Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Baltās Rozes [C] [BP], Skaisti skati un kaujas garantētas :)
novemberunge
iesūtīt 27.09.2004 22:00
Raksts #1


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Kā gandrīz visās spēlēs šeit labais cīnīsies pret ļauno, tikkai šoreiz viss būs nopietnāk nekā citās lomu spēlēs.

Viss norisinās 14. gadsimtā. Mūsu mīļo, skaisto salu ir apsēduši ļauni spēki. To priekšgalā izvirzījies tumšais burvis Harevs. Stāsts sāksies klusā cilvēku ciematiņā, kur pavisam nejauši mēs būsim satikušies. Mazliet par ciemu:
Ciemā atrodas apmēram trīs duči mājeļu un krogs "Zaļais trollis". Ielas ir šauras, nav bruģētas,jo pa tām gandrīz neviens nebraukā. Mājeles ir vecas, mazas un šķības, vienīgi krogs izskatās kaut cik pieklājīgi.

Pirms uzrakstu pieteikšanās anketu vēlos jums pateikt to, ka uz spēli varēs pieteikties tikai pieci tēli, jo mēs visi zinam cik grūti ir atcerēties visiem vārdus. Varēs pieteikties šādi tēli:

1 elfs(1 maģiska spēja,2 ieroči):
1 cilvēks(3 ieroči):
1 burvis(3 maģiskas spējas):
1 enģelis(2 maģiskas spējas, 1 ierocis):
1 feja vai laumiņa(2 maģiskas spējas 1 ierocis):

Pieteikšanās anketa ir šāda:

Pilns vārds:
Vecums:
Rase:
Izskats:
Raksturs:
Vēsture:
Maģiskās spējas:
Pārvietošanās līdzeklis:
Ierocis:

tagad mans varonis:

Pilns vārds:Sivers Merenvens
Vecums: 20
Rase: cilvēks
Izskats: Viņa garo, gaišo matu dēļ daudzi Siveru notur par elfu. Siveram ir dūmakaini pelēkas acis, kuras var atsaldēt jebkuru sirdi. Sivers nav īpaši garš vai muskuļains.
Raksturs: Sivers mīl dzeju, nostāstus un pasakas viņš tajās var klausīties visu dienu. Sivers mēdz būt straujšs un neapdomīgs.
Vēsture: Pagaidām neatklāšu
Maģiskās spējas: cilvēkiem nav
Pārvietošanās līdzeklis: balta ķēve vārdā Alžīra
Ieroči:Zobens, duncis un loks ar bultām

Labi, paziņošu,kad sāksim spēli!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 7 8 9  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 178)
LoVe_hAteR
iesūtīt 27.10.2004 22:10
Raksts #161


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



occ: Man pie vienas vietas spējas var nedaudz papildināties vai izmainīties that's way just shut up if you got nothing to say for good luck !!!

Ašanti paskatoties apkārt noelsās un apsēdās uz zemes jusdama ka mošķi tuvojas viņa palika tajā pašā mierīgajā pozā .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 27.10.2004 22:15
Raksts #162


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: nu baaaaa...... nevajag jau būt tik nerwozaj .... :blink: karo4 ok pieņemsim,ka var papildināties to es nezinājiu ,bet nu anyway naw jau te jaizraada visadas rupjiiiibas tikpat labi es tagad varu Džeraldaj likt tewi noburt par vardi un no ās burvestības newar atbrīvoties :blink: nu kā tu man ari uzlikt tādu burvestīību - neveiksmes visa mūža garuma manuprāt tik spēcīgs taws tēls naw .... wacko_a.gif protams var papildinātie,sbet nu nejau liic tādaj pakāpej ohmy.gif :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 28.10.2004 17:47
Raksts #163


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



OOC: Eu... Slow down... Sweethearts, stop that... :blink: wink.gif

Kiipey uzsmaidiija Ashanti un saaka soljot uz to pusi, kur vinja bija raadiijusi. Ei! Meitene uzsauca paareejiem. Ja vinja taa veelas... Mees tik un taa buusim tuvumaa... Ljausim vinjai pieraadiit, ka vinja to speej... Manupraat, tieshi to vinja grib. wink.gif Kii apstaajaas, lai pagaidiitu citus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 02.11.2004 17:49
Raksts #164


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: eh tā ko ta neviens ne ko neraxta ? :blink: eu klau earny tā tawa tēla runa nu ne runa karoč tejktajs ir domās Ašanti or man wacko_a.gif ? grin.gif

Te uzraxtīšu īsi,jo nekas nenāx prāta nekā jauna takš naw mad.gif grin.gif

---------------

Džeralda slīdēja tālax......uj.... atpakaļ viņa gluži tikaj pieklājības pēc izklikās itkā pagajdīja pārejios....

Šo rakstu rediģēja Jana!: 02.11.2004 17:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 02.11.2004 19:01
Raksts #165


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Sivers aši piejāja viņiem klāt un laipni uzsmaidīja, lai gan apkārt čumēt mudžēja no mošķiem un ļaunām radībām un gaisā virmoja neaprakstāms naids. Sivers īsti nesaprata kādēl, bet viņš noteikti zināja, ka tas ir vērsts uz viņiem. Viņš nopūtās. Jājam prom, šeit nav jēgas palikt. viņš noteica un drūmi nopētīja apkārtni. Gadījumam, ja kāds uzrastos viņš paņēma rokās loku un uzvilka tā stiegrā bultu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 03.11.2004 17:01
Raksts #166


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



eeeeee.......čau........ Džeralda paskatīdamas uz siveru attejca.
Viņs lajkam vel bija vienī°gajs uz ,kuru viņa ļaunu prātu neturēja un bija palikusi tāda kāda bija pirmajā dienā........ nja visādu mošķu te tiešām daudz...... viņa pasmajdīja un paskatījas uz Siveru,jo manīja,ka viņš izvelkt Loku..... bet uzmanaties,jo fīlragi tiešām ir pat ļoti bīstami radījumi viņa atplestām acīm °Siveram itkā mēģināda ieskaidrot,jo viņs nesaprot.........
Jūs pat newwarat eidomāties cik ļoti......viņa nopūtās un bēdīgi nolieca galvu uz leju
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 04.11.2004 16:37
Raksts #167


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



khem.....khem vaj mēs varētu šo spēli neatstāt novārtā mad.gif ja jau esam te pietjekušies ,tad luucu arī palūgtu spēlet huh.gif


P.S baaaaaa newar iesūtīt par īsu raxts wacko_a.gif rīkošos pēc mia mirra vejda.......... la la laaaaaaaaa
rasaaaaaaasaaaaaaaaaaa
umpa paaaaaaaaaaa
opa paaaaaaaaaaa
pam pam param la laaaaaaaaaaa
jiiiiihaaaaaaaaa
laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Nu cerams,ka tagad varēs iesūtīy getlost.gif grin.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 04.11.2004 17:48
Raksts #168


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: Ko no manis gaidāt? Mans tēsl bezsamaņā čuč pie ezera ārpus meža? kas man aprakstīt pulsa ātrumu?

Artemīda gulēja zemē. Viņa nedaudz pagrieza galvu iesāņu un palūkojās uz līdzās esošo ezeru. Tad viņai atkal sareiba galva un viņa palika guļam zemē nespēkā līdz tuvojoties vakar aizmiga. brina ganīojās netālu svaigā zālītē un pieskatīja saimnieci. Artemīdai atlika vien domāt, kur varētu būt pārējie, bet jau pēc brīža viņa atkal ieslīga nemaņā un viņas pulsa ātrums samazinājās un sirdspuksti gansdrīz nebija dzirdami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 04.11.2004 18:39
Raksts #169


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Sivers joprojām turēdams savu loku uzvilktu sāka saspringti domāt. Tad viņš salecās un izšāva bultu. Tā gandrīz trāpīja pa Kii plecu. Sivers aši atvainojās. Artemīda...Kā es varēju viņu aizmirst? viņš nodomāja un padzina savu ķēvi uz priekšu. Tur viņa gulēja...Bezsamaņā...Sivers noleca no zirga un piesteidzās pie viņas. Viņas sirdspuksti ir vāji. viņš teica pārējiem ,kas nemaz nebija atpalikuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 05.11.2004 17:02
Raksts #170


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Par cik visi bija aizbēguši Ašanti sēdēja uz bluķa un smējās par pārējo neapķērību - galu galā tie nebija bijuši nekādi tumsas radijumi .. tie bija tikai gnomi . Jāpievienojas.. viņa nodomājot lēni uz pegasa lidoja tad pamanijusi Artemīdu guļam bezsamaņā viņa pielidojusi pie būtnes ar rokām itkā dziedēja viņu un kad tas izdevies viņa teica Tie bija tikai gromi .. un artemīdai tūlīt vajadzētu celties. Ašanti atkal uzlidojusi gaisā viegli šūpojās vējā . Līdz viņu no gaisa notrieca kāda bulta iešķeldamās viņas rokā un ietriekdama viņu ūdenī .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 05.11.2004 18:14
Raksts #171


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Artemīda lēnām uzmodās bet galva vēl griezās.
šitā nogāzos un s vēl saucos elfs..
Viņa drūmi pajokoja
Ooops..
VIņa novilka, kad Ašanti ielidoja ūdenī
Nu nez vai man lūgums ir dīvains, bet varbūt kāds varētu viņu izvilkt no ūdens, jo es itkā tikko pamodos, bet neizskatās, ka jūs būtu dikti ūdens fobiķi... Kaut kā negribas, lai viņa noslīkst..
Artemīda noteica cerībā, kā kāds tač izvilks Ašanti no ūdens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 05.11.2004 20:26
Raksts #172


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



eh..... getlost.gif Džeralda neapmierināta iesaucās .Viņa pielidoja klāt Ašanti paķēra viņu aiz elkoņa un uzlidināja viņu gaisā.Kautko augstu gaisā pagaidīja pati nezinot ko un nolaida Ašanti zemē un,tad itkā nekas nebūtu noticis piestejdzās pie Artemīdas un pajautāja,kas viņaj uzbrucis,bet balsī nebija jaušama lielu lielā lajpnība,bet diezgan liela ledajnība

Šo rakstu rediģēja Jana!: 05.11.2004 20:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 05.11.2004 20:29
Raksts #173


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Vispār es īsti neatceros. Redz es mežā kaut kā aizmaldījos no jums. So viens mošķis mani nogāza gar zemi es apdauzīju galvu un tas tā kā būtum viss. Un tagad mani moka mazas galvassāpes.
Viņa noteica
No kurienees mežā tādi bluķi rodas?
Viņa nodomāja kad atcerējās pret ko atdauzījās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 05.11.2004 20:53
Raksts #174


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



A tu aceries,kā tas mošķis izskatījās ? Ar kāu,tad nolūku viņs tew uzbruka ? Džeralda turpināja iztaujāt Amidalu,tad pēkšņi viņa paņēma Amidalas roku savējās un mīļi un nomierinoši viņu uzlukoja.Viņa saprata,ka Amidala tiešām ri jauks cilvēks ......

Šo rakstu rediģēja Jana!: 05.11.2004 20:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 06.11.2004 10:05
Raksts #175


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



OOC:: Artemīda.. Jana!

Mošķis? Nē neatceros.. Es viņu sejas neievēroju.Viņš drīz vien iemuka meža biezoknī!
Artemīda teica
Nu kur mūsu ceļš tālāk ved?
Viņa ievaicājās
Mēs varam jāt taisni pāri klajumam uz rietu vai lēktu pusi. Nu uz kuru tad?
Viņa vaicāja pavērojot rietumus un austrumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 07.11.2004 21:12
Raksts #176


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



Sivers rūpīgi nopētīja Artemīdu un pasmaidīja. Es domāju mums jādodas uz austrumiem, kur saule lēc! viņš noteica. Sivers palūkojās apkārt, līdz ar acu skatu atrada savu ķēvi. Nāc nu, meitenīt! viņš uzsauca un piecēlās kājās. Ķēve, kas bija nedaudz aizklīdusi, iezviedzās un atmetusi krēpes piesteidzās pie Sivera. Viņš noglāstīja ķēves purnu un vēlreiz nopētīja Artemīdu. Tev viss ir kārtībā? viņš jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 07.11.2004 21:47
Raksts #177


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Jā.. Paldies par apvaicāšanos..
Artemīda noteica piesliedamās kājās
Ašanti, ja tu jūties labi, tad turpinām ceļu.
Artemīda noteica un braši uzsēdās zirgam mugurā.
Man tik tiešām nekas nekaiš..
Viņa centās pārliecināt Siveru, lai gan nemaz tik labi nejutās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maksligais_intel...
iesūtīt 09.11.2004 18:55
Raksts #178


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



OOC: bruīna sorrz.......jūx man Amidala un Artemīda :wakco: whistling.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------
IC: NU laikam jau būs japaklausa Siveru! Kā nekā vienīgajs vīrietis....... Džeralda pacilāti un preicīigi uzsauca.
Cik ātri viņaj majnījās garīgajs un protams uz labo pusi ..... w00t.gif
Kad Artemīda apjautājās par Ašanti viņa uzlukoja ar nedaudz šķību aci,bet tomēr uzmsajdīja viņaj,jo Džeraldaj negribējās atkal liekus konfliktus.

Šo rakstu rediģēja Jana!: 09.11.2004 18:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 29.11.2004 21:30
Raksts #179


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Pēc LS vadītāja lūguma slēdzu šo LS
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 7 8 9
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 27.04.2024 19:19