Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Kādos brīžos visvairāk izpaužas jūsu radošums?
Andromeda
iesūtīt 13.07.2006 12:42
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Šajā pavedienā, jūs varat dalīties pieredzē, par brīžiem kad uzbrucis radošais gars.
Reizēm uznāk iedvesma kaut ko darīt .
Piemēram, vēlā vakara stundā pie atvērta loga uznāca vēlēšanās pazīmēt.
Citreiz, ēdot apelsīnu prātā iešaujas kāda ideja, kas pamudina sākt rakstīt kādu interesantu stāstu.
Vai ar Jums kaut kas tāds ir atgadījies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 49)
Corvus
iesūtīt 23.11.2007 13:07
Raksts #41


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.07
Kur: melnās plaukstas ēnā



mmm, ir 2 veidu iedvesma - stāvoklis un ideja. Par iedvesmu kā noskaņojumu te izskan visai bieži - man tā nāk vienkārši, atslēdzoties no visa apkārtējā - kaut vai palienot zem segas. 2. variants - ideja - visbiežāk rodas, kad esmu ļoti noslogots. Tad pilnīgi var just, kā zem matiem zobratiņi griežas. Tādā brīdī aizeju nopīpēt un ideja ir klāt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Violettā Lelle
iesūtīt 29.12.2007 17:10
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.07
Kur: Latvija.



Iedvesma man uznāk vien tad, kad esmu viena. Apkārtējie ir pārlieku trokšņaini, lai patiesi rastos iedvesma ko īpašāku par to, ko daram ikdienā, izdarīt.
Atliek vien radīt sev patīkamu, mīklainu, pat teiksim ''maģisku'' gaisotni, un tev būs iedvesma, apsolu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 29.12.2007 18:43
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Negaidītos brīžos. Un visbiežāk tas notiek tādā laikā, vietā un telpā, kur nevaru izpausties.
Piemēram, vakaros, kad nespēju aizmigt.
Domas šaudās pa prātu, es tām nespēju izsekot. Bet tad, viena, tikai viena doma apstājas. Mēģinu to kaut kur iemūžināt, pierakstot, uzzīmējot. Diemžēl, tas sanāk ļoti reti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 29.12.2007 19:04
Raksts #44


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



kad esmu gultā un vienkārši izdomāju kaut kādus stāstus... pašia interesanti paliek, bet visinteresantākie ir tad, kas esmu starp miegu un nodomu... tas būt tā... par rakstīšanu.
ja par zīmēšanu, tad iedvesma rodas kaut ko ieraugot, izdomājot... tā vispār varētu sākt zīmēt kaut ko jebkurā laikā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līg
iesūtīt 29.12.2007 23:09
Raksts #45


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.07



Parasti naktīs vai rītos. Bieži vien kāda doma iešaujas prātā pārblīvētos tramvajos vai vilcienos - katrā ziņā vietās, kur šī doma vienmēr paliks tikai domas veidā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 01.01.2008 22:46
Raksts #46


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



iedvesma var rasties gandrīz jebkurā mirklī - to var ierosināt kāds vārds, skaņa vai bilde. un tai ir jāļaujas!

bet iedvesma var nākt arī kad esi viens pats, kad iegrimsti sevī un atceries padarīto vai fantazē par vēl padarāmo vi neiespējamo!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 07.01.2008 00:11
Raksts #47


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Man vienmēr gribas kko rakstīt kad man ir skumji vai ir lielas bēdas. Bet priekos man nekad nesanāk neko izgudrot..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 07.01.2008 03:10
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Es maacos maakslas koledzhaa taa kaa radoshais gars man ir jaauztur visu laiku. Gribot, negribot maakslas izpausme jaspiezh aaraa no visiem galiem bez maz vai katru dienu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 07.01.2008 15:49
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



kad esmu darbā, tad skatoties uz cilvēkiem, runājot ar tiem, vērojot viņus,gribās apsēsties un pierakstīt visu, visu ko es redzu un ko es izdomāju. Tas attiecas uz rakstīšanu. Tātad-darbs ,pagaidām, mani iedvesmo rakstīt.
Bet kaut ko zīmēt, gleznot, veidot utt.. tādai iedvesmai nav izteikts parādīšanās brīdis. Tā itin kā uzbrūk, pēkšni un negaidīti. Tad ir vienalga kur esmu, ko daru, kā jūtos, šī iedvesma ievelk un rodas ideja, ko tad mēģinu saglabāt, ja nu nekādi nav iespējams kaut vai uzskicēt, un tad pie pirmās izdevības ķeros klāt tā īstenošanai. Jo mazāk brīvu brīžu, jo vairāk šķiet, ka iedvesma uzbrūk visnepiemērotākajos brīžos, bet tā jau nav, es tikai pati neesmu spējīga sajust tās tuvošanos un pienācīgi tai pakalpot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 07.01.2008 16:27
Raksts #50


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



Parasti iedvesma rodas tas, kad es esmu viena un mierīga, jo stress un apkārtējo skaļums ir kā bubulis idejām. Dažkārt ir tā, kad tu taisies iet gulēt, bet miegs kā nenāk tā nenāk, lai arī cik nogurdinoša diena nebūtu bijusi. Tad prātā dzimst dažādi stāstiņi. Citreiz redzot kādu skaistu, aizkustinošu skatu tā vien gribās kā to iemūžināt savā atmiņā, bet kā nelielu stāstiņu nevis fotouzņēmumu. Un tajos mirkļos, kad esmu lamīga un gluži vai liekas, ka prieks spraucas ārā no katras poras, tad gribas dziedāt. Tā visa ir iedevesma priekš manis, un cits varbūt pat nesaskatīs šajās parādībās ko ievērības cienīgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 13.05.2024 10:08