Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas muus vada?, nezinja
Melleņu kamenēns
iesūtīt 25.03.2006 18:34
Raksts #1


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



man ienaaca praataa viena taada doma.vai viss kas notiek ir jau ieprieksh paredzeets un zinaams?vai ir kaads par mums augstaaks speeks kas muus visus kontrolee un vada?vai muusu vaiksmes un neveiksmes ir atkariigas no planeetu nu zvaigzhnju staavoklja???
kaa juus domaajat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Roviela
iesūtīt 27.11.2007 16:19
Raksts #101


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Bet tur, no kurienes ņēma akmeņus pirmaīdām, tad, kad tas akmens veidojās, kādreiz nemaz nebija tuksnesis, bet gan ūdens, ja pareizi atceros. Caurumu ir 1,5-3,5 cm diametrā? Tieši zemūdens tārpu alu izmēri. Es neriskētu apgalvot, ka tie caurumi ir cilvēku taisīti, nudien! It īpaši, ja daudzi no tiem beidzas ar strupceļu, t.i., nekur neved.
Nav jau teikts, ka caurumi radās pēc tam, kad akmens bluķus salika piramīdā, tie varēja tur būt jau pirms tam - akmenslauztuvēs, neskaldītā akmenī. Un daži no tādiem tārpiem ir pavisam lieli.

Reku - šitādi, piemēram. Viņš, kā redzams, dzīvo akmenī:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īvs
iesūtīt 27.11.2007 17:14
Raksts #102


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.12.05
Kur: Gaismas pils
Labākās leģendas autore



nevajag ar visiem astroloģijas pekstiņiem uzlikt sev zīmogu, ka man viss notiks kā tur, tajā žurnālā rakstīts. viss notiek un rit savu gaitu. kaut kas notiek ar likteņa pasniegtu roku. bet nekad nevar noteikt, kas un kad notiks. vienkārši viss notiek. palikšu pie tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Doctor_HeL
iesūtīt 27.11.2007 17:28
Raksts #103


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 24.11.07
Kur: Latvia, Jurmala



CITĀTS(Roviela @ 27.11.2007 16:19) *
Bet tur, no kurienes ņēma akmeņus pirmaīdām, tad, kad tas akmens veidojās, kādreiz nemaz nebija tuksnesis, bet gan ūdens, ja pareizi atceros. Caurumu ir 1,5-3,5 cm diametrā? Tieši zemūdens tārpu alu izmēri. Es neriskētu apgalvot, ka tie caurumi ir cilvēku taisīti, nudien! It īpaši, ja daudzi no tiem beidzas ar strupceļu, t.i., nekur neved.
Nav jau teikts, ka caurumi radās pēc tam, kad akmens bluķus salika piramīdā, tie varēja tur būt jau pirms tam - akmenslauztuvēs, neskaldītā akmenī. Un daži no tādiem tārpiem ir pavisam lieli.


Labi, laiks paskaidrot sīkāk. smile.gif
Tas nebija tik sen, ka visur ūdens. Kā tu vari zināt ka bija ūdens? Vai tie tārpi vispar eksistēja kad bija Zeme ūdenī?
Nekur nav pierādijumu, un es vēlētos pastāstīt par konkrētu gadijumu. Viena cauruma beigās ir metāla durvis.
Pie tām nevar piekļūt. Tikkai caur mazo caurumu. Metals is ciets. Durvis nevar attaisīt. Zinātnieki, mazajā
caurumā palaida robotu (rāpuli) ar video kameru, un priekšā durvis. Ir jau noteikts ka tās attaisīt būs iespējams pēc
kādiem 50 gadiem. Vai izklausās pēc tārpa? Un diezin vai, senie cilvēki būvētu piramīdu no caurumainiem akmeņiem.

Šo rakstu rediģēja Doctor_HeL: 27.11.2007 17:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 27.11.2007 18:29
Raksts #104


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



ak dies cik stilīga bilde!! xD.gif

eloni, nav runa par to ka mums ir izvēle nepakļauties sabedrībai un sistēmais bet runa ir vai mēs to DARAM
kaut kādā mazā mērā jau jau jā bet taēc jau es iemminējos par procentiem
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.11.2007 23:03
Raksts #105


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Doctor_HeL @ 27.11.2007 17:28) *
Labi, laiks paskaidrot sīkāk. smile.gif
Tas nebija tik sen, ka visur ūdens. Kā tu vari zināt ka bija ūdens? Vai tie tārpi vispar eksistēja kad bija Zeme ūdenī?
Nekur nav pierādijumu, un es vēlētos pastāstīt par konkrētu gadijumu. Viena cauruma beigās ir metāla durvis.
Pie tām nevar piekļūt. Tikkai caur mazo caurumu. Metals is ciets. Durvis nevar attaisīt. Zinātnieki, mazajā
caurumā palaida robotu (rāpuli) ar video kameru, un priekšā durvis. Ir jau noteikts ka tās attaisīt būs iespējams pēc
kādiem 50 gadiem. Vai izklausās pēc tārpa? Un diezin vai, senie cilvēki būvētu piramīdu no caurumainiem akmeņiem.

Ui!

Pavaicā kādam no mūsu ģeologiem ar augstāko izglītību (piemēram, Farlineram), un viņi Tev ar pirkstu iebakstīs kas, kur, kad un kāpēc ar ūdeņiem un akmeņiem konkrētās vietās smile.gif Es neesmu ģeologs un precīzi, ar visām ķīmiskajām formulām pateikt nevarēšu. Vārdu sakot - tas, ko tu prasi no manis, ir vienas konkrētas dabaszinātņu nozares ābece. No bioloģijas viedokļa - tādi tārpiņi ir atrodami pārakmeņojumos, tā kā - laika pietiek.
Es neteicu, ka visi caurumi tā radušies un pat neteicu, ka šie konkrētie caurumi vispār tā radušies. Un atkal - te jāpameklē, ko par to saka akmeņkaļi, kas mūsdienās nemaz nav mirusi profesija. Tas, ka to nezin kāds zinātnieks, vēl nenozīmē, ka to nezin kāds rakstīt neprotošs vietējais akmeņkalis smile.gif Ir jau nācies saskarties ar tādu fenomenu, protams, ne sakarā ar caurumiem akmeņos.
Par to pēdējo - lūdzu atsauci uz kaut ko konkrētu. Kad, kur, kas un kā, lai varu runāt tālāk. Par kādu piramīdu vismaz ir runa? Par kādiem zinātniekiem? Vārdu sakot, gribu šo informāciju sameklēt pati.
Tas, ka kaut kur ir kaut kādas durvis, man vēl neko neizsaka - ja nu īstā pieeja tām ir no otras puses?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Doctor_HeL
iesūtīt 28.11.2007 11:50
Raksts #106


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 24.11.07
Kur: Latvia, Jurmala



Par to ūdeni un tārpiem man tā kā nevisai interesē.
Un tagad par piramīdas caurumiem interese pārgāja. (ar kaut ko citu esmu aizņemts, lai domātu par caurmu piramīdā)

CITĀTS
Tas, ka kaut kur ir kaut kādas durvis, man vēl neko neizsaka - ja nu īstā pieeja tām ir no otras puses?

Tur jau tā problēma ka ieeja nav citur. wink.gif Jap, durvis jau ar neko neizsaka bet tārpi tie nevar būt.
Info būs grūti atrast. Tas bija citā valodā. Krievu valodu zini?? rolleyes_a.gif

Šo rakstu rediģēja Doctor_HeL: 28.11.2007 11:51
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.11.2007 12:14
Raksts #107


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es jau nedomāju, ka tas būtu tik svarīgi, par to ūdeni smile.gif
Man galvenā doma bija tāda 1) caurumus var nebūt veidojuši cilvēki, bet gan dzīvnieki. Tas ir iespējams; un 2) ja caurumus ir veidojuši cilvēki, tad tas, ka tagad brīnās, kā to varēja izdarīt, vēl neko nenozīmē. Tehnikā un amatniecībā ir daudz nozaudētu darba paņēmienu, kas kādreiz tika plaši izmantoti, bet tagad - aizmirsti.
Jā, protams, lasu krieviski smile.gif

Ak! Atradu pati. Te:
Update: Third "Door" Found in Great Pyramid

Nav nekādu metāla durvju. Akmens bloks.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 28.11.2007 12:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.11.2007 12:19
Raksts #108


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Šito par caurumiem būtu jāpārvieto uz pavedienu par piramīdām.

Jebkurā gadījumā tas neko nenozīmē, jo nepierāda citplanētiešu klātbūtni un pat ja pierādītu, nepierāda ka viņi mūs vada. Tātad - totāls off topiks. tongue.gif

Bet uz ģeoloģiju īsti paļauties nevar. Bija raksts septembra-oktobra žurnālā Terra. Ģeoloģijas zinātnē ir daži robi, kas traucē tai uzticēties. Vairāk neņemos spriest.

Personīgi piekrītu, ka tos caurums var radīt gliemenes, tapat kā arī cilvēki.

Šo rakstu rediģēja Elony: 28.11.2007 12:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Doctor_HeL
iesūtīt 28.11.2007 12:26
Raksts #109


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 24.11.07
Kur: Latvia, Jurmala



CITĀTS(Elony @ 28.11.2007 12:19) *
Šito par caurumiem būtu jāpārvieto uz pavedienu par piramīdām.

Jebkurā gadījumā tas neko nenozīmē, jo nepierāda citplanētiešu klātbūtni un pat ja pierādītu, nepierāda ka viņi mūs vada. Tātad - totāls off topiks. tongue.gif

Да, off topic.


CITĀTS

Interesting. Es tagad 1 video meklēju. Es tev gribu parādīt par ko es domāju.
Vai tai "site" ir taisnība vai arī video. Nezin kam ticēt. rolleyes_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 03.12.2007 19:59
Raksts #110


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Manuprāt, cilvēkus vada dziņas.
Un mūsu rīcība,
lai tās attīstītu vai iegrožotu.






Pamatinstinkts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
archijs_
iesūtīt 09.01.2008 20:33
Raksts #111


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.07
Kur: Starp realitāti un sapņiem!



CITĀTS(Meila @ 25.03.2006 18:34) *
man ienaaca praataa viena taada doma.vai viss kas notiek ir jau ieprieksh paredzeets un zinaams?vai ir kaads par mums augstaaks speeks kas muus visus kontrolee un vada?vai muusu vaiksmes un neveiksmes ir atkariigas no planeetu nu zvaigzhnju staavoklja???
kaa juus domaajat?



Mūs vada impulsi, griba un instinkti.

Impulsi ir kā elektrība pa nerviem, kas aiziet tālāk uz uztvērējiem - mūskuļiem u.c.

Griba ir mūsu radītie elektronī, kas kontrolē dažas darbības!

Instinkti mums ir no dabas! Tie ir atkarīgi no mums, priemēram, stress vai bailes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 10.01.2008 18:55
Raksts #112


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(archijs_ @ 09.01.2008 20:33) *
Griba ir mūsu radītie elektronī, kas kontrolē dažas darbības!
Ķipa kā, mēs viņus no zila gaisa kaut kur radām?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 10.01.2008 21:25
Raksts #113


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



un no kā radās visus un visādi citi sū??? jautājums ir,vai no nekā var rasties kaut kas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logos
iesūtīt 11.01.2008 11:31
Raksts #114


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.01.08



Kas mūs vada?

Grēkā kritušo cilvēci vada Lucifers. Dievs nāk un meklē savas noklīdušās avis. Un Dievs atrod ikvienu grēcinieku, kas vien ļaujās atrasties. Tapēc kad dzirdēsiet evaņģēliju, tad nenocietiniet savas sirdis un atgriezieties no grēkiem. Bet evaņģēlijs(priecīgā ziņa) ir šis:

Dievs ir piedevis visas pasaules grēkus Jēzus Kristus vārdā. Kas tic tam un top kristīts, tas tiks glābts no elles un dzīvos mūžīgi.

Kristus vārdā, tas nozīmē ka Viņš ir uzņēmies mūsu sodu uz sevis. Mēs esam atbrīvoti no pelnītā soda! Amen(patiesi).

Un no šī brīža mūs vada Svētais Gars!

Šo rakstu rediģēja Logos: 11.01.2008 11:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sfinksa ar uguns...
iesūtīt 04.08.2008 08:56
Raksts #115


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.03.08
Kur: Cēsis.



CITĀTS(Logos @ 11.01.2008 12:31) *
Kas mūs vada?

Grēkā kritušo cilvēci vada Lucifers. Dievs nāk un meklē savas noklīdušās avis. Un Dievs atrod ikvienu grēcinieku, kas vien ļaujās atrasties. Tapēc kad dzirdēsiet evaņģēliju, tad nenocietiniet savas sirdis un atgriezieties no grēkiem. Bet evaņģēlijs(priecīgā ziņa) ir šis:

Dievs ir piedevis visas pasaules grēkus Jēzus Kristus vārdā. Kas tic tam un top kristīts, tas tiks glābts no elles un dzīvos mūžīgi.

Kristus vārdā, tas nozīmē ka Viņš ir uzņēmies mūsu sodu uz sevis. Mēs esam atbrīvoti no pelnītā soda! Amen(patiesi).

Un no šī brīža mūs vada Svētais Gars!


Interesants jautājums. Es domāju, ka mūs vada Dievs. dažreiz es ar draudzeni izdomājam ka mūs vada kaut kas slikts, bet mēs par to vispār tā neaizdomājamies.... Dažreiz mums liekas ka mēs esam kādā lodē un mūs izrīko, kā tādas vaska figūriņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
davis.jazz
iesūtīt 13.09.2008 23:12
Raksts #116


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.08



CITĀTS(Adē @ 26.03.2006 12:18) *
Cilvēkam kopš seniem laikiem ir raksturīgs misticisms. IMHO pārliecība,ka viss jau iepriekš ir paredzēts ir tikai savu kļūdu attaisnošanas veids un nekas vairāk. Es kļūdijos,aj,es neesmu vainīga,vainīgs ir Saturns,jo viņš,```` tāds,bija opozicijā ar mēness fāzi.
Varbūt tiešām ir kāds augstākais spēks (liktenis) un kaut-kas ir izlmets. Bet cilvēks ir pats savas dzīves saimnieks un izvēle pieder viņam. Vienmēr ir iespējams kko manīt!

Paga, paga... Ja cilvēks ir savas dzīves saimnieks un viņam pieder izvēle, tad ko, tavuprāt, dara liktenis? Ko tad viņš īsti izlemj un kāpēc, tavuprāt, tāds ir izdomāts cilvēku apziņā, ja reiz mēs paši esam dzīves saimnieki? huh.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 14.09.2008 11:57
Raksts #117


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Iespējams, es varēšu tev atbildēt. Tas, ko apzīmē ar likteni, ir aicināts izskaidrot, kāpēc mēs piedzimstam tādi, un ne citādi. Kaut atbilde ir — gēni.

Ja tu atcerēsies, liktenis cilvēkam tiekot lemts, viņam piedzimstot (vai pirms tā). Tā, piemēram, ir latviešu mitoloģijā. Tātad liktenis nosaka to, kas mēs esam uz dzimšanas brīdi, mūsu starta pozīciju. Mums piedzimstot, no liktens ir atkarīgs tas, kas mēs esam. Dzīvojot, no mums pašiem ir atkarīgs, kas mēs kļūsim. Liktens izskaidro to, kāpēc mēs sākumā esam tas, kas esam, bet neatbrīvo no atbildības par mūsu pašu pieņemtajiem lēmumiem.

Vēl tu varētu pieķibināt klāt to, ka sagadīšanās nav nejaušas utt. Var jau būt. Tomēr, pat ja mēs līdz tam aizejam, tad tās rodas mūsu darbības, citu cilvēku darbības un vēl kādu citu faktoru darbības rezultātā — kas nozīmē, ka tai skaitā arī bez mums nekas tāds nenotiktu.

Un viegli ir rādīt ar pirkstu uz kādu pārdabisku varu (vislabāk, ja paša izdomātu) un novelt visas savas nelaimes uz to, nevis uz savu neizdarību. Pēc vispārējās prakses, atbilde uz ko tādu neseko. Tāpēc cilvēkiem vajadzētu pārstāt domāt, ka Dievs dara, un pievērsties tam, ka cilvēks dara. Tiem, kas aizstāv kristietības uzskatus un oponē, var atbildēt — un kā ar jūsu, kristiešu, uzskatu, ka Dievs tev palīdzēs tikai tad, ja tu pats sev palīdzēsi?

Un pēdējais. Kā tev šķiet, ja mums īstenībā nebūtu nekādas izvēles, tad kāpēc cilvēkam ir smadzenes? Tik daudz nevajadzīga enerģijas patēriņa! Un kāda joda pēc tādai niecībai kā cilvēks radīt ilūziju, ka viņš nosaka savu dzīvi, ja tā nav? Bet parasti dzīvnieki par tādām lietām nedomā, viņi vienkārši dzīvo — un kā redzi, no tā nav iznīkuši. Un cilvēki arī dzīvo, turklāt sacerēdami viskautko, uz ko novelt savu vainu — jo tā vieglāk dzīvot. Vienmēr jāatrod kāds, kurš ir sliktāks par tevi — tad tu pats sev neliecies tik briesmīgs. Bet patiesībā katrs ir pats sava likteņa kalējs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
archijs_
iesūtīt 17.12.2008 15:38
Raksts #118


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.07
Kur: Starp realitāti un sapņiem!



CITĀTS(Roviela @ 26.03.2006 12:28) *
Nē. Ļoti tuvu uz priekšu var šo un to vispārīgu paredzēt, bet tālāk nevar. Pat Good ol' Grim pieminētā teorētiskā iespēja visu aprēķināt (determīnisma teorija, ja pareizi atceros), neko nedod. Ir jau pierādīts, ka nav iespējams aprēķināt elementārdaļinu konkrētu atrašanās vietu. Ir varbūtības. Te sanāk runāt par varbūtībām.
Ir tāda lieta kā vispārējā, ilglaicīgā statistika. Piemēram, ir skaidri zināms, cik cilvēku nomirst gadā tādas vai citas vainas dēļ. Precīzs skaitlis, kurš aptuveni tā piepildas gadu no gada. Daudz kam ir tādi cipari. Bet tas neko nedod, ja iet runa par kādu konkrētu cilvēku. Neviens nevar pateikt, vai konkrētais cilvēks šajā gadā būs šajā ciparā vai nebūs. Varbūtība šajā skaitlī iekļūt katram cilvēkam ir savādāka. Ja cilvēks visu laiku pavada mežā, diezin vai viņš nokļūs ailītē - uzkrita ķieģelis uz galvas. Toties viņam ir lielāka varbūtība nokļūt ailīte - uz galvas vētras laikā uzkrita koks. Un tā ar visu.
To izsaka šāds citāts (aptuvens): "Mātei Dabai nav lodes ar tavu vārdu virsū, toties viņai ir tūkstošiem ložu ar uzrakstu "Tiem, uz ko tas varētu attiekties"".



CITĀTS(Svivens @ 26.03.2006 13:34) *
Arī teorētiski nav iespējams. 19.gs. beigās uzskatīja, ka visu var aprēķināt zinot kaukādus likumus un lietu pašreizējo stāvokli. Tas saucās determinisms. Bet tad atnāca kvantu mehānika, nenoteiktības princips un stipri izmainīja mūsu priekšstatus, ko Roviela, jau piemināja. Unlabi vien ir, ka tā.


Runājot par teorijām katru gadu izdomā jaunu bet man vienmēr patīk relativitātes tāpēc ka no vienas puses var paredzēt katra atoma atrašanos vietu bet tad mainās tā spins un masa un abpusēji

Bet ir arī 4. dimensijas ( mans nosaukums jo neaceros kā sauca), kas teic ka katram lēmumam pastāv sava izvēle kas rada paralēlo pasauli. Tas nozīme ka viss ir prognozējams LĪDZ prognozējamais objects uzzina prognozi un to maina vai nemaina kā mistērijās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusums.
iesūtīt 24.12.2008 23:20
Raksts #119


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.07



CITĀTS(Meila @ 25.03.2006 18:34) *
man ienaaca praataa viena taada doma.vai viss kas notiek ir jau ieprieksh paredzeets un zinaams?

Man grūti iedomāties, kāpēc kādam augstākam spēkam būtu vajadzīgs izdomāt pasaules attīstības scenāriju, katra atsevišķa indivīda darbības un likteni, un tad to visu palaist kā vienu lielu cirka izrādi. Ir jābūt ārprātīgam, lai to izdarītu.
Īstenībā tas ir diezgan pamatīgs egocentrisms, iedomāties, ka kādu tik ļoti uztrauc cilvēces liktenis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Miervaldis Gotiņ...
iesūtīt 04.01.2009 11:35
Raksts #120


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.08
Kur: Arkanara
Gotiņtēvs 2012



CITĀTS(Meila @ 25.03.2006 18:34) *
man ienaaca praataa viena taada doma.vai viss kas notiek ir jau ieprieksh paredzeets un zinaams?vai ir kaads par mums augstaaks speeks kas muus visus kontrolee un vada?vai muusu vaiksmes un neveiksmes ir atkariigas no planeetu nu zvaigzhnju staavoklja???
kaa juus domaajat?

Jā un nē. Tas ir - jā tādā ziņā, ka mūsu uzvedību un rīcību, kā arī praktiski visus notikumus ap mums patiešām determinē milzonīgs faktoru kopums. Tas ir - situāciju ap Tevi izveido milzonīgi gara iepriekš notikušo notikumu cēloņsakarību kopa. To Tu NEKĀ nevari mainīt, savukārt Tavu reakciju uz šo situāciju nosaka atkal predefinēta faktoru kopa - Tava iepriekšējā pieredze, temperaments, garastāvoklis, raksturs utml. Savukārt nē tādā ziņā, ka šis `spēks`, lai arī it kā augstāks par Tevi, nav saprātīgs un viņam nav nekāda noteikta plāna Tavai dzīvei.

Tā teikt, Laplasa dēmons eksistē, taču viņš ir aprēķināms no astronomiska mainīgo skaita, kā rezultātā tas ir praktiski neiespējami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 09:35