Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Cīņas akadēmija, viss vēl tikai sākas...
Aeris
iesūtīt 15.05.2005 17:23
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Tā, vispirms vēlos teikt, ka ceru aktīvu jūsu piedalīšanos. OK? Okzzz. Sākam.

* Tātad: ir 1. septembris un jūs ierodaties akadēmijā un ejat iekārtot savas istabas. Par tālāko darbību tiks ziņots.

* Spēles laikā katram tēlam tiks piešķirtas maģiskas spējas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
dainuks
iesūtīt 20.05.2005 18:28
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.05
Kur: riiga, aagenskalns



Nu ko, Laiena, ejam uz istabu? Heidija domiigi pajautaaja, jo no savas pieredzes jau zinaaja, ka Rietuma spaarna meitanes ir mazliet sazveerejushaas pret Austrumu spaarna meiteneem. " Es ceru ,ka vinjai vismaz ir vairaak smadzenju nekaa citaam." vinja smiineejot nodomaaja.[b]Un starp citu, kaa tev patiik shii pils? Skaista, vai ne?Kad pirmo reizi sheit ienaacu, es apbriinoju sho pili, cik taa skaista.[B]Heidija staastiija un jutaas laimiiga, ka sheit ir vismaz kaads, kursh vinju uzklausa.

Šo rakstu rediģēja dainuks: 20.05.2005 18:47
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 20.05.2005 18:41
Raksts #42


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Mīļā, jaukā akadēmija! nodomāja Lukass ieiedams pa durvīm. Viņš bija stopējis, bet pēdējos trīs km nācās iet kājām, tāpēc viņš ieradās ar nelielu nokavēšanos.
Uzmeklējis ziņojumu dēli, puisis sāka vērīgi to pētīt.
Pirmajā mirklī viņš sarakstā savu vārdu neatrada, tāpēc pārlasīja to vēlreiz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 20.05.2005 18:55
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Un kas tad bija rakstīts uz ziņojuma dēļa???

Zēnu istabas:

37. istaba - Lukass Faierverks, Horācijs Spiednis


(OOC: no Fausta tēla es vēl neatteikšos. Okzz, tagad jūs iekārtojaties istabās. Pēc kāda laika sekos tālākie norādījumi)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 20.05.2005 19:01
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Jā, Heidij, ejam. Jā, pils ir skaista. Laiena diezgan vienaldzīgi atteica. "Ja viņa būs zubra, tad es laikam nomiršu. Bet ja viņa būs normāls cilvēks, tad mēs varētu iedraudzēties." viņa nodomāja un paprasīja : Starp citu, kuru gadu tu te jau mācies?

Šo rakstu rediģēja jazaa: 20.05.2005 19:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AgnosticAngel
iesūtīt 20.05.2005 19:12
Raksts #45


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Tur kur tu mani neatradīsi



Nikola apskatīja ziņojumu par istabu sadalījumu un viegli nopūtās. Labāk viņa būti gribējusi dzīvot viena. Aplūkojusies sev visapkārt viņa gāja tālāk pa gaiteni cerībā aizkļūt līdz savai istabai. Kur iet, Nikola īsti nezināja, tapēc pagāja kāds laiciņš līdz viņa atrada istabu ar pareizo nummuru. Iegājusi tajā iekšā Nikola nometa savu mugursomu uz gultas, kas atradās tālāk no durvīm. Apsēdusies tai līdzās viņa gaidīja otru meiteni un pie reizes kārtīgi aplūkoja istabiņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
trobelius
iesūtīt 20.05.2005 19:37
Raksts #46


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.03.04
Reģis 2008



Horācijs klusītēm kaut ko bezsakarīgu pie sevis svilpodams devās uz norādīto istabu..
Viņš pašam nezināmā veidā bija atradis ziņojuma dēli..un tas viņu atbrīvoja no vajadzības meklēt kādu cilvēku kas viņu informētu par istabu sadalijumu... dēlis pateica visu ko Horācijam vajadzēja zināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 20.05.2005 19:42
Raksts #47


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Alekss iegaja istaba.Tad uzmetis isu slatiu istabai kautko igni noruca un ienema gultu pie loga.Uzmetis velvienu skatu izstabai nolema ka te deretu istabas sadalisana
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 20.05.2005 20:54
Raksts #48


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Likās ka neviens Rey neievēroja.Viņa bija paskatījusies ziņojumu dēli,un tagad meklēja 36.istabu.Meitene bija iegājusi kādā tumšā gaitenī.Tepat blakus Rey bija 34.numurs,tāpēc viņa aizgāja līdz gaiteņa galam pue sava numura.Iegājusi iekšā Rey saprata ka ir pirmā.Neviens nebija viņu iepazīstinājis,bet viņa jau bija pie tā pieradusi.Tomēr,tas mazliet sāpēja sirdī.VIņa nolika un sakārtoja savas mantas,un apgūlās savā gultā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 20.05.2005 21:21
Raksts #49


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina iegāja savā istabā un ieraudzīja otru meiteni.Darina nolidināja savas mantas pie gultas un piegāja pie meitenes.Sveika!Tu laikam esi Nikola.Mani sauc Darina!No kura spārna tu esi?Darina pie runāja un pie reizes noliecās pie somas,attaisīja to un sāka vilkt ārā mantas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 21.05.2005 09:32
Raksts #50


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Nu ja tepat jau viņa vārds bija, kur tad citur tas varēja būt. Izlasījis vēl istabas biedra vārdu, Lukass lēnā garā, uzmetis plecos smago somu un rokā turēdams savu zobenu, devās uz 37. istabu. Brīdi paklaiņojis pa gaiteņiem, viņš to uzgāja.
Lukass iegāja iekšā, izskatījās, ka otrs puisis vēl nebija ieradies. Nu ko tas ļāva izvēlēties, ko puisis arī darīja, iekārtodamies tuvāk logam.

Šo rakstu rediģēja Ungaarijas ragaste: 21.05.2005 09:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
AgnosticAngel
iesūtīt 21.05.2005 10:36
Raksts #51


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.05
Kur: Tur kur tu mani neatradīsi



Nikola ātri aplūkoja meiteni, kas tiko iegāja istabā un nedaudz apmulsusi par straujo uzrunu atbildēja -Sveika... Jā, esmu Nikola, Austrumu spārns.- Nikola arī pievērsās savām mantām un sāka tās palēnām ņemt ārā no mugursomas. -Prieks iepazīties. No kura spārna esi tu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 21.05.2005 10:43
Raksts #52


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss tiko bija šeit nokļuvis.
Kur es esmu? Vai kāds no jums var pateikt kur man jāiekārtojas? Hiliss bija ļoti apjucis.
Viņš vilka savu lielo somu lādi.
Vai kāds var pateikt kur man ir jānokļūst?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 21.05.2005 10:55
Raksts #53


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



CITĀTS(Zobena iznēsātājs @ 21.05.2005 11:43)
Hiliss tiko bija šeit nokļuvis.
Kur es esmu? Vai kāds no jums var pateikt kur man jāiekārtojas? Hiliss bija ļoti apjucis.
Viņš vilka savu lielo somu lādi.
Vai kāds var pateikt kur man ir jānokļūst?
*


Vairs pieteikties nedrīkstēja. Nākamreiz izlasi ATD sadaļā attiecīgās LS postus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 22.05.2005 09:45
Raksts #54


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina nedaudz samulsa ka viņu salika ar austrumnieci bet tad viņa atbildēja:Esmu no Rietumu spārna!Nu labi.Vai tu te esi jauniņā vai pāris gadus jau mācies?Darina jau sāka iztukšot savu somu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 22.05.2005 11:43
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Selene ievilkaas savaa istabaa. Nometusi somu pie gultas, vinja apseedaas uz gultas malas. Paskatiijusies uz savu istabas biedreni, vinja, neko neteikdama, saaka apluukot savu istabinju. "Jaa, pagaashgad man mana istabinja patika labaak..." Vinja nodomaaja. Tad Selene saaka izkraameet mantas no savas somas, neviizhiigi taas likdama savaa skapiitii.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lestat
iesūtīt 22.05.2005 12:21
Raksts #56


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.04



Laiena kopā ar Heidiju bija aizgājušas līdz 51. istabai. Laiena apsēdās uz vienas gultas un sāka krāmēt laukā savas mantas. Viņa līdzi bija paņēmusi maz mantu - mazliet apģērbus, mobilo telefonu, maku, mājas atslēgas un fotogrāfiju ietvarā, kas izskatījās kā bērna taisīts. Fotogrāfijā bija redzama viņa bērnībā ar vecākiem. "Toreiz man bija tik laba dzīve - vecāki vienmēr bija palīdzējuši un aprūpējuši, man bija daudz draugu. Bet tagad, es esmu sastrīdējusies ar vecākiem un visi mani draugi nu ir mani ienaidnieki... Tieši tāpēc es nolēmu sākt mācīties cīnīties - jo es vairs nevienam neļaušu sevi ievainot - ne garīgi, ne fiziski. Tieši tāpēc visi uzskata, ka es esmu ļauna." Laiena skumji nodomāja skatīdamās fotogrāfijā. Tad viņa nolika fotogrāfiju uz naktsskapīša un palūkojās Heidijā. Tu man tā arī nepateici, kuru gadu tu te mācies? viņa prasīja.

Šo rakstu rediģēja jazaa: 22.05.2005 12:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dainuks
iesūtīt 22.05.2005 15:36
Raksts #57


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.05
Kur: riiga, aagenskalns



Heidija paskatiijaas uz Laienu un atbildeejaEs jau maacos otro gadu, un shajaa istabinjaa, kur mees tagad esam, parasti notika tusinji.Nezinu vai shogad arii taa buus.Bet vai tev vispaar patiik tusinji?Heidija prasiija Laienai kaartodama savas mantas araa no lieelaas piebaaztaas somas ciitiigi taas salikdamas skapiitii. Liidzi vinja bija panjeemusi daudz graamatu, bet zinaaja, ka visas shiis graamatas vinja neizlasiis. Veel vinja bija panjeemusi savas mammas talismanu - gredzenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 22.05.2005 17:24
Raksts #58


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Selene, mantas taa arii nepabeigusi izkraameet, pieceelaas un izgaaja pa gurviim. Pagaajusi uz priekshu pa garo gaiteni, vinja apstaajaas pie 51. istabas durviim. Triis reizes paklusi pieklauveejusi, vinja iegaaja istabaa. "Piedodiet, ka taa ielauzhos, bet man tomeer tur palika garlaiciigi." Vinja saciija un pasmaidiija. Aplaidusi istabai veerteejosju skatienu, vinja noteica: "Heh. Tusinju istaba. IZskataas tiesji taapat kaa divus pagaajushos gadus."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 22.05.2005 17:28
Raksts #59


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Darina paskatījās uz meiteni un gaidīja atbildi.Tad viņa salika savas mantas: dažas grāmatas, blociņu, rakstāmpiederumus, lādīti un mīksto rotaļlietu- mazmazītiņu zaķīti, ielika tos visus skapītī un ievērojusi mulso klusumu atvainojās Nikolai un izgāja no istabas gribēdama apskatīt pili,bet no sākuma atrast Laienu un Seleni!

Šo rakstu rediģēja Snorkes Jaunkundze: 22.05.2005 17:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 22.05.2005 17:49
Raksts #60


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Pēkšņi gaiteņos iezvanījās zvans. Bija jau 22.00. vakarā un tas nozīmēja, ka visiem bija jāiet gulēt.

(OOC: tātad: no rīta jūs ejat ātri brokastīs un tad it kā dodaties uz stundām (uz kurām, varat nepieminēt). Vēlos, lai jūsu tēli uzzina vairāk viens par otru. wink.gif Tālākie norādījumi sekos...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 16:26