmēness naktis? | Nav atškirības no nepilmēness.
vai Tu šobrīd esi iemīlējies? | Laikam ka jā.
vai Tu labi pārzini pasaules vēsturi? | Nē
kāda ir / kādai vajadzētu būt tavai vietai, uz kuru aizbēgt, kurā paslēpties no visiem? | Vajdzētu būt tādai gaišai kur varētu visu pārdomāt.
kurš Tavs ģimenes loceklis tev nāk prātā, dzirdot frāzi „sunshine in a bath”? | Neviens.
dziesma dvēselei? | What the?
vai tev patīk laiks, kāds ir šobrīd? | Ārā? Diezgan labs.
kad Tu tici? | Tad kad liekas ka saka taisnību.
māki sist knipi? | protams.
cik ir 2+2=? | 4.
vai un kādas ir bezjēdzīgas lietas dzīvē / pasaulē / mākslā / jebkur? | Ir. Bet kādas uzreiz prātā nenāk.
ko Tu darītu, ja zinātu, ka mirsi pēc 11 minūtēm un 24 sekundēm? | Nogalinātu vienu džeku un atzītos mīlestībā.
ko Tu mīli vairāk, sevi vai citus? | Sevi...
vai Tev patīk sapņot? | Patīk
cik svarīga tev ir nauda? cik svarīga mīlestība? | Naudai nav nozīmes. Mīlestībai ir. Bet man nauda un mīlestība ir vienādos svaros.
tu aktīvi apmeklē koncertus / festivālus? | Atkarībā kādus. Kulturālus nē.
kas Tevī raisa dziļdomību (par mīlestību, par cilvēka sūtību uz zemes, par dzīvi par nāvi un citām filozofiskām lietām)? | laikam atrašana to internetā vai tā dzirdēšana
kāpēc Tev patīk vai nepatīk HP? | Patīk jo tas ir tāds fantastisks.
ko Tu pašlaik dzirdi? | Taustiņu spiešanu un domas.
kas ir pēdējais, ko iegādājies? | Laikam ka ''Bonaqua''
kas Tevi šodien iepriecina? | Šodien vēl ne kas.
cik vajag, lai justos bagāts? | Naudai nav robežas. Bagātie saka ka nav nemaz tik bagāti...
ar kādiem cilvēkiem Tev patīk sarunāties? | Miermīlīgiem kas nav stulbi...
tu piekrīti uzskatam, ka cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri mīl un tie, kurus mīl? Ja nē - kāpēc? Ja jā - kuriem piederi Tu? | Es domāju ka jā. Es pie tiem kas mīl protams.
tavs sirsniņcilvēks? | Linda. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
ko Tu domā par cilvēkiem, kas izdara pašnāvību? | Nu neko... Labot laikam neko nevarēja.
kas ir tas, kā dēļ Tev patīk nakts, laiks, mīlestība, puķes utt.? | Understand kvešen
ko Tu esi zaudējis? | prātiņu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
vai Tu ļoti plāno savas dienas un notikumus? | Nē
kad iestājas pasaules gals? | Tad kad VISIEM draudēs nāves briesmas.
piedzīvojums kādā vēlētos iesaistīties? | Viduslaiku apceļošana
kurā stāvā Tu dzīvo? | nedzīvoju daudzstāvu mājā. Privāt mājā bet laikam jau 1 stāvā.
ko Tu gribētu atslēgt? | aizlēgtas durvis.
kas spēj Tevi ietekmēt, lai Tu pakļautos? | Nekas.
vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? | Nē.
ko panāk mūzika? | Kāda? Laikam mani nomierina. Laigan dažreiz satracina...
kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? | Neatceros diemžēl.
kas tu esi? | Cilvēks.
simfoniskā mūzika. Jā vai nē? | Pa vidu. HVZ kas tas ir.
kādā krāsā ir tava zobu birste? | Violeta.
es iznīcināšu gandrīz visus rakstniekus, visus mūziķus, visus Tavus radiniekus, Tavus draugus, visus putnus un krāsas - atstāšu tikai pa vienam no katra, ļauju Tev izvēlēties. Nosauc sešus vārdus. | Rakstniekus vari sist visus. Mūziķus arī. Putnus un krāsas sit nost. Tikai atstāj ģimeni un draugus.
vislabākā sajūta pasaulē? | Prieks
labākais sporta veids? | Futbols
kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? | Melnas.
bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? | Nē
cik bieži pats gatavo ēst? | Ļoti reti bet tas nenozīmē ka nemāku.
mammas nopratināšana - stulba vai jauka? | Nezinu.
tev garšo persiki? | Nē
pēdējā trauma, ko guvi? | Kājas vislaik sāp. Bet tā laikam esmu lauzis jau vairākas reizes kāju pirkstus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
kas notiek Latvijā? | Nasing spešal
patīkamākā sejas izteiksme? | Smiekli.
vai tu mēdz lamāties? | Jā
ja tev būtu iespēja mainīt vienu lietu pasaulē, kas tā būtu? | Cilvēkus.
tu esi laimīga? | Nē. Esmu laimīgs!
patīkamākā lieta ko esi izdarījis šodien? | Uzpēlēju ''bonanzu''
vai tev ir un kādā krāsā/kādi cimdi? Kāds ir to cimdu stāsts? | Melni. Stāsts - Mēs saplēsām vidējo pirksu Muahaua!
mīļākais diennakts laiks? | vakars.
kad Tu neatbildi uz jautājumu? | Tagad uz šo.
kas Tev ir chills? | chills?.
kāda ir Tava mīļākā vieta uz pasaules? | Nu nezinu. Eifeļa tornī...
tev labāk patīk fotografēties vai fotografēt? | Fotogrāfēt.
uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu! | What?
pēdējais, ko vinnēji? | 100mb acītē.
cik ir daudz? | bezgala. 100000 smilšgraudu ir maz bet 100000 okeānu ir daudz.
kas ir : + *? | Cilvēciņš nosarcis ar buču uz vaigu?
kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? | Hmm. Džekija Čana.
kas ir mehāniskais apelsīns? | Ko?
nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? | Ir (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
tev ir mājdzīvnieks? | Jā. Kaķis un suns.
cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? | Stundas nav bet ar pārtraukumu gan sanāk 1 stunda.
vai Tev ir autovadītāja apliecība? | Nē
ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? | Pagaidīšana.
kas ir Francis Balodis? | Vārds un uzvārds.
kādā krāsā ir tavs divritenis? | Zilā.
ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? | Kautko lielu. Lai paliktu vēsturē.
cikos beidzas vēlu un sākas agri? | Vēlu laikam 1.00 bet agri 5.00
kas ir bijis? | Hitlers.
tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? | Neredzēju...
kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? | Liķieris. (končās)
kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? | Nestulbums.
kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? | Dzeltenā.
kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? | Eh. Nebija ko darīt.
tev patīk sēņot? | Nē.
starp citu, pavirši skaitot šis ir kāds 185. jautājums. ko tu domā / gribi izdarīt par / ar spēles autori? | Neko. Drīzāk ar noteikumiem gribu izdarīt. Lai pēdējie 10 tikai ir jāņem.
tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? | Uhh... Unreal tournament 2008?
vai Tu zini, kā barojas planārija? | Nē nezinu pat kas ir planārija.
kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? | Putors ar zemeņu garšu.
vai bietēm ir sirds? | Nē
cik ir 21 reiz 2? | 41... TFU ja šito ieraudzīs mana skolotāja. Es takš uz olimpiādi biju...
iesaki kādu recepti | Zila acs: Vajag: Cilvēku un taisītāju. Cilvēks nostājas priekšā taisītājam.Taisītājs ar veiklu roku kustību roku sažņaudzis dūrē sit pa aci cilvēka aci...
kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis? | Prieks un laime... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
vai esi kādreiz iekā```` mājā pa balkōnu/logu? | Nē bet izkā```` gan.
kas labāks - eksaktie vai humanitārie priekšmeti? | Nezinu.
nav apnikusi ziema? | Nē lai ir tikai augstāka 20-!

Mīļākais futbolists?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 23.02.2009 20:17
Raksts #227


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



bez kā tu negribētu dzīvot? Bez mūzikas, bez viņa. Tas, laikam, arī būtiskākais.
ko tu nekad mūžā nenogaršotu? Esmu nogaršajosui, bet tagad nu jāteic, ka tā būtu gaļa un zivis vai jebkad tāds, kas reiz ir dzīvojis un elpojis.
ko tu nekad nedarītu? Nestrādātu par mauķeli.
ja tu nonāktu citā pasaulē, kāda visticamāk tā būtu? Fonā skanētu regejs, cilvēki pīpētu zāli un drāztos. Bohēma.
ja Tu noķertu zelta zivtiņu, un viņa apsolītu izpildīt vienu Tavu vēlēšanos, tad tā būtu? Kļūt vēl mazliet laimīgākai. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
kas Tev negaršo? Rauga pankūkas, zivis, gaļa un vēl daudz kas.
kā tev šķiet - kas ir pats svarīgākais, ko Tu esi savā dzīvē ieguvis? Tā atziņa, kura mani pavada vēl tagad. Rock became my life, vārdu sakot.
uz kādas planētas Tu gribētu dzīvot (izņemot Zemi)? Venera.
kurā ķermeņa daļā Tu nekad nedurtu pīrsingu? Ļoti nepatīk pīrsingi lūpā. Vjah.
kam būtu jānotiek, lai Tu labprātīgi dotos karā? Tēvzemes vārdā - visu!
ko Tu vēlētos sava mūža laikā izdarīt? Nodzīvot dzīvi tā, lai vecumdienās būtu par ko atcerēties.
kas ir labāks - komunisms vai nacionālsociālisms? Viens fīrers - viena valsts! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Otrais variants.
no kā tu nekad neatteiktos? No mūzikas.
ja Tu būtu krustvārdu mīkla, tad kāda? Krustvārdu mīkla bērniem. Ar ilustrācijām apkārt.
kas ir pats jaukākais, ko Tev kāds jebkad ir teicis? Hehe, neizteikšos. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
kādas ir pašas vecākās atmiņas no bērnības? Ja man nav šizofrēnija, tad varu apgalvot, ka atceros mirkli no ratiņiem.
cik gadu vecumā Tev bija pirmā mīlestība? 7? Hehe.
vai gribētu labāk būt pretējais dzimums? Kādreiz gribēju : D, tagad, šķiet, nē.
kāds ir Tavs mīļākais saldējums? Plombīra.
kā plāno sagaidīt Jauno gadu? Jau sagaidīju. Diez gan absint-īgi.
vai ir filma, kuru skatoties raudāji? Jā, ir pāris.
mīļākā grupa, mūziķis? Daudz.
esi māņticīgs? Nē, ja neskaita to - ja kreklu apģērb nepareizi, tad piedzersies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
kāda vēsturiska persona Tu gribētu būt? Ragana no viduslaikiem.
skaistākais, ko Tu šodien redzēji / dzirdēji / juti? Lasīju vecās īsziņas. Burvīgi!
kur gribētu dzīvot, neskaitot Latviju? Jebkura Skandināvijas valsts. Vēl varētu Ungārijā vai Vācijā.
vislabākā mājas lapa kādu tev gadījies apmeklēt? -
pirmā asociācija ar vārdu ‘rudens’? Vīns aukstos rudens vakaros.
vai esi redzējis filmu „HP un Uguns Biķeris”? Jā, esmu.
kas Tev sevī patīk vai nepatīk? Ļoti reti kas patīk. *diez gan paškritiska persona*
notikums / lieta / cilvēks, kas izmainīja Tavu dzīvi? Viņš un mūzika.
muļķīgākais, ko esi izdarījis? Gājiens pa kreisi. :> Veseli divi.
vai tev patīk grupa Greenday? Jā, tik pat ļoti kā MCR. KĀ TAD!!!
tev ir gadījies krist no kāpnēm? Jā, reiz uz purna sāpīgi nojaucos. :N
cik gadu vecumā Tu gribētu nomirt? 50.
kurš sporta veids Tev vislabāk padodas? Futbols vai volejbols.
ja Tev būtu viens jautājums Dievam, ko Tu viņam jautātu? (Tikai atceries, tā nav vēlēšanās, bet jautājums!) ```!
smieklīgākais notikums mūžā? Mana piedzimšana.
mīļākais gadalaiks? kāpēc? Rudens, jo mīla.
kā Tu vērtē gejus un lesbietes? Līdz tie neskar mani, ir ok.
kā tad ir - blonds vai tumšmatains? Sarkanmatains.
garlaicīgākais priekšmets - algebra vai ģeometrija? Ģeometrija.
ko Tev patīk darīt ziemas vakaros? Lasīt; sēdēt pie viņa un baudīt mūziku.
ko Tu mīli par visu visvairāk pasaulē? Seviunviņu.
vai Tu domā, ka esi skaista? Nē.
tumšs vai gaišs? Abi. Līdzsvars.
baidies nomirt? Nē.
vismuļķīgākā lieta? Cilvēks.
ko Tu domā par pēcnāves dzīvi? Nedomāju.
vai Tava istaba vienmēr ir kārtībā? Kaut tā būtu, ha!
vai Tu esi kādreiz gribējis palīdzēt kādam izbeigt ciešanas? Jā. Pat ļoti bieži.
tev patīk Tava dzīve? Yeah, sure.
tev patīk senā mūzika? Cik senā? Metāla pēcteči - bez šaubām! Heil to hard-rock!
tev patīk, kad ārā ir -25? Dažreiz - jā!
mīļākā filma? -
bieži sarksti? Agrāk mēdzu, tagad nē.
mēdz bastot un viltot ārstu zīmes? Sometimes.
kas Tevi iedvesmo? Mūzika.
kas, Tavuprāt, ir mīlestība? Vētra.
kāpēc vajadzīgs naids? Dumpīgā gara galaproduks. Nihilisms, noliegšana.
ko Tu visvairāk nožēlo? Tas lai paliek pie manis.
stulbs jautājums? KāietkodariVasja?
kāda citu cilvēku rīcība, viņiem pašiem to nenojaušot, Tevi var ļoti aizskart? Ignoring me.
cik mirkļu ir mūžībā? Divi. Kad tu atver acis un kad tu aizver tās.
vai Tu proti svilpot? Jā.
zini kā pareizi just? Sure.
kā var noviltot ārsta zīmi? Visādi.
kas cilvēkus padara par slepkavām? Tas, ka viņi pieder pie cilvēku sugas.
kas Tu esi pēc horoskopa? Dvīnis.
Ko Tu pēdējoreiz sapņoji? Ka sēžu uz traktora riepas un pīpēju ''More''.
tev ir brāļi vai māsas? Viens brālis.
kurš transporta līdzeklis Tev šķiet visbiedējošākais? Lidmašīna.
tu lasi avīzes? Ļoti reti.
tavs mīļākais citāts no kāda no Taviem draugiem vai paziņām? ````` es piedzimu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)
vai Tu aizraujies ar aforismu lasīšanu? Reti kuram autoram ir labi aforismi.
vai Tu kādreiz esi domājis par to, kāpēc Tevi vispār radīja? Nē.
kad, par ko un cik ilgi tu esi jutis vislielākās sāpes? Fiziskās? Ja - jā, tad, kad man bija strutas galvā, iekaisums un viens liels au! Morālās - kušš, neteikšu.
ko Tu labāk gribi zināt - patiesību vai saldus melus? Patiesību.
cik procentu kakao satura, Tavuprāt, jābūt garšīgā šokolādē? Whatever.
cik ilgi jāmeklē īstā mīlestība? Tā nav jāmeklē.
vai Tu mācētu nomainīt durvju slēdzeni? Nē.
kādas ir tavas sapņu kurpes (apavi)? Retrō, dārgie.
savdabīgs dzīves krustpunkts, kad pavēries atpakaļ? II IX
cik bieži Tu, mēneša laikā, brauc ar sabiedrisko transportu? Maksimums - kādas 6 reizes.
bieži kritizē citus? Ou, jā.
esi kādreiz iemīlējies? Jā.
tu labāk izvēlētos morālās vai fiziskās sāpes? Morālās, esmu garīgais mazohists, patīk ciest.
kā Tu labāk mirtu - nošaujoties vai noslīkstot? Slīkt man nekad nav paticis, tāpēc izvēlos nošaušanos. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)
kam būtu jānotiek, lai Tu nogalinātu cilvēku (izņemot pašaizsardzību)? Nejaušība. Pašaizstāvēšanās, ja mani pašu grib novākt.
cik sniegpārslu nokrīt Tev uz sejas gada laikā? Maz. Neļauju tām krist uz sejas.
cik Tu maksā? Hey? WTF? I'm not your ````!
kad / pie kā / par ko Tu jūties vainīgs? Ja esmu kādu sāpinājusi.
sniegs garšo? Nē.
cik gadu līdz / pāri pilngadībai? Vēl mazlietiņ.
kas tas tāds? Muļķis. Cilvēks.
kur dzīvo prieks? Mūzikā un saulainā dienā.
vai Tu raksti stāstus? Kategoriski - nē.
vai tev patīk palīdzēt cilvēkam? Tikai tiem, kurus varu saukt par draugiem.
cik reizes dienā smaidi? Diez gan daudz.
vai Tu smejies no sirds? Reti kad.
jaukākā cilvēka ķermeņa daļa? Mati.
pievilcīgākā ķermeņa daļa? Mati.
dzīves moto? -
kad pēdējo reizi biji Liepājā? Nekad neesmu bijusi.
kā garšo banāni? Mīļākie augļi.
vārdi, kas bieži atbalsojas Tev galvā? Tu.
cik reizes dzīvē esi sacījis - piedod? Ļoti reti.
cik ilgi Tu spētu dzīvot bez datora? Phe, cik vien vēlos, kaut vai visu laiku.
kāpēc 1+1 nav 8? Jo mums visiem tiek mācīts, ka ir 2.
cik reizes dienā Tu vēlies kādam iespert? Simtiem.
kas, Tavuprāt, ir bohēma? Sex & drugs & rock'n'roll.
mīļākā ģeometriskā forma un kādēļ? Kvadrāts. Jo viss ir elementārs.
vai Tu kliedz? Reti.
kur ir Tavai pasaulei mala? Skandināvijā.
kas Tev asociējas ar skaitli 13? Klubs MP.
kāda ir Tava raksturīgākā īpašība? Sarakstiska/skeptiska.
tev patīk pilnmēness naktis? Nav ne vainas.
vai Tu šobrīd esi iemīlējies? Ne iemīlējies cilvēks, bet mīlošs.
vai Tu labi pārzini pasaules vēsturi? 20. gs. - pietiekami labi.
kāda ir / kādai vajadzētu būt tavai vietai, uz kuru aizbēgt, kurā paslēpties no visiem? Mājas.
kurš Tavs ģimenes loceklis tev nāk prātā, dzirdot frāzi „sunshine in a bath”? Brālis.
dziesma dvēselei? -
vai tev patīk laiks, kāds ir šobrīd? Mazliet.
kad Tu tici? Kad tas nomierina.
māki sist knipi? Yes.
cik ir 2+2=? Četri.
vai un kādas ir bezjēdzīgas lietas dzīvē / pasaulē / mākslā / jebkur? Ne man spriest.
ko Tu darītu, ja zinātu, ka mirsi pēc 11 minūtēm un 24 sekundēm? Noskūpstītu vecākus, daudz smaidītu un aizskrietu pie viņa.
ko Tu mīli vairāk, sevi vai citus? Citus.
cik svarīga tev ir nauda? cik svarīga mīlestība? Abas svarīgas.
tu aktīvi apmeklē koncertus / festivālus? Cik vien aktīvi ir iespējams. ;D
kas Tevī raisa dziļdomību (par mīlestību, par cilvēka sūtību uz zemes, par dzīvi par nāvi un citām filozofiskām lietām)? Promiles.
kāpēc Tev patīk vai nepatīk HP? -
ko Tu pašlaik dzirdi? Led Zeppelin.
kas ir pēdējais, ko iegādājies? Skropstu tuša.
kas Tevi šodien iepriecina? Šņaukšana.
cik vajag, lai justos bagāts? Dikti daudz.
ar kādiem cilvēkiem Tev patīk sarunāties? Ar asiem, riebīgiem, skeptiskiem. Tādiem kā es.
tu piekrīti uzskatam, ka cilvēki dalās divās daļās - tie, kuri mīl un tie, kurus mīl? Ja nē - kāpēc? Ja jā - kuriem piederi Tu? Bullshit.
tavs sirsniņcilvēks? Viņš.
ko Tu domā par cilvēkiem, kas izdara pašnāvību? They're sick. ;D
kas ir tas, kā dēļ Tev patīk nakts, laiks, mīlestība, puķes utt.? Jābūt iemeslam allaž, lai kaut kas patiktu?
ko Tu esi zaudējis? Laiku.
vai Tu ļoti plāno savas dienas un notikumus? Gandrīz vienmēr.
kad iestājas pasaules gals? Manis jau te nebūs.
piedzīvojums kādā vēlētos iesaistīties? Neskaitāmie festi vasarā.
kurā stāvā Tu dzīvo? 1.
ko Tu gribētu atslēgt? Vairāku cilvēku sirdis.
kas spēj Tevi ietekmēt, lai Tu pakļautos? Cilvēks ar ārkārtīgi labiem argumentiem.
vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? Jā, bieži mēdzu spēlēt ģitāru un bungas. Un vēl - uz cilvēku nerviem.
ko panāk mūzika? Orgasmu.
kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? Sēdēšana uz traktora riepas.
kas tu esi? Menaaada!
simfoniskā mūzika. Jā vai nē? Nē.
kādā krāsā ir tava zobu birste? Zils + balts.
es iznīcināšu gandrīz visus rakstniekus, visus mūziķus, visus Tavus radiniekus, Tavus draugus, visus putnus un krāsas - atstāšu tikai pa vienam no katra, ļauju Tev izvēlēties. Nosauc sešus vārdus. - , - , - , tu, vārna, melns.
vislabākā sajūta pasaulē? Laime. Adrenalīns.
labākais sporta veids? Hokejs.
kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? Melnas.
bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? Nē.
cik bieži pats gatavo ēst? Dažreiz mēdzu.
mammas nopratināšana - stulba vai jauka? The thing that sucks.
tev garšo persiki? Mhm.
pēdējā trauma, ko guvi? Moshpitojot koncertā, pāris zilumi.
kas notiek Latvijā? naSing spešal. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)
patīkamākā sejas izteiksme? Noslēpumains smīns.
vai tu mēdz lamāties? Cenšos atmest.
ja tev būtu iespēja mainīt vienu lietu pasaulē, kas tā būtu? Pasaule.
tu esi laimīga? Iespējams.
patīkamākā lieta ko esi izdarījis šodien? Izlaboju visus parādus skolā.
vai tev ir un kādā krāsā/kādi cimdi? Kāds ir to cimdu stāsts? Melni ādas cimdi. Nospēru no mātes.
mīļākais diennakts laiks? 11:00.
kad Tu neatbildi uz jautājumu? Kad kauns no atbildes.
kas Tev ir chills? hēving fān vīz māj frēnds
kāda ir Tava mīļākā vieta uz pasaules? Vēl neesmu atradusi.
tev labāk patīk fotografēties vai fotografēt? Fotogrāfēties.
uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu! Šmiga.
pēdējais, ko vinnēji? Neatceros pat. Derībās vinnēju! 2x0,5l alus!
cik ir daudz? Kad nevari apskaut.
kas ir : + *? Kaisle.
kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? : D
kas ir mehāniskais apelsīns? Neesmu lasījusi.
nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? Ja godīgi, tad sāp acis.
tev ir mājdzīvnieks? Ir.
cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? Laiks mērāms minūtēs.
vai Tev ir autovadītāja apliecība? Nē.
ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? Reti to lietoju.
kas ir Francis Balodis? ?
kādā krāsā ir tavs divritenis? Man nav.
ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? Blah-blah-blah, šis jau atkārtojas...
cikos beidzas vēlu un sākas agri? Nekad nav nedz par agru, nedz par vēlu.
kas ir bijis? Vēsture.
tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? Neskatījos.
kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? Vīns.
kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? Mati.
kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? Lai paliek tāds, kāds ir.
kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? Bezdarbības mākta.
tev patīk sēņot? Dažreiz var.
starp citu, pavirši skaitot šis ir kāds 185. jautājums. ko tu domā / gribi izdarīt par / ar spēles autori? Nedomāju.
tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? -
vai Tu zini, kā barojas planārija? Ja nemaldos, jā.
kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? Saldais biezpiena sieriņš.
vai bietēm ir sirds? Nē. X D
cik ir 21 reiz 2? 42.
iesaki kādu recepti Tēja + citrons.
kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis? Sagurums.
vai esi kādreiz iekā```` mājā pa balkōnu/logu? Ļoti bieži.
kas labāks - eksaktie vai humanitārie priekšmeti? Humanitārie.
nav apnikusi ziema? Ir.. pat ļoti.

Tevi ir pieķēruši, skaļi runājam pašam ar sevi?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 25.02.2009 22:05
Raksts #228


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Pārējie jautājumi jau kaut kad daudz maz atbildēti.

Kas spēj tevi ietekmēt, lai tu pakļautos? saprāts.
Vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? drusciņ. Ģitāru, sintezatoru, akordeonu. Vēl mēģināšu vijoli.
Ko panāk mūzika? manu mieru un visādas citādas sajūtas.
Kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? šorīt redzēju kā piedalos riekstkošanas sacīkstēs. Vajadzēja daudzīt valriekstus ar rokām. Es uzvarēju. Savādi, ka valriekstu čaulās bija zemesrieksti. Vēl es redzēju, kā kara laikā paskatos pa mājas logu un redzu milzīgu krauju.
Kas tu esi? tas, kas es kļuvu.
Simfoniskā mūzika. Jā vai nē? jābūt īpašai, lai skartu vairāk par ausīm.
Kādā krāsā ir tava zobu birste? rozā?
Es iznīcināšu gandrīz visus rakstniekus, visus mūziķus, visus Tavus radiniekus, Tavus draugus, visus putnus un krāsas - atstāšu tikai pa vienam no katra, ļauju Tev izvēlēties. Nosauc sešus vārdus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Hermanis Hese, Dead can dance, Lauris, Nemo, lakstīgala, melna. Bet vispār pretrunas.
Vislabākā sajūta pasaulē? laime.
Labākais sporta veids? velosipēdisms.
Kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? rozā.
Bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? reti. Mani ienākumi liek trenēt kājas.
Cik bieži pats gatavo ēst? ātri pagatavojamos ēdienus, jā.
Mammas nopratināšana - stulba vai jauka? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) mani mamma nenopratina, es mammu ar ne.
Tev garšo persiki? no koka - jā.
Pēdējā trauma, ko guvi? kur sākas trauma un beidzas viegls ievainojums?
Kas notiek Latvijā? kas nu kam tur notiek.
Patīkamākā sejas izteiksme? mīlošs, maigs smaids.
Vai tu mēdz lamāties? jā, pie velna.
Ja tev būtu iespēja mainīt vienu lietu pasaulē, kas tā būtu? es gribētu tādu vecīti, kas staigā apkārt un izpilda apdomīgas vēlēšanās. Vai arī, lai cilvēki būtu brīvāki.
Tu esi laimīga? vispār, jā. Nelaimīgums ir posms laimes taisnē.
Patīkamākā lieta ko esi izdarījis šodien? spēlējos ar spuldzi, izkrāsoju pudeles un krāsošu svečturi.
Vai tev ir un kādā krāsā/kādi cimdi? Kāds ir to cimdu stāsts? man ir divi pirkstaiņu pāri - melni un sūnzaļi - un vēl ir rakstaini oranžmelli dūraiņi ar caurumiem. Dūraiņu stāsts: viņi ir sasodīti veci un piederējuši velnszinkam. Kādu laiku, protams, piederēja kodēm. Tad es dabūju oranžu šalli, oranžzaļu mētelīti un nejauši uzrakos oranžajiem dūraiņiem. Kopā izskatījās tā veclaicīgi, kā mana vecmāmiņa būtu nēsājusi. Caurumiem dūraiņos zuda nozīme.
Mīļākais diennakts laiks? tāds, kāds tas ir, bet tā 20.00 - 03.00. Toties no 16.00 - 18.00 man vienmēr nāk miegs.
Kad Tu neatbildi uz jautājumu? tad, kad esmu uz to jau daudzreiz atbildējusi. Tad, kad zinu, ka atbilde jautātāju neinteresē. Tad, kad kāds cits atbild pirmais.
Kas Tev ir chills? stulbs vārds.
Kāda ir Tava mīļākā vieta uz pasaules? pasaule.
Tev labāk patīk fotografēties vai fotografēt? fotografēt.
Uzraksti kaut kādu da jebkādu vārdu! pirmo, kas lec prātā? Mizantrops.
Pēdējais, ko vinnēji? stipendija.
Cik ir daudz? kad jūt slieksni.
Kas ir : + *? dalīt, saskaitīt, reizināt.
Kuras slavenības vietā tu gribētu būt un kuras ne? es gribētu būt slavena es. ^___^
Kas ir mehāniskais apelsīns? neēdams apelsīns. Modernisma rakstu darbs, filma.
Nav jau apnicis atbildēt uz jautājumiem? iesākto jāpabeidz.
Tev ir mājdzīvnieks? reizēm gribas. Pagājušogad man šajā laikā bija un pazuda. Pēdējais kaķis.
Cik stundas tu atbildēji uz to jautājumu kaudzi? necik.
Vai Tev ir autovadītāja apliecība? jā, sūrigrūti gūtā. Neizmantoju.
Ko Tu saproti ar vārdu "iecietība"? kad kaut kas ļoti besī, censties to neizrādīt.
Kas ir Francis Balodis? nepazīstu.
Kādā krāsā ir tavs divritenis? rozā ar muļķīgiem uzrakstiem. Gribētos nomainīt rāmi.
Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? apmierināties.
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? agri ir 04.00
Kas ir bijis? tas ir beidzies.
Tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? neskatos.
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? saldais sarkanvīns, olu liķieris. Un iecienītākais: džins ar toniku.
Kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? tas, ka kopā būšana šķiet mūžīga no aizmugures un uz priekšu.
Kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? tirkīzzilā.
Kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? daudz nelēmu, vienkārši pildu.
Tev patīk sēņot? dievinu. Man riebjas ogot, bet sēņot ir lieliski. Un arī tīrīt sēnas, un sēņu smarža, un sēņu garša.
Starp citu, pavirši skaitot šis ir kāds 185. jautājums.
Tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? Heroes.
Vai Tu zini, kā barojas planārija? varētu uzzināt.
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? sieriņos.
Vai bietēm ir sirds? nav.
Cik ir 21 reiz 2? 42
Iesaki kādu recepti Saldkaislie trijstūrīši: tostermaize, vārīts iebiezinātais piens, dažādi augļi (mandarīni, vīnogas, banāni), dažādi rieksti vai riekstu maisījumi, šokolāde un velnsvēlzinkas. Un pēc saviem ieskaitiem, mākslinieciski darbojoties, to visu sabāž starp divām tostermaizēm, uzcep tosterī un ēd ar augļu tēju vai kakao, vai kafiju ar pienu.
Saldais penis: banānu apviļā medū, karstā šokolādē un riekstu gabaliņos, tad liek saldētavā. Vēlāk, protams, ēd.
Kas tagad tevī (un tavā galvā) valda, kad esi uz šo visu atbildējis?
Vai esi kādreiz iekāpis mājā pa balkonu/logu? vasarā pa logu gandrīz katru nakti.
Kas labāks - eksaktie vai humanitārie priekšmeti? humanitārie.
Nav apnikusi ziema? nē, ja gadalaiks nav noteicošais, tas nekad neapnīk. Šī ziema bija vienkārši lieliska.
Tevi ir pieķēruši, skaļi runājam pašam ar sevi? skaļi ejot pa ielu un dziedot daudzreiz. Runājot arī reizēm, bet retāk.

Glābjot savu dzīvību, tev jāšķiras no kāda sava locekļa. Ko kura tu spētu šķirties?

Šo rakstu rediģēja Grēkmeistars: 25.02.2009 22:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
latvis20
iesūtīt 26.02.2009 21:26
Raksts #229


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.09



sry par šo bet es pievienoju anektu ātrāk kapēc mana jautājuma nav?!?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pērkonkaķis
iesūtīt 20.03.2009 13:11
Raksts #230


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.09
Kur: Zem kļavas, rudens pērkons laikā.



Kas spēj tevi ietekmēt, lai tu pakļautos? Alkohols.
Vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? Mazliet. Ģitāra.
Ko panāk mūzika? Mana garastāvokļa maiņu.
Kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? Man uzvēma virsū. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Kas tu esi? Kaut kas savādāks, nekā Tu!
Simfoniskā mūzika. Jā vai nē? *Pakrata galvu* - Jā
Kādā krāsā ir tava zobu birste? dzelteni - zila
Vislabākā sajūta pasaulē? Orgasms.
Labākais sporta veids? Sex. ^^
Kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? Zaļas.
Bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? Ne ļoti. Bet sanāk dažreiz.
Cik bieži pats gatavo ēst? Cik bieži, tik bieži, cik ēdu.
Tev garšo persiki? Nē.
Pēdējā trauma, ko guvi? Sagriezu pirkstu [skaitās]?
Kas notiek Latvijā? Kūst sniegs.
Patīkamākā sejas izteiksme? Maigas.
Vai tu mēdz lamāties? Hell, yeah.
Tu esi laimīga? Jā, jo arī nelaimīgs cilvēks, ir laimīgs.
Kas ir Francis Balodis? 2 vārdi.
Kādā krāsā ir tavs divritenis? Man nav tāda [pagaidām]
Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? Piesūkties.
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? Vēlu Beidzās, kad sākās agri. Agri sākās, kad beidzās vēlu.
Kas ir bijis? Viss un Nekas, manu dārgo draug.
Tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? Nē.
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? Saldais sarkanvīns un Džeks Daniels [viskijs]
Kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? Neiedalu draugus labākajos un sliktākajos.
Kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? Punktotu.
Kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? Ko tur lemt, vnk pajautrojos.
Tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? Heroes 4/5 vai arīī Unreal torrnament.
Vai Tu zini, kā barojas planārija? Nāā.
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? sieriņos.
Vai bietēm ir sirds? Ja cilvēku nosauc par bieti, jā.
Vai esi kādreiz iekā```` mājā pa balkonu/logu? Jā, bieži.
Tevi ir pieķēruši, skaļi runājam pašam ar sevi? Jā, vakar.
Glābjot savu dzīvību, tev jāšķiras no kāda sava locekļa. Ko kura tu spētu šķirties? kāja.

Tev istabā ir lavaslampa?


Šo rakstu rediģēja Margareta ar zaļām acīm: 20.03.2009 13:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lilla.
iesūtīt 26.03.2009 15:13
Raksts #231


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.08
Kur: Kopā ar bizbizmārītēm.



Iepriekšējie jautājumi.

Kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? Viņas blondums, viennozīmīgi.
Kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? Un tu vēl jautā, protams, LILLĀ.
Kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? ēm, es guļu mājās slima. man nav ko darīt...
Tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? Neaizraujos ar šādām lietām, ja tā godīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Vai Tu zini, kā barojas planārija? Nōp.
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? Kārums sieriņos un lauku biezpienā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Vai bietēm ir sirds? Kā nu kurš to ņem. Manuprāt, nē.
Vai esi kādreiz iekā```` mājā pa balkonu/logu? Šķiet, ka jā..
Tevi ir pieķēruši, skaļi runājam pašam ar sevi? Visia bieži. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Glābjot savu dzīvību, tev jāšķiras no kāda sava locekļa. Ko kura tu spētu šķirties? vispār es gribu būt normāla, bet, ja tā tad kāja.
Tev istabā ir lavaslampa? Mnē.

Muļķīgākie vārdi, ko kādam esi pateicis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~Vanesa~
iesūtīt 26.04.2009 23:59
Raksts #232


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.04
Kur: Ledus valstība



Kas spēj tevi ietekmēt, lai tu pakļautos? Ja pret mani izturas tieši tā, kā gribu, kaut arī neesmu teikusi, ka tā vēlos.
Vai spēlē kādu no mūzikas instrumentiem? .
Ko panāk mūzika? Sirds ritma izmaiņas. Nomierina/uzmundrina/satrauc/iepriecina.
Kāds ir pēdējais sapnis, ko tu atceries? Man skolā bija jāraksta latviešu valodas kontroldarbs. Izlēmu, ka negribu tādām muļķībām tik daudz jātērē laiks un, atstājusi nepabeigto darbu, devos laimīga prom.
Kas tu esi? Reizēm grāmatā, kuru lasu (pat tad, kad konkrētajā brīdī to nedaru), apmaldījusies būtne.
Simfoniskā mūzika. Jā vai nē? - Jā.
Kādā krāsā ir tava zobu birste? Dzeltena.
Vislabākā sajūta pasaulē? Tad, kad redzi kādu, kurš tev tiešām rūp, ļoti laimīgu.
Labākais sporta veids? Volejbols, ja spēlēju pati.
Kādas krāsas zeķes tev šobrīd ir kājās? Baltas.
Bieži sanāk stāvēt autobusa pieturā? Nē. Parasti braucu ar tramvaju.
Cik bieži pats gatavo ēst? Nezinu. Tad, kad gribas ēst, tad gatavoju.
Tev garšo persiki? Jā.
Pēdējā trauma, ko guvi? Sasitu kāju šķiet, ja to uzskatītu par traumu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Kas notiek Latvijā? Ir tumšs.
Patīkamākā sejas izteiksme? Patiess smaids.
Vai tu mēdz lamāties? Jā.
Tu esi laimīga? Jā.
Kas ir Francis Balodis? Kaut kāds cilvēks, kurš nav izpelnījies manu uzmanību, lai noskaidrotu, kas viņš ir.
Kādā krāsā ir tavs divritenis? Man nav tāda.
Ko tu tiešām gribētu dzīvē izdarīt? Sauļoties.
Cikos beidzas vēlu un sākas agri? Katru reizi notiek citādi...
Kas ir bijis? Sniegs.
Tev patika Dziesmu Svētku 2008. Noslēguma koncerts un vai tu vispār redzēji viņu (ja jā, tad klātienē vai pa teļļuku)? Nē, neredzēju.
Kurš ir garšīgākais alkoholiskais dzēriens? Labs vīns.
Kas Tev vislabāk patīk savā labākajā draugā? Nav konkrētu lietu, ir kopums.
Kādā krāsā Tu gribētu nokrāsot savas pilsētas tiltu? Melnu.
Kā Tu izlēmi atbildēt uz visu to kaudzi jautājumu? Gribas nodarbināt pirkstus, kamēr klausos mūziku.
Tavuprāt, mīļākā / labākā datorspēle? Nespēlēju datorspēles.
Vai Tu zini, kā barojas planārija? Nē.
Kāds ir tavs mīļākais biezpiena veids? Nav mīļākā.
Vai bietēm ir sirds? Nē.
Vai esi kādreiz iekā```` mājā pa balkonu/logu? Jā.
Tevi ir pieķēruši, skaļi runājam pašam ar sevi? Jā.
Glābjot savu dzīvību, tev jāšķiras no kāda sava locekļa. Ko kura tu spētu šķirties? Ne no viena nešķirtos.
Muļķīgākie vārdi, ko kādam esi pateicis? Piedod, piedod, bet man ļoti gribējās tā izdarīt!

Vai mēdz pa nakti lasīt grāmatas?

Šo rakstu rediģēja ~Vanesa~: 27.04.2009 00:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  « < 10 11 12
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 08.05.2024 01:43