Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Tāda PZ neeksistējot
spitzbube
iesūtīt 09.02.2005 12:18
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



šodien ienākot kurbijkurnē redzu man atsūtīta viena PZ.ej skatīties-nekā nav :blink: domāju moš kas sajucis.
ieeju mailā-atkal rāda ka saņemta viena PZ.uzspiežu uz linka un man parāda ka šāda ziņa neeksistē :blink:
kas tas būtu?!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 2)
_BijušaisPareģis
iesūtīt 09.02.2005 12:34
Raksts #2


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Parasti tāds teksts parādās, ja PZ ir izdzēsta. Arī es, ja izdzēšu kādu PZ, un vēlāk noklikšķinu uz kaut kur saglabājušās linka (piemēram, e-pastā), tad tam linkam vienkārši vairs nav uz kurieni aizvest, un parādās tāds paziņojums. Tātad, visticamāk, ka šī PZ ir tikusi izdzēsta - vai nu tu pati, vai kāds cits, kam bijusi piekļuve tavam kontam, vai arī pats sūtītājs, pirms tu vēl biji izlasījusi.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 09.02.2005 13:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 10.02.2005 19:48
Raksts #3


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



rastaa - tas bija mans pz (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) .

Taatad viss notika taa - es tev nosuutiiju pz, atcekseeju 'sekot shai zinjai'. Bet taakaa, es atdaliiju uz jaunu pavedienu (tu pati zini ko), tad es suutiiju jaunu - un to veco izdzeesu (un ja tu neesi izlasiijusi, tad es varu veel izdzeest taa, lai tu vinju nesanjem) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) . re ku jauka lieta!
A tev meils atnaaca, jo bija tas PZ atnaacis, bet galu galaa tika izdzeests, taapeec arii taa.

(atvainojos, bet te nav garumziimes)


skow
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 03.05.2024 21:51